Dodaj do ulubionych

Arka zawieszona przez PZPN

    • Gość: Bolek PZPN-Pierdniecie trupa! IP: *.eu.solvay.com 22.03.07, 16:34
      Na Arke czeka kupa forsy- adwokaci do roboty! Jestescie mlodzi zdolni,to
      najlepszy moment do wyrobienia sobie nazwiska! Nauczyc prawa ta holote!
      • Gość: JJ arka gdynia IP: *.171.64.83.crowley.pl 22.03.07, 16:41
        mam wrażenie, że ta cała sytuacja wyjdzie tylko na dobre Arce ! Boże jak ja
        kocham ten klub. ps tylko Arka Gdynia !
    • Gość: Trojan1 Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.07, 16:40
      Nie rozumiem jednego?We wloszech wywalili takie druzyny (Juve)a u nas sie
      pieprza z patalachami!!!!Wszystkie druzyny zdegradowac i fertig!!!!
    • Gość: Jagiellonia Fan Jak beda 3 walkowery to przeciez degradacja... IP: *.abnamro.nl 22.03.07, 16:41
    • Gość: KSG Arka zawieszona przez PZPN IP: *.stk.vectranet.pl 22.03.07, 16:48
      SZACUNEK DLA KIBICÓW ARKI. A CO DO LECHII GDAŃSK TO NA PIERWSZĄ LIGE SĄ ZA
      CIENCY. GÓRNIK ZABRZE FOREVER
    • Gość: Wyjazdiwcz I Legia dostanie 3pkt. za free. Wiadomo... IP: *.icpnet.pl 22.03.07, 16:53
    • Gość: Fulko de Lorsz tylko kibiców żal! IP: *.toya.net.pl 22.03.07, 17:32
      bo akurat ci z Arki potrafia kibicować, ale dura lex sed lex
    • Gość: Generał To jest kara dla kibiców IP: *.gdynia.mm.pl 22.03.07, 17:40
      I dlatego jest bez sensu.

      Siedza sedziowie, obserwatorzy czyli ludzie z PZPN.
      A PZPN kara kibicow.

      • Gość: POLAK stuknij się w ten głupi łeb ! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 17:45
        arka kupowała mecze (nie ważne jaki zarząd bo i tak to klub Arka na tym
        korzystał a nie zarząd) i arka powinna ponieść konsekwencje ! Mam nadzieje , że
        Was wykluczą dożywotnio a nie na cały miesiąc ! nie chcemy was w żadnej polskiej
        lidze piłki nożnaj ! żałóżcie sobie własną lige skorumpowanych klubó i tak
        kupujcie mecze i "grajcie" ćwoki z gdyni !
        • Gość: ja Nie powinni zawieszac !!!! IP: *.chello.pl 22.03.07, 17:55
          Dopiero po zakonczeniu sezonu powinni zadecydowac, nawet zdegradowac, ale nie
          zawieszac. Kilka klubów juz rozegralo z Arka mecze i stracilo punkty, a teraz
          inni maja dostac walkower ? Czy to jest sprawiedliwe ???
          • Gość: on powinni IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 18:20
            i tak większość klubów tej marnej ligi jest umoczona po szyje więc i tak ten
            sezon spiszemy na straty a przynajmniej oczyści się to bagno !
      • Gość: eurofaan Re: To jest kara dla kibiców IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.03.07, 18:38
        Owszem, kibicow szkoda ale jak inaczej ukrarac klub zamieszany w afery korupcyjne?
        • Gość: on z_d_e_g_r_a_d_o_w_a_ć__!_!_!_!_! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 19:03
          a kibicó drużyn z którymi arka "grała" znaczy kupowała mecze to fanom z gdyni
          jakoś żal nie było ! to teraz nnam nie jest żal arki !
          • Gość: pixi1 Re: z_d_e_g_r_a_d_o_w_a_ć__!_!_!_!_! IP: *.chello.pl 22.03.07, 23:21
            a ci co brali to co, bez sankcji????? Tylko Arka ma lecieć, skoro całe ligi
            były umoczone?
    • Gość: Uuuuu Arka zawieszona przez PZPN IP: 80.48.255.* 22.03.07, 18:08
      Arce całkiem dobrze idzie i trzeba ich usadzić. Nic się nie zmieniło...może
      środki, ale cel(legia?) ten sam.
    • maruda.r Jaką łapówkę wziął Wydział Dyscypliny? 22.03.07, 18:35

      Jak widać, spółdzielnia działa teraz odgórnie, przez Wydział Dyscypliny. O kwotę
      łapówek nie pytam, ale muszą być znaczne.

    • Gość: eurofaan Bye bye! Okregowka czeka! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.03.07, 18:36
      W sumie ciezko nie zgodzic sie z ta decyzja. I tylko kibicow zal...
    • Gość: Niebieski Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.07, 18:49
      Kiedy Zaglebie ? Arki szkoda, ale nie Sosnofca.
      Niebieski
    • Gość: kadłub Arka zawieszona przez PZPN IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 22.03.07, 18:56
      żegnamy kupców gdyńskich i przekręciarzy!!!
    • Gość: 1908 o to cieniasy ekstraklasy z widzewa maja szanse IP: *.chello.pl 22.03.07, 19:21
      na pukty w jakims meczu na wiosne
      • Gość: AG1929 i wszystko jasne IP: *.chello.pl 22.03.07, 19:54
        "Sądem kapturowym" nazwał członek rady nadzorczej Sportowej Spółki Akcyjnej
        (SSA) Arka Gdynia Krzysztof Sampławski czwartkową decyzję Wydział Dyscypliny
        PZPN o zawieszeniu Arki na miesiąc w rozgrywkach w ramach środka
        zapobiegawczego. Zapowiedział, że klub złoży odwołanie od tego postanowienia.

        Sampławski podkreślił, że decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej jest o tyle
        kuriozalna, że została przekazana tylko ustnie i bez żadnego uzasadnienia.

        Członek rady nadzorczej SSA Arka Gdynia wyjaśnił, że w regulaminie PZPN taki
        środek zapobiegawczy jak zawieszenie klubu stosuje się tylko w przypadkach nie
        cierpiących zwłoki. "To ja się pytam, jakie to okoliczności sprawiły, że mamy do
        czynienia dziś z takim przypadkiem? A jeśli jest to środek zapobiegawczy, to
        przed czym?" - powiedział.

        Sampławski podejrzewa, że za decyzja Wydziału Dyscypliny PZPN ma przyczyny
        pozasportowe, ponieważ szefem tego ciała związku jest Michał Tomczak, jego
        zdaniem "zdeklarowany kibic" Legii Warszawa. Ze stołeczną drużyną Arka ma
        rozegrać jeden z kolejnych meczy w ekstraklasie. "Tak oto zaburza się normalną,
        sportową rywalizację" - dodał.

        Sampławski nie chciał komentować, jak decyzja PZPN wpłynie na pozycję Arki w
        ekstraklasie. "Na dziś to nawet nie jest pewne, czy te mecze, które mamy w
        najbliższym czasie rozegramy w innym terminie, czy też przegramy je walkowerem"
        - zaznaczył.
        • kuna_sogobi Re: i wszystko jasne 23.03.07, 14:57
          hihihehehuhuhahahohoheheheh

          Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni ;D
          A po drodze wlazł do konfesjonału i chce spowiadać innych grzeszników, hahaha

          Zapowiada się kolejny wieloletni serial wyroków, odwołań, decyzji
          dyscyplinarnych i ich zmian - Świt vs Szczakowianka okaże się małym pikusiem ;P
          To kolejny powód żeby EURO przyznać Włochom, którzy się nie cackali tylko
          załatwili sprawę krótko i szybko, bez litości dla największych potęg swojego
          futbolu i bez odwoływań itp. cyrków.

          A co u nas? Rozp...ć całe to piłkarskie towarzystwo na cztery wiatry!
          Zlikwidować PZPN, wojewódzkie ZPNy, wszystkie seniorskie ligi i kluby. W to
          miejsce utworzyć (tam gdzie jeszcze nie ma) UKSy przy szkołach wszystkich trzech
          stopni i do nich przekazać wszystkie grupy od naborowych do juniora włącznie.
          Piłkarze którzy są już seniorami mogą sobie szukać klubów za granicą, a jak nie
          znajdą (bo są za cieńcy albo mają zbyt wysokie mniemanie o sobie), to niech idą
          robić do kopalni, stoczni, kopania rowów czy do jakiejkolwiek innej roboty.
          Do pracy szkoleniowej lub organizacyjnej we wspomnianych UKSach dopuścić TYLKO
          szkoleniowców pracujących dotąd z młodzieżą oraz nowych ludzi, nieskażonych do
          tej pory działalnością w ligowej piłce. Z pewnością znajdzie się wielu
          pasjonatów futbolu, którzy do tej pory brzydzili się babrać sobie rąk w tym
          szambie lub nie byli dopuszczani do działania jako "nie swoi". Trenerzy z
          najwyższymi kwalifikacjami nie mogliby pracować bezpośrednio z tymi juniorskimi
          drużynami (wielu z nich też jest umoczonych), natomiast tworzyliby w kraju i w
          poszczególnych regionach "ciała szkoleniowo-doradcze" (nazwę to tak roboczo)
          których zadaniem byłoby wspomaganie wiedzą trenerską tych trenerów pracujących z
          grupami młodzieżowymi, prowadzenie kursów i szkoleń, pomoc w układaniu planów
          szkoleniowych itp. - aby podjąć taką pracę musieliby jednak złożyć najpierw pod
          rygorem odpowiedzialności karnej oświadczenia o czystej przeszłości. Wiem, że to
          trochę dziwnie brzmi, ale skoro można w naszym kraju uchwalać i egzekwować coraz
          bardziej rygorystyczne i idiotyczne wersje ustawy lustracyjnej, to można coś
          takiego uchwalić też dla piłki. Bo wiarygodność oświadczeń niezagrożonych
          odpowiedzialnością karną pokazali już sędziowie przed obliczem Strejlaua...
          Sędziów też oczywiście należałoby podobnie "przetrzebić i odmłodzić", ale trudno
          jest mi tu określić właściwe kryteria...
          Oczywiście tymi rozgrywkami od trampkarza do juniora ktoś musiałby jednak
          zarządzać i administrować - wydaje mi się, że na 1-2 letni okres przejściowy
          najodpowiedniejsze byłyby wydziały sportu urzędów wojewódzkich - z zastrzeżeniem
          nie dopuszczania pracujących tam ewentualnie ludzi, którzy w przeszłości
          pracowali przy ligowej piłce dowolnego szczebla. W tym czasie z tych nowych
          ludzi tworzyłyby się od podstaw nowe struktury związkowe polskiej piłki. Od
          nowego sezonu dla zawodników kończących wiek juniora tworzono by nowe rozgrywki
          seniorskie - na początek byłyby to zespoły miejskie i powiatowe, z których
          stopniowo tworzyłyby się nowe kluby.
          Beenhakkerowi - a jeśli by się nie zgodził, to innemu zagranicznemu trenerowi z
          dobrą marką, wyłonionemu w konkursie - powierzono by funkcję głównego
          koordynatora grupy szkolenia centralnego, obejmującej np. 100-150 a nawet 200
          najzdolniejszych młodych piłkarzy, z której to grupy wykształciłaby się nowa
          reprezentacja Polski, z myślą o udziale w eliminacjach MŚ 2010 i walce o awans
          do ME 2012.
          I tak stopniowo, w ciągu 5-8 lat, odbudowano by na zdrowych i uczciwych zasadach
          polską piłkę nożną wraz z całym systemem ligowym. Oczywiście proces ten musiałby
          być cały czas szczegółowo monitorowany właśnie pod względem uczciwości przede
          wszystkim.

          Przy całym przeżarciu korupcją i innym kryminalnym brudem polskiego futbolu od
          podstaw do samego szczytu, zdaję sobie sprawę że w zaproponowanej przeze mnie
          wersji oczyszczania polskiego futbolu ucierpi jednak wielu ludzi, którzy grając
          czy pracując w tym bagnie oparli się pokusom i pozostali uczciwi. Cóż - każda
          rewolucja wymaga ofiar... A sprawy zaszły już tak daleko, że nie da się już
          wyczyścić tej Stajni Augiasza inaczej, jak za pomocą krwawej i brutalnej
          rewolucji!!!
    • krolik1 Re: Arka zawieszona przez PZPN 22.03.07, 19:57
      Panowie, przecież sprawa jest oczywista. PZPN zawiesił Arkę, aby Wojciech
      Stawowy, z czystym sercem mógł się przenieść do Legii już teraz, a nie dopiero
      od nowego sezonu!
    • Gość: kibic wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawieszać! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 20:00
      to samo z resztą sprzedawczyków!
      • maruda.r Re: wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawies 22.03.07, 20:40
        Gość portalu: kibic napisał(a):

        > to samo z resztą sprzedawczyków!

        *************************************

        Bardzo słusznie, tyle że wtedy zostaną wyłącznie zespoły oldboyów, grających dla
        przyjemności.

        • Gość: kibic Re: wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawies IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 21:07
          wole to niż oglądać tą szopke co teraz ! nie mam nic przeciwko temu , jeśli jest
          to konieczne to niech i tak się stanie ! niech zamkną wszystkie drużyny łącznie
          z moją ukochaną !
    • Gość: swcl Arka zawieszona przez PZPN IP: 212.85.13.* 22.03.07, 20:01
      wypie****** z ligi wszyscy co maczali w tym palce czas roz***** to cale
      towarzystwo.
    • Gość: nike Arka zawieszona przez PZPN IP: *.85-237-186.tkchopin.pl 22.03.07, 20:13
      Brawo tomczak jeszcze Bot Korona Zagłebie Lech i po drodze Łks i Legia Mistrzem

      PZPN PZPN .. .. PZPN
    • Gość: wojciech Arka zawieszona przez PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 20:54
      Ta decyzja tylko pokazuje jak słabe ma dowody prokuratura i PZPN.Dobrze wiedzą
      że w sądzie te "mocne" dowody rozpadną się a PZPN musi sie jakoś wykazać.
      Nie potrafia udowodnić winy w sądie to chcą załatwić to przy zielonym stoliku.
      Oto cały PZPN i IV RP.
    • Gość: marek Arka zawieszona przez PZPN IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.07, 21:27
      brawo WD PZPN, trzymać tak dalej
    • Gość: Jaga Hooligans I bardzo dobrze, wypier... zlodziei z ekstraklasy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 21:50
      Jeszcze sie stawiaja, nie wiedza o co chodzi sprzedawczyki...ten
      pacan "dziekuje mediom" jakby to kur..a media kupily wszystkie mecze.

      Ja bym ich spuscil do klasy A, na pare ladnych lat bysmy o zlodziejach nie
      slyszeli.
      • wet3 Re: I bardzo dobrze, wypier... zlodziei z ekstrak 22.03.07, 22:37
        Postkomuna, czy tez PRL-bis musial pochrzanic i zdeprawowac caly kraj - od
        gospodarki i polityki poczawszy a na sporcie skonczywszy! Czyzby o tym nikt za
        Kvasmana i Walesy nie wiedzial???!
    • gandalf70 Brawo, nareszcie. Arka to dno 22.03.07, 22:08
      Jacek jesteśmy z tobą!!! Hehehehe, a z kim mają być, przecież im płacił burak.
      W Arce zawsze były przekręty, kibole beznadziejni - ćwierćmózgi i chamy.
      Jeszcze trzeba się przyjrzeć Lechii Gdańsk i będzie po ptokach.
      • Gość: holgre Re: Brawo, nareszcie. Arka to dno IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.03.07, 08:28
        Sam jestes dno buraku. Nie jestem z Gdyni ani z Trojmiasta, a uwazam ze Arka
        ma super kibicow i tylko im dzieje sie krzywda. Czemu ich tak nie lubisz
        (jestes hanysem?).
    • Gość: only Legia Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 22:10
      Bez sensu za wybryki dzialaczy i sedziow NIE WOLNO karac kibicow!!!!!!!!
    • Gość: cyg@nek Jajacarze z PZPN. IP: *.enformatic.pl 22.03.07, 23:30
      Nie kibicuję Arce, ale decyzja jest dla mnie wielce zabawna. Dlaczego na
      miesiąc a nie na dwa dni, trzy tygodnie albo pół roku? Co się ma zmienić w
      postawie Arki w ciągu miesiąca i jak ta zmiana ma wpłynąć na sytuację Arki? Co
      się chce przez zawieszenie osiągnąć? Ukarać? Nakłonić do współpracy?
      Na ukaranie jest chyba za wcześnie, bo gdyby był już czas, to Arka zostałaby
      ukarana. Żeby nakłonić do współpracy trzebaby zawiesić Arkę na czas
      nieokreślony, czyli do czasu podjęcia współpracy. Trudno dostrzec jakąkolwiek
      logikę tej decyzji poza cwaniacko-prostackim odwetem za "niewspółpracowanie".
      A od kiedy to, w cywilizowanym państwie, obwiniony (oskarżony) ma obowiązek
      dostarczania dowodów swojej winy? Od filozofii "jeśli się nie przyznasz, to cię
      ukarzemy" jest już tylko krok do wprowadzenia tortur.
      Ten krok odbieram jako efekciarstwo dla plebsu.
      Inni przekręciarze współpracują więc niech grają w I lidze? A mi się o uszy
      obiło, że czas na wyznanie win już minął i nie ogłoszono by ktokolwiek przyznał
      się do winy.
      Nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności, ale przekonajcie mnie, że nie mam
      racji i że moje pytania są bez sensu.
    • Gość: eeeeeeee jakie walkowery! walek jak C#$% !!! IP: *.adsl.alicedsl.de 22.03.07, 23:37
      jakie wlkowery ! to co inne drużyny musialy walczyc normalnie a teraz prezencik!
      po 3 punkty kazdemu nastepnemu. tak?? w Wodzislawiu sie uciesza!!
    • Gość: turtl JAJA sobie robią ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 23:40
      A czemu to niby akurat teraz zawieszają Arkę, dając po 3 punkty ich rywalom ???????? Dlaczego nie dostała ich np. Wisła, a dostanie Legia ?????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka