Dodaj do ulubionych

Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połowa

    • Gość: Andrzej Prawda o polskiej pilce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 21:24
      Najgorsze jest to, ze wygrali lepsi. Przynajmniej w tym dwumeczu Dinamo bylo po
      prostu lepsze. Najlepsi polscy zawodnicy, najlepszy podobno terener.
      A niektorzy idioci niedawno wypisywali na forum, ze najwiekszym problemem
      polskiej pilki jest Janas.
      Kasperczak to jak widac tez slaby trener. Dlaczego np. nie widzi, ze ma w
      zespole najlepszego chyba ofensywnego pomocnika od czasow Bonka (Zurawskiego) i
      uparcie wystawia go w ataku. Czy nie widzial w drugiej polowie pierwszego meczu
      z Dinamo jak wielkim zagrozeniem jest majac przed soba dwoch napastnikow.
      Pewnie Wisle potrzebny jest trener zagraniczny..., albo Rafal Stec.
    • Gość: artur Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.dip.t-dialin.net 30.09.04, 21:26
      lo ciul
    • Gość: koneser polskiej p Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.04, 21:27
      żuraw w...j z tego bagna siedziec na rezerwy w europie za godziwe ojro - tutaj
      nic nie da sie zrobic
    • Gość: Puchatek Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.adsl.xs4all.nl 30.09.04, 21:29
      czas aby pieski spadaly na drzewo.
      druzyna gwiazdorkow podworkowych, nic dodac nic ujac.
      jazda jazda, do roboty nieroby, wstyd was ogladac.
    • Gość: wkurzony Ale dno!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 21:34
      Pełna kompromitacja!Zagrali beznadziejnie, niby coś robili a tak naprawde to
      chyba nie wierzyli w wygraną.Ta drużyna pokazała zupełny brak charakteru...
      Kasperczak musi odejść, a jak odejdzie Żurawski to wcale nie będę miał do niego
      pretensjii, on się chyba w Krakowie marnuje niestety...
    • Gość: wkurzony Ale dno!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 21:57
      Beznadzieja, zagrali tak jakby nie wierzyli w zwycięstwo.Kasperczek musi
      odejść, a jak odejdzie Żurawski to wcale nie będę miał mu tego za złe...
    • Gość: kibic Dobrze im tak! HA HA HA!!! IP: *.netis.net.pl 30.09.04, 22:18
      Dobrze im tak. Trzeba zawsze zakodować to dziadostwo żeby nie tracić czasu na
      oglądanie!!! HA HA HA!!!
    • Gość: marcin Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.in-addr.btopenworld.com 30.09.04, 22:50
      panowie
    • Gość: roro Hańba i wstyd IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.04, 22:52
      HA HA HA milionerzy z Krakowa przegrali z kelnerami z Gruzjii
      po takim występie nikt takich patałachów nie będzie chciał zatrudnić no chyba
      że jakaś druzyna z Bangladeszu albo Sri Lanki bo z taką grą to nawet na V ligę
      w Niemczech to za mało
      Oj biedny ten Cupiał ładuje tyle lat kasę płaci wielkie pieniądze tym dziadom a
      oni tak mu się odpłacają
    • Gość: Majkel Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 22:54
      No i z czego się cieszysz? Teraz jesteś drugi od końca...
    • stranger2 KLESKA ? 30.09.04, 23:09
      kleska goni kleske, nedza nedza pogania.

      najbardziej w tym wszystkim zal mi Cupiala. Walter dopiero zaczyna Legie, ma jeszcze czas. ale cupial - tyle inwestycji, tyle kasy, tyle lat pracy i wielki ..., powiedzmy ladnie, wielkie nic

      podczas olimpiady, przegranych z anglia, realem, terekiem wydawalo sie, ze jestesmy na dnie. to jednak nie bylo dno, to byl po prostu normalny zasluzony dla polskiego sportu stan rzeczy. potem byli jeszcze koszykarze, teraz mamy kontynuacje. chyba musismy przyzwyczaic sie do zupelnie innego podejscia do naszego sportu. mamy chyba za wysokie oczekiwania i ciagle sie oszukujemy, ze jestesmy dobrzy, tylko cos nam nie wychodzi. chyba musimy przestac oczekiwac, ze "powinnismy" zajmowac miejsca takie albo owakie, bo kiedys takie zajmowalismy. wyglada na to, ze realnie to nawet nie jestesmy europejskim sredniakiem, no, moze jednym z najslabszych sredniakow. i takie wyniki powinny byc dla nas normalne, a nie zwyciestwa, awanse, medale. kazda sytuacje typu awans na jakies mistrzostwa, awans do jakichs pucharow, powinnismy traktowac jako sukces i raczej jednorazowy wyskok, ktory nie powinien zwiekszac naszego apetytu, a nie jako uzyskanie wreszcie czegos, co powinnismy uzyskiwac za kazdym razem. tak jak kibice, no moze nie san marino, bez przesady, ale powiedzmy moldawii.
      chyba nie ma innego wyjscia
      • Gość: kibic Re: KLESKA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 23:19
        W 100% zgadzam sie z TOBA. Tylko sprobuj to wytlumaczyc innym np. Szewinskiej,
        Listkiewiczowi, Paszczykowi, Panu Prezydentowi etc. To problem systemowy
        i jak najbardziej polityczny. Ale kogo to obchodzi ? a wyniki sa takie jakie
        sa. Pewnie jak w zimie Malysz bedzie znowu wygrywal to cala Polska dostanie
        "orgazmu".
    • Gość: gosc dobre samopoczucie IP: 212.244.27.* 01.10.04, 00:09
      rozczarowania , od taki Silny klub gruziński daje nam lanie ,a że było to do
      przwidzenia mamy dalej świetne samopoczucie. I prosze tu nie oszukiwać
      (przedewszystkim samego siebie ) ,że jakieś kosmetyczne zmiany coś poprawią.
      Sprawa jest prosta naszych piłkarzy zadowala III liga i prosze nie wymuszać na
      nich żeby ciężko trenowali na treningach, charowali na boisku, traktowali
      poważnie swój zawód .Oni już wybrali III liga , i po co im więcej.

      indywidualna praca ,praca praca praca i tylko odrobina talentu .
    • Gość: Kibic Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.GBNet / 80.51.229.* 01.10.04, 00:32
      no ja tak wiedzialem od poczatku. Dzieki Wisle za wygraną na zakładach hahaha
    • Gość: BANDITO WRESZCIE SIĘ POZBYLIŚMY WSTYDU I CHAŃBY POLSKI ! IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.04, 01:04
      Chyba wam się umysły pomieszały !!! Mila przejdzie do druzyny amatorów która
      przegrała z gruzińskimi pasterzami z Tbilisi ???
      Ludzie Gdzie Rzym a gdzie Krym (czyt. gdzie Grodzisk pogromca Herthy i MC , a
      gdzie WSTYD CAŁEJ POLSKI Kraków co se z
      pasterzami nie mógł poradzić ??). Nie porównujcie Mercedesa (Grodziska) do
      Krakowa (Zdezelowanego Trabanta) - zresztą
      Cracovia gładko wygra w derbach z Wisłą, potem jeszcze baty od Dyskobolii i
      mocarstwowe marzenia Wisły skończą się co
      najwyżej na Pucharze Intertoto !!!!
      ZRESZTĄ tuż po meczu w którym wielka WISŁĄ SKISŁA PRZEGRAŁA z ludźmi którzy
      jeszcze 2-3 lata temu jeździli w czołgach
      na wojnie domowej zarząd Wisły wreszcie poszedł po rozum do głowy i podął się
      do dymisji podobnnie mam zrobić Ksperczak choć
      w to nie wierze. LUDZIE WRESZCIE ktoś w Krakowie poszedł po rozum do głowy, po
      huj wy w ogóle gracie w Europie, jak rok temu
      przegraliście z WIELORYBNIKAMI i DRWALAMI z Norwegii a teraz z PASTERZAMI
      CZOŁGISTAMI SZEWERDNADZE z GRUZJI !!!
    • Gość: kortez KTO SIE SMIEJE Z WISLY? wpisy tutaj IP: *.proxy.aol.com 01.10.04, 03:12
      moje HAHA sto czterdziesci tysiecy razy
    • Gość: mick "Dzizas, k...rwa, ja pie....dole" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 03:30
    • Gość: mick "Dzizas, k..., ja pi....." A. Miauczyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 04:06
    • Gość: Rumburak Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: 203.84.81.* 01.10.04, 06:47
      To juz totalne dno.....gorzej chyba byc nie morze...
    • losiu4 Re: no cóż... 01.10.04, 07:32
      tak to jest, gdy zamiast gry i ambicji myśli sie, jaką farbę i żel na główkę
      założyć...

      Pozdrawiam

      Losiu
    • Gość: gps-sk Wisła !!! Wisła !!! Wisła !!! IP: 213.199.198.* 01.10.04, 07:33
      BUUUAHAHAHAHAHAHA!!! BUUUAHAHAHAHAH!!! HAHAHAHAHA!!!

      PS. Ciekawe co zrobi Cupiał? hahaha!!!
    • Gość: C Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.10.04, 07:46
      Co za żenada... :>
    • Gość: LOLEK Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 07:47
      ale słabizna nie chcą grać w uefa nadają się do niemieckiej ligi na ławkę
      rezerwowych !
    • Gość: Adamo Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.szczecinek.sdi.tpnet.pl 01.10.04, 07:51
      Prawdziwy wstyd!!!! Z roku na rok coraz gorzej!!!! NIech dalej wiślacy farbuja
      włoski to tylko potrafia i wygrywać z Zagłębiem od tyle "gwiazdeczki" własnego
      podwórka. Brawo Dinamo za ambicje i cheć walki.
    • Gość: koko Re: Nie ma polskiej piłki nożnej IP: 213.241.6.* 01.10.04, 08:26
      Wstyd, żenada, obciach... I oni mieli pokonać Real? Nie potrafili nawet wygrać
      z jakimiś gruzińskimi burakami. Drugi rok z rzędu taka obsuwa.
      Że Wisła przegrała eliminacje LM z Realem, to trudno. Że Polacy znowu dostali
      od Anglików, też trudno. Ale tego co obejrzałem wczoraj nie mogę znieść. Dali
      dupy już w pierwszym meczu. Te frajersko stracone dwie bramki i trzeci samobój
      okazały się największym problemem. Jeden z najczarniejszych dni w dziejach
      polskiego futbolu. Jestem WŚCIEKŁY!!!
      Po tych z Łazienkowskiej już od dobrych paru lat nie spodziewam się niczego
      dobrego, a ci od kuchenek mieli dziadów do gry, w fazie grupowej zbiorą po łbie.
      Czarno jest, wszystko na nic... koniec...
    • Gość: 40latek Re: Puchar UEFA: Dinamo - Wisła 0:0, trwa I połow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 08:26
      Niech mi ktoś odpowie - dlaczego Wisła kupuje piłkarzy którzy powrócili z
      zagranicy bez szczególnych sukcesów i którzy już się niczego więcej nie nauczą?
      Tym bardziej że już są wiekowi. Skupmy się na młodzieży która stwarza
      pespektywy. Czołowe kluby Polski nie mogą być przystanią dla emerytów - dla
      bogatych emerytów!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka