Dodaj do ulubionych

Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną

    • Gość: Recenzja Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 08:23
      Bardzo watpliwa teza. Chyba Autor nie przemyslal do konca
      swojej wypowiedzi.
    • Gość: kurek To wszystko prawda, ale poza tym IP: *.konstancin-jeziorna.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 08:38
      Wisle rozlozyla mentalnosc jej pilkarzy. Oni po paru niezlych
      meczach w pucharze UEFA (umowmy sie - z przeciwnikami rownie
      przecietnymi jak Anderlecht, w dodatku przejsciowo slabymi czy
      zdemotywowanymi) uwierzyli, ze sa wielkimi gwiazdami. Pierwszy
      klasowy rywal Lazio nie dal im szans - ale to nikomu nie dalo
      nic do myslenia - dalej trabiono o "serii spektakularnych
      sukcesow" zapominajac, ze w decydujacym momencie dali ciala, nie
      umieli zdobyc sie na ambicje siegniecia jeszcze wyzej i nawet
      nie nawiazali walki. Zwyciezyla mentalnosc "mysmy juz swoje
      zrobili". Smutne
    • marlewy1975 Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną 28.08.03, 08:39
      Kłamstwa i naginanie faktów! Pan Wołowski nie widział, że
      Kosowski az rwał się za granicę? I on niby był do zatrzymania?
      Kosa mówiąc to w wywiadzie po prostu łgał! Przykłady Legii i
      Widzewa jako wzór do naśladowania? Nie badźmy śmieszni! IFK był
      o klasę słabszy niż Anderlecht, O sile Belgów niech świadczy
      fakt, że nieporównywalnie od Legii mocniejsza Borussia D.
      odpadła z FC Brugge! Widzew się wzmocnił przed LM! Super! 2 lata
      póxniej wyprzedał zespół i do dzisiaj tonie w długach! To ma być
      wzór? Kto mógł przewidzieć że Uche odbije?Że Głowacki i Cantoro
      ulegna kontuzjom? I kogo niby miał kupić Kasperczak? W polskiej
      lidze nie ma piłkarzy klasy Kosy czy Ucze, do kupienia! Czy
      pseudoznawca Wołowski tego nie widzi?Szkoda że sie nie udało,
      ale nie ma sensu rozpaczać i szukać winnych!
    • Gość: karp Wołowski zastanó się nad sobą IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.08.03, 08:44
      Teraz byle dziennikarz mądry, nie udało siętrudno czeba
      pracowaćdalej a to w krakowie robią dobrze. Po MŚ też przez was
      Engela wypieprzono bo myślliście, że co najmniej mistrzostwo
      świata zdobędziemy i co teraz????? Jak gra reprezentacja.
      Wisła to bardzo dobrze prowadzony klub, dużo młodzieży,
      inwestycje i wszystko z głową. Dla was to takie łatwe powiedzieć
      trzeba było zaryzykować Widzew zaryzykował i gdzie teraz jest, a
      legia??? Co im dał awans do LM poza fantastycznymi
      wspomnieniami. Klub piłkarski to firma która musi umiećradzić
      sobie w otoczeniu piłkarskim. W polskich warunkach nie można
      sobie pozwoplić na zbyt duże ryzyko bo nie ma zabezpieczenia na
      wypadek niepowodzenia. Albo wóz albo przewóz. Ja wolę
      umiarkowane rozwiązania. Trzeba liczyćsiły na zamiary a nie
      odwrotnie. CO do transferów to niestety nie do końca od klubu
      zależy jacy piłkarze będą w klubie. Taki Kossowski czy Kuźba czy
      nawet Uche. TO oni powinni zaryzykować oni mieli o wiele mniej
      do stracenia niż klub. CO najwyżęj pograli by jeszcze roku w
      polskiej lidze. Ale Są pazerni na kase. Im nie zależy na LM
      tylko kasie. Nie ważne gdzie będą grali USA AFRYKA CHINY Liga
      mistrzów, nie ważne pójdązawsze za kasą. I jak tu budować zespół
      jak nie ma u zawodników identyfikacji z klubem i od razu
      chwytają intratner oferty nie patrząc co pozostawiają po sobie.
      • Gość: DŻiggA SzansaDlaPolskiejPilki -wyslacW kosmosWolowskiego IP: *.akson.kielce.pl 28.08.03, 15:28
        ...i innych pismakow tez!!!!Wszyscy sie zajebiscie znaja na futbolu,chwala jak
        polskie zespoly i kadra wygrywaja,a jak sie juz nie uda (np. MŚ
        2002,Wisła:Anderlecht) to wtedy potrafia zmieszac z blotem.Ja jestem PRAWDZIWYM
        KIBICEM i zawsze bede z Wiselka,niezaleznie w jakim skladzie gra(choc trzeba
        przyznac,ze obecnie ma slaby potencjal).Czekam na Puchar UEFA.Chlopaki pokazcie
        temu frajerowi Wolowskiemu.DO boju.
    • Gość: maciek Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.abakus.net.pl / 192.168.3.* 28.08.03, 08:53
      Ten Dariusz to jakis ukryty parowkozerca i jad mu cieknie az na
      moj monitor! fuj!
    • Gość: mescalito Era: możesz więcej! Wisło: nie mogłaś więcej?! IP: *.nysa.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 09:04
      Wisło: nie mogłaś więcej?!

      Już pierwszy mecz w Brukseli wzbudził szacunek dla rywala.
      Wspaniały stadion, znakomita oprawa, żywo reagujący kibice,
      bardzo dobra gra Anderlechtu. 3:1. Wynik poszedł w świat.

      Kraków. "Hejnał gra, tak wita mnie...". Miasto i resztę
      piłkarskiego kraju zelektryzowały wydarzenia czysto sportowe. Po
      świetnych występach Wisły przede wszystkim w ostatnich
      rozgrywkach pucharu UEFA wszystko było możliwe.

      Niestety Wisła swoją postawą okazała się zaledwie strumyczkiem
      do pokonania przez "możnych" Europejczyków. Osłabiona "KRÓLOWA
      POLSKICH RZEK!" zaprzepaszciła szansę i nie zagra w gronie
      wielkich mistrzów. Szkoda. Znów pozostaje jedynie
      komentatorska "nadzieja".

      Ciężko w tej chwili również karać dzisiejszego "jedynaka". Po
      raz kolejny zwykłym przechodniom, "na zawsze" kibicom,
      zainteresowanym lub nie, może pojawić się pytanie, zagadka,
      odpowiedź, że polski klub... nie może więcej?!

      mescalito
    • Gość: artur Myslacy dziennikarz :-) IP: *.wns.univ.gda.pl 28.08.03, 09:06
      Kosowski powiedzial ze byl gotow zostac wiec autor mu wierzy. To
      nic, ze powiedzial tez ze rozmawiali z Kaulu w szatni na temat
      innego klubu ponad pol roku temu. To nic, ze bylo widac ze Kamil
      chce wszedzie, byle za granica.
      To tylko kwestia pieniedzy.
      Oczywiscie nie pieniedzy pana dziennikarza.
      pzdr
      artur
    • Gość: Arka Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.dip.t-dialin.net 28.08.03, 09:22
      Ten artykul to same bzdury!!!!!!Polski futbol to przedewszystkim
      Polscy pilkarze i kilku bezwartosciowych Azylantow.Kluby z
      ktorymi Wisla przegrywa - naszpikowane sa gwiazdami futbolu, a
      jezeli sie znajdzie wsrud nich "wybitny"reprezentant naszej
      nacji to zazwyczaj siedzi na lawie albo na trybunach.Mamy taki
      futbol jak cala gospodarke czyli do.....D-y,niema w Europie
      kraju ktory by byl biedny a jednoczesnie potega futbolowa,
    • Gość: diablo Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.wat.edu.pl 28.08.03, 09:30
      Odwalcie się w końcu od Cupiała, Kasperczaka i reszty. Najpierw
      pajace wyłóżcie kasę, zróbcie coś pozytywnego a później
      marudźcie. Cały ten lament jest żenujący.
    • Gość: konjak Brak profesjonalizmu IP: 193.111.41.* 28.08.03, 09:32
      Rozumiem rozgoryczenie Wołowskiego ale myślę że grubo przesadza.
      Ten sam człowiek jeszcze niedawno piał z radości po sukcesach
      Wisły z dobrymi ale, powiedzmy sobie szczerze, drugorzędnymi
      klubami. Teraz pluje jadem. Miast uczciwej recenzji wydarzeń
      mamy polowanie na czarownice.
      Oskarża Kasperczaka o to że nie potrafił zatrzymać Kosowskiego.
      A jak można zatrzymać kogoś kto po prostu nie chce zostać?
      Oskarża że klub nie umiał porozumieć się z Uche. Jakby się
      porozumiał to Uche już by grał w Ajaksie a w świat poszłaby fama
      że w Polsce wystarczy piłkarzowi powiedzieć że nie będzie grał
      żeby dali mu to co chce.
      Oskarża że nie zatrzymali Kuźby. A na ilu jeszcze Żurawskich ten
      klub ma stać?

      Ewidentnie stronniczy, napisany pod wpływem emocji felieton.
      Nieprofesjonalny.
    • Gość: Czesław Warszawo zajmij sie Polonią, Legią i Switem... IP: *.hor.net.pl 28.08.03, 10:01
      a odpie...dol od "prowincji". My tutaj w Krakowie, Grodzisku i
      Wronkach żyjemy inaczej. I nie mamy zamiaru spełniać waszych
      mocarstwowo-stolicznych ambicji. Wisła była cacy jak powiozła
      Parmę i Szelki i napędziła stracha Lazio; Dyskobolia jest fajna
      bo strzeliła 6 bramek Litwinom ale jak tylko Legiunia lub
      Poloniunia cos strzeli to i tak macie z tego większa radość,
      nawet jeżeli jest to 1/32 PP. Pieprzcie sie.
    • Gość: pixel NIC SIĘ NIE STAŁO! WIŚLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!! IP: 212.33.69.* 28.08.03, 10:46
      Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba dalej grać. Wisła MISTRZEM POLSKI
      2004!!!
    • Gość: Marcin Wołowski kłamie IP: *.stream.pl / 192.168.24.* / *.legnicka.streamcn.pl 28.08.03, 10:47
      Wisłą się rozwija, trzeba być skrajnym dylentantem, aby
      stwierdzić, ze porażka z Anderlechtem to koniec zespołu. Mecz
      we wtorek był ich najlepszym w tym sezonie. To nie zart, to
      realia. Ale może debil Wołowski ma jakieś miliony, które
      pożyczy krakowskiemu zespołowi na kupno Ronaldo i kilku innych
      graczy. Zapominamy o reliach. Polska to biedny kraj, a Wisłą,
      ze skromnym budzetem osiągnęła bardzo wiele i tak trzeba na to
      patrzeć.
    • Gość: Piotr75 Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: *.chello.pl 28.08.03, 11:19
      Czy w GW potraficie tylko jęczeć? Jak można być tak
      jednostronnym!
    • Gość: robert wołowski, pomyśl nim napiszesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.03, 11:57
      czy wy panowie redaktorzy zauważycie łaskawie, iż sami walnie
      przyczyniacie się do miernoty polskiej piłki
      przypomnijcie sobie jak walnie przyłożyliście rękę do odwołania
      engela, a teraz mamy reprezentacje grającą gorzej niż
      kiedykolwiek pamiętam
      proszę pomyślcie nim cokolwiek napiszecie, ponieważ sami
      oddziaływujecie na opinię publiczną realizując swoje często
      błędne wyobrażenia na temat piłki, a później umywacie ręce
    • Gość: Paragraf BZDURY!!!!! IP: *.crowley.pl 28.08.03, 12:37
      Oczywistym jest dla mnie, że Kosowski i Kuźba byli nie do
      utrzymania. Chyba każdy zdaje sobie sprawę (a tymbardziej
      dziennikaż sportowy), jakie są różnice w zarobkach pomiędzy
      ligami grecką i niemiecką, a ligą polską.

      Czytałem również wypowiedź Kosowskiego, w której twierdził, że
      zatrzymanie go w Wiśle było kwestją dobrej woli ze strony
      działaczy. Hipokryzja posunięta daleko poza granice dobrego
      smaku. Przecież tyle razy mówił, że chce odejść z Wisły i nie ma
      już motywacji do gry w Krakowie. Nikt do Kosy nie ma pretensji
      za odejście. Piłka to jego praca. Za 5-6 lat czeka go koniec
      kariery i musi pracować tam, gdzie może zarobić przez ten czas
      jak najwięcej, ale teksty o dobrej woli mógłby sobie darować.
    • Gość: 2sd Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 141.145.179.* 28.08.03, 12:49
      bardzo łatwo się wydaje czyjeś pieniądze panom z Wyborczej. A
      może by tak Agora zainwestowała w jakiś polski klub?
    • Gość: PL A TERAZ KOZY OPASAĆ NA TEJ NOWEJ MURAWIE!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.03, 13:32
    • Gość: regis Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 195.85.209.* 28.08.03, 14:05
      Wszystko oki, ale pan Wołowski zapomina, że po awansie do LM i
      Legia, i Widzew rozsypały się.
      Co do sprawy zatrzymania piłkarzy, to uważam, że zatrzymać można
      było jedynie Kuźbę, bo Kosowski desperacko pragnął wyjazdu
      (teraz jak mu nie idzie to płacze, że chętnie by został ale
      działacze byli skąpi.....), a postawa Uche jest poniżej
      wszelkiej krytyki, i nie jest winą klubu, że mu odbiło i po
      dobrym sezonie uwierzył, że jest drugim Figo.
    • Gość: piter Re: Po porażce Wisły. Płacz nad rozbitą drużyną IP: 62.233.139.* 28.08.03, 14:47
      Szanowny Panie Wołowski,

      najwyraźniej pisze Pan sobie wieczorem tuż przed pójsciem spać,
      wtedy kiedy Pan jest już zmęczony.
      Naprawde, jestem już zmęczony Pańskimi użaleniami skargami itp.
      Chłopcy zagrali tak jak ich było w ten wieczór stać i nic poza
      tym, po prostu przegrali mecz, nic wielkiego. Newcatle i
      Borussia Dortmund też przegrały, dla nich to tragedia. Mieć
      taki budżet i awans do LM już wkalkulowany to poważna sprawa.
      Nasi dostali lekcje dobrej gry i bardzo dobrze, nowi gracze
      ograli sie troche i cementują drużynę a porażka ta nie
      przyczynia się do degradacji zespołu tylko do jego wzmocnienia.
      Co do zarzutów Pańskich w stosunku do trenera Kasperczaka: jak
      to za bardzo uwierzono Kasperczakowi?? to co, ma sie nie
      wierzyć trenerowi który mówi kupiliśmy to na co było nas stać i
      oni zastąpią nam Kosowskiego i Kuźbę. Więcej ubytków chyba nie
      było planowanych, do tego doszedł do zespołu znowu Frankowski.
      Trener wydaje być się rozsądny i na pewno nie brak mu
      doświadczenia, wie ze można doznać czasami takiej porażki, ale
      ważne jest to co zespół z tego wyniesie. Zbyt pochopnie wyciąga
      Pan wnioski z tej ostatniej porażki w LM.
      I tak na marginesie ciekaw jestem jak radzić będzie sobie
      Anderlecht w LM. I proszę wtedy nie pisać że to bardzo dobry
      zespół i wygrywa sensacyjnie lub remisuję z ManU czy tam Real-
      em. napisał Pan ."W konfrontacji z przeciętnym zespołem..." No
      to zobaczymy?

    • Gość: Meesh Nie zgadzam się z tym felietonem!!! IP: 81.21.202.* 28.08.03, 14:56
      Klub to spółka akcyjna mająca przynosić zyski. Łatwo napisać, że
      wystarczyło dać Kuźbie podwyżkę. Tylko że on chciał zarabiać
      trzy razy tyle co do tej pory. Taki kontrakt ma w Wiśle tylko
      Żurawski - dlaczego, wystarczy obejrzeć mecze w PUEFA. Kosowski
      teraz, jak mu się nie wiedzie w Klautern mówi, że wystarczyło
      dać mu podwyżkę. Wystarczy poczytać wywiady sprzed trzech
      miesięcy - nie było żadnej szansy żeby zatrzymać go w klubie nie
      rujnując przy tym finansów. Jak kończy się wzmacnianie drużyny
      za wszelką ceną aby awansować do LM, czyli niby "finansowego
      raju" pokazują finanse Legii (20 mln długu) i Widzewa (30 mln)
    • Gość: Pietia Prezesostwo w polskiej pilce boi sie zaryzykowac !! IP: 80.48.150.* 28.08.03, 17:20
      Przykra Prawda :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka