Gość: simon IP: 83.142.15.* 23.08.06, 20:01 Żaden Boruc tylko Kowalewski na 1 bramkarza kadry! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zzz Re: Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.pppoe.mtu-net.ru 23.08.06, 20:11 Popieram. Kowal zagrał świetny mecz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudek Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.broadband.pl 23.08.06, 20:13 No a gdzie byl ten mecz w moskwie czy libercu. Gdzie w ogóle do diabła jest ten liberec? Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Liberec - północne Czechy 24.08.06, 11:19 Popatrz na pierwszą, alepsza mapę Czech, Liberec zawsze widać. Północne Czechy, jeszcze w Sudetach, jak przekraczasz granice w Jakuszycach, to jedziesz na Jabloniec nad Nysą i dalej na zachód. Zresztą Mlada Bloleslav (drugi reprezentan Czech w LM) też leży niedaleko polskiej granicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkurs czy legia dzisaij da rade ? IP: *.amsnet.pl / *.amsnet.pl 23.08.06, 20:22 www.iplay.pl/otaguj,iplay,ranking.html Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów 23.08.06, 23:51 Rumuni, Ukraińcy 2 x, Bułgarzy, a u nas ITI:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.06, 01:02 panowie bylem na meczu ruzomberok cska moskwa ale byla zadyma cska strzelila 5min i rosyjscy kibice zrobili zadyme przerwali mecz na 10min i przez megafony mowili im po rosyjssku ze jeszcze jedna taka akcja i walkower Odpowiedz Link Zgłoś
ququ777 no prosze... 24.08.06, 09:50 Sofia, Moskwa , Kijow, Bukareszt moga sobie poradzic...tylko POlaczki biegaja po boisku jak ze sraczka w poszukiwaniu zaginionej kaczki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ikar piłkarze jak politycy - POpaprańcy IP: *.bph.pl 24.08.06, 10:18 szkoda miich było wczoraj od ligi mistrzów ich dzielą lata świetlne a z każdym rokiem jest coraz dalej Odpowiedz Link Zgłoś