Dodaj do ulubionych

Selekcja Janasa

IP: *.abhsia.telus.net 16.05.06, 09:00
Jak w Niemczech powiedzial Hoeness: "Wraz z calym narodem uwazam, ze druzyna
Klinsmanna to tragiczne nieporozumienie." Niemniej jednak Niemcy beda walczyc
"do ostatniego zolnierza." W przypadku reprezentacji Polski na MS 2006
problemem nie jest nieodpowiedni wybor zawodnikow, ale ich odpornosc
psychiczna. Jestem osobiscie przkonanym, ze podczas eliminacji do MS 2006
Polska mogla przynajmniej jeden mecz wygrac (albo prznajmniej zremisowac!) z
wysoce przereklamowana Anglia. Ostatecznie Polacy oba mecze przegrali niejako
na tzw. wlasne żądanie. Prawdopodobnie przejda do drugiej rundy, gdzie zmierza
se z Anglia - by znowu na wlasne zyczenie przegrac? Anglicy maja wspanialych
zawodnikow, ale ich koncept taktyczny jest raczej prostacki. Dlaczego Polacy
nie potrafiliby pokonac ich? Oczywiscie ich nie pokonaja - bowiem sie boja.
Dziwi mnie stanoswisko PZPN: "wyjsc z grupy." Jak mawial wybitny nowozelandzki
wspinacz Mallory: "Zdobywam gore bo ona jest przede mna." Czemu Polacy nie
moga miec tej samej determinacji? NB. Rasiak wcale nie jest taki zly; w
brytyjskiej pilce jest zawodnikiem cenionym, a na zakonczeniu przyszlego
sezonu jest szansa, ze powroci z Southampton do Premierleague.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka