Gość: komar IP: *.47.98-84.rev.gaoland.net 09.10.05, 01:44 na zdj nr 5 widac ramie Mili, zgoda, a z prawej strony zupelnie niewidodzny Smolarek...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
testigo Mr.Dudek, You got marvellous socks! Elegancja z TV 09.10.05, 03:16 chlopie, kto cie ubieral!!!? - TAKI kolor do TAKIEGO garnituru? To juz lepiej przyjsc w dresie... No chyba, ze to kolor ze szpitala - ale tego nikt Ci chyba nie zyczy :) Trzymaj fason, reprezentacja zobowiazuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: Mr.Dudek, You got marvellous socks! Elegancja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 19:45 chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nigdy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vuya Zielone skarpetki bo to kolor nadziei... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 22:06 a wsiury to wy jesteście, skoro nie łapiecie takich myków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.abhsia.telus.net 09.10.05, 03:21 chlopaki doluzcie anglie przynajmniej 3:0 gratulacje!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zachwycony Marylą Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 09.10.05, 07:41 To była kpina, ten show... TVP mogłaby się czegoś nauczyć od swojej konkurencji (Polsat & TVN), bo to co wyprawiają zakrawa na ironię... A Maryl(k)a i jej piosenki, to było coś strasznego. Mogli jeszcze całe Opole i Sopot zawezwać (brakowało jednak Zakopower i BlueCafe, które ostatnio jest wszędzie). Ostatnie zdanie było najpiękniejsze - śpiewali "Ole, ole, ole..." i ktoś przed zejściem z anteny krzyknął "Nie damy się! Komu? Angolom!!!!". Teraz niech Angole zaśpiewają na BBC: "Nie damy się! Komu? Polaczkom!!!!" - ciekawe jak to odbiorą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melan Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.kom / *.kom-net.pl 09.10.05, 09:56 popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trelek Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 13:36 Zgadza sie!!!Całe to przedstawienie w studio było wielką żenadą!!! Zkąd tam wogóle sie wzieła Marylka i pytam po co....??? I wszyscy sie cieszyli jakbyśmy już mistrzostwo zdobyli. A całe to show popsuło ciekawie zapowiadającą sie transmisję na żywo z dwóch spotkań!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPOSTRZEGAWCZY Patrzcie na zdjęcie nr 4!!! IP: *.osk.enformatic.pl 09.10.05, 08:17 Ale fajnie się ustawili na tym zdjęciu. Wszyscy najsłabsi zawodnicy kadry, którzy nie powinni w niej zagrać już nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek-placek Re: Patrzcie na zdjęcie nr 4!!! IP: *.cable.wanadoo.nl 09.10.05, 09:06 Czyzby Wybiorcza czemus nie lubila Ebiego Smolarka? Moze to zemsta za "grzechy" jego ojca,ktory nie przepadal za Wszawa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trelek Re: Patrzcie na zdjęcie nr 4!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 13:58 Że niby co???Smolarek jest najsłabszy??Nigy w życiu, to jeden z naszych najlepszych napastników i jeszcze przed nim wielka kariera,zarówno w reprezentacji jak i w klubie.Ma chłopak talent przecież!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot [...] IP: *.promax.media.pl 09.10.05, 09:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwe foto #3 IP: *.gwardii.osi.pl 09.10.05, 09:04 Jorg Dudek - swój chłopak ze Śląska (i tradycyjnie źle dobrane skarpetki, choć powinny być bialutkie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melan awans, normalka? IP: *.kom / *.kom-net.pl 09.10.05, 09:55 panowie (zwlaszcza Mila) cieszyli się jakby zdobyli mistrzostwo ... czy awans nie powinien być dla nas czymś naturalnym? czemu ci panowie aż tak się cieszą ze spryjającej sytuacji - wygranej innej drużyny? czyżby czuli się niepewnie? wolałbym żeby zasłużyli na to wyłącznie swoją grą! ciekawe jaką minę bedize miał mila po meczu z angolami .... jeżeli panowie chcecie udowodnić że należycie do czołówki, ten mecz musimy wygrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonhart Re: awans, normalka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 10:25 No tak... tradycjyjne polskie piekielko. Najlepiej by bylo jakby kadrowicze rozplakali sie po koncowym gwizdku i bez slowa poszli do domow. Przykre jest to ze nawet po zasluzonym awansie znajdzie sie kilku debili ktorzy nie moga sie powstrzymac od kretynskich komentarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rod Jest dobrze! IP: 80.54.200.* 09.10.05, 12:00 Panowie, ja sie ciesze z wszystkich sil. Nie dziwie sie entuzjazmowi kadrowiczow, sam skakalem do sufitu. To, ze nie wlasnymi silami wczoraj weszlismy do WC to fajny fart, oby tego jak najwiecej. Nie zapominajmy, ze przez dlugie lata to wlasnie czesto przez brak szczescia (i Szwecje, ktora nigdy nam nie "pomogla") odpadalismy z dzielenia tortu. Ja tam sie ciesze i czekam na dobra gre w srode. Nie na powtorke meczu z Bialorusia z ostatnich eliminacji, kiedy to orly na kacu grali o pietruszke. Grajta i strzelajta! Pozdro!! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof4263 Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 09.10.05, 10:25 Ciesze sie z awznsu naszej druzyny ale Anglie trzeba pokonac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrs Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.gdynia.mm.pl 09.10.05, 10:27 Koszmarne, tradycyjne w tonie komentarze, nie zauważyłem ani jednego pozytywu w fakcie ,że awansowaliśmy do Mistrzostw Świata. A ja cieszyłem się jak cholera i nadal się cieszę i gratuluję Naszym,że "Angole " nas nie wystrzelili jak to mieli przez lata w zwyczaju i gratuluję "Angolom" bo ich lubię. Tochę więcej entuzjazmu drodzy formułowicze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan TV-Eksperci futbolu. IP: 162.21.254.* 09.10.05, 10:29 Munio i reszta aktorow. Szag czlowieka trafia gdy musi wysluchiwac kolesiow redaktora Kurowskiego,ktorzy o pilce nie maja zielonego pojecia. Mysle ze juz czas zakonczyc te przyjacielskie spotkania i robienie kolesiom reklamy przed kamerami. Zaproscie do cholery prawdziwych ekspertow i znawcow pilkarstwa,ktorzy zrobia prawdziwa analize wydazen na boisku!!! Jezeli nie wiecie jak to sie robi,polecam stacje niemieckie,holenderskie,angielskie albo austriackie. Tam,nie pieprzy sie bzdur. Z tego co wiem nie jestem jedynym widzem,ktory podczas przerwy meczowej zmienia kanal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibol Re: TV-Eksperci futbolu. IP: *.dclient.hispeed.ch 09.10.05, 16:55 Masz racje! To co wyprawiaja i tak juz beznadziejni komentatorzy TVP Kurowski i TVN Kalinowski,prosi o interwencje przelozonych.Zapraszaja "ogorkow" a ci pieprza glupoty. Naturalnie w przerwie zamiast ich sluchac przelanczam na idny kanal. Mysle ze podczas WM zrobia z tym porzadek i bedziemy ogladac cos godnego i fachowego. Na miejscu Gmocha odmowil bym przyjscia do studia, by komentowac fachowo mecze z takimi ludzmi. Przeciez to nie kabaret! Aha, zamiast tego pajaca w slonecznych okularach,jak mu tam? Munio? niech pan Kurowski zaprosi woznego ze studia.Dno. Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek4 Re: TV-Eksperci futbolu. 10.10.05, 01:31 Gość portalu: Kibol napisał(a): > Mysle ze podczas WM zrobia z tym porzadek i bedziemy ogladac cos godnego i > fachowego. jesteś zaiste człowiekiem wielkiej wiary... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PolskiCukier Re: TV-Eksperci futbolu. IP: 80.68.236.* 11.10.05, 16:01 fachowy komentarz Gmocha? Ale na jaki temat, kulinariów greckich? Bo chyba nie futbolu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blo Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 11:35 a kto to jest ten PIĘKNY za Marylką, na zdj. nr 2? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: visitor Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 12:36 moze to jakies uosobienie tego tam na gorze (ze niby nam sprzyja no bo jak na to nie patrzec to szczecia troche mielismy ja osobiscie uwazam ze czesi zasluzyli na remis) a wyszedl tylko na zdj bo w telewizji go nie mozna zobaczyc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gniewomir Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.10.05, 12:53 Remis też by nam wystarczył (-: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: groh Żenujące IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.05, 13:28 TVP uraczyła nas poraz kolejny żenującym widowiskiem z udziałem naszych sportowców. Ja mam juz serdecznie dosyć. Wysrywam się na to całe towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gierek Super koszule i krawaty:) IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 09.10.05, 14:18 Wlcome back komunizm;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obiektywny Żenujące IP: *.generacja.pl 09.10.05, 14:33 I tylko tyle można powiedzieć o telewizji z misją krzewienia kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraiczek Re: Żenujące IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 18:13 Jakie to wszystko było denne, te śpiewy, zero spontaniczności. Po co wpakowali ich w te gangi?to tylko dodało nastroju powagi, Żenada! A Mila... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AREKS Najbardziej podniecony był... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 16:07 Mila ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fernandorey Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 19:36 Mam nadzieję, że w meczu już tylko o miejsce, drużyny nie będą się cackać i pójdzie na ostre. Każda reprezentacja strzeli więcej niż 2 bramki i będzie piękne widowisko. A kto wygra to nieistotne. Podobała mi się wypowiedź Lamparda, który powiedział, że gra żeby wygrać i nie interesuje go układ w innych grupach. Nie lubię Anglików bo nie podoba mi się wyspiarski styl gry, ale jedno trzeba im oddać, że są waleczni i nie lekceważą żadnego przeciwnika. A co do wczorajszego studia to brak mi słów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.chello.pl 10.10.05, 12:10 też się ciesze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bercik Re: Radość kadrowiczów w studiu TVP 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:58 cieszą sie jak cioty a i tak przegrają ze wszystkimi! city! niemcy mistrzami Odpowiedz Link Zgłoś