IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 08:19
co myslicie o hajto?????????
sadzac po notce z wyborczej, a także ogladajac wczorajszy mecz, powinien zostac
wykluczony z reprezentacji!!!!!!!
przynosi nam wstyd
Obserwuj wątek
    • Gość: tomasz Re: hajto IP: *.outland.lucent.com 11.06.02, 08:28
      Słyszałem że ma zmienić nazwisko na Chujto !?
      • Gość: mm Re: hajto IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 08:42
        to oczywiste !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka