Gość: Recenzja Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 08:23 Bardzo watpliwa teza. Chyba Autor nie przemyslal do konca swojej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurek To wszystko prawda, ale poza tym IP: *.konstancin-jeziorna.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 08:38 Wisle rozlozyla mentalnosc jej pilkarzy. Oni po paru niezlych meczach w pucharze UEFA (umowmy sie - z przeciwnikami rownie przecietnymi jak Anderlecht, w dodatku przejsciowo slabymi czy zdemotywowanymi) uwierzyli, ze sa wielkimi gwiazdami. Pierwszy klasowy rywal Lazio nie dal im szans - ale to nikomu nie dalo nic do myslenia - dalej trabiono o "serii spektakularnych sukcesow" zapominajac, ze w decydujacym momencie dali ciala, nie umieli zdobyc sie na ambicje siegniecia jeszcze wyzej i nawet nie nawiazali walki. Zwyciezyla mentalnosc "mysmy juz swoje zrobili". Smutne Odpowiedz Link Zgłoś
marlewy1975 Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną 28.08.03, 08:39 Kłamstwa i naginanie faktów! Pan Wołowski nie widział, że Kosowski az rwał się za granicę? I on niby był do zatrzymania? Kosa mówiąc to w wywiadzie po prostu łgał! Przykłady Legii i Widzewa jako wzór do naśladowania? Nie badźmy śmieszni! IFK był o klasę słabszy niż Anderlecht, O sile Belgów niech świadczy fakt, że nieporównywalnie od Legii mocniejsza Borussia D. odpadła z FC Brugge! Widzew się wzmocnił przed LM! Super! 2 lata póxniej wyprzedał zespół i do dzisiaj tonie w długach! To ma być wzór? Kto mógł przewidzieć że Uche odbije?Że Głowacki i Cantoro ulegna kontuzjom? I kogo niby miał kupić Kasperczak? W polskiej lidze nie ma piłkarzy klasy Kosy czy Ucze, do kupienia! Czy pseudoznawca Wołowski tego nie widzi?Szkoda że sie nie udało, ale nie ma sensu rozpaczać i szukać winnych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karp Wołowski zastanó się nad sobą IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.08.03, 08:44 Teraz byle dziennikarz mądry, nie udało siętrudno czeba pracowaćdalej a to w krakowie robią dobrze. Po MŚ też przez was Engela wypieprzono bo myślliście, że co najmniej mistrzostwo świata zdobędziemy i co teraz????? Jak gra reprezentacja. Wisła to bardzo dobrze prowadzony klub, dużo młodzieży, inwestycje i wszystko z głową. Dla was to takie łatwe powiedzieć trzeba było zaryzykować Widzew zaryzykował i gdzie teraz jest, a legia??? Co im dał awans do LM poza fantastycznymi wspomnieniami. Klub piłkarski to firma która musi umiećradzić sobie w otoczeniu piłkarskim. W polskich warunkach nie można sobie pozwoplić na zbyt duże ryzyko bo nie ma zabezpieczenia na wypadek niepowodzenia. Albo wóz albo przewóz. Ja wolę umiarkowane rozwiązania. Trzeba liczyćsiły na zamiary a nie odwrotnie. CO do transferów to niestety nie do końca od klubu zależy jacy piłkarze będą w klubie. Taki Kossowski czy Kuźba czy nawet Uche. TO oni powinni zaryzykować oni mieli o wiele mniej do stracenia niż klub. CO najwyżęj pograli by jeszcze roku w polskiej lidze. Ale Są pazerni na kase. Im nie zależy na LM tylko kasie. Nie ważne gdzie będą grali USA AFRYKA CHINY Liga mistrzów, nie ważne pójdązawsze za kasą. I jak tu budować zespół jak nie ma u zawodników identyfikacji z klubem i od razu chwytają intratner oferty nie patrząc co pozostawiają po sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DŻiggA SzansaDlaPolskiejPilki -wyslacW kosmosWolowskiego IP: *.akson.kielce.pl 28.08.03, 15:28 ...i innych pismakow tez!!!!Wszyscy sie zajebiscie znaja na futbolu,chwala jak polskie zespoly i kadra wygrywaja,a jak sie juz nie uda (np. MŚ 2002,Wisła:Anderlecht) to wtedy potrafia zmieszac z blotem.Ja jestem PRAWDZIWYM KIBICEM i zawsze bede z Wiselka,niezaleznie w jakim skladzie gra(choc trzeba przyznac,ze obecnie ma slaby potencjal).Czekam na Puchar UEFA.Chlopaki pokazcie temu frajerowi Wolowskiemu.DO boju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.abakus.net.pl / 192.168.3.* 28.08.03, 08:53 Ten Dariusz to jakis ukryty parowkozerca i jad mu cieknie az na moj monitor! fuj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mescalito Era: możesz więcej! Wisło: nie mogłaś więcej?! IP: *.nysa.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 09:04 Wisło: nie mogłaś więcej?! Już pierwszy mecz w Brukseli wzbudził szacunek dla rywala. Wspaniały stadion, znakomita oprawa, żywo reagujący kibice, bardzo dobra gra Anderlechtu. 3:1. Wynik poszedł w świat. Kraków. "Hejnał gra, tak wita mnie...". Miasto i resztę piłkarskiego kraju zelektryzowały wydarzenia czysto sportowe. Po świetnych występach Wisły przede wszystkim w ostatnich rozgrywkach pucharu UEFA wszystko było możliwe. Niestety Wisła swoją postawą okazała się zaledwie strumyczkiem do pokonania przez "możnych" Europejczyków. Osłabiona "KRÓLOWA POLSKICH RZEK!" zaprzepaszciła szansę i nie zagra w gronie wielkich mistrzów. Szkoda. Znów pozostaje jedynie komentatorska "nadzieja". Ciężko w tej chwili również karać dzisiejszego "jedynaka". Po raz kolejny zwykłym przechodniom, "na zawsze" kibicom, zainteresowanym lub nie, może pojawić się pytanie, zagadka, odpowiedź, że polski klub... nie może więcej?! mescalito Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Myslacy dziennikarz :-) IP: *.wns.univ.gda.pl 28.08.03, 09:06 Kosowski powiedzial ze byl gotow zostac wiec autor mu wierzy. To nic, ze powiedzial tez ze rozmawiali z Kaulu w szatni na temat innego klubu ponad pol roku temu. To nic, ze bylo widac ze Kamil chce wszedzie, byle za granica. To tylko kwestia pieniedzy. Oczywiscie nie pieniedzy pana dziennikarza. pzdr artur Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arka Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.dip.t-dialin.net 28.08.03, 09:22 Ten artykul to same bzdury!!!!!!Polski futbol to przedewszystkim Polscy pilkarze i kilku bezwartosciowych Azylantow.Kluby z ktorymi Wisla przegrywa - naszpikowane sa gwiazdami futbolu, a jezeli sie znajdzie wsrud nich "wybitny"reprezentant naszej nacji to zazwyczaj siedzi na lawie albo na trybunach.Mamy taki futbol jak cala gospodarke czyli do.....D-y,niema w Europie kraju ktory by byl biedny a jednoczesnie potega futbolowa, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diablo Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.wat.edu.pl 28.08.03, 09:30 Odwalcie się w końcu od Cupiała, Kasperczaka i reszty. Najpierw pajace wyłóżcie kasę, zróbcie coś pozytywnego a później marudźcie. Cały ten lament jest żenujący. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konjak Brak profesjonalizmu IP: 193.111.41.* 28.08.03, 09:32 Rozumiem rozgoryczenie Wołowskiego ale myślę że grubo przesadza. Ten sam człowiek jeszcze niedawno piał z radości po sukcesach Wisły z dobrymi ale, powiedzmy sobie szczerze, drugorzędnymi klubami. Teraz pluje jadem. Miast uczciwej recenzji wydarzeń mamy polowanie na czarownice. Oskarża Kasperczaka o to że nie potrafił zatrzymać Kosowskiego. A jak można zatrzymać kogoś kto po prostu nie chce zostać? Oskarża że klub nie umiał porozumieć się z Uche. Jakby się porozumiał to Uche już by grał w Ajaksie a w świat poszłaby fama że w Polsce wystarczy piłkarzowi powiedzieć że nie będzie grał żeby dali mu to co chce. Oskarża że nie zatrzymali Kuźby. A na ilu jeszcze Żurawskich ten klub ma stać? Ewidentnie stronniczy, napisany pod wpływem emocji felieton. Nieprofesjonalny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Warszawo zajmij sie Polonią, Legią i Switem... IP: *.hor.net.pl 28.08.03, 10:01 a odpie...dol od "prowincji". My tutaj w Krakowie, Grodzisku i Wronkach żyjemy inaczej. I nie mamy zamiaru spełniać waszych mocarstwowo-stolicznych ambicji. Wisła była cacy jak powiozła Parmę i Szelki i napędziła stracha Lazio; Dyskobolia jest fajna bo strzeliła 6 bramek Litwinom ale jak tylko Legiunia lub Poloniunia cos strzeli to i tak macie z tego większa radość, nawet jeżeli jest to 1/32 PP. Pieprzcie sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixel NIC SIĘ NIE STAŁO! WIŚLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!! IP: 212.33.69.* 28.08.03, 10:46 Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba dalej grać. Wisła MISTRZEM POLSKI 2004!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Wołowski kłamie IP: *.stream.pl / 192.168.24.* / *.legnicka.streamcn.pl 28.08.03, 10:47 Wisłą się rozwija, trzeba być skrajnym dylentantem, aby stwierdzić, ze porażka z Anderlechtem to koniec zespołu. Mecz we wtorek był ich najlepszym w tym sezonie. To nie zart, to realia. Ale może debil Wołowski ma jakieś miliony, które pożyczy krakowskiemu zespołowi na kupno Ronaldo i kilku innych graczy. Zapominamy o reliach. Polska to biedny kraj, a Wisłą, ze skromnym budzetem osiągnęła bardzo wiele i tak trzeba na to patrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr75 Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.chello.pl 28.08.03, 11:19 Czy w GW potraficie tylko jęczeć? Jak można być tak jednostronnym! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert wołowski, pomyśl nim napiszesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 11:57 czy wy panowie redaktorzy zauważycie łaskawie, iż sami walnie przyczyniacie się do miernoty polskiej piłki przypomnijcie sobie jak walnie przyłożyliście rękę do odwołania engela, a teraz mamy reprezentacje grającą gorzej niż kiedykolwiek pamiętam proszę pomyślcie nim cokolwiek napiszecie, ponieważ sami oddziaływujecie na opinię publiczną realizując swoje często błędne wyobrażenia na temat piłki, a później umywacie ręce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paragraf BZDURY!!!!! IP: *.crowley.pl 28.08.03, 12:37 Oczywistym jest dla mnie, że Kosowski i Kuźba byli nie do utrzymania. Chyba każdy zdaje sobie sprawę (a tymbardziej dziennikaż sportowy), jakie są różnice w zarobkach pomiędzy ligami grecką i niemiecką, a ligą polską. Czytałem również wypowiedź Kosowskiego, w której twierdził, że zatrzymanie go w Wiśle było kwestją dobrej woli ze strony działaczy. Hipokryzja posunięta daleko poza granice dobrego smaku. Przecież tyle razy mówił, że chce odejść z Wisły i nie ma już motywacji do gry w Krakowie. Nikt do Kosy nie ma pretensji za odejście. Piłka to jego praca. Za 5-6 lat czeka go koniec kariery i musi pracować tam, gdzie może zarobić przez ten czas jak najwięcej, ale teksty o dobrej woli mógłby sobie darować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2sd Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 141.145.179.* 28.08.03, 12:49 bardzo łatwo się wydaje czyjeś pieniądze panom z Wyborczej. A może by tak Agora zainwestowała w jakiś polski klub? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PL A TERAZ KOZY OPASAĆ NA TEJ NOWEJ MURAWIE!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.03, 13:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: regis Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 195.85.209.* 28.08.03, 14:05 Wszystko oki, ale pan Wołowski zapomina, że po awansie do LM i Legia, i Widzew rozsypały się. Co do sprawy zatrzymania piłkarzy, to uważam, że zatrzymać można było jedynie Kuźbę, bo Kosowski desperacko pragnął wyjazdu (teraz jak mu nie idzie to płacze, że chętnie by został ale działacze byli skąpi.....), a postawa Uche jest poniżej wszelkiej krytyki, i nie jest winą klubu, że mu odbiło i po dobrym sezonie uwierzył, że jest drugim Figo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 62.233.139.* 28.08.03, 14:47 Szanowny Panie Wołowski, najwyraźniej pisze Pan sobie wieczorem tuż przed pójsciem spać, wtedy kiedy Pan jest już zmęczony. Naprawde, jestem już zmęczony Pańskimi użaleniami skargami itp. Chłopcy zagrali tak jak ich było w ten wieczór stać i nic poza tym, po prostu przegrali mecz, nic wielkiego. Newcatle i Borussia Dortmund też przegrały, dla nich to tragedia. Mieć taki budżet i awans do LM już wkalkulowany to poważna sprawa. Nasi dostali lekcje dobrej gry i bardzo dobrze, nowi gracze ograli sie troche i cementują drużynę a porażka ta nie przyczynia się do degradacji zespołu tylko do jego wzmocnienia. Co do zarzutów Pańskich w stosunku do trenera Kasperczaka: jak to za bardzo uwierzono Kasperczakowi?? to co, ma sie nie wierzyć trenerowi który mówi kupiliśmy to na co było nas stać i oni zastąpią nam Kosowskiego i Kuźbę. Więcej ubytków chyba nie było planowanych, do tego doszedł do zespołu znowu Frankowski. Trener wydaje być się rozsądny i na pewno nie brak mu doświadczenia, wie ze można doznać czasami takiej porażki, ale ważne jest to co zespół z tego wyniesie. Zbyt pochopnie wyciąga Pan wnioski z tej ostatniej porażki w LM. I tak na marginesie ciekaw jestem jak radzić będzie sobie Anderlecht w LM. I proszę wtedy nie pisać że to bardzo dobry zespół i wygrywa sensacyjnie lub remisuję z ManU czy tam Real- em. napisał Pan ."W konfrontacji z przeciętnym zespołem..." No to zobaczymy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meesh Nie zgadzam się z tym felietonem!!! IP: 81.21.202.* 28.08.03, 14:56 Klub to spółka akcyjna mająca przynosić zyski. Łatwo napisać, że wystarczyło dać Kuźbie podwyżkę. Tylko że on chciał zarabiać trzy razy tyle co do tej pory. Taki kontrakt ma w Wiśle tylko Żurawski - dlaczego, wystarczy obejrzeć mecze w PUEFA. Kosowski teraz, jak mu się nie wiedzie w Klautern mówi, że wystarczyło dać mu podwyżkę. Wystarczy poczytać wywiady sprzed trzech miesięcy - nie było żadnej szansy żeby zatrzymać go w klubie nie rujnując przy tym finansów. Jak kończy się wzmacnianie drużyny za wszelką ceną aby awansować do LM, czyli niby "finansowego raju" pokazują finanse Legii (20 mln długu) i Widzewa (30 mln) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietia Prezesostwo w polskiej pilce boi sie zaryzykowac !! IP: 80.48.150.* 28.08.03, 17:20 Przykra Prawda :( Odpowiedz Link Zgłoś