Dodaj do ulubionych

Labradory i Kazachowie zmorą tegorocznego Tour ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 17:58
Czerstwe trochę...
Obserwuj wątek
    • Gość: Danny Re: Labradory i Kazachowie zmorą tegorocznego Tou IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.07, 18:58
      Mam nadzieje, ze pieskowi i kolarzowi nic sie nie stalo :)
      • Gość: milhaus Biedny piesek... IP: 84.30.67.* 18.07.07, 20:11
        to ten czubek nie mogl skrecic albo zahamowac??????
        • Gość: o_O Re: Biedny piesek... IP: *.chello.pl 18.07.07, 21:05
          Gość portalu: milhaus napisał(a):

          > to ten czubek nie mogl skrecic albo zahamowac??????

          czubek to chyba tobie w mysleniu przeszkadza. sprobuj wyhamowac przy predkosci
          kilkudziesieciu km/h na paru metrach. albo skrecaj w rower innego kolarza,
          ewentualnie w row. powodzenia "nie-czubku"
          • Gość: loc Re: Biedny piesek... IP: 212.122.212.* 18.07.07, 22:48
            chłopak chyba nigdy na rowerze nie jeździł, dlatego tak napisał. głupio napisał.
    • Gość: gremi Re: Labradory i Kazachowie zmorą tegorocznego Tou IP: *.multicon.pl 18.07.07, 21:27
      ten artykuł jest głupi jak tapeta w motylki
    • Gość: obserwatore Czy GW musi wyśmiewać Kazachstan co oni wam IP: *.aster.pl 18.07.07, 21:48
      zrobili i reklamować szowinistyczno-ksenofobicznego osła Sashe Cohena udającego
      Kazacha co złego redaktorom Gazety Wyborczej zrobił Kazachstan że z niego
      szydzą...
    • Gość: Arek Labradory i Kazachowie zmorą tegorocznego Tour .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.07, 22:53
      www.cyberdunk.com?ref=23617
    • Gość: Elofon.pl Borat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 00:51
      Nice!!! ;-)

      sklep.elofon.pl/kategoria_zestawy_samochodowe.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka