Gość: Samael Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: 83.147.143.* 07.12.07, 19:48 znowu Boniek ma kompleks Warszawy a w szczególności Legii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC WIDZEWA z PT Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:48 Tylko naiwni, albo głupi, ludzie wierza, że jakikolwiek klub, poczynając od A klasy i na ekstraklasie (?) kończąc jest czysty. Wszystkie kluby ligowe, wwiekszym lub mniejszym stopniu sa "umoczone". Kiedyś pisałem: dać wszystkim klubom abolicję lub rozwiązac wszystkie struktury PZPn i zacząc zabawę od "O" (zera) z czystym kątem wszystkich klubów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Boniek z nami spadnie ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 19:58 raczej nie. A reklama PIWA !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolos Kiedy Wisła Legia i Bełchatów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:08 O Bełchatowie wiem od ludzi którzy kiedyś tam grali że kupował ale to były lata 80. Tkich imprez dla sędziów jak były w Bełchatowie jeszcze nie tak dawno nie ma w Polsce nigdzie a już napewno nie w Widzewie, skąd wiem mam kilku kolegów sędziów (także w I lidze). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flam 08 Tomaszewski skacze z radości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:07 że powinęła sie noga Widzewowi. Karać bezwzględnie - cóż, że Widzew i Boniek to jedno, będą mieć szansę godnie awansować za jakiś czas. Ze słów P Bońka widać, że wie o korupcji w polskiej piłce więcej niż się przyznaje i nie zdziwię się, że za jego wiedzą i zgodą kupowano dla Widzewa mecze i licencje na grę w OE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Drillo Boniek wie co mówi wszscy to wszyscy zobaczycie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:14 Najgorsze w tym wszystkim jest to że okradali nas kibiców! Odpowiedz Link Zgłoś
mateo31 Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. 07.12.07, 20:12 Panie Boniek ! Różnica jest taka ,że jeśli chodzi o Wi...dzew to sprawa zdaje się jest udowodniona a co do pozasatałych klubów to popatrzymy . Widać róźnicę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Teraz to zmienił zdanie? IP: *.171.49.148.crowley.pl 07.12.07, 20:15 Teraz zmienił zdanie? A pod koniec poprzedniej kolejki jechał równo na Arkę. Tylko ona była winna i ją trzeba było zdegradaować do drugiej ligi. A gdy jemu zaczynają się dobierać do d... to "wszyscy" są tak samo winni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polo Arka kupiła 40 meczów Widzew 5 spokojnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:20 minusowe punkty będą a Widzew nie spadnie jeszcze Cracowia, Koronka też się doczeka a kupiły pewnie więcej bo miały większe możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Czyli morderce który zabił 5 osób powinni uniewin IP: *.forweb.pl 07.12.07, 20:39 bo przecież są tacy którzy zabili 40 :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neo Beznadziejne porównanie !!! IP: *.toya.net.pl 07.12.07, 22:18 Dla mnie osoba która porównuje kupowanie meczy do zabijania jest lekko upośledzona...Kradzież, bo tak można nazwać korupcje nie jest równa zabraniu komuś życia. Odpowiedz Link Zgłoś
morte_macabre Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni 07.12.07, 20:25 A niech spadnie nawet cała pierwsza liga. Byle wyrwać sprzedajne chwasty raz na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Czyli morderce który zabił 5 osób powinni uniewinn IP: *.forweb.pl 07.12.07, 20:37 bo przecież są tacy którzy zabili 40 :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polo Pobić a pobić ze skutkiem śmiertelnym to różnica? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:43 Według mnie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 20:53 Dlaczego Pan Boniek nie był taki zasadniczy gdy chodziło o inne kluby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewfan Ale mnie bawią komentarze tych wszystkich IP: *.toya.net.pl 07.12.07, 21:08 "specjalistów". Żyła im tak skacze jak pojawia się jakikolwiek news o Widzewie, że zaraz im pęknie. Wyluzujcie, niedoczekanie Wasze. Widzew był, jest i będzie w jeszcze lepszym stanie. Jak nie teraz to za 2-3 lata. To właśnie Wy jesteście hipokryci. Zarzucacie Widzewowi to samo co robiły bądź nadal robią Wasze kluby. Czy Legia, Wisła, Górnik Z., Łks są tak krystalicznie czyści??? Koń by się uśmiał. A najbardziej to rozwalił mnie tekst, że "...Pan Tomczak to stary "Legionista" i on zieje nienawiścią do Widzewa, dlatego chce nas karać...". Brawo Zibi! Może i na tą warszawską starą k...ę też nadejdzie kiedyś sprawiedliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: Ale mnie bawią komentarze tych wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 22:24 Twój Widzew sprawiedliwość już DOPADA !! Buhahahahahahahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ffan Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 21:16 Boniek z kogo ty debila robisz. Siedziales w tym gownie od poczatku. Teraz szybko akcje sprzedajesz i chcesz umyc raczki i uciec do Wloch. Pewnie tam sie tego kretactwa nauczyles. Ten Cacek sie bardzo ucieszy jak Widzew spadnie do 4 ligi bo tam powinien spasc, inne kluby tez. Wracajac do ciebie to jestes zwyklym kretaczem i "dzialaczem" i to do tego takim jak jestes/byles trenerem czyli beznadziejnym. Prawda w koncu zaczyna wychodzic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Ryży zawsze fałszywy !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 21:21 To jest stwierdzone doświadczalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E319 Ha ha ha! IP: *.net.autocom.pl 07.12.07, 21:53 - Widzew! - Co? - 4. liga! Oddajcie Legii tytuł za sezon 96/97. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 21:56 że w takim stylu Pan żegna się z naszym grajdołem piłkarskim. I że, jako autorytet dla wielu setek jak nie tysięcy młodych ludzi oficjalnie Pan zajmuje stanowisko, które dla nich będzie dalszą wytyczną dla budowania swojej nienawiści między Widzewem a Legią. Szacunek wzbudzał Pan swoją grą w ciężkich latach 80 ubiegłego wieku. Niezależnie od szala na szyji. Każdy na podwórku wtedy chciał być Bońkiem i strzelać hat-tricki Belgii czy gole w finale Pucharu Europy, ówczesnej Ligi Mistrzów. A dziś czytam, że kupowanie meczów przez Widzew jest napiętnowane tylko dlatego, że mówi o tym "zatwardziały legionista" czy jak go Pan tam nazwał. Zwłaszcza dziwne to jest w odniesieniu do doniesień prasowych mówiących o zeznaniach Pana Szymańskiego gdy był działaczem Widzewa. Nie oszukujmy się. Aktualnie mecze Widzew - Legia czy Legia - Widzew jak kto woli, nie są już tymi meczami sprzed dekady. Każdy inny wynik niż wygrana Legii jest uznawany za niespodziankę jak nie sensację. To są realia. I jeżeli Pan nie zauważył - przepraszam za sarkazm - te mecze nie decydują o niczym no może poza tym, że Legia moze się potknąć w dążeniu do zupełnie innych celów niż Widzew. Tak jak z Odrą Wodzisław kilka tygodni temu. I do tego - niestety - sprowadzają się nasze mecze. Osobiście jest mi szkoda, bo z calym szacunkiem dla Wisły, Korony, Zagłębia czy Bełchatowa nigdy mecze z nimi nie były obłożone takim gatunkiem emocji jak właśnie te pamiętne mecze z Widzewem, który gral o wyższe cele w lidze niż wyprzedzenie Zagłębia S., Polonii Bytom czy jeszcze słąbszego od Was, waszego lokalnego rywala. Czuję się bardzo rozczarowany Pana wypowiedzią. Nie neguję, że te 15 klubów, niezidentyfikowanych przez Pana z nazwy, kupowało swoje mecze. Ale na chwilę obecną to Pan Szymański przyznał się do korupcji w czasie gdy był prezesem Widzewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biało-zielony Czy pan Boniek grozi innym klubom? IP: 82.160.81.* 07.12.07, 22:08 Co na to pan Tomczak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:13 Do Radek....Ty koles nie popadaj w samouwielbienie....Legia co?goowno...I sportowo i kibicowsko...pokazaliscie na Litwie..nie posadzam,ze popelniles grzech i przeczytales"Pana Tadeusza"...trzy pierwsze strofy ...i wystarczy...Po co tam pojechaliscie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ech... Re: Szkoda Panie Zbigniewie IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 23:31 a kiedyś mówili, że wszystie Ryśki to fajne chłopaki... Rysiu z IIb. Powiąż, Stary teraz tematy Szymański=zeznania=Boniek=wywiad=Tomaczak=Legia=Wilno. Jak mi zrobisz logiczny wywód w tym temacie to słowo ci daję, że od wiosny jeżdże na Widzew a zdjęcie Pana Zbigniewa mam ustawione jako ołtarzyk w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rydz To znaczy ze Rudy bral udzial w machlojkach. IP: 64.178.145.* 07.12.07, 22:26 Wszystkich sie czepia a sam umoczony po ... Za co sie nie wezmie to zrobi od du... strony. On jest zalosny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 22:41 Ja z korupcją nie mam nic wspólnego, brzydzę się nią. Widzew też jest czysty, bo przecież pan Szymański to nie Widzew. Jeśli okaże się, że rzeczywiście zarzuty stawiane panu Szymańskiemu potwierdza się, to zobaczymy. On sam w wywiadzie mówił przecież, że dawał jakimś pośrednikom pieniądze, ale nic z tego nie wyszło i Widzew nie wygrywał meczów.....Ale pajac...mysle ze lepiej gral niz gada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 22:54 ja tez korupcja sie brzydze..prawda jet taka...ktos sprzedawal..ktos kupowal...a wszyscy bylismy robieni w balona...Zbychu...a Ty najbardziej ..bo wkladales w TO swoje pieniadze...matol jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZEK patrzcie!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:13 Wiekszosc z Was to pajace. Chcecie przykladow. Prosze bardzo. Zacznijmy od LKS -u: ... Kierownik drużyny ŁKS Łodź Jacek Ż. miał proponować łapówkę za dwa mecze tego klubu. - To nieprawda. Może ktoś mnie fałszywie pomawia, żeby siebie wybielić - twierdzi Jacek Ż... www.wprost.pl/ar/117791/Lista-kupionych-meczow/ Dalej:...W 1998 roku mistrzem był ŁKS, a potem kierownik tej drużyny wyznał, że kupił praktycznie wszystkie mecze. Nikt palcem w tej sprawie nie kiwnął. Lewe pieniądze szerokim strumieniem przelewały się przez ligę... www.sport-forum.pl/viewtopic.php?p=23517 Dalej moze przerywnik o tym o uzdrawia Polka pilke: ...Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN, przedstawiany w mediach jako mąż opatrznościowy polskiego futbolu, odegrał dwuznaczną rolę w unieważnionej prywatyzacji Centrali Farmaceutycznej Cefarm w Warszawie... www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;interesy;uzdrowiciela;pzpn;pod;lupa;abw,254,0,229630.html dalej: Belchatow: ...27 września 2003 - Błękitni Stargard - GKS Bełchatów (0:2) - sędzia Mariusz R. przyjął 3 tysiące złotych od Mariana D. za ustawienie meczu dla GKS Bełchatów... www.polskatimes.pl/2_8442.htm?listpage=2 Lech: ...14 maja 2004 - Lech Poznań - Polonia Warszawa (1:0) - sędzia Krzysztof P. nakłaniał "Fryzjera" do wręczenia 100 tysięcy złotych zawodnikom Lecha Poznań za to żeby pomogli Polonii Warszawa wygrać mecz... ...3 października 2004 - Lech Poznań - Legia Warszawa (1:1) - sędzia Tomasz P. przyjął od "Fryzjera" obietnicę wysokiej noty obserwatora za ustawienie meczu dla Lecha Poznań... www.polskatimes.pl/2_8442.htm?listpage=4 Mam wymieniac dalej? Co z najwiekszym przekretem Polskiej pilki meczem Legia -Wisla 10 -1? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: patrzcie!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:23 do ZEK...tez przeginasz...byl kiedykolwiek taki wynik 10:1 w polskiej lidze??? z reszta sie zgadzam...Legla i Wiselka tez do pierdla bo "czystych" nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piko Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.sukcesnet.pl 07.12.07, 23:01 panie boniek, bonku czy jak tam jeszcze ... skoro tak wszyscy sa bez winy to moze i pan sie przyzna bo poki co to rzucamy we wszystkich niczym co jak co ale chlop mial jaja i wine wzial na siebie oczyszczajac tym samym pana natomiast pan jak widac chce przywalic wszystkim na zasadzie jak ja polece to i reszta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIBI Pan T i ABW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:16 Nie dosc, ze Legionista to... Interesy uzdrowiciela PZPN pod lupą ABW Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN, przedstawiany w mediach jako mąż opatrznościowy polskiego futbolu, odegrał dwuznaczną rolę w unieważnionej prywatyzacji Centrali Farmaceutycznej Cefarm w Warszawie. Sprawę pod nadzorem prokuratury bada Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Prowadzona przez Tomczaka kancelaria doradzała byłemu zarządowi Cefarmu. Miała dostęp do poufnych informacji o spółce. Nie przeszkodziło to zarejestrowanej przez wspólniczkę adwokata firmie Finartes w złożeniu w grudniu 2005 r. oferty na zakup od państwa 85 proc. udziałów w Cefarmie. Tomczak twierdzi, że jego wiedza o tajemnicach Cefarmu zasadniczo nie różniła się od tej, jaką miały konkurencyjne firmy biorące udział w anulowanym procesie prywatyzacyjnym. Szef Wydziału Dyscypliny PZPN bagatelizuje konflikt interesów, do jakiego doszło w jego działaniach wobec jednej z największych hurtowni leków w kraju. Tomczak utrzymuje, że inwestor, którego tożsamości nie chce ujawnić, poprosił go o założenie spółki-wehikułu w celu nabycia udziałów Cefarmie. W rzeczywistości firma Finartes została założona pod inną nazwą już w 2003 r., kiedy kancelaria Tomczak i Partnerzy nie miała nic wspólnego z Cefarmem. Dopiero w 2005 r. uśpiona całkowicie firma zmieniła nazwę i rozszerzyła swój profil działalności, m.in. na pośrednictwo finansowe i zarządzanie holdingami. Istniało więc poważne ryzyko, że Ministerstwo Skarbu w trakcie prywatyzacji nie zorientuje się w podwójnej roli kancelarii Tomczaka, ponieważ jego wspólniczka kilka dni przed upłynięciem ostatecznego terminu składania ofert na Cefarm została wykreślona z zarządu spółki Finartes i sprzedała swoje udziały holenderskiej firmie. Do zarządu Finartes powołany został praktykant prawny z kancelarii Tomczak i Partnerzy. Pośpiech był tak duży, że na wniosku do sądu gospodarczego o przyśpieszenie wpisu w rejestrze spółek, wspólniczka mec. Tomczaka posłużyła się pieczątką, której nie wolno jej było używać już od czterech dni. ABW prześwietla także transakcję sprzedaży przez Cefarm udziałów w spółce Medycyna i Farmacja. Doradzała przy niej również kancelaria Michała Tomczaka. Agencja sprawdza, czy udziały Cefarmu nie zostały sprzedane poniżej wartości rynkowej... www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;interesy;uzdrowiciela;pzpn;pod;lupa;abw,254,0,229630.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Pan T i ABW IP: *.hsd1.il.comcast.net 07.12.07, 23:34 do ZIBI....problemy pana Tomczaka sa jego problemami...ponial?A to ze przez iles lat bralismy udzial w cyrku to osobna sprawa.Ktos zdobyl mistrzostwo...iles druzyn spadlo...normalnie...koorestwo...inaczej nie nazwiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 00:06 piko...nie wymagaj od doopkow zeby "sie zachowywali...".Zapytam wprost naszego internacjonala...po co nam w polskiej lidze jakies Nabuczuhwkma...Kweleunchu...i tp...jak Pawlak zapytam?Klofik...Pawlowski..Plizga...Widzial?Jak nie widzial to w doopie byl i takich AUTORYTETOW to my mamy na peczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:23 bonirk to stary donosiciel z SB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Microbi Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:24 Ręce opadają jak widzę tych wszystkich "znawców" footballu na forum. Dorosli ludzie a podniecają się takimi pierdołami nie dostrzegając istoty rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 00:26 do Micriobi...a co w/g Ciebie jest istota? Odpowiedz Link Zgłoś
g_r2 Co Boniek o Widzewie powie w Barczewie 07.12.07, 23:31 Alez ma tupet ten pan Boniek ! Powiedzial ni mniej ni wiecej tylko tak > Juz ustalilismy z Michalem , ze spadku nie bedzie bo jak moze spadac cala extraKASA ! A cha i rudy nic o korupcji nie w widzewie nie wiedzial ! bueeeeeeeeee..! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miodzio Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.07, 23:44 Takie ściemnianie jest super. Sprawi że fidzew zostanie za karę wywalony do 3 ligi, albo najlepiej wogóle niech ten twór - bo jak to inaczej dzisiaj nazwać wywalą ze struktór PZPN! Piłka nożna bez złodziejaszków!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadni IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 01:25 struktór....ales sie czlowieku popisal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.hsd1.il.comcast.net 08.12.07, 01:11 Ukochany klub...nazywany Janosikiem ligi(czy to zle?).Glebilismy Legle...Wiselke...Lecha..Dostawali od nas w prezencie punkciory Widzew...Slask...Gornik...Trzymajta za nas kciuki...za dwa lata mistrzostwo Polandii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amator Boniek o Widzewie dla Sport.pl: Z nami spadnie .. IP: *.blktn3.nsw.optusnet.com.au 08.12.07, 05:05 Beda karac wszystkich a Listkiewiczowi i jego poplecznikom znowu sie upiecze. Biedaczysko nic nie wiedzial. A sam byl przeciez sedzia przez dlugie lata. I jego jednego nie prubowali przekupic, a nawet nikt sie z nim nie dzielil tym co sie dzieje w pilce i w srodowisku. Bo gdyby cos wiedzial to na pewno by przeciwdzialal temu jako osoba pelniaca najwyzsza funkcje w PZPN i reprezentujaca Polske w FIFA i UEFA. Ale jak nic nie wie o tym co sie dzieje to nie powinien byc dzialaczem pilkarskim a tym bardziej Prezesem. A jak jest takim glupcem, ze nie orientuje sie co sie dzieje wokol niego to tez nie powinien byc ani sedzia, ani dzialaczem, ani Prezesem, bo jak taki glupiec moze madze rzadzic. Odpowiedz Link Zgłoś