Gość: dzub
IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl
15.03.03, 20:31
Podbrożny obok Włodarczyka był najlepszy w Widzewie. Mosór też
nie najgorzej. Z nowych nabytków najgorzej zagrał Scherfen, a
mówiono, żę to najlepsze posunięcie łodzian. Groclin nie gromił
Pogoni bo oszczędzał siły na Legię. Pogoń to już gorzej niż tło
i dno w lidze.