Gość: mm IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 08:19 co myslicie o hajto????????? sadzac po notce z wyborczej, a także ogladajac wczorajszy mecz, powinien zostac wykluczony z reprezentacji!!!!!!! przynosi nam wstyd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomasz Re: hajto IP: *.outland.lucent.com 11.06.02, 08:28 Słyszałem że ma zmienić nazwisko na Chujto !? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: hajto IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 08:42 to oczywiste ! Odpowiedz Link Zgłoś