Gość: kibic IP: *.motorola.com 11.03.03, 18:26 Nareszcie trener, ktory znalazl sposob na tych pismakow. Panie Wolowki, tak dlugo pana nie bylo, ze ludzilem sie, ze juz pana nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misiek Re: Dariusz Wołowski: Współpraca doskonała IP: 66.37.239.* 11.03.03, 19:17 I bardzo dobrze tym kurwa krwiopijcom. Oni to tylko sensacji szukaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R@dek I bardzo dobrze.. IP: *.net.pulawy.pl / 10.44.26.* 11.03.03, 19:20 ..że nie chce z wami gadać, bo z tego nic nie wynika.. Pogadajcie z Bońkiem, albo z Engelem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajk Re: I bardzo dobrze.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.03.03, 20:04 Popieram Janasa !! niech sie zajmuje wspolpraca z zawodnikami !!! to jest jedo Zadanie i tylko to !!! Trener nie jest po to zeby wam pismakom dostarczac materialow!!! i nie atakujcie go za to bo sie tylko kompromitujecie !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikeknot Wolowski? To debil... IP: *.media4.pl / 10.5.16.* 11.03.03, 20:30 Widzisz Wolowski? Piszesz ze reprezentacja nie jest wlasnoscia trenera czy prezesa tylko interesem nas wszystkich, i co? I dostajesz po dupie bo prawda jest taka ze kazdy kibic szanuje prace selekcjonara i skrytykuje ja dopiero po wynikach. A ty co kurwa robisz? Repra nie gra - nie masz o czym pisac. Janas nie wygaduje glupot - nie masz za co skrytykowac. Tak wiec dobierasz sie do dupy za to ze ludze w spokoju pracuja. NApisales krotki gowniany artykul i bedziesz sie teraz onanizowal ze po raz 1000 pierdoly podpisane Twoim nazwiskiem zostana umieszczone w gazecie. P.S. Doszukuje sie urazow z dziecinstwa, jakiejs glebokiej patologii. Lecz sie P.S 2 NIE LUBIE CIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic2 Wolowski tym razem Ci nie wyszlo, co za wpadka! IP: 155.58.148.* 11.03.03, 21:44 Dzieki chlopaki, nareszcie widac ze wiecie o co chodzi dziennikarzom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rum siemiu... naszych... na jedenastu Węgrów!!!! SENSACJA! IP: 195.205.16.* 12.03.03, 12:51 I CO Z TEGO ŻE 17 DNI??... ... DOBRZE ŻE NIE 177.... JESTEM Z JANASEM.... A JAK PAN NIE WIE CO W REPREZENTACJI... PROSZE POCZYTAĆ PANA "WE MGLE " BŁOŃSKIEGO... ...WALKOWER...BĘDZIE NIE MA KTO GRAĆ!!!! NIE WIE PAN TEGO?? POZDRAWIAM JANASA....(bęzie OK) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pwaszkie Re: siemiu... naszych... na jedenastu Węgrów!!!! IP: *.citicorp.com 12.03.03, 14:24 Panie WOlowski zajmij sie pan lepiej odszczekiwaniem nagonki na Tajnera, ktora zes pan probowal rozpetac przed Willingen. Wtedy napisales Pan ze absencja Malysza to blad, ktory bedzie go duzo kosztowal. I co? Slowa komentarza teraz z Twojej strony nie przeczytalem. Zmien pan lepiej zawod bo na sporcie, a na pilce w szczegolnosci sie pan nie znasz, a do tego,co nawet wazniejsze, poszanowania dla ludzi nie masz. Pozdrawiam wszystkich "fanow" WOlowskiego i spolki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chuligan ROTFL IP: 213.25.48.* 13.03.03, 15:02 Chyba przełożeni pana Wołowskiego kazali mu napisać coś innego. :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Dariusz Wołowski: Racja stanu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.03, 09:36 Pogieło cie???dajesz Wisle mistrza przed ligą??A w imie Czego??? Prawdziwy kibic ma swoją drużynę w sercu całe życie a nie dziś wisła jutro inna a pojutrze jeszcze inna bo wygrała z Schalke albo inną Parmą.Lodu na głowe panie Wołowski!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawekp Re: Kto płaci Wołowskiemu? IP: *.eds.net 14.03.03, 13:29 Nie wiem kto płaci panu Wołowskiemu za takie głupoty, które wypisuje. Gdybym był szefem działu zajmującego się futbolem w GW lub działu sportowego to po takim tekście facet w ciągu 5 minut straciłby robotę. Trzeba być debilem, żeby coś takiego napisać i to z trzech powodów: 1) Wisła ma beznadziejną obronę i bramkarza i nie wiadomo co zwojuje w lidze - dodatkowo dochodzi nietypowy plan plan przygotowań; facet, który sprzedaje taki tekst podpala lont połączony z bombą, na której siedzi. 2) Wisła dostawała od Legii w zeszłym sezonie w dupę - "na zawołanie". To się nie musi powtórzyć bo Legia ma talent do gubienia punktów z frajerami, ale fakt pozostaje faktem i tylko wyjątkowy głąb nie może wziąć tego pod uwagę. 3)Przez zimę zbroił się Groclin i może być wysoko. Drzymała dojrzewa powoli do dużych inwestycji w futbol, ale uczy się bardzo szybko i to może zaowocować.Po co zatem zarzekać się, że tylko i wyłącznie Wisła. Do futbolu na eurpejskim poziomie jest im bardzo, bardzo daleko, a i lekcja udzielona przez Lazio może na długo pozostawić ślad w ich psychice. I to na tyle. I proszę ludzi odpowiedzialnych za sport w GW, żeby dali autorowi ostrą reprymendę bo GW się po prostu kompromituje. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pele Re: Kto płaci Wołowskiemu? IP: 213.25.48.* 14.03.03, 13:57 Gość portalu: slawekp napisał(a): > Nie wiem kto płaci panu Wołowskiemu za takie głupoty, które > wypisuje. To ja Tobie wytłumaczę. :-) Ten jego komentarz jest taki, a nie inny dlatego, że był pisany na szybko. Najpierw pan Wołowski napisał jeszcze głupszy komentarz, że Janas nie chce rozmawiać z dziennikarzami, został wyśmiany przez internautów i prawdopodobnie przez swoich szefów. Dlatego musiał na szybko pisać coś innego. Jak wyszło widać. ;-) Hmm... zastanawia mnie dlaczego pan Wołowski nie da znaku życia na forum tak, jak np. panowie od świetnych artykułów o nba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żar Re: Dariusz Wołowski: Współpraca doskonała IP: 217.98.46.* 15.03.03, 09:14 spoko byle tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś