Gość: toma123 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.01.05, 18:33 no to ladnie...ale chociaz mmoze bedzie gral Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leslie Re: Kałużny w Essen IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.01.05, 20:26 mam nadzieję że nie będą teraz nudzić o jego występach jak z tym drugim co gra w drugiej lidze angielskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasnuty tiaaaa.... IP: *.chello.pl 01.01.05, 21:40 tylko nie róbcie takich jaj jakie robicie podniecając się wszystkim co zrobi w 1 angielskiej lidze robi nasze ukochane narodowe drewienko. :P (a tak poza tym to ja do rasiaka nic nie mam - piłkarz dobry , jeno jak gra mecze w kadrze to nie umie swoich umiejętności zaprezentować - więc jeżeli gra tak słabo w reprezentacji - to po jaką cholerę Janas na niego stawia !?!?! heeeh ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MagicFan Essen jest OSTATNIE w 2Bundeslidze IP: 217.149.244.* 01.01.05, 20:36 No to postęp zrobił. Rozumiem że chce grać ale z zespołu Ligi Mistrzów iść do ostatniego w 2lidze. Jak za rok będzie w 3 lidze to na pewno zrobi furrorę w reprezentacji! Może ktoś wie dlaczego tam poszedl (co nim kierowało)??!! No nic wypada życzyć powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasnuty Poszedł bo za slaby był na I Bundesligę :/ IP: *.chello.pl 01.01.05, 21:35 Poszedł do Essen bo zasłaby był na 1 Bundesligę. :/ Nie zauważyłeś że w Leverkusen nie grał tych meczy zbyt wiele? A poza tym to on, jeżeli mnie pamięć nie myli zapomniał w tamtym albo dwa lata temu koszulkę na mecz włożyć i siedział na tej swojej ukochanej ławce rezerwowych w dresiku i jak trener pomyślał "może mu dam szansę, niech się chłopina wykarze", to ten chce dresik ściągać i grać a tu taki zonk ! - bluzki nie ma (sic!!!) Całe piłkarskie niemcy (tv, radio, prasa) się z niego śmiały :/ I JAK TU TAKIEGO NA MECZE WOGÓLE BRAĆ ? ( to było pytanie retoryczne)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cuth Re: Poszedł bo za slaby był na I Bundesligę :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 21:39 A czy to czasem nie był Karwan w Hercie Berlin? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Poszedł bo za slaby był na I Bundesligę :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 21:41 To był Karwan w Hercie Berlin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasnuty O ciup :P Pomyliło mi się :P Ssory !!! IP: *.chello.pl 01.01.05, 21:43 Zwracam honor Kałużnemu. Pomylił mi się z karwanem (kolejny nieudaczik za granicą...) SSORY !!! (ten błąd to chyba efekt imprezy sylwestrowej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mazen Re: O ciup :P Pomyliło mi się :P Ssory !!! IP: *.nyc.rr.com 02.01.05, 00:39 No widzisz, a taki dlugi wyklad napisales. I wszystko okazuje sie byc bazowane na "pomylce". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joaquin Się Chłopino zastanów co piszesz!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 03:24 Sytuacja z koszulką rzeczywiście dotyczyła Karwana, ale nie jest on już bynajmniej graczem "zagranicznym", ponieważ wrócił do Legii Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
jesster Re: Essen jest OSTATNIE w 2Bundeslidze 02.01.05, 10:29 Wiesz, gdybyś gnił na ławce przez pół roku to byś poszedł nawet do SALOSU żeby tylko poczuć znowu smak gry o stawkę. Poza tym to wybrzydzać i wybierać oferty to sobie może Patrick Vieira, jak ktoś jest niemłodym, przeciętnym i niezbyt znanym kopaczem z kraju z Europejskiej drugiej ligi to bierzesz niestety co ci dają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Kałużny w Essen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.05, 09:31 I tak zarobi więcej niż jak by poszedł do Wisły albo Legii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enver Re: Kałużny w Essen IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 02.01.05, 11:39 Dla niego najwazniejsze jest to że może grac (finansowo chyba straci) ale jeżeli pomoże sie utrzymać Essen w 2 Bundeslidze to bedzie dla niego i tak duży sukces. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser to sa reprezentaci polski !!!!!!!!!!!! IP: *.uni.lodz.pl 02.01.05, 13:33 to sa nasii bohaterowie, ludzie ktorzy chcilei zdubuc mistrza swita w korei, swoerczeski, kaluzny, bak, teraz szymkowiak, to sa pomocnicy srodka ktorzy maja walczyc z lampardem, gerrardem i innym gwiadami pilki, a engel caly czas przekonuje nas ze najlepszy w srodku pomocy jest kaluzny, to jest mysl szkoleniowa polska,porazka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: to sa reprezentaci polski !!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.01.05, 15:59 Engela to lepiej po rękach byś całował a nie czepiał się - oto co dobry trener potrafi zrobić własnie z takich reprezentantów jak piszesz (hm, a może nie zrozumielem - może ty masz skład zdolny ograć gerrarda i lamparda, a tylko nasi trenerzy nie zauwazyli ślepcy twojego mistrzowskiego składziku) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: to sa reprezentaci Polski !!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.01.05, 16:00 a nazwe naszego kraju piszemy z dużej litery, inaczej niż w wyrazie palancie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klaciarz Re: Kałużny w Essen IP: 81.210.32.* 02.01.05, 13:36 A Rodzik w Liverpoolu!!! Odpowiedz Link Zgłoś