Dodaj do ulubionych

Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie ...

    • Gość: Samael Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: 83.147.143.* 07.12.07, 19:48
      znowu Boniek ma kompleks Warszawy a w szczególności Legii.
    • Gość: KIBIC WIDZEWA z PT Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:48
      Tylko naiwni, albo głupi, ludzie wierza, że jakikolwiek klub,
      poczynając od A klasy i na ekstraklasie (?) kończąc jest czysty.
      Wszystkie kluby ligowe, wwiekszym lub mniejszym stopniu
      sa "umoczone". Kiedyś pisałem: dać wszystkim klubom abolicję lub
      rozwiązac wszystkie struktury PZPn i zacząc zabawę od "O" (zera) z
      czystym kątem wszystkich klubów.
    • krzynia.c Wredny gość ,wiadomo ryży. 07.12.07, 19:54
    • Gość: gosc Boniek z nami spadnie ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:58
      raczej nie. A reklama PIWA !!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Kolos Kiedy Wisła Legia i Bełchatów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:08
        O Bełchatowie wiem od ludzi którzy kiedyś tam grali że kupował ale to były lata 80.
        Tkich imprez dla sędziów jak były w Bełchatowie jeszcze nie tak dawno nie ma w Polsce nigdzie a już napewno nie w Widzewie, skąd wiem mam kilku kolegów sędziów (także w I lidze).
    • Gość: flam 08 Tomaszewski skacze z radości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:07
      że powinęła sie noga Widzewowi. Karać bezwzględnie - cóż, że Widzew i Boniek to
      jedno, będą mieć szansę godnie awansować za jakiś czas. Ze słów P Bońka widać,
      że wie o korupcji w polskiej piłce więcej niż się przyznaje i nie zdziwię się,
      że za jego wiedzą i zgodą kupowano dla Widzewa mecze i licencje na grę w OE.
      • Gość: Drillo Boniek wie co mówi wszscy to wszyscy zobaczycie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:14
        Najgorsze w tym wszystkim jest to że okradali nas kibiców!
    • mateo31 Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. 07.12.07, 20:12
      Panie Boniek ! Różnica jest taka ,że jeśli chodzi o Wi...dzew to
      sprawa zdaje się jest udowodniona a co do pozasatałych klubów to
      popatrzymy . Widać róźnicę?
    • Gość: Maniek Teraz to zmienił zdanie? IP: *.171.49.148.crowley.pl 07.12.07, 20:15
      Teraz zmienił zdanie? A pod koniec poprzedniej kolejki jechał równo na Arkę. Tylko ona była winna i ją trzeba było zdegradaować do drugiej ligi. A gdy jemu zaczynają się dobierać do d... to "wszyscy" są tak samo winni.
      • Gość: Polo Arka kupiła 40 meczów Widzew 5 spokojnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:20
        minusowe punkty będą a Widzew nie spadnie jeszcze Cracowia, Koronka też się doczeka a kupiły pewnie więcej bo miały większe możliwości.
        • Gość: heh Czyli morderce który zabił 5 osób powinni uniewin IP: *.forweb.pl 07.12.07, 20:39
          bo przecież są tacy którzy zabili 40 :D
          • Gość: Neo Beznadziejne porównanie !!! IP: *.toya.net.pl 07.12.07, 22:18
            Dla mnie osoba która porównuje kupowanie meczy do zabijania jest lekko
            upośledzona...Kradzież, bo tak można nazwać korupcje nie jest równa zabraniu
            komuś życia.
    • morte_macabre Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni 07.12.07, 20:25
      A niech spadnie nawet cała pierwsza liga. Byle wyrwać sprzedajne chwasty raz na dobre.
    • Gość: heh Czyli morderce który zabił 5 osób powinni uniewinn IP: *.forweb.pl 07.12.07, 20:37
      bo przecież są tacy którzy zabili 40 :D
      • Gość: Polo Pobić a pobić ze skutkiem śmiertelnym to różnica? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:43
        Według mnie tak.
    • Gość: gość Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:53
      Dlaczego Pan Boniek nie był taki zasadniczy gdy chodziło o inne
      kluby...
    • Gość: widzewfan Ale mnie bawią komentarze tych wszystkich IP: *.toya.net.pl 07.12.07, 21:08
      "specjalistów". Żyła im tak skacze jak pojawia się jakikolwiek news
      o Widzewie, że zaraz im pęknie. Wyluzujcie, niedoczekanie Wasze.
      Widzew był, jest i będzie w jeszcze lepszym stanie. Jak nie teraz to
      za 2-3 lata. To właśnie Wy jesteście hipokryci. Zarzucacie Widzewowi
      to samo co robiły bądź nadal robią Wasze kluby. Czy Legia, Wisła,
      Górnik Z., Łks są tak krystalicznie czyści??? Koń by się uśmiał. A
      najbardziej to rozwalił mnie tekst, że "...Pan Tomczak to
      stary "Legionista" i on zieje nienawiścią do Widzewa, dlatego chce
      nas karać...". Brawo Zibi! Może i na tą warszawską starą k...ę też
      nadejdzie kiedyś sprawiedliwość.
      • Gość: Stach Re: Ale mnie bawią komentarze tych wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 22:24
        Twój Widzew sprawiedliwość już DOPADA !! Buhahahahahahahahahahahah
    • Gość: ffan Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 21:16
      Boniek z kogo ty debila robisz. Siedziales w tym gownie od poczatku.
      Teraz szybko akcje sprzedajesz i chcesz umyc raczki i uciec do
      Wloch. Pewnie tam sie tego kretactwa nauczyles.
      Ten Cacek sie bardzo ucieszy jak Widzew spadnie do 4 ligi bo tam
      powinien spasc, inne kluby tez. Wracajac do ciebie to jestes zwyklym
      kretaczem i "dzialaczem" i to do tego takim jak jestes/byles
      trenerem czyli beznadziejnym. Prawda w koncu zaczyna wychodzic.
    • Gość: Stach Ryży zawsze fałszywy !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 21:21
      To jest stwierdzone doświadczalnie.
    • Gość: E319 Ha ha ha! IP: *.net.autocom.pl 07.12.07, 21:53
      - Widzew!
      - Co?
      - 4. liga!

      Oddajcie Legii tytuł za sezon 96/97.
    • Gość: Radek Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 21:56
      że w takim stylu Pan żegna się z naszym grajdołem piłkarskim. I że, jako autorytet dla wielu setek jak nie tysięcy młodych ludzi oficjalnie Pan zajmuje stanowisko, które dla nich będzie dalszą wytyczną dla budowania swojej nienawiści między Widzewem a Legią. Szacunek wzbudzał Pan swoją grą w ciężkich latach 80 ubiegłego wieku. Niezależnie od szala na szyji. Każdy na podwórku wtedy chciał być Bońkiem i strzelać hat-tricki Belgii czy gole w finale Pucharu Europy, ówczesnej Ligi Mistrzów.
      A dziś czytam, że kupowanie meczów przez Widzew jest napiętnowane tylko dlatego, że mówi o tym "zatwardziały legionista" czy jak go Pan tam nazwał. Zwłaszcza dziwne to jest w odniesieniu do doniesień prasowych mówiących o zeznaniach Pana Szymańskiego gdy był działaczem Widzewa.
      Nie oszukujmy się. Aktualnie mecze Widzew - Legia czy Legia - Widzew jak kto woli, nie są już tymi meczami sprzed dekady. Każdy inny wynik niż wygrana Legii jest uznawany za niespodziankę jak nie sensację. To są realia. I jeżeli Pan nie zauważył - przepraszam za sarkazm - te mecze nie decydują o niczym no może poza tym, że Legia moze się potknąć w dążeniu do zupełnie innych celów niż Widzew. Tak jak z Odrą Wodzisław kilka tygodni temu. I do tego - niestety - sprowadzają się nasze mecze. Osobiście jest mi szkoda, bo z calym szacunkiem dla Wisły, Korony, Zagłębia czy Bełchatowa nigdy mecze z nimi nie były obłożone takim gatunkiem emocji jak właśnie te pamiętne mecze z Widzewem, który gral o wyższe cele w lidze niż wyprzedzenie Zagłębia S., Polonii Bytom czy jeszcze słąbszego od Was, waszego lokalnego rywala.
      Czuję się bardzo rozczarowany Pana wypowiedzią. Nie neguję, że te 15 klubów, niezidentyfikowanych przez Pana z nazwy, kupowało swoje mecze. Ale na chwilę obecną to Pan Szymański przyznał się do korupcji w czasie gdy był prezesem Widzewa.
      • Gość: biało-zielony Czy pan Boniek grozi innym klubom? IP: 82.160.81.* 07.12.07, 22:08
        Co na to pan Tomczak?
      • Gość: rychusa Re: Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:13
        Do Radek....Ty koles nie popadaj w samouwielbienie....Legia co?goowno...I
        sportowo i kibicowsko...pokazaliscie na Litwie..nie posadzam,ze popelniles
        grzech i przeczytales"Pana Tadeusza"...trzy pierwsze strofy ...i wystarczy...Po
        co tam pojechaliscie?
        • Gość: Ech... Re: Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 23:31
          a kiedyś mówili, że wszystie Ryśki to fajne chłopaki...
          Rysiu z IIb. Powiąż, Stary teraz tematy Szymański=zeznania=Boniek=wywiad=Tomaczak=Legia=Wilno. Jak mi zrobisz logiczny wywód w tym temacie to słowo ci daję, że od wiosny jeżdże na Widzew a zdjęcie Pana Zbigniewa mam ustawione jako ołtarzyk w domu.
    • remez2 Świetny piłkarz ale większy tupeciarz. 07.12.07, 22:15
    • Gość: rydz To znaczy ze Rudy bral udzial w machlojkach. IP: 64.178.145.* 07.12.07, 22:26
      Wszystkich sie czepia a sam umoczony po ...
      Za co sie nie wezmie to zrobi od du... strony. On jest zalosny.
    • Gość: rychusa Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 22:41
      Ja z korupcją nie mam nic wspólnego, brzydzę się nią. Widzew też jest czysty, bo
      przecież pan Szymański to nie Widzew. Jeśli okaże się, że rzeczywiście zarzuty
      stawiane panu Szymańskiemu potwierdza się, to zobaczymy. On sam w wywiadzie
      mówił przecież, że dawał jakimś pośrednikom pieniądze, ale nic z tego nie wyszło
      i Widzew nie wygrywał meczów.....Ale pajac...mysle ze lepiej gral niz gada
      • Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 22:54
        ja tez korupcja sie brzydze..prawda jet taka...ktos sprzedawal..ktos
        kupowal...a wszyscy bylismy robieni w balona...Zbychu...a Ty najbardziej ..bo
        wkladales w TO swoje pieniadze...matol jestes.
      • Gość: ZEK patrzcie!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:13
        Wiekszosc z Was to pajace. Chcecie przykladow. Prosze bardzo.
        Zacznijmy od LKS -u:
        ... Kierownik drużyny ŁKS Łodź Jacek Ż. miał proponować łapówkę za
        dwa mecze tego klubu. - To nieprawda. Może ktoś mnie fałszywie
        pomawia, żeby siebie wybielić - twierdzi Jacek Ż...
        www.wprost.pl/ar/117791/Lista-kupionych-meczow/
        Dalej:...W 1998 roku mistrzem był ŁKS, a potem kierownik tej drużyny
        wyznał, że kupił praktycznie wszystkie mecze. Nikt palcem w tej
        sprawie nie kiwnął. Lewe pieniądze szerokim strumieniem przelewały
        się przez ligę...
        www.sport-forum.pl/viewtopic.php?p=23517
        Dalej moze przerywnik o tym o uzdrawia Polka pilke:
        ...Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN, przedstawiany w
        mediach jako mąż opatrznościowy polskiego futbolu, odegrał
        dwuznaczną rolę w unieważnionej prywatyzacji Centrali
        Farmaceutycznej Cefarm w Warszawie...
        www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;interesy;uzdrowiciela;pzpn;pod;lupa;abw,254,0,229630.html
        dalej: Belchatow:
        ...27 września 2003 - Błękitni Stargard - GKS Bełchatów (0:2) -
        sędzia Mariusz R. przyjął 3 tysiące złotych od Mariana D. za
        ustawienie meczu dla GKS Bełchatów...
        www.polskatimes.pl/2_8442.htm?listpage=2
        Lech:
        ...14 maja 2004 - Lech Poznań - Polonia Warszawa (1:0) - sędzia
        Krzysztof P. nakłaniał "Fryzjera" do wręczenia 100 tysięcy złotych
        zawodnikom Lecha Poznań za to żeby pomogli Polonii Warszawa wygrać
        mecz...
        ...3 października 2004 - Lech Poznań - Legia Warszawa (1:1) - sędzia
        Tomasz P. przyjął od "Fryzjera" obietnicę wysokiej noty obserwatora
        za ustawienie meczu dla Lecha Poznań...
        www.polskatimes.pl/2_8442.htm?listpage=4
        Mam wymieniac dalej?
        Co z najwiekszym przekretem Polskiej pilki meczem Legia -Wisla 10 -1?
        • Gość: rychusa Re: patrzcie!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:23
          do ZEK...tez przeginasz...byl kiedykolwiek taki wynik 10:1 w polskiej lidze??? z
          reszta sie zgadzam...Legla i Wiselka tez do pierdla bo "czystych" nie ma...
    • Gość: piko Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.sukcesnet.pl 07.12.07, 23:01
      panie boniek, bonku czy jak tam jeszcze ... skoro tak wszyscy sa bez
      winy to moze i pan sie przyzna bo poki co to rzucamy we wszystkich
      niczym co jak co ale chlop mial jaja i wine wzial na siebie
      oczyszczajac tym samym pana natomiast pan jak widac chce przywalic
      wszystkim na zasadzie jak ja polece to i reszta
      • Gość: ZIBI Pan T i ABW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:16
        Nie dosc, ze Legionista to...

        Interesy uzdrowiciela PZPN pod lupą ABW

        Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN, przedstawiany w
        mediach jako mąż opatrznościowy polskiego futbolu, odegrał
        dwuznaczną rolę w unieważnionej prywatyzacji Centrali
        Farmaceutycznej Cefarm w Warszawie.
        Sprawę pod nadzorem prokuratury bada Agencja Bezpieczeństwa
        Wewnętrznego. Prowadzona przez Tomczaka kancelaria doradzała byłemu
        zarządowi Cefarmu. Miała dostęp do poufnych informacji o spółce. Nie
        przeszkodziło to zarejestrowanej przez wspólniczkę adwokata firmie
        Finartes w złożeniu w grudniu 2005 r. oferty na zakup od państwa 85
        proc. udziałów w Cefarmie.

        Tomczak twierdzi, że jego wiedza o tajemnicach Cefarmu zasadniczo
        nie różniła się od tej, jaką miały konkurencyjne firmy biorące
        udział w anulowanym procesie prywatyzacyjnym. Szef Wydziału
        Dyscypliny PZPN bagatelizuje konflikt interesów, do jakiego doszło w
        jego działaniach wobec jednej z największych hurtowni leków w kraju.

        Tomczak utrzymuje, że inwestor, którego tożsamości nie chce ujawnić,
        poprosił go o założenie spółki-wehikułu w celu nabycia udziałów
        Cefarmie. W rzeczywistości firma Finartes została założona pod inną
        nazwą już w 2003 r., kiedy kancelaria Tomczak i Partnerzy nie miała
        nic wspólnego z Cefarmem. Dopiero w 2005 r. uśpiona całkowicie firma
        zmieniła nazwę i rozszerzyła swój profil działalności, m.in. na
        pośrednictwo finansowe i zarządzanie holdingami.


        Istniało więc poważne ryzyko, że Ministerstwo Skarbu w trakcie
        prywatyzacji nie zorientuje się w podwójnej roli kancelarii
        Tomczaka, ponieważ jego wspólniczka kilka dni przed upłynięciem
        ostatecznego terminu składania ofert na Cefarm została wykreślona z
        zarządu spółki Finartes i sprzedała swoje udziały holenderskiej
        firmie. Do zarządu Finartes powołany został praktykant prawny z
        kancelarii Tomczak i Partnerzy. Pośpiech był tak duży, że na wniosku
        do sądu gospodarczego o przyśpieszenie wpisu w rejestrze spółek,
        wspólniczka mec. Tomczaka posłużyła się pieczątką, której nie wolno
        jej było używać już od czterech dni.

        ABW prześwietla także transakcję sprzedaży przez Cefarm udziałów w
        spółce Medycyna i Farmacja. Doradzała przy niej również kancelaria
        Michała Tomczaka. Agencja sprawdza, czy udziały Cefarmu nie zostały
        sprzedane poniżej wartości rynkowej...
        www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;interesy;uzdrowiciela;pzpn;pod;lupa;abw,254,0,229630.html

        • Gość: rychusa Re: Pan T i ABW IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:34
          do ZIBI....problemy pana Tomczaka sa jego problemami...ponial?A to ze przez iles
          lat bralismy udzial w cyrku to osobna sprawa.Ktos zdobyl mistrzostwo...iles
          druzyn spadlo...normalnie...koorestwo...inaczej nie nazwiesz.
      • Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 00:06
        piko...nie wymagaj od doopkow zeby "sie zachowywali...".Zapytam wprost naszego
        internacjonala...po co nam w polskiej lidze jakies Nabuczuhwkma...Kweleunchu...i
        tp...jak Pawlak zapytam?Klofik...Pawlowski..Plizga...Widzial?Jak nie widzial to
        w doopie byl i takich AUTORYTETOW to my mamy na peczki
    • Gość: w Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:23
      bonirk to stary donosiciel z SB.
    • Gość: Microbi Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:24
      Ręce opadają jak widzę tych wszystkich "znawców" footballu na forum.
      Dorosli ludzie a podniecają się takimi pierdołami nie dostrzegając
      istoty rzeczy.
      • Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 00:26
        do Micriobi...a co w/g Ciebie jest istota?
    • g_r2 Co Boniek o Widzewie powie w Barczewie 07.12.07, 23:31
      Alez ma tupet ten pan Boniek ! Powiedzial ni mniej ni wiecej tylko
      tak > Juz ustalilismy z Michalem , ze spadku nie bedzie bo jak moze
      spadac cala extraKASA ! A cha i rudy nic o korupcji nie w widzewie
      nie wiedzial ! bueeeeeeeeee..!
    • Gość: miodzio Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:44
      Takie ściemnianie jest super. Sprawi że fidzew zostanie za karę
      wywalony do 3 ligi, albo najlepiej wogóle niech ten twór - bo jak to
      inaczej dzisiaj nazwać wywalą ze struktór PZPN! Piłka nożna bez
      złodziejaszków!!!!
      • Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 01:25
        struktór....ales sie czlowieku popisal...
    • Gość: rychusa Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 01:11
      Ukochany klub...nazywany Janosikiem ligi(czy to zle?).Glebilismy
      Legle...Wiselke...Lecha..Dostawali od nas w prezencie punkciory
      Widzew...Slask...Gornik...Trzymajta za nas kciuki...za dwa lata mistrzostwo
      Polandii.
    • Gość: amator Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.blktn3.nsw.optusnet.com.au 08.12.07, 05:05
      Beda karac wszystkich a Listkiewiczowi i jego poplecznikom znowu sie
      upiecze. Biedaczysko nic nie wiedzial. A sam byl przeciez sedzia
      przez dlugie lata. I jego jednego nie prubowali przekupic, a nawet
      nikt sie z nim nie dzielil tym co sie dzieje w pilce i w srodowisku.
      Bo gdyby cos wiedzial to na pewno by przeciwdzialal temu jako osoba
      pelniaca najwyzsza funkcje w PZPN i reprezentujaca Polske w FIFA i
      UEFA. Ale jak nic nie wie o tym co sie dzieje to nie powinien byc
      dzialaczem pilkarskim a tym bardziej Prezesem. A jak jest takim
      glupcem, ze nie orientuje sie co sie dzieje wokol niego to tez nie
      powinien byc ani sedzia, ani dzialaczem, ani Prezesem, bo jak taki
      glupiec moze madze rzadzic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka