Gość: Bolek PZPN-Pierdniecie trupa! IP: *.eu.solvay.com 22.03.07, 16:34 Na Arke czeka kupa forsy- adwokaci do roboty! Jestescie mlodzi zdolni,to najlepszy moment do wyrobienia sobie nazwiska! Nauczyc prawa ta holote! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JJ arka gdynia IP: *.171.64.83.crowley.pl 22.03.07, 16:41 mam wrażenie, że ta cała sytuacja wyjdzie tylko na dobre Arce ! Boże jak ja kocham ten klub. ps tylko Arka Gdynia ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trojan1 Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.07, 16:40 Nie rozumiem jednego?We wloszech wywalili takie druzyny (Juve)a u nas sie pieprza z patalachami!!!!Wszystkie druzyny zdegradowac i fertig!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagiellonia Fan Jak beda 3 walkowery to przeciez degradacja... IP: *.abnamro.nl 22.03.07, 16:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSG Arka zawieszona przez PZPN IP: *.stk.vectranet.pl 22.03.07, 16:48 SZACUNEK DLA KIBICÓW ARKI. A CO DO LECHII GDAŃSK TO NA PIERWSZĄ LIGE SĄ ZA CIENCY. GÓRNIK ZABRZE FOREVER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyjazdiwcz I Legia dostanie 3pkt. za free. Wiadomo... IP: *.icpnet.pl 22.03.07, 16:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz tylko kibiców żal! IP: *.toya.net.pl 22.03.07, 17:32 bo akurat ci z Arki potrafia kibicować, ale dura lex sed lex Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Generał To jest kara dla kibiców IP: *.gdynia.mm.pl 22.03.07, 17:40 I dlatego jest bez sensu. Siedza sedziowie, obserwatorzy czyli ludzie z PZPN. A PZPN kara kibicow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK stuknij się w ten głupi łeb ! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 17:45 arka kupowała mecze (nie ważne jaki zarząd bo i tak to klub Arka na tym korzystał a nie zarząd) i arka powinna ponieść konsekwencje ! Mam nadzieje , że Was wykluczą dożywotnio a nie na cały miesiąc ! nie chcemy was w żadnej polskiej lidze piłki nożnaj ! żałóżcie sobie własną lige skorumpowanych klubó i tak kupujcie mecze i "grajcie" ćwoki z gdyni ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Nie powinni zawieszac !!!! IP: *.chello.pl 22.03.07, 17:55 Dopiero po zakonczeniu sezonu powinni zadecydowac, nawet zdegradowac, ale nie zawieszac. Kilka klubów juz rozegralo z Arka mecze i stracilo punkty, a teraz inni maja dostac walkower ? Czy to jest sprawiedliwe ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on powinni IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 18:20 i tak większość klubów tej marnej ligi jest umoczona po szyje więc i tak ten sezon spiszemy na straty a przynajmniej oczyści się to bagno ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofaan Re: To jest kara dla kibiców IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.03.07, 18:38 Owszem, kibicow szkoda ale jak inaczej ukrarac klub zamieszany w afery korupcyjne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on z_d_e_g_r_a_d_o_w_a_ć__!_!_!_!_! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 19:03 a kibicó drużyn z którymi arka "grała" znaczy kupowała mecze to fanom z gdyni jakoś żal nie było ! to teraz nnam nie jest żal arki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixi1 Re: z_d_e_g_r_a_d_o_w_a_ć__!_!_!_!_! IP: *.chello.pl 22.03.07, 23:21 a ci co brali to co, bez sankcji????? Tylko Arka ma lecieć, skoro całe ligi były umoczone? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uuuuu Arka zawieszona przez PZPN IP: 80.48.255.* 22.03.07, 18:08 Arce całkiem dobrze idzie i trzeba ich usadzić. Nic się nie zmieniło...może środki, ale cel(legia?) ten sam. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Jaką łapówkę wziął Wydział Dyscypliny? 22.03.07, 18:35 Jak widać, spółdzielnia działa teraz odgórnie, przez Wydział Dyscypliny. O kwotę łapówek nie pytam, ale muszą być znaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofaan Bye bye! Okregowka czeka! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.03.07, 18:36 W sumie ciezko nie zgodzic sie z ta decyzja. I tylko kibicow zal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niebieski Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.07, 18:49 Kiedy Zaglebie ? Arki szkoda, ale nie Sosnofca. Niebieski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadłub Arka zawieszona przez PZPN IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 22.03.07, 18:56 żegnamy kupców gdyńskich i przekręciarzy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 o to cieniasy ekstraklasy z widzewa maja szanse IP: *.chello.pl 22.03.07, 19:21 na pukty w jakims meczu na wiosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AG1929 i wszystko jasne IP: *.chello.pl 22.03.07, 19:54 "Sądem kapturowym" nazwał członek rady nadzorczej Sportowej Spółki Akcyjnej (SSA) Arka Gdynia Krzysztof Sampławski czwartkową decyzję Wydział Dyscypliny PZPN o zawieszeniu Arki na miesiąc w rozgrywkach w ramach środka zapobiegawczego. Zapowiedział, że klub złoży odwołanie od tego postanowienia. Sampławski podkreślił, że decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej jest o tyle kuriozalna, że została przekazana tylko ustnie i bez żadnego uzasadnienia. Członek rady nadzorczej SSA Arka Gdynia wyjaśnił, że w regulaminie PZPN taki środek zapobiegawczy jak zawieszenie klubu stosuje się tylko w przypadkach nie cierpiących zwłoki. "To ja się pytam, jakie to okoliczności sprawiły, że mamy do czynienia dziś z takim przypadkiem? A jeśli jest to środek zapobiegawczy, to przed czym?" - powiedział. Sampławski podejrzewa, że za decyzja Wydziału Dyscypliny PZPN ma przyczyny pozasportowe, ponieważ szefem tego ciała związku jest Michał Tomczak, jego zdaniem "zdeklarowany kibic" Legii Warszawa. Ze stołeczną drużyną Arka ma rozegrać jeden z kolejnych meczy w ekstraklasie. "Tak oto zaburza się normalną, sportową rywalizację" - dodał. Sampławski nie chciał komentować, jak decyzja PZPN wpłynie na pozycję Arki w ekstraklasie. "Na dziś to nawet nie jest pewne, czy te mecze, które mamy w najbliższym czasie rozegramy w innym terminie, czy też przegramy je walkowerem" - zaznaczył. Odpowiedz Link Zgłoś
kuna_sogobi Re: i wszystko jasne 23.03.07, 14:57 hihihehehuhuhahahohoheheheh Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni ;D A po drodze wlazł do konfesjonału i chce spowiadać innych grzeszników, hahaha Zapowiada się kolejny wieloletni serial wyroków, odwołań, decyzji dyscyplinarnych i ich zmian - Świt vs Szczakowianka okaże się małym pikusiem ;P To kolejny powód żeby EURO przyznać Włochom, którzy się nie cackali tylko załatwili sprawę krótko i szybko, bez litości dla największych potęg swojego futbolu i bez odwoływań itp. cyrków. A co u nas? Rozp...ć całe to piłkarskie towarzystwo na cztery wiatry! Zlikwidować PZPN, wojewódzkie ZPNy, wszystkie seniorskie ligi i kluby. W to miejsce utworzyć (tam gdzie jeszcze nie ma) UKSy przy szkołach wszystkich trzech stopni i do nich przekazać wszystkie grupy od naborowych do juniora włącznie. Piłkarze którzy są już seniorami mogą sobie szukać klubów za granicą, a jak nie znajdą (bo są za cieńcy albo mają zbyt wysokie mniemanie o sobie), to niech idą robić do kopalni, stoczni, kopania rowów czy do jakiejkolwiek innej roboty. Do pracy szkoleniowej lub organizacyjnej we wspomnianych UKSach dopuścić TYLKO szkoleniowców pracujących dotąd z młodzieżą oraz nowych ludzi, nieskażonych do tej pory działalnością w ligowej piłce. Z pewnością znajdzie się wielu pasjonatów futbolu, którzy do tej pory brzydzili się babrać sobie rąk w tym szambie lub nie byli dopuszczani do działania jako "nie swoi". Trenerzy z najwyższymi kwalifikacjami nie mogliby pracować bezpośrednio z tymi juniorskimi drużynami (wielu z nich też jest umoczonych), natomiast tworzyliby w kraju i w poszczególnych regionach "ciała szkoleniowo-doradcze" (nazwę to tak roboczo) których zadaniem byłoby wspomaganie wiedzą trenerską tych trenerów pracujących z grupami młodzieżowymi, prowadzenie kursów i szkoleń, pomoc w układaniu planów szkoleniowych itp. - aby podjąć taką pracę musieliby jednak złożyć najpierw pod rygorem odpowiedzialności karnej oświadczenia o czystej przeszłości. Wiem, że to trochę dziwnie brzmi, ale skoro można w naszym kraju uchwalać i egzekwować coraz bardziej rygorystyczne i idiotyczne wersje ustawy lustracyjnej, to można coś takiego uchwalić też dla piłki. Bo wiarygodność oświadczeń niezagrożonych odpowiedzialnością karną pokazali już sędziowie przed obliczem Strejlaua... Sędziów też oczywiście należałoby podobnie "przetrzebić i odmłodzić", ale trudno jest mi tu określić właściwe kryteria... Oczywiście tymi rozgrywkami od trampkarza do juniora ktoś musiałby jednak zarządzać i administrować - wydaje mi się, że na 1-2 letni okres przejściowy najodpowiedniejsze byłyby wydziały sportu urzędów wojewódzkich - z zastrzeżeniem nie dopuszczania pracujących tam ewentualnie ludzi, którzy w przeszłości pracowali przy ligowej piłce dowolnego szczebla. W tym czasie z tych nowych ludzi tworzyłyby się od podstaw nowe struktury związkowe polskiej piłki. Od nowego sezonu dla zawodników kończących wiek juniora tworzono by nowe rozgrywki seniorskie - na początek byłyby to zespoły miejskie i powiatowe, z których stopniowo tworzyłyby się nowe kluby. Beenhakkerowi - a jeśli by się nie zgodził, to innemu zagranicznemu trenerowi z dobrą marką, wyłonionemu w konkursie - powierzono by funkcję głównego koordynatora grupy szkolenia centralnego, obejmującej np. 100-150 a nawet 200 najzdolniejszych młodych piłkarzy, z której to grupy wykształciłaby się nowa reprezentacja Polski, z myślą o udziale w eliminacjach MŚ 2010 i walce o awans do ME 2012. I tak stopniowo, w ciągu 5-8 lat, odbudowano by na zdrowych i uczciwych zasadach polską piłkę nożną wraz z całym systemem ligowym. Oczywiście proces ten musiałby być cały czas szczegółowo monitorowany właśnie pod względem uczciwości przede wszystkim. Przy całym przeżarciu korupcją i innym kryminalnym brudem polskiego futbolu od podstaw do samego szczytu, zdaję sobie sprawę że w zaproponowanej przeze mnie wersji oczyszczania polskiego futbolu ucierpi jednak wielu ludzi, którzy grając czy pracując w tym bagnie oparli się pokusom i pozostali uczciwi. Cóż - każda rewolucja wymaga ofiar... A sprawy zaszły już tak daleko, że nie da się już wyczyścić tej Stajni Augiasza inaczej, jak za pomocą krwawej i brutalnej rewolucji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
krolik1 Re: Arka zawieszona przez PZPN 22.03.07, 19:57 Panowie, przecież sprawa jest oczywista. PZPN zawiesił Arkę, aby Wojciech Stawowy, z czystym sercem mógł się przenieść do Legii już teraz, a nie dopiero od nowego sezonu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawieszać! IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 20:00 to samo z resztą sprzedawczyków! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawies 22.03.07, 20:40 Gość portalu: kibic napisał(a): > to samo z resztą sprzedawczyków! ************************************* Bardzo słusznie, tyle że wtedy zostaną wyłącznie zespoły oldboyów, grających dla przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: wykluczyć arke ze struktur pzpnu a nie zawies IP: *.pro.lama.net.pl 22.03.07, 21:07 wole to niż oglądać tą szopke co teraz ! nie mam nic przeciwko temu , jeśli jest to konieczne to niech i tak się stanie ! niech zamkną wszystkie drużyny łącznie z moją ukochaną ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swcl Arka zawieszona przez PZPN IP: 212.85.13.* 22.03.07, 20:01 wypie****** z ligi wszyscy co maczali w tym palce czas roz***** to cale towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nike Arka zawieszona przez PZPN IP: *.85-237-186.tkchopin.pl 22.03.07, 20:13 Brawo tomczak jeszcze Bot Korona Zagłebie Lech i po drodze Łks i Legia Mistrzem PZPN PZPN .. .. PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciech Arka zawieszona przez PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 20:54 Ta decyzja tylko pokazuje jak słabe ma dowody prokuratura i PZPN.Dobrze wiedzą że w sądzie te "mocne" dowody rozpadną się a PZPN musi sie jakoś wykazać. Nie potrafia udowodnić winy w sądie to chcą załatwić to przy zielonym stoliku. Oto cały PZPN i IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Arka zawieszona przez PZPN IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.07, 21:27 brawo WD PZPN, trzymać tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaga Hooligans I bardzo dobrze, wypier... zlodziei z ekstraklasy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 21:50 Jeszcze sie stawiaja, nie wiedza o co chodzi sprzedawczyki...ten pacan "dziekuje mediom" jakby to kur..a media kupily wszystkie mecze. Ja bym ich spuscil do klasy A, na pare ladnych lat bysmy o zlodziejach nie slyszeli. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: I bardzo dobrze, wypier... zlodziei z ekstrak 22.03.07, 22:37 Postkomuna, czy tez PRL-bis musial pochrzanic i zdeprawowac caly kraj - od gospodarki i polityki poczawszy a na sporcie skonczywszy! Czyzby o tym nikt za Kvasmana i Walesy nie wiedzial???! Odpowiedz Link Zgłoś
gandalf70 Brawo, nareszcie. Arka to dno 22.03.07, 22:08 Jacek jesteśmy z tobą!!! Hehehehe, a z kim mają być, przecież im płacił burak. W Arce zawsze były przekręty, kibole beznadziejni - ćwierćmózgi i chamy. Jeszcze trzeba się przyjrzeć Lechii Gdańsk i będzie po ptokach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: holgre Re: Brawo, nareszcie. Arka to dno IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.03.07, 08:28 Sam jestes dno buraku. Nie jestem z Gdyni ani z Trojmiasta, a uwazam ze Arka ma super kibicow i tylko im dzieje sie krzywda. Czemu ich tak nie lubisz (jestes hanysem?). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Legia Re: Arka zawieszona przez PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 22:10 Bez sensu za wybryki dzialaczy i sedziow NIE WOLNO karac kibicow!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Jajacarze z PZPN. IP: *.enformatic.pl 22.03.07, 23:30 Nie kibicuję Arce, ale decyzja jest dla mnie wielce zabawna. Dlaczego na miesiąc a nie na dwa dni, trzy tygodnie albo pół roku? Co się ma zmienić w postawie Arki w ciągu miesiąca i jak ta zmiana ma wpłynąć na sytuację Arki? Co się chce przez zawieszenie osiągnąć? Ukarać? Nakłonić do współpracy? Na ukaranie jest chyba za wcześnie, bo gdyby był już czas, to Arka zostałaby ukarana. Żeby nakłonić do współpracy trzebaby zawiesić Arkę na czas nieokreślony, czyli do czasu podjęcia współpracy. Trudno dostrzec jakąkolwiek logikę tej decyzji poza cwaniacko-prostackim odwetem za "niewspółpracowanie". A od kiedy to, w cywilizowanym państwie, obwiniony (oskarżony) ma obowiązek dostarczania dowodów swojej winy? Od filozofii "jeśli się nie przyznasz, to cię ukarzemy" jest już tylko krok do wprowadzenia tortur. Ten krok odbieram jako efekciarstwo dla plebsu. Inni przekręciarze współpracują więc niech grają w I lidze? A mi się o uszy obiło, że czas na wyznanie win już minął i nie ogłoszono by ktokolwiek przyznał się do winy. Nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności, ale przekonajcie mnie, że nie mam racji i że moje pytania są bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeeeeee jakie walkowery! walek jak C#$% !!! IP: *.adsl.alicedsl.de 22.03.07, 23:37 jakie wlkowery ! to co inne drużyny musialy walczyc normalnie a teraz prezencik! po 3 punkty kazdemu nastepnemu. tak?? w Wodzislawiu sie uciesza!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turtl JAJA sobie robią ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 23:40 A czemu to niby akurat teraz zawieszają Arkę, dając po 3 punkty ich rywalom ???????? Dlaczego nie dostała ich np. Wisła, a dostanie Legia ????????? Odpowiedz Link Zgłoś