Dodaj do ulubionych

Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów

IP: 83.142.15.* 23.08.06, 20:01
Żaden Boruc tylko Kowalewski na 1 bramkarza kadry!
Obserwuj wątek
    • Gość: zzz Re: Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.pppoe.mtu-net.ru 23.08.06, 20:11
      Popieram. Kowal zagrał świetny mecz
    • Gość: dudek Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.broadband.pl 23.08.06, 20:13
      No a gdzie byl ten mecz w moskwie czy libercu. Gdzie w ogóle do diabła jest
      ten liberec?
      • jaguar666 Liberec - północne Czechy 24.08.06, 11:19
        Popatrz na pierwszą, alepsza mapę Czech, Liberec zawsze widać. Północne Czechy, jeszcze w Sudetach, jak przekraczasz granice w Jakuszycach, to jedziesz na Jabloniec nad Nysą i dalej na zachód. Zresztą Mlada Bloleslav (drugi reprezentan Czech w LM) też leży niedaleko polskiej granicy
    • Gość: konkurs czy legia dzisaij da rade ? IP: *.amsnet.pl / *.amsnet.pl 23.08.06, 20:22
      www.iplay.pl/otaguj,iplay,ranking.html
    • Gość: lukasz lewandowski juz tez IP: *.ztpnet.pl 23.08.06, 22:33
      jg
    • gagapapa Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów 23.08.06, 23:51
      Rumuni, Ukraińcy 2 x, Bułgarzy, a u nas ITI:)
    • Gość: jacek Spartak Moskwa w Lidze Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.06, 01:02
      panowie bylem na meczu ruzomberok cska moskwa ale byla zadyma cska strzelila
      5min i rosyjscy kibice zrobili zadyme przerwali mecz na 10min i przez megafony
      mowili im po rosyjssku ze jeszcze jedna taka akcja i walkower
    • ququ777 no prosze... 24.08.06, 09:50
      Sofia, Moskwa , Kijow, Bukareszt moga sobie poradzic...tylko POlaczki biegaja
      po boisku jak ze sraczka w poszukiwaniu zaginionej kaczki...
      • Gość: ikar piłkarze jak politycy - POpaprańcy IP: *.bph.pl 24.08.06, 10:18
        szkoda miich było wczoraj
        od ligi mistrzów ich dzielą lata świetlne a z każdym rokiem jest coraz dalej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka