Gość: mitoogorkach IP: *.as13285.net 15.10.11, 16:58 Tym samym LECH liderem, dobrze ze maja tego Bakero. I co teraz szczekacze, ze trener wam nie odpowiada ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dr_Kiu Miazga IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 17:14 Nie widziałem meczu, ale trener wie co mówi. Szkoda tylko, że przegraliśmy tak wysoko :-( Mam nadzieję, że zmieciemy Bełchatów w meczu u nas... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Re: Miazga IP: *.internetunion.pl 15.10.11, 18:27 czasem mam wrażenie, że jak powie Lenczyk przed meczem, tak potem grają jego piłkarze. Jak powie, że przeciwnik trudny i mecz nie do wygrania - niestety potem jest taki wynik jak dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ivan T-Mobile Ekstraklasa. Lenczyk: To był nasz najg... IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.11, 19:08 Troszeczkę DEarunia popił przed meczem i była dziura w obronie i Cetnarz ? A może tak miało być za piłkarzy trzeba sę zrewanżować a mamy 2 z Bęłchatowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: T-Mobile Ekstraklasa. Lenczyk: To był nasz na IP: *.kpn.net 15.10.11, 20:26 ivan jestes tępy.napisz coś do każdy zrozumie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freestan T-Mobile Ekstraklasa. Lenczyk: To był nasz najg... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.10.11, 22:04 trener Leńczyk - "Nie mogę wymienić zawodnika, z którego gry byłbym zadowolony " Ogólnie to Śląsk jest jedną z najsłabszych drużyn w T-M.E. i nie zasłużył na czołówkę tabeli. Ale gra niewiarygodnie szczęśliwie, tym razem w Bełchatowie szczęście nie przytrafiło się. I to tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateo rozliczenie jełopy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.11, 08:12 przeciez trzeba było sie rozliczyc za Pietrasiaka i Cetnarskiego. Dlatego przegrali. Wystarczy tylko troche ruszyc makowką jełopy:) Odpowiedz Link Zgłoś