Dodaj do ulubionych

18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu

IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.03, 20:31
Podbrożny obok Włodarczyka był najlepszy w Widzewie. Mosór też
nie najgorzej. Z nowych nabytków najgorzej zagrał Scherfen, a
mówiono, żę to najlepsze posunięcie łodzian. Groclin nie gromił
Pogoni bo oszczędzał siły na Legię. Pogoń to już gorzej niż tło
i dno w lidze.
Obserwuj wątek
    • Gość: cbk Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.toya.net.pl 15.03.03, 21:01
      Widzew sie dopiero rozpedza:)))))
    • Gość: Lars ciekawy mecz Odry :-P- prosze poprawić tekst IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.03, 21:24
      W Poznaniu musiało się dziać naprawde ciekawie-SKORO ŻÓŁTĄ
      KARTKE DOSTAŁ MAREK BĘBEN( DRUGI TRENER) A NIE NP. JEGO SYN
      MARCIN. Rozumiem, że musiał coś powiedzieć sędziemu, bo przecież
      żaden wspaniały redaktor portalu Wyborczej by nie pomylił byłego
      bramkarza Górnika z obecnym Odry :-DDDDD
      • Gość: warszawianin Nowe zasady ortografii IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 16.03.03, 10:59
        Prośba żeby dziennikarze relacjonujący mecze znali zasady
        ortografii polskiej. Nie mam pretensji o literówki np. dal
        zamiast dla ale o podstawowe błędy ortograficzne. Czy Wyborczej
        nie stać na wykształconych dziennikarzy? Przykład mecz Wisła
        Płock -Polonia Warszawa
    • Gość: Jazz Lech zdechł kolejorz ! IP: *.tele2.pl 15.03.03, 21:39
      Dołączycie niedługo do Ary qrwy starej w 2 lidze !
      • Gość: maciek Re: Lech zdechł kolejorz ! IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.03, 00:18
        Pierdol sie ty jebany skurwielu
        • Gość: Gaciek Maciek to qrwa męska IP: *.tele2.pl 16.03.03, 23:38
          Twój stary cię rypie ?
      • Gość: bob Re: Lech zdechł kolejorz ! IP: *.gazeta-handlowa.com.pl 17.03.03, 10:26
        Gość portalu: Jazz napisał(a):

        > Dołączycie niedługo do Ary qrwy starej w 2 lidze !

        Gratuluje wysokiej kultury osobistej i językowej
    • Gość: Jules Lech - Odra IP: *.wmc.com.pl 15.03.03, 21:48
      kto w koncu strzelil bramki dla odry??? na onecie napisali ze
      ziarkowski dwie a tu ze tylko jedna...
    • Gość: Jules Lech - Odra (2) IP: *.wmc.com.pl 15.03.03, 21:53
      lepsze.... na pilkanozna.pl napisali ze bramke dla odry
      strzelil chalbinski w 24 min a tu widze ze niejaki jankowski w
      23 ... PARANOJA!!!!!!
      • Gość: mati Re: Lech - Odra (2) IP: *.tele2.pl 16.03.03, 15:30
        informacji szukajcie gdzie indziej, byle nie tu... kto byl tak
        genialny i napisal "18. kolejka I ligi."???
    • Gość: jac Kto dał zdrowym piłkarzom KSZO zwolnienia lekarskie? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 16.03.03, 11:37
      Bardzo jestem ciekaw ,którzy to lekarze dają zwolnienia
      lekarskie zdrowym sprawnym najemnikom z KSZO? Co na to prawo?
      Każdy wie ,że wcale nie są chorzy ,tylko protestują . Co to za
      uczciwi medycy ? Bardzo chciałbym poznać ich nazwiska!!!! A
      piłkarze KSZO mieli dużo czasu na protesty. Teraz zakpili ze
      swoich kibiców nie wychodząć na mecz w Jaworznie. Czego
      oczekiwać od najemników? Przywiązania do barw klubowych? A pan
      prezes Szostak zbiera teraz owoce swoich kłamstw. Tylko KSZO
      szkoda!
    • Gość: seven Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.03.03, 23:14
      a tabeli to nie laska uaktualnic?
    • Gość: :) Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.acn.waw.pl 16.03.03, 23:36
      ciekawe jak sie czuje gwiazdor Pucharu Uefa niejaki Żurawski po
      tym ja Kuźba strzelił 3 bramki????
    • Gość: noiki JAKBY ZURAWSKI PODAL DO KUZBY..... IP: *.proxy.aol.com 17.03.03, 04:05
    • Gość: tol Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.hkcable.com.hk 17.03.03, 04:39
      kuzba jest beznadziejny,i ograniczony psychicznie(szesc klas
      szkoly podstawowej)
      • Gość: mac Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.fluor.com 17.03.03, 07:00
        hmm.. a kto powiedzial ze do gry w pilke nozna trzeba wiecej niz
        szecs klas- powiem wiecej 7 klas to juz za duzo....
    • Gość: oszukany UWAGA NA STS IP: 212.137.63.* 17.03.03, 08:35
      złodzieje z sts-u anulowali zakłady na mecz KSZO po jego
      rozegraniu , typowa sprawa dla prokuratora!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: jchodakowski@wp.pl Re: 18. kolejka I ligi. KSZO na zwolnieniu IP: *.man.polbox.pl 17.03.03, 17:22
      Szanowna "Gazeto Wyborcza" naucz się LICZYĆ !!! Na pierwszym
      miejscu w tabeli powinna być WISŁA !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka