Gość: maj
IP: *.punkt.pl
05.06.02, 13:19
Powinno wygladać to tak:
Przepraszam wszystkich kibiców za to że zmarnowałem czas od meczu z norwegią
1 Zagrałem za mało meczy kontrolnych z klasowymi przeciwnikami ( popatrzcie
korea czy usa niemają lepszych piłkarzy a jak grają)
2 Popełniłem karygodne błedy w przygotowaniu ogłaszając ze selekcja jest
zamknienta ale wiąze sie to z tym ze niegralismy sparingów i niemogłem innych
sprowadzić i przeoczyłem fakt że połowa zawodników z eliminacji jest kompletnie
bez formy.
3 Zle zaplanowałem zgrupowanie przez co moi zawodnicy sa za wolni i bez kondycji
4 Zbyt wieżyłem w ludzi na których z lubanskim miałem nadzieje zarobić niezła
kase
5 Dalem d... ze strategią na korea i ich trener mnie strategicznie osmieszył
Przepraszam za moje błedy ale każdy się uczy i ja też. Wiem jak to naprawić i
prosze o następną szanse