Gość: cyg@nek
IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl
24.04.06, 21:25
Półfinały nie mają zdecydowanych faworytów. Ani Barcelona, ani Arsenal nie
mogą spać spokojnie. Milan nie błyszczał, ale Milan to rutyniarze - mogą
wybęcać każdego. Jedna bramka i gramy od nowa.