Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Justyna Kowalczyk zeszła z trasy

IP: *.spray.net.pl 16.02.06, 10:59
    Dała ciała !!! I po co te popmpowanie balona ???!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: anty-rydz Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:00
        o ile to nie kontuzja to wstyd przyniosla :/ tak to jest jak chce sie tylko wygrywac :P
        • niunka24 Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy 16.02.06, 11:00
          Lepiej jakby doszła ostatnia, ale by doszła:/
          Wydaje mi się, że prawdziwy sportowiec powinien walczyć do końca, nawet jeśli
          nie ma szans na medal...
          • Gość: alex Gołota polskiego narciarstwa - sad but true IP: *.bph.pl 16.02.06, 11:14
            a
            • Gość: polski kibic medal albo śmierć !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:19
              albo przełączam kanał....
              • Gość: dix A moze by tak dziennikarze raczyli cos napisac ... IP: 195.217.52.* 16.02.06, 11:43
                ... co sie do k*y nedzy stalo ??
                Najpierw medalowa nagonka, ze "zyjemy nadzieja na medal!", a teraz mala notka
                ze zeszla z trasy i juz.
                Moze byscie sie panowie od piora cos wiecej wysilili ???
                • Gość: poradnik Re: A moze by tak dziennikarze raczyli cos napisa IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:47
                  dziennikarze są niedopieszczeni, powinni pojechać na weekend na jakiś zlot
                  gejów.
                  • Gość: jankop krótko powiem odpie..ie się od dziewczyny IP: *.chello.pl 16.02.06, 12:35
                    • Gość: jankop ona ma ikrę i czegoś naprawdę chce IP: *.chello.pl 16.02.06, 12:36
                      • tatamajaja nażarła się prochów i padła jak kawka 16.02.06, 13:07
                        • tatamajaja słyszałem w Rdio Z, że zaszła na trasie 16.02.06, 13:09
                        • Gość: kibic Re: nażarła się prochów i padła jak kawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 16:16
                          sądząc z treści twojego komentarza twój tata ma raczej kiepskie jaja, a ty nie
                          masz ich wcale...
                    • 44_m Re: krótko powiem odpie..ie się od dziewczyny 17.02.06, 09:42
                      To pierwsza sensowna wypowiedź.
                • Gość: znawca tematu Re: A moze by tak dziennikarze raczyli cos napisa IP: *.toya.net.pl 16.02.06, 11:48
                  przedawkowała koks, miała nagły spadek ciśnienia, dobrze że niezmarła podczas
                  biegu...
                  to jest skandal i ktoś z naszego pionu lekarskiego powinien za to beknąć i to
                  nieżle...
                  • Gość: zxy Niestety masz racje, pamiętacie ŚP Halubczoka jak IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 16.02.06, 13:39
                    tłumaczyli że miał wrodzona wadę serca , wyczynowiec
                    • koham.mihnika co na to Chuck Norris? 17.02.06, 10:57

• Gość: zbycho Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 85.31.186.* 16.02.06, 11:20
            Powinni dać jej te tabletki. Może by lepiej wypadła...
          • Gość: skorpios Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.abp.pl 16.02.06, 14:10
            a co ona robila? ogladalas to chociaz? nie wymadrzaj sie, biegla do konca,
            efektem bylo stracenie przytomnosci... hmm, miala sie nieprzytomna czolgac? ty
            i tobie podobni, prosze, nie leczcie swoich kompleksow na tym forum, idzcie na
            onet, dobrze? (nie)pozdrawiam
          • Gość: ness Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.acn.waw.pl 16.02.06, 14:57
            co Ty pie..sz. Zdrowie jest ważniejsze niż jakieś zawody, nawet IO
            • Gość: Stage Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 15:47
              Jedno jest pewne - po takim zdrowotnym zalamaniu nie powinna wiecej wystepowac
              na tej olimpiadze - przecie i tak nie zbierze na tyle sil zeby powalczyc o
              jakies przyzwoite miejsce.
          • Gość: ja Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.aster.pl 16.02.06, 15:53
            zwłaszcza jak straci przytomność. Co za ludzie...
          • Gość: kamasze_dorna Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.net.pl 16.02.06, 16:01
            Oj, głupia ty niunka jesteś, głupia. Przecież zemdlała, to jak miała dojść na
            ostatnim miejscu. Poza tym trener dostał w nocy telefon od Łukaszenki i rozkaz
            posmarowania nart smołą i trocinami.
          • Gość: dawko Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 20:50
            Niuńka czytaj ze zrozumieniem tekst: "- Justyna pamięta, że po ostatnim podbiegu
            i ostrym zjeździe źle się poczuła. Potem straciła przytomność". Nieprzytomne te
            Twoj e zdanie :(
        • Gość: Fan.Matei Spoko, jeste jeszcze Mateja IP: 149.226.255.* 16.02.06, 11:15
          Spoko kochani, nie przejmujcie sie. Mateja zdobedzie zloto. Obiecal mi to
          przedwczoraj wieczorem. Powiedzial ze jak posmaruje narty rzepakowym to tak
          wypierd0li z progu to sie jagodami wszyscy obsraja:)))))))
          • Gość: naf Re: Spoko, jeste jeszcze Mateja IP: *.m.pppool.de 16.02.06, 11:27
            tylko zeby ten rzepak nie potraktowali jako doping ;-)
            on powinien zamiast rzepak napic sie troche jagodanki to bedzie mial wiecej odwagi zeby skakac i nie
            bedzie widzial gdzie skacze ;-)
          • Gość: grz Re: Spoko, jeste jeszcze Mateja IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 01:14
            zajebisty komentarz
        • Gość: Tommy Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:25
          A jeśli to choroba? Lepiej sie zabić i dobiec na ostatniej pozycji???
          • Gość: polski kibic Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:29
            właśnie tak,powinna się zabić !!!
            przecież po co ja siedzę przed telewizorem !!!
            miał być medal !!!
            za co ja płacę abonament !!!
            żądajmy wprowadzenia do programu następnych igrzysk walk gladiatorów !!!
            (w zimowych mogą walczyć na lodzie...)
        • eiff Dzięki za walkę Justyna !!! 16.02.06, 12:39
          Obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia!
          I powodzenia w dalszych startach.
          I na pohybel malkontentom! ;)
        • Gość: kerus do dzieła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 17:12
          Sam wystartuj gniocie!
      • Gość: esen2 Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 195.245.213.* 16.02.06, 11:00
        Nie wiem co było przyczyną, ale fakt jest faktem - kolejny fatalny występ
        reprezentanta Polski na Igrzyskach.
        • Gość: naf Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.m.pppool.de 16.02.06, 11:28
          > Nie wiem co było przyczyną, ale fakt jest faktem - kolejny fatalny występ
          > reprezentanta Polski na Igrzyskach.

i napewno nie ostatni
          brawo polscy sportowcy ;-(
          • Gość: m Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:49
            ty tam nie narzekaj, poczytaj sobie wywiad z jej trenerem - opowiada jakie są
            nakłady na tą dyscyplinę w Polsce, a zrozumiesz czemu nie ma szans na medal.
          • Gość: PPPP Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 80.51.100.* 16.02.06, 22:28
            To jak chcesz cos zmienic to ruszaj d**e i jazda na olimpiade, moze ty pokaz co
            umiesz pier***elcu! Jak mozna krytykowac sportowcow za to, ze sa lepsi od nich?
            Ty bylbys pewno lepszy, co popaprancu?
      • Gość: erni Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:00
        szkoda, naszym zawsze wiatr w oczy, tym razem pewnie snieg byl za mokry
        • Gość: blekotA może po drodze był MCDrive??? IP: 87.207.210.* 16.02.06, 11:00
        • Gość: PPPP Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 80.51.100.* 16.02.06, 22:35
          A wezcie sie od niej odchrzancie wszyscy! Zdarzyl sie jej wypadek i nikt nie wie
          na 100% co bylo przyczyna. Chciala dac z siebie wszystko, ale jej sie nie udalo.
          Trudno, sportowcom sie zdarza przegrywac, a jak ktos o tym nie wie to nie
          powinien sie na tym forum wypowiadac.
          Ja osobiscie chwale ja za to, ze probowala walczyc z calych sil, z zapalem
          godnym najlepszych i za to jej dziekuje. Oby w tym kraju bylo wiecej takich
          sportowcow.
      • Gość: fan Tylko Justynie przeszkadzal deszcz i snieg? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:00
        a innym zawodniczkom nie przeszkadzal padajacy na przemian deszcz i snieg?
        sadzilem ze bardzo wazne jest tez ukonczenie konkurencji na olimpiadzie, w
        koncu odbywa sie co 4 lata, 3 maj sie Justyna
        • Gość: qwerty nie mam do niej pretensji IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.06, 11:07
          Każdy, kto uprawia jakiś sport wie co to znaczy wycieńczenie. Niestety obecnum tu "wielkim" sportowcom (w rekordowych czasach potrafią opierniczać i skakać po kanałach) nie przeszkadza fakt, że dziewczyna mogła się wykończyć. Fakt... mogłaby przecież zemdleć z wycieńczenia, umrzeć... ale nie wolno jej rezygnować, prawda? W końcu, kto jak kto, ale nie ona ma prawo o tym decydować. W końcu to nie ona pracuje ciężko na treningach... rzygać mi isę chce jak was "słucham".
          • Gość: whitepony Re: nie mam do niej pretensji IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 16.02.06, 11:34
            Faktycznie należy się cieszyć,że ZAWODOWY sportowiec nie umarł po przebiegnięciu niecąłych 10 kilometrów. HURRRRA! Jest więc sukces. Teraz czekamy na następne: skoczkowie przeżyją na skoczni np. a biatlonisci nie zgubia się lesie. Pogratulować.
          • Gość: bartas Re: nie mam do niej pretensji IP: 82.146.246.* 16.02.06, 11:40
            Oglądam Justynę cześciej niż tylko z okazji igrzysk i sądzę że gdyby tylko mogła
            dobiegłaby do końca i to w pierwszej 10. Prawdopodobnie to poważniejsza sprawa,
            pewne jakaś choroba. Jeśli tak to wcale nie świadczy o jej słabości. Jesteśmy z
            tobą Justyna!!!!!!
          • Gość: kibic Re: nie mam do niej pretensji IP: *.aster.pl 16.02.06, 11:47
            Brawo qwerty!
            JA też będę bronił Justyny. Ma więcej charakteru niż wszyscy piszący tu
            malkontenci. To prasa nadmuchała ten balon z medalem. Justyna mówiła że będzie się
            cieszyć z miejsca w ósemce.... Prostaki którzy tu jadą po naszej zawodniczce
            nudzą się w oczekiwaniu na występy Rasiaka..... Jak znam życie to kibicują tylko
            gdy są sukcesy, w podstawówce mieli zwolnienie z WF i łapią zadyszkę przy
            pstrykaniu pilotem.
            Pozdrawiam prawdziwych kibiców
            • Gość: hex Re: nie mam do niej pretensji IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 16.02.06, 11:59
              Dodaj jeszcze,że są Żydami. Będzie całości spektrum myślowego. Nie to co prawdziwi kibice obgryzający paznokcie czy nasz młody biatlonista będzie 67 czy 69.
            • Gość: mcguirre Re: nie mam do niej pretensji IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 16.02.06, 12:04
              A dlaczego znowu mamy się cieszyć z miejsca od 10 do 120. Czy kiedyś usłyszymy
              z ust naszych olimpijskich asów ich trenerów i działaczy, że jadą po złoto i są
              na to przygotowani. Dlaczego mógł Korzeniowski mimo tylu przeciwności. To się
              nazywa wola walki i ambicja.
              • Gość: whitepony Re: nie mam do niej pretensji IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 16.02.06, 12:09
                I o to dokładnie chodzi. Dość już tych niedorobionych turystów bohatersko walczących o 15 miejsce. Spróbujcie wytłumaczyć Amerykanowi,że 12 meijsce to sukces. Ja jeszcze zrozumiem jak ktoś młody, perspektywiczny zajmuje powiedzmy 15 miejsce(Stoch) ale jak widzę tych weteranów ciągle na końcu to ręce załamać mozna. Od Kowlaczyk wymagam więcej bo ona jest tutaj na kredyt (wynikami miała zmazać plamę jaką dała), że tak powiem.
                • Gość: Cinek Re: nie mam do niej pretensji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 08:43
                  Na kredyt to Ty chyba rozum dostałeś (po znajomości chyba zresztą). Taki wielki
                  z Ciebie sportowiec, ale coś na olimpiadzie Cie nie ma ???Więc stul lepiej
                  pyszczek i wracaj na kanapę przed telewizor.
                  • Gość: whitepony Re: nie mam do niej pretensji IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 17.02.06, 16:46
                    Do Cinek:
                    Brawo. Nie ma to jak mocne argumenty,polemika, dyskusja. W sumie i tak dziwne,że z takim światopoglądem obsługujesz internet.
                  • Gość: whitepony Re: nie mam do niej pretensji IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 17.02.06, 16:48
                    I jeszcze jedna dobra rada na przyszłość. jak nie rozumiesz tego co czytasz a wnoszę,że to u Ciebie częste, nie zabieraj głosu. Po co się kompromitować bez potrzeby.
        • premier_pacynka Mowi nas Wielki Mistrz Jozef Luszczek! SLUCHAMY 16.02.06, 11:08
          co beda mowic! Snieg byl zaskoczeniem bo polacy mysleli ze to IO letnie!
          • premier_pacynka Dlaczego nas to prosze panstwa zawsze musi spotkac 16.02.06, 11:09
            Co sie stalo Panie Jozefie! Biegla super! Biegla w osemce!
            Moze zoladek??? Twarda dziewczyna!

LUDZIE ZNOW KUR** pierdo**** o zlych warunkach !! TYLKO ZE ONE TYLKO NAM
            PRZESZKADZAJA!
            • premier_pacynka Wykonczona,az sie przewrocila!Olimpiada..kolejne 16.02.06, 11:13
              4 lata trzeba bedzie czekac.

NA CO!?? Na kolejna kompromitacje!? Biednemu wiatr w oczy jak powiedzial Pan
              Stefan bo byla bardzo dobrze przygotowana:(

Caly swiat znow przeciwko nam:((
      • Gość: trainer Kolejny sukces... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:01
        Proszę, niech oni juz wracają. Niech oszczędzą wsytdu!
        • Gość: sop Re: Kolejny sukces... IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 16.02.06, 11:24
          Ty też oszczędź i nie pisz tutaj.
      • Gość: 54 Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:01
        czciala dobrze, wyszło jak zwykle... :( szkoda...
      • mohi5 Justyna Kowalczyk zeszła z trasy 16.02.06, 11:01
        Nie pierwszy raz przez te smary, na wielu poprzednich igrzyskach było podobnie
      • blq nadzieja na medal - dobre.... 16.02.06, 11:02
        akurat nic przeciwko Pani Justynie nie mam (miała do tego święte prawo);
        raczej przeciwko rozdmuchiwaniu tzw "szans medalowych" przez dziennikarzy. to
        takie żałosne...
      • Gość: Janek Nie p....cie o jakimś smarowaniu-była słaba i tyle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:03
        • Gość: darek Re: Nie p....cie o jakimś smarowaniu-była słaba i IP: *.dip.t-dialin.net 16.02.06, 11:12
          40 mil ludzi prawie u nas mieszka i kredki :))) dziennikarze jak zwykle
          rozdmuchaja historie a ludzie wierza, bo ja tutaj nie wierzyc w cos co powinno
          byc czyms normalnym ;)
        • Gość: Q Re: Nie p....cie o jakimś smarowaniu-była słaba i IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:27
          No była - to fakt.
          Tylko pytanie z jakiego powodu, skoro pare dni wcześniej w biegu łączonym
          jechała rewelacyjnie, mimo że to nie była jej "koronna" konkurencja.
          Może po prostu czymś sie struła ???
          Miałeś kiedyś sraczke???
        • mitemart Re: Nie p....cie o jakimś smarowaniu-była słaba i 16.02.06, 11:44
          Sam jesteś słaby i słabo posmarowany jeszcze.
      • premier_pacynka Pech nas nie opuszcza- gdyby Sikora 2 razy nie spu 16.02.06, 11:06
        dlowal byloby zloto! Gdyby Kowalczyk miala dobrze nasmarowane narty tez bylby
        medal! Gdyby odwrocic wyniki w freestylu bylyby az 2 medale!! W tym zloty!
        W dziedzie ilosci dzialaczy wyslanych na IO tez zapewne bylby medal!

BRAVO POLACY ZA DZIELNA WALKE NA IO I REPREZENTOWANIE POLSKI NA POZIOMIE DO
        JAKIEGO NAS DZIELNI SPORTOWCY,TRENERZY,DZIALACZE I OCZYWISCIE KOMENTATORZY
        PRZYZWYCZAILI!

Oczywiscie nie dot. to SWIETOSCI NARODOWEJ ADAMA WIELKIEGO KROLA MALYSZA ktory
        byc moze medalu nie zdobedzie ale przynajmniej przez ostatnie kilka lat
        przynosil radosc i przynajmniej nie daje 4liter w najwazniejszych zawodach!
        • Gość: sop Re: Pech nas nie opuszcza- gdyby Sikora 2 razy ni IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 16.02.06, 11:24
          jaki poziom narodu (np. na tym forum) tacy sportowcy...
      • Gość: dżekson polacy nie posmarowali to nie wygrała IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:06
        okazało się, że i tu chodzi o "smarowanie", znowu nie posmarowaliśmy i musiała
        zejść z trasy
        • Gość: Schuja Re: polacy nie posmarowali to nie wygrała IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.02.06, 11:10
          Odbilo sie jej niedozwolone srodki dopingowe zarzywac.Gdzie to
          mloda ,zdrowa ,wysportowana ZAWODNICZKA pada w POLOWIE trasy jak scieta.ZBADAC
          TO. I wyciagnac konsekwencje.Skandal.
          • Gość: długi Re: polacy nie posmarowali to nie wygrała IP: *.dip.t-dialin.net 16.02.06, 11:16
            Ty jak w tym kawale o płynącym gó..e.
            Znasz?
            No, tak i Ty przyklejasz się do różnych wypowiedzi i wydaje ci się że coś
            komentujesz.
      • Gość: Opty Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:07
        To głupie gadanie, zeszła to miała powód. Teraz w radio podali,że sie
        przewróciła i samochód po nią jedzie, byc może ma kłopoty z sercem.
        A wy tu zaraz medal, ludzie opamietajcie się, co za medal.
      • detroit ZEJDŹ MI Z OCZU!!! 16.02.06, 11:07
        Aura jest taka sama dla wszystkich, więc dlaczego akurat Kowalczyk zeszła z trasy?
        • Gość: sdf Re: ZEJDŹ MI Z OCZU!!! IP: *.crowley.pl 16.02.06, 11:10
          moze dlatego ze miala powazne ztrucie pokarmowe?
          wygladala jakby miala sie na snieg zerzygac
      • Gość: LULU DO ODŚNIEŻANIA A NIE NA OLIMPIADĘ!!! IP: *.emag.pl 16.02.06, 11:08
        Kraj tonie w śniegu a nasi herosi dają dupy gdzie sie da!!
        Do odgarniania sniegu i nie kompromitowac sie wiecej!!!
        • Gość: x Re: Justyna chora!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:10
          Słuchajcie radia!
      • Gość: ginek [...] IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 16.02.06, 11:10
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Q Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:10
        Balona pompowały media a nie ona.
        Jak tylko zaczęli o "medalowej nadziei" to od razu tak w kościach poczułem, że
        g... z tego bedzie.
        Nakręcili dziewczynie makaronu i biedaczka pękła pod presja.
        Ot - polskie dzinnikarstwo-sępiarstwo.
        • Gość: z Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.lodz.msk.pl 16.02.06, 11:13
          Ktoś wie co się stało? Bo w tej żałosnej telewizji nic nie wiedzą.. ;c.. Co za
          kur.y, pojechało ich tam kilkudziesięciu, jedna z ważniejszych polskich
          zawodniczek, a oni nic nie wiedzą.. omfg...
          • Gość: z Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.lodz.msk.pl 16.02.06, 11:14
            to było o telewizji i jej ekipie..
            • Gość: Q Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:19
              Bo polscy dziennikarze potrafia tylko szczerzyć zęby do kamer i pier....
              farmaony o medalowych nadziejach, o tym czy wiatr bedzie wiał czy nie bedzie,
              itd....
              A choćby sie wysylili i jakies tajniki danej dyscypliny wyjaśnili, troche
              "warsztatu" przybliżyli - ale nie.
              Nie - bo sie na tym wogole nie znaja i pierdzielą takie bzdury jak Ci wszyscy
              znawyc-krytykanci na tym forum, co o sporcie wytrzymałościowo-wydolnościowym nie
              mają pojęcia.
      • Gość: dix Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 195.217.52.* 16.02.06, 11:11
        Ale dlaczego tylko ona zeszla z trasy ?? Nic do niej nie mam, ale jakos tak
        glupio mi sie zrobilo ... Nawet ta Balkanka co to dobiegla ostatnia z duza
        strata jakos nie wymiekla wiedzac, ze i tak jest daleko w tyle.
        Jesli to nie kontuzja to szkoda ... I troche wstyd ?
        • Gość: sop Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 16.02.06, 11:53
          nie zeszla dlatego ze juz nei chciala czy cos w tym rodzaju. byla wyczerpania, odwiezli ja ambulansem potem...
      • arius5 A Polacy, jak to Polacy 16.02.06, 11:12
        banda przyglupich malkontentow i dyletantow, rzygac sie chce, gowniarze.

Juz przed olimpiada bylo wiadomo, ze nie mamy nawet smarow, nie mowiac o
        sprzecie i ludziach, ktorzy tym sie zajmuja, nadzeja bylka tylko w tym, ze
        bedzie "ladna pogoda" i jakos dadza rade
        ale nie byla ladna pogoda i dupa, podziekujcie PZN jak zwykle.
        • Gość: gabsu Re: A Polacy, jak to Polacy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 14:41
          wreszcie ktos powiedzial prawde,pozdr serdecznie arius5!
          dziekujemy pzn!!!!
      • Gość: kolen Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:12
        wcale nie dała ciała!!!!!! dziennikarze pompwali ten balonik
        • Gość: barucha Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 62.233.201.* 16.02.06, 11:16
          Kidy Pani Mróz wystąpiąła w prasie rozbieranej, siatkarki przegraly, teraz kolej
          na nstepne dziewczyny, ale wy jeszcze nie wierzycie...
      • Gość: Fan.Matei Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: 149.226.255.* 16.02.06, 11:13
        Spoko kochani, nie przejmujcie sie. Mateja zdobedzie zloto. Obiecal mi to
        przedwczoraj wieczorem. Powiedzial ze jak posmaruje narty rzepakowym to tak
        wypierd0li z progu to sie jagodami wszyscy obsraja:)))))))
        • premier_pacynka Dzieki za te dobra wiadomosc!!Pan Robert Mameja 16.02.06, 11:13
          nadzieja kraju!!
      • Gość: dlugi Re: Ludzie!!! Kiedy wreszcie zrozumiecie? IP: *.dip.t-dialin.net 16.02.06, 11:14
        że tak jest od zawsze w polskim sporcie zimowym?
        Ona może i była pretendentką do medalu, ale takich było z 10.Sęk w tym, że my
        mamy zwykle jednego kandydata do medalu na IO.Jak on, ona, nie da rady, reszta
        jest tłem. Oj młodziaki, młodziaki.
        • premier_pacynka AA no i wiadomo my nie przyjechalismy by wygrywac 16.02.06, 11:16
          ale po doswiadczenie! Mamy mlodych perspektywicznych zawodnikow i w przyszlosci
          bedziemy potega!
          • Gość: Q Re: AA no i wiadomo my nie przyjechalismy by wygr IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:20
            Ty premier - pacnij sie ta pacynka w czułko może - co?
            • premier_pacynka Dlaczego? Bo krytykuje ze na IO znow dalismy dupy 16.02.06, 11:22
              po calosci? Ze co? Ze z forma nie trafilismy na IO? Ze sa mlodzi i maja czas?
              Ze snieg byl za mokry/suchy? Ze dziennikarzy cytuje co w studio mowia?? Nie
              wolno juz krytykowac ?
              • Gość: Q Re: Dlaczego? Bo krytykuje ze na IO znow dalismy IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:23
                Zeby o czyms mowic najpierw trzeba sie na tym choc troche znac.
                • premier_pacynka No to prosze tlumacz o co chodzi?? Taka taktyka?? 16.02.06, 11:25
                  Czy co? Czy moze jestesmy tak dobrzy ze oddajemy medale innym potrzebujacym>??
                  • Gość: Q Re: No to prosze tlumacz o co chodzi?? Taka takty IP: 195.20.110.* 16.02.06, 11:30
                    Miałeś kiedyś ostrą sraczke?
                    Jak bedziesz miał to wbiegnij (wbiegnij - nie wejdź) po schodach na 10 pietro w
                    wieżowcu...
                    Jak sie posrasz i porzygasz na ósmym tzn że jesteś cienias!!!
                    • premier_pacynka Znaczy mowisz ze SRACZKA pokonala Polske?? 16.02.06, 11:45
                      Cholera nowy wrog narodu!:) Tak sie stresowala??Niesamowite...
                      • Gość: K Re: Znaczy mowisz ze SRACZKA pokonala Polske?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 15:58
                        premier_pacynka napisał:

> Cholera nowy wrog narodu!:) Tak sie stresowala??Niesamowite...

tys jest naprawde nienormalny. u siebie w gimnazjum pewnie jeszcze nie miales okazji sie
                        dowiedziec co to jest prawdziwy stres, ale poczekaj kilka lat. a i tak prawdopodobnie NIGDY nie
                        bedziesz mial okazji sie tak postresowac jak ona.
                  • mitemart Re: No to prosze tlumacz o co chodzi?? Taka takty 16.02.06, 11:37
                    Nie masz pacyno zielonego pojęcia o sporcie, a się odzywasz.
                    • premier_pacynka Mi sie wydawalo ze sport to wygrywanie,konkurencja 16.02.06, 11:46
                      walka a nie zrzucanie winy na snieg,narty,sraczke,kosmitow i inne przyczyny
                      niezalezne od Polakow...
                      • mitemart Re: Mi sie wydawalo ze sport to wygrywanie,konkur 16.02.06, 11:54
                        Więc twierdzisz, że Polka nie walczyła?
                        • premier_pacynka Walczyla bardzo dzielnie! Jak inni nasi sportowcy! 16.02.06, 11:55
                          Jestem z nich dumny!!
                          • mitemart Re: Walczyla bardzo dzielnie! Jak inni nasi sport 16.02.06, 12:07
                            W tej chwili nie dyskutujemy o innych sportowcach. Wiem, że osobie, która nie
                            brała udziału nawet w szkolnych zawodach ciężko jest zrozumieć pewne rzeczy
                            związane z duchem sportu. Zapewniam Cię, że Justyna jest świetną zawodniczką i
                            jedną z najbardziej walecznych w swojej dyscyplinie. To, że nie ukończyła biegu
                            jest wypadkiem przy pracy. Szukanie przyczyny niepowodzenia jest jak najbardziej
                            naturalne.
                            • premier_pacynka Ale dlaczego ten wypadek byl akurat na OLIMPIADZIE 16.02.06, 12:15
                              tego nie potrafie zrozumiec? Zobacz innych zawodnikow! Akurat na Olimpiadzie
                              zawalaja! DLACZEGO? Przeciez to najwazniejsza impreza do ktorej sie ponoc
                              przygotowuja bardzo ciezko!

O TO MI TYLKO CHODZI! Ja codziennie slysze ze jest dobrze,ze forma rosnie,ze sa
                              szanse a potem efekt jest taki jaki widzimy! I co sie dzieje? NIC - kolko
                              wzajemnej adoracji od dziennikarzy,przez trenerow,dzialaczy,zaowdnikow nie
                              widzi w tym nic dziwnego mozna by powiedziec polska rzeczywistosc...
                              • mitemart Re: Ale dlaczego ten wypadek byl akurat na OLIMPI 16.02.06, 12:34
                                Justyna ma przed sobą 15-20 lat biegania. Nie można dramatyzować tego, co się
                                wydarzyło. W biegu łączonym poszło jej nieźle. Ma przed sobą jeszcze dwa starty,
                                wtedy będzie można ocenić jej występ na olimpiadzie. Justyna to nie jest Tomasz
                                Sikora. Jeszcze a propos wypadków w ważnych imprezach, przypomnij sobie historię
                                naszego chodziaża Korzeniowskiego.
          • Gość: hans jacy "my" ?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:24
            siedzisz przed telewizorem/komputerem,
            pierdzisz w fotel i stukasz w klawisze
            to cały twój wkład w polski sport
            • premier_pacynka Niezupelnie-place podatki na ktore ciezko zarabiam 16.02.06, 11:26
              a z ktorych to dziadostwo jakim jest nasz sport jest finansowane i dlatego
              wymagam by chociaz WALCZYLI ! a nie narzekali!!Co jest nasza cecha narodowa!
              • Gość: hans to co piszesz jest po prostu niesmaczne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:33
                widać,że dziewczyna była ledwie żywa
                w poprzednim biegu była 8.
                podniecasz się (ty i wielu innych)jakby jej ewentualny sukces
                miał uzdrowić jakieś niebotyczne narodowe i prywatne kompleksy
              • Gość: marysia poproszę o mały tip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:36
                mógłbyś mi polecić pracę,gdzie jak piszesz "ciężko się zarabia"
                a jednocześnie codzienne ma się czas na pisanie około setki komentarzy
                • premier_pacynka Jeden bardziej z nienawidzonych zawodow w polsce:0 16.02.06, 11:48
                  na literke A:)
                  • Gość: ??? Alfons??? IP: *.dsl.mindspring.com 16.02.06, 21:08
          • Gość: rrrrr Re: Dużo zdrowia dla Justyny-Będzie lepiej!!! IP: *.alpat.net 16.02.06, 11:25
      • Gość: marko radosc dla internautow IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.06, 11:15
        hurrra,cudownie Polka zeszla z trasy,kolejny powod do ponarzekania ,do
        poznecania sie.Jaka jest chora ta polska natura.Mozna kolejna szpile
        przybic.Zaraz przeczytam ze biegla jak Rasiak.Ech wy wszyscy zalosni jestescie.
        • Gość: zbycho Re: radosc dla internautow IP: 85.31.186.* 16.02.06, 11:22
          Biegła jak na szczudłach - drewnianych.
        • Gość: adept Re: radosc dla internautow IP: *.toya.net.pl 16.02.06, 12:53
          to jest fakt ze biegla jak Rasiak....
        • Gość: snowmasta Re: radosc dla internautow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 21:34
          No fakt, chora jest ta polska natura. I nawet jest nazwa tej choroby - polactwo.
      • Gość: rrrrrr Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy IP: *.alpat.net 16.02.06, 11:15
        Tylko po co była ta medialna zawierucha dotycząca pani Justyny-debiutantka na
        olimpiadzie,a oni już chcieli medalu nie mając odpowiedniego zaplecza,tras
        biegowych w Polsce.Moim zdaniem i tak jest sukcesem,że w takich warunkach do
        uprawiania sportu w Polsce mamy takie perełki,które moga wygrywac w Pucharze
        Swiata z potęgami.Niestety nic nie ma za darmo-jeżeli nie będzie wiekszych
        nakładów finansowych na sporty zimowe-to nie będziemy mieli medalu na
        olmpiadzie zimowej przez wiele lat.
        • grzegorz.gajowniczek Re: Justyna Kowalczyk zeszła z trasy 16.02.06, 22:25
          medal? po co nam medal - mamy przecież telewizje!
      • Gość: Ozon I to jako jedyna!!!!!!! Wstyd!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:17
        Mogła już jakoś przemęczyć te dwa kilosy co jesj do mety zostały... Ale wstyd,
        bo nawet jakaś Mongolka i Hiszpanka ukończyły bieg, a ona jako jedyna dała dupy!
        • Gość: telewidz [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:21
          • Gość: luk Koks i tyle - skąd sie niby biorą załamania formy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 11:28
            bt
        • Gość: kinio Re: I to jako jedyna!!!!!!! Wstyd!!!!! IP: *.cor.eu.int 16.02.06, 12:00
          Komu dała?
        • Gość: NIGA [...] IP: 217.153.142.* 16.02.06, 21:43

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka