12.02.07, 18:56
Czy ktos moze juz probowal tego urządzenia? Zastanawiam sie nad kupnem. Mozna
go kupic w tv markecie co mnie zniecheca bo nie mam zaufania do takiego
rodzaju zakupow, szczegolnie takich zakupow. Prosze o info. Pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Leg Magic IP: *.172.103-84.rev.gaoland.net 13.02.07, 12:14
      Tyle pieniędzy na ćwiczenie (?) tylko samych przywodzicieli (bo wbrew temu co
      twierdzi tele market w zasadzie tyle tylko to może zrobić)??? Policz, ile byś za
      to miała miesięcznych karnetów na w pełni wyposażoną siłownię. Zresztą, te same
      mięśnie możesz spokojnie ćwiczyć w domu bez żadnych "cudów" (przyda się
      ewentualnie taśma i obciążnik na kostkę) - i z pewnością skuteczniej.
        • scept89 masc 'Latawiec' 20.02.07, 00:02
          Gość napisał(a):

> a ja sie właśnie skusiłam, bo poza tymi partei ciała u mnie wszytko jest ok, a
          > nie jest to cena wygórowana, a na siłownie jednak trzeba mnieć czas pójśc,
          > chodziałam na aerobic i zadnych efektów

A ja machalem dwoma piorkami aby wniesc sie w powietrze. Nic to qrcze nie dalo
          dlatego zakupilem tube masci lewitacyjnej LATAWIEC. Tanio bylo, okazja wprost
          fantastyczna. O wynikach lewitacj napisze za 3 miesiace. Za to wolam juz dzis do
          wszystkich: KUPUJCJE LATAWCA!

Wszyscy wszedzie trabia od lat ze niczego sie nie da odchudzic lokalnie/latac po
          posmarowaniu zadka mascia ale skoro PAN PRODUCENT napisal to widac musi byc
          prawda. Powalajace.
    • liliana17 Re: Leg Magic 19.02.07, 23:15
      lupilas Leg Magic?? a powiedzm i jak Ci sie cwiczy i jakei efekty...bo sama
      jestem zainteresowana tym sprzetem.....moze warto?? czytalam o funkcjach tego
      urzadzenia na strobie internetowej i podobam isie..tylko czy to rzeczywiscie
      daje takei efekty jak na reklamie?? czy to strata pieniadzy??prosze o odpis:)
    • scept89 Re: Leg Magic -> kolejna bzdura 15.03.07, 14:31
      Za www.buylegmagic.com/?page=testimonials01

"Leg Magic is the scientifically tested leg slimming system that will help shape
      your legs with simple sixty second gliding workouts, and a simple workout
      routine that can deliver extraordinary results!"

Jest to kolejny odpowiednik masci LATAK. Jesli sprzedawca twierdzi iz cos jest
      "scientifically tested" nie podajac chocby ogryzka linku do owych testow to
      smierdzi to na mile.

Bzdur bijacych po oczach jest wiecej:
      1) "Even better, you can accomplish all this in just a 60 second workout, a few
      times a day."

Wcierac masc lewtacyjna, wcierac...

2) przywodziciele ud sa mniejsze od czworoglowcow oraz miesni posladkowych. Za
      cholere nie da sie spalic poprzez przywodzenie nog tyle samo kalorii co na
      prostym rowerze.

3) zalozmy ze nie sypiajaca po nocach tylko ogladajaca nocne reklamowki istota X
      zakupi owa maszyne oraz poswieci sie rozwieraniu i zwieraniu nog np 30 min
      dziennie. Efekt -> prawdopodobne przeciazenie stawow biodrowych.

Szokujaca nie jest cena tylko osli wrecz ped do poszukiwania Super Sprzetu ktory
      w 60s kilka razy dziennie z dwoch otluszczonych klocow wyrzezbi nogi Hantuchovej:

en.wikipedia.org/wiki/Image:Daniela_Hantuchova_Zurich_Open_2006.jpg
      • kradam Re: Leg Magic -> kolejna bzdura 15.03.07, 14:54
        > Efekt -> prawdopodobne przeciazenie stawow biodrowych.
        Prawdopodobny jest również ból "kolanka" ;-).
        Patrz pomarańczowy (?) obszar:
        www.webmanmed.com/painrefer_files/addulong.html
        Dzięki za chwile śmiechu podczas oglądania filmu na podanej stronie :-)
          • kradam Re: Leg Magic -> kolejna bzdura 03.04.07, 09:14
            > skad wiesz ze przeciazenie?? ćwiczełeś/aś?? czy to tylko twoje spekulacje.....
            O przeciążeniu to akurat napisał scept89.
            Ja dodałem, że przeciążenie mm przywodzicieli może spowodować ból odczuwany w
            okolicy kolana.
            Co nie znaczy, że się ze sceptem nie zgadzam.
            Biorą pod uwagę, że przyłożenie oporu jest poniżej stawów kolanowych to bardzo
            szybko może nastąpić przeciążenie także więzadeł pobocznych przyśrodkowych stawu
            kolanowego.
            To są spekulacje zwane przez niektórych biomechaniką (w uproszczeniu).
      • Gość: kolanko Re: Leg Magic -> kolejna bzdura IP: *.energis.pl 15.03.07, 19:10
        Wiadomo, ze warto przemyslec taki zakup, bo najbardziej bym sie obawiala przy
        zakupie tego sprzetu, ze moze on wyrzadzic mi jakas krzywde. Ja tez nie wierze w
        60 sekundowe cwiczenia, ktore spowoduja szybkie spalanie tluszczu i na pewno nie
        jest to takie proste, latwe i przyjemne. Tam w dalszej czesci reklamowki,
        zachwalajacy sprzet wyszli na ulice i (podstawieni?!) ludzie probowali ten
        przyrzad. I juz nie mieli tak cudownych min podczas cwiczenia, jak panie
        zachwalajace to urzadzenie.

Szczerze przyznam, ze nie pale sie do zakupu, ale nie ukrywam, ze zaintrygowal
        mnie na tyle, zeby poczytac o nim w necie.
      • Gość: dus Re: Leg Magic -> kolejna bzdura IP: *.gdynia.mm.pl 22.03.07, 10:42
        Na rowerze też mozna sobie "rozwalić" kolana jak się nieumiejętnie i za dużo
        ćwiczy. Tutaj nie chodzi o łatwy sposób osiągniecia idealnego wyglądu (choć ta
        reklama chce nam to wmówić ale jeśli ktoś myśli to sie nie da naciągnąć).
        Trzeba oglądać uważnie reklamy... "podstawiona" kobieta która "próbowała"
        powiedziała ze uda jej "płoną" i ze to nie takie łatwe jak sie wydaje wiec
        wysiłek tam trzeba włożyć, bo chyba głupi myślał że nie. Dla mnie jest
        najważniejsze zaoszczędzenie czasu i urządzenie zajmujące mało miejsca. Nie
        chodzi tu o magiczne 60 sek dziennie i super wygląd ale o to że nie muszę latać
        na siłownie na co nie mam czasu. Mogę szybko i bez problemu wyciągnąć
        urządzenie które napewno zajmuje mniej miejsca niż rower treningowy nad którym
        się zastanawiałam. I dlatego poważnie rozważam kandydaturę Leg Magic.
        Bo trzeba ćwiczyc systematycznie!!;)
        • scept89 latajacy dywan 24.03.07, 17:31
          dus napisał(a):

> Na rowerze też mozna sobie "rozwalić" kolana jak się nieumiejętnie i za dużo
          > ćwiczy.

Z tego ze woda wypita w ilosci 10L jest zgonotworcza nie wynika ze arszenik tez
          mozna jesc. Znaj proporcje. Na rowerach jezdza miliony i trudno spotkac osobe
          ktora na rowerze nie jezdzila. Wiekszosc z nich zachowala kolana.

>Dla mnie jest
          > najważniejsze zaoszczędzenie czasu i urządzenie zajmujące mało miejsca.

Dlatego do podrozy powuetrznych zamiast samolotu kupisz latajacy dywan -> po
          zwinieciu zmiecsci sie pod lozkiem. Skutecznosc latania jest oczywiscie
          drugoplanowa.

> Bo trzeba ćwiczyc systematycznie!!;)

Po pierwsze trzeba cwiczyc z sensem. Albo LM jest cwiczeniem kardio i wtedy za
          cholere nie spalisz na nim porownywalnej ilosci kalorii jak na rowerze (patrz
          rozmiary miesni przywodzicieli vs czworoglowych uda) albo jest zabawka do
          cwiczen silowych a wtedy pierwsza wizyta w silowni i obejrzenie sobie maszyny
          cwiczacej przywodziciele (zawsze i wszedzie sciskasz _udami_ poduchy znajdujace
          sie powyzej kolan a nie ponizej).

> Trzeba oglądać uważnie reklamy... "podstawiona" kobieta która "próbowała"
          > powiedziała ze uda jej "płoną" i ze to nie takie łatwe jak sie wydaje wiec
          > wysiłek tam trzeba włożyć, bo chyba głupi myślał że nie.

Yep. Ja tez mysle ze ludziska wystepujacy w reklamach to nie sa nijak
          podstawieni krewni i znajomi krolika tylko rzetelni, obiektywni obywatele co to
          Twoje dobro maja na mysli. Nie splamil by sie takowy wzieciem $$$ za wygloszenie
          bzduractw bo uczciwosc ma wytatuowana na czole podobnie jak niektorzy IQ.

Chcesz palenia w udach? Prosze bardzo, zrob to przez 60s:
          www.yogajournal.com/poses/749_1.cfm

• scept89 Re: latajacy dywan 24.03.07, 17:40
            Winno byc:
            a wtedy pierwsza wizyta w silowni i obejrzenie sobie maszyny
            cwiczacej przywodziciele (zawsze i wszedzie sciskasz _udami_ poduchy znajdujace
            sie powyzej kolan a nie ponizej) pokaze jak nonsensowne jest LM.

• Gość: agnieszka_27 Re: Leg Magic -> kolejna bzdura IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.08, 07:56
          wiec, tak, cwiczylam na tym w salonie sportowym za granicą, myśle,
          ze to urzadzenie jest warte zachodu. Jesli chodzi o samo cwiczenie
          na urzadzeniu, to rzeczywiscie prawie od razu jest uczucie jakby
          mrowienia, cos w rodzaj pieczenia, nie jest to uczucie negatywne,
          poprostu chyba wychodza zakwasy :), po zejsciu z urzadzenia
          ewidentnie czuc prace nog, mozna by powiedziec ze "nogi sie
          uginaja". Dlatego polecam, sama czekam na przesyłke.Oczywiscie, nie
          czarujmy sie kochane kobiety, trzeba cwiczyc systematycznie, wtedy
          beda efekty.
    • Gość: ewa Re: Leg Magic IP: *.lns2.syd7.internode.on.net 13.05.07, 08:15
      ja korzystam z leg magic od 6 miesiecy i jestem super zadowolona, cwicze
      codziennie 10-15 minut oprocz weekendow. moje problematyczne miejsca czyli
      tluszczyk na udach biodrach zniknal a nogi uzyskaly ladny ksztalt. w australii
      gdzie mieszkam leg magic stoi w fitness clubach. pzdrawiam ewa
                • Gość: Aga Ludzie, cuda w tej budzie! IP: *.16.100-84.rev.gaoland.net 31.08.07, 04:55
                  Załóżmy, że na tym czymś się spala 400 kcal/godzinę (optymistyczne założenie). W
                  ciągu 5 minut da to niecałe 35 kcal. Żeby stracić kilogram tłuszczu trzeba
                  deficytu kalorycznego na poziomie 7500 kcal, czyli 1125 minut na tym "cudzie".
                  Czyli gdybyś chudła od tego, to ćwicząc po 5 minut dziennie na zrzucenie 1 kg
                  potrzebowałabyś 225 dni. Więc powyższy post jest bzdurą bądź celowym kłamstwem.
                  Quod erat demonstrandum
                    • Gość: Aga Re: Ludzie, cuda w tej budzie! IP: *.16.100-84.rev.gaoland.net 05.09.07, 20:47
                      Aha... czyli jak się używa leg magica o prawa fizyki i matematyka przestają
                      nagle działać?
                      "Intensywność" ćwiczeń została przez przedmówczynię przedstawiona, dieta także
                      (a raczej brak diety). Ja tylko udowodniłam, że w takim wypadku opisana utrata
                      wagi jest niemożliwa - jeśli do niej doszło, to dzięki innym, nie wziętym pod
                      uwagę, czynnikom a nie machaniu nogami przez 5 minut dziennie.
                  • Gość: DemonKM Re: Ludzie, cuda w tej budzie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.07, 18:13
                    Z tego co ja wiem dzienne wahania wagi to ok 2-3 kg. Prosta kalkulacja zważcie
                    się rano zjedzcie coś zróbcie kupkę :) pochodźcie cały dzień znowu coś zjedzcie,
                    normalny dzień i jak to jest że od rana do wieczora ważę 1,5 kg więcej. Wiem to
                    :)To tak jak to że rano jesteście ok 2 cm wyżsi bo na wieczór po całym dniu
                    stawy się ściskają od przyciągania ziemskiego. Rano stawy odpoczęte i luźne.

Sam chciałem kupić mojej dziewczynie to cacko ale pierdziele to, sam już sobie
                    wyrobiłem opinię na ten temat. Byłem dzisiaj w galerii krakowskiej i rozmawiałem
                    z gościem o orbitreku za 1500. I chłop bez ogródek mi powiedzieł a widział ze
                    jestem podkręcony na kupnie żebym się nie czarował że poświczę 3 minuty dziennie
                    i schudnę ja albo moja kobieta. Prze pierwsze 30 minut spala się białko a potem
                    tłuszcz. To musi byćciężka praca sprzęt jest dobry ale nawet za 1500 zł cudów
                    nie ma. Powiedział też o l-karniktynie do ćwiczeń ale nie do normalnego jedzenia
                    jak niektórzy że jedzą 3 razy dziennie i się dziwią ze nie chudną. Przekonało
                    mnie to o czym już wiedziałem że pierwsze 30 minut to rozgrzewka potem zaczynamy
                    spalać zasoby tłuszczu. A to niby ma być 60 sek dziennie nawet 15 minut moim
                    zdaniem do bzdura jeśli chodzi o spalanie tłuszczu.

Wiecie co, to do was wszystkie super babeczki chcące fajnej dupeczki

jak to jest że każda z was może godzinami siedzieć przed lustrem, stroić się
                    godzinami a żadna nie popracuje nad sobą regularnie normalnymi ćwiczeniami, i
                    wszystko na skróty po 60 sek dziennie. Lenie i zero mobilizacji. Nie żebym był
                    inny ale przynajmniej szczery i chudy :8. A tv i inni od marketingu wiedzą o tym
                    że ludzie od zawsze kombinują na skróty i wiedzą jak zbić na tym kaskę,
                    jesteście frajerki riszcie swoje grube dupki i do pracy, Tv leg magic, sam się
                    dziwię że chciałem to swojej kupić. Przekonało mnie to o kolanach i biodrach,
                    jestem na mechanicznym polibudy w Krakowie i wiem że ten chłop co mówił o
                    kolanach i ten drugi o biodrach nie kłamią. No a teraz złapcie magiczny pociąg
                    do ćwiczeń grubaski.

DemonKm
    • Gość: z chorym kolanem Re: Leg Magic IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.07, 15:53
      Tydzien temu skusiłam sie na LM. Uwiodła mnie reklama. Nie chodziło
      mi o przyrząd do cwiczen na 5 minut dziennie, ale o przyrząd, który
      ujędrni wewnętrzną, przednią i tylną częśc uda oraz pośladki. Cwiczę
      codziennie, moje spostrzeżenia po pierwszej próbie: tak jak piszą
      osoby, które negują zasadnosc cwiczeń na tym urządzeniu, LG cwiczy
      tylko i wyłącznie przywodziciele ud. Cwicząc ze zwykłą "agrafką" czy
      jak to inaczej nazywają "motylkiem" uaktywniamy więcej mięśni.
      Agrafka kosztuje 20 złotych , jest lekka i zajmuje zdecydowanie
      mniej miejsca. Jestem zawiedziona, LM bardzo mocno obciąża kolana i
      powoduje ich ból. Kupiłam go bo po rocznym cwiczeniu na stepperze
      zaczełam miec problemy z kolanami, szukałam innego sposobu by
      ujędrniac uda i posladki bez obciążania kolan. Niestety większosc
      cwiczen na nogi i pupę jest w oparciu o powtarzające sie przysiady i
      wykroki, ja tych cwiczen nie mogę wykonywac ze względu na ból.
      Szczerze odradzam zakup tego sprzętu.
    • Gość: gość Re: Leg Magic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 11:29
      Koleżnka z pracy ma to urządzenie ma od miesiąca. Mówi, że cały czas je jak
      poprzednio, słodycze też io nie przybiera na wadze, natomiast już mięśnie nóg
      robią jej się twarde, po wewnętrznej stronie ud jescze nie, twardniej jej
      brzuch, tzn. napina się. Zaczynała o d kilku wymachów dziennie, teraz bez
      wysiłkju robi ok 60. Mówi, że działa
    • Gość: orbitrek Re: Leg Magic IP: *.elsat.net.pl 13.04.08, 20:11
      orbitrek.org/forum/index.php
      świetne forum na temat orbitreków,
      wiele cennych porad!
      forum dopiero się rozkręca i jest w całości poświęcone orbitrekom, pomóżcie je
      rozkręcić, a w zamian dostaniecie wspaniałe wsparcie od pozostałych
      orbitrekowców oraz wiele cennych porad.
      Nie zastanawiaj się, dołącz do Nas!!

• Gość: agnieszka_27 Re: Leg Magic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.08, 08:01
      wiec, tak, cwiczylam na tym w salonie sportowym za granicą, myśle,
      ze to urzadzenie jest warte zachodu. Jesli chodzi o samo cwiczenie
      na urzadzeniu, to rzeczywiscie prawie od razu jest uczucie jakby
      mrowienia, cos w rodzaj pieczenia, nie jest to uczucie negatywne,
      poprostu chyba wychodza zakwasy :), po zejsciu z urzadzenia
      ewidentnie czuc prace nog, mozna by powiedziec ze "nogi sie
      uginaja". Dlatego polecam, sama czekam na przesyłke.Oczywiscie, nie
      czarujmy sie kochane kobiety, trzeba cwiczyc systematycznie, wtedy
      beda efekty.
    • Gość: Aneta_33 Re: Leg Magic IP: *.centertel.pl 01.10.08, 14:11
      Witam
      Leg Magic to dobre urządzenie, też sceptycznie na początku podchodziłam do
      takich zakupów. Jednak zdecydowałam się i jestem bardzo zadowolona. Zakupu
      dokonałam w sklepie internetowym fitness24.com.pl
      Mają tani sprzęt i czas realizacji jest bardzo krótki. Następnego dnia miałam
      Leg Magic u siebie. Polecam wszystkim
    • Gość: Ewela Re: Leg Magic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.08, 08:45
      padam... każdy głupi wie że aby spalać tłuszcz i cwiczyc sylwetke
      nie wystarczy zakupić sprzet i sie na niego patrzyć albo ćwiczyć
      conajmniej 5 min dziennie.. to że jedni chudną 2kg w 2 tyg.a inni za
      kija nie mogą to zależy od tego czy oprócz intensywnych i
      regularnych ćwiczeń mają diete i nie obżeraja się fast-foodami!!!
      Pozatym może się obudzicie ale każdy ma inny organizm i inaczej
      spala tłuszcze, jednym zajmuje to mniej czasu a innym więcej!!!
      Nawet zasrane skakanie na skakance 30 min dziennie da efekty i
      robienie wieczorami po 50 brzuszków jeżeli będziesz do tego trzymać
      diete. A najlepsza "dietka" to ograniczenie mieska i nie podjadanie
      po 18. Tak, że weźcie się laski ruszcie jeżeli chcecie jakieś efekty
      widzieć, bo zamiast ćwiczyć i stosować dietki to będziecie
      rozkminiać i wypisywać swoje żale że nie mogę schudnąć- skoro nic z
      tym nie robicie...buziaki i życze powodzenia oraz wytrwałości Ewela
    • Gość: maskotka Re: Leg Magic IP: *.chello.pl 23.03.09, 18:05
      Witaj,piszę do wszystkich którzy chcą zakupic w tv market leg magic.Chciałam
      ostrzec zamówiłam miesiąc temu to urządzenie do cwiczen i TV MARKET wysłał mi
      szybko ale bez trzech częsci,brakowało mi trzech częsci bardzo ważnych bez tego
      LEG MAGIC leżał mi miesiąc w szafie bezużyteczny.Prosiłam dzwoniłam to działu
      reklamacji i bez skutku,robili sobje zemnie jaja,kłamali że już wysłali ,a ja
      czekałam i mijały dni potem tygodnie.Oszusci to mało powiedziane była to
      pierwsza i ostatnia rzecz jaką zakupiłam TV.Nie dajcie się nabrac,bardziej
      poleciłabym TV Mango mają taniej i pod nazwą TV master.UWAGA TV MARKET TO
      ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka