Dodaj do ulubionych

Dariusz Wołowski: Współpraca doskonała

IP: *.motorola.com 11.03.03, 18:26
Nareszcie trener, ktory znalazl sposob na tych pismakow.
Panie Wolowki, tak dlugo pana nie bylo, ze ludzilem sie, ze juz
pana nie bedzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re: Dariusz Wołowski: Współpraca doskonała IP: 66.37.239.* 11.03.03, 19:17
      I bardzo dobrze tym kurwa krwiopijcom. Oni to tylko sensacji
      szukaja.
    • Gość: R@dek I bardzo dobrze.. IP: *.net.pulawy.pl / 10.44.26.* 11.03.03, 19:20
      ..że nie chce z wami gadać, bo z tego nic nie wynika..
      Pogadajcie z Bońkiem, albo z Engelem..
      • Gość: ajk Re: I bardzo dobrze.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.03.03, 20:04
        Popieram Janasa !! niech sie zajmuje wspolpraca z
        zawodnikami !!! to jest jedo Zadanie i tylko to !!! Trener nie
        jest po to zeby wam pismakom dostarczac materialow!!! i nie
        atakujcie go za to bo sie tylko kompromitujecie !!!!!
        • Gość: Mikeknot Wolowski? To debil... IP: *.media4.pl / 10.5.16.* 11.03.03, 20:30
          Widzisz Wolowski? Piszesz ze reprezentacja nie jest wlasnoscia
          trenera czy prezesa tylko interesem nas wszystkich, i co? I
          dostajesz po dupie bo prawda jest taka ze kazdy kibic szanuje
          prace selekcjonara i skrytykuje ja dopiero po wynikach. A ty co
          kurwa robisz? Repra nie gra - nie masz o czym pisac. Janas nie
          wygaduje glupot - nie masz za co skrytykowac. Tak wiec dobierasz
          sie do dupy za to ze ludze w spokoju pracuja. NApisales krotki
          gowniany artykul i bedziesz sie teraz onanizowal ze po raz 1000
          pierdoly podpisane Twoim nazwiskiem zostana umieszczone w
          gazecie.
          P.S. Doszukuje sie urazow z dziecinstwa, jakiejs glebokiej
          patologii. Lecz sie
          P.S 2 NIE LUBIE CIE!
          • Gość: kibic2 Wolowski tym razem Ci nie wyszlo, co za wpadka! IP: 155.58.148.* 11.03.03, 21:44
            Dzieki chlopaki, nareszcie widac ze wiecie o co chodzi
            dziennikarzom.
    • Gość: dey Wolowski idiota doskonaly IP: *.proxy.aol.com 11.03.03, 23:41
    • Gość: rum siemiu... naszych... na jedenastu Węgrów!!!! SENSACJA! IP: 195.205.16.* 12.03.03, 12:51
      I CO Z TEGO ŻE 17 DNI??... ... DOBRZE ŻE NIE 177....
      JESTEM Z JANASEM....
      A JAK PAN NIE WIE CO W REPREZENTACJI... PROSZE POCZYTAĆ PANA "WE
      MGLE " BŁOŃSKIEGO...
      ...WALKOWER...BĘDZIE NIE MA KTO GRAĆ!!!! NIE WIE PAN TEGO??
      POZDRAWIAM JANASA....(bęzie OK)
      • Gość: pwaszkie Re: siemiu... naszych... na jedenastu Węgrów!!!! IP: *.citicorp.com 12.03.03, 14:24
        Panie WOlowski zajmij sie pan lepiej odszczekiwaniem nagonki na Tajnera, ktora
        zes pan probowal rozpetac przed Willingen. Wtedy napisales Pan ze absencja
        Malysza to blad, ktory bedzie go duzo kosztowal. I co? Slowa komentarza teraz z
        Twojej strony nie przeczytalem.
        Zmien pan lepiej zawod bo na sporcie, a na pilce w szczegolnosci sie pan nie
        znasz, a do tego,co nawet wazniejsze, poszanowania dla ludzi nie masz.
        Pozdrawiam wszystkich "fanow" WOlowskiego i spolki.
        • Gość: chuligan ROTFL IP: 213.25.48.* 13.03.03, 15:02
          Chyba przełożeni pana Wołowskiego kazali mu napisać coś innego. :-)))
    • Gość: Alex Re: Dariusz Wołowski: Racja stanu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.03.03, 09:36
      Pogieło cie???dajesz Wisle mistrza przed ligą??A w imie Czego???
      Prawdziwy kibic ma swoją drużynę w sercu całe życie a nie dziś
      wisła jutro inna a pojutrze jeszcze inna bo wygrała z Schalke
      albo inną Parmą.Lodu na głowe panie Wołowski!!
    • Gość: slawekp Re: Kto płaci Wołowskiemu? IP: *.eds.net 14.03.03, 13:29
      Nie wiem kto płaci panu Wołowskiemu za takie głupoty, które wypisuje. Gdybym
      był szefem działu zajmującego się futbolem w GW lub działu sportowego to po
      takim tekście facet w ciągu 5 minut straciłby robotę. Trzeba być debilem, żeby
      coś takiego napisać i to z trzech powodów:
      1) Wisła ma beznadziejną obronę i bramkarza i nie wiadomo co zwojuje w lidze -
      dodatkowo dochodzi nietypowy plan plan przygotowań; facet, który sprzedaje taki
      tekst podpala lont połączony z bombą, na której siedzi.
      2) Wisła dostawała od Legii w zeszłym sezonie w dupę - "na zawołanie". To się
      nie musi powtórzyć bo Legia ma talent do gubienia punktów z frajerami, ale fakt
      pozostaje faktem i tylko wyjątkowy głąb nie może wziąć tego pod uwagę.
      3)Przez zimę zbroił się Groclin i może być wysoko. Drzymała dojrzewa powoli do
      dużych inwestycji w futbol, ale uczy się bardzo szybko i to może zaowocować.Po
      co zatem zarzekać się, że tylko i wyłącznie Wisła. Do futbolu na eurpejskim
      poziomie jest im bardzo, bardzo daleko, a i lekcja udzielona przez Lazio może
      na długo pozostawić ślad w ich psychice.
      I to na tyle. I proszę ludzi odpowiedzialnych za sport w GW, żeby dali autorowi
      ostrą reprymendę bo GW się po prostu kompromituje.
      Pozdrawiam
      • Gość: pele Re: Kto płaci Wołowskiemu? IP: 213.25.48.* 14.03.03, 13:57
        Gość portalu: slawekp napisał(a):

        > Nie wiem kto płaci panu Wołowskiemu za takie głupoty, które
        > wypisuje.

        To ja Tobie wytłumaczę. :-) Ten jego komentarz jest taki, a nie
        inny dlatego, że był pisany na szybko. Najpierw pan Wołowski
        napisał jeszcze głupszy komentarz, że Janas nie chce rozmawiać z
        dziennikarzami, został wyśmiany przez internautów i
        prawdopodobnie przez swoich szefów. Dlatego musiał na szybko
        pisać coś innego. Jak wyszło widać. ;-)

        Hmm... zastanawia mnie dlaczego pan Wołowski nie da znaku życia
        na forum tak, jak np. panowie od świetnych artykułów o nba.
    • Gość: Żar Re: Dariusz Wołowski: Współpraca doskonała IP: 217.98.46.* 15.03.03, 09:14
      spoko byle tak dalej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka