Gość: tymon IP: *.net.autocom.pl 28.03.08, 20:15 "komentator" probuje byc trendi i dżezi czy mi sie tylko wydaje? bo zamiast ew. pisac co sie dzieje pisze, o jakims samochodzie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pawko Polonia - Wisła IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 20:19 Polonia nie ma szans za bardzo z takim zespołem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnasss Re: Polonia - Wisła IP: *.171.20.26.kapode.com 28.03.08, 20:35 mam pytanko, gdzieś na necie lecie, np. sopcast? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 111 W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta liga IP: *.toya.net.pl 28.03.08, 20:41 może jeszcze interesować? Jakiś czas teamu ojciec (związany poprzez dobre znajomości z działaczami jednego z klubów I-ligowych) powiedział mi, że nie chodzi już na mecze i nie ogląda w TV, bo to wszystko jedna wielka blaga. Nie będzie sobie psuł zdrowia, emocjonował się czymś, co jest wyreżyserowane. Nie chciałem mu wierzyć - pomyślałem, że demencji starczej się nabawił, albo się ze znajomymi pokłócił. Teraz widzę, że miał rację. Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
toma83 Re: W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta l 28.03.08, 23:04 chociazby kibicow Wisly, ktora jest jednym z niewielu uczciwych klubow w tym gronie... my juz myslimy o pucharach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jax Taaaa IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 23:10 byli tacy co jeszcze miesiąc temu mówili, że są krystalicznie uczciwi. Dojdą i do Wisły ;) Odpowiedz Link Zgłoś
toma83 Re: Taaaa 28.03.08, 23:12 Rozczaruje cie... nawet Boniek, ktory raczej sporo wie o przekretach w pilce powiedzial, ze tylko Wisla i Legia sa czyste. Zreszta na logike.. Po co mieliby cos kupowac, sa za silne na ta lige. Odpowiedz Link Zgłoś
gieniak Re: Taaaa 28.03.08, 23:40 Tia ... było widać w meczach z Valerengą, Dynamem Tbilisi czy Vetrą Wilno. Potęgi jak się patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek432 Ty skończony idioto Wisła nigdy nie grała z Vetrą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 18:51 Ty skończony idioto Wisła nigdy nie grała z Vetrą Wilno To Legiunia przegrała z tym słabeuszem Więc następnym razem zastanów się, a potem pisz śmieciu. Pzdr. dla osób nie będących taki przygłupami jak gieniak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta l IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 00:11 A pamiętasz rok 1993 i wynik Wisła-Legia ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm i od razu po tym incydencie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 13:55 pół drużyny Wisły wyleciało ze składu, co później Wisła odpokutowała spadkiem do drugiej ligi !!! ale TYLKO Wisłę stać było na takie posunięcie !!! nikt inny z żadnego klubu nie postapił wczesniej ani później w taki sposób ! (inni chowali i chowają nadal głowe w piasek jak strusie...) SZACUNEK dla Krakowian !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Polonia - Wisła IP: *.dclient.hispeed.ch 28.03.08, 21:16 Niestety, po ogromnej nerwowce AGA przegrala. Sportowcy i kibice niezalamuja sie! Jedziemy dalej! Szacun dla mlodej Portugalki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piekny Polonia - Wisła IP: *.grybow.net.pl 28.03.08, 22:13 kutafony z wybiorczej bojcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa A może by tak IP: *.olsztyn.mm.pl 28.03.08, 22:28 Szarika zabrać na Mistrzostwa Europy? Lepiej naszym by się grało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kroko Polonia - Wisła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 22:29 Probierz- słabiutko ustawiasz ta drużynę z każdym przeciwnikiem grasz tak samo, stałe fragmenty gry słabe pokaz ze jesteś kreatywnym trenerem!.Już najwyższy czas aby coś zmienić, na wyjeździe słabo w domu słabo i co dalej......? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mRÓx Re: Polonia - Wisła IP: *.interpc.pl 28.03.08, 22:44 i co dalej..? 2 liga xD Probierz zmierza do powrotu na 2 ligowe boiska;)):D Odpowiedz Link Zgłoś
toma83 Polonia - Wisła 28.03.08, 23:04 HEHE brawo moja Wiselka !!! weekend udany, Wisla wygrywa :)) ale byly krzyki w domu jak brameczki padaly.. nie ma to jak z kumplami przy piwku Odpowiedz Link Zgłoś
prober Nieciekawy? 28.03.08, 23:15 Redaktor usilnie podkreśla, że mecz był "nieciekawy". A bzdura, Polonia ładnie rozkręciła się koło 30. minuty, Wisła skutecznie wykorzystala błędy obrony bytomian i umeiejetnie kontrolowala przebieg meczu. Duzo sytuacji bramkowych, indywidualne rajdy skrzydlowych obydwu druzyn, dobra gra zmiennikow krakowian (Paulista, Dudu) daly calkiem dobre widowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dddd Re: Nieciekawy? IP: *.ghnet.pl 29.03.08, 01:11 Redaktor usilnie podkreśla, że mecz był "nieciekawy". A bzdura, Polonia ładnie rozkręciła się koło 30. minuty, Wisła skutecznie wykorzystala błędy obrony bytomian i umeiejetnie kontrolowala przebieg meczu. Duzo sytuacji bramkowych, indywidualne rajdy skrzydlowych obydwu druzyn, dobra gra zmiennikow krakowian (Paulista, Dudu) daly calkiem dobre widowisko. ---------- dokladnie - kolo chyba wogole meczu nie ogladal, mecz byl spok, duzo sie dzialo. ale wiadomo - trzeba napisac: wisla- nieciekawie, nudno, fuksiarsko itd. itp., legia- 1:0 to pogrom, wspaniala, fascynujaca gra, itd. itp. zenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojna Polonia - Wisła IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 28.03.08, 23:18 skoro ta liga jest taka zygawiczna a lepszej nie mamy a i sie nie zanosi na poprawe to trzymajcie sie formuly "z czuba" jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ktokolwiek czyta relacje na serio z naszej ekstraklasy! kto by tyle prozacu zezarl? Odpowiedz Link Zgłoś
toma83 Re: Polonia - Wisła 28.03.08, 23:24 to zrozum czlowieku, ze sa kibice PILKI ja ty, ktorzy oceniaja tylko mecz, koneserzy futbolu. tak jak np. ja podchodze do reprezentacji. ale sa tez kibice swoich druzyn.. nawet nie wiesz co sie dzieje w krakowskich pubach, jak Wisla strzela bramke :) szal radosc, doping... dla nich to cos wiecej niz pilka i ogladanie meczykow. a jak ktos nie moze ogladac to sobie czyta relacje Odpowiedz Link Zgłoś
ciuciuriatka <a href="http://sport.onet.pl/0,1248675,1719300,wiadomosc.h" targe 29.03.08, 00:17 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vvv Droga piłka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 06:38 A wiecie może kto płaci za taką eskortę jaką mieli wczoraj kibice Wisły jak jechali na Ślask? Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Wisła gra tylko nieciekawie 29.03.08, 08:52 natomiast Legia jak tylko wygrywa to gra wspaniale a mistrzostwo Polski zdobyla przeciez w dosc dziwnych okolicznosciach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagi Polonia Bytom IP: *.streamnet.pl 29.03.08, 10:24 Semper fidelis ! Polonia nigdy nie spadnie ! Odpowiedz Link Zgłoś
derjes77 Re: Polonia Bytom 01.04.08, 01:38 Jedno mnie denerwuje , dlaczego polonia ostatnio nie grała w swoich barwach klubowych tylko w jakis czarnych strojach ,ludzie miejcie przywiązanie do barw klubowych jak na zachodzie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rey dla literata z GW mecz był nudny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 12:17 "Mecz był nudny" - donosi literat z Gazety Wyborczej. Ja tak nie uważam, ale pewnie dlatego, że sam kopię w pilkę i moge powiedzieć, że trochę znam sie na tym sporcie, wiem na co patrzec i potrafie docenić umiejetności zawodników. Pod wplywem gazetowych literatów wiele osób malkontenci, że polska liga jest denna. Takie gadanie jest typowe dla ludzi, ktorzy sami nie uprawiaja sportu i mecze widzą tylko w telewizorze. Oni uważają, że ogladanie kogoś gorszego niż Kaka to strata nudziarstwo. A weźże człowieku piłkę i sprobuj ja kopnąć tak, aby przeleciała 60m nie dotykając ziemi. Później zobacz jak to robia pogardzani przez ciebie "polscy kopacze". A jak z tych dwoch faktów potrafisz wyciągnąć wnioski, to dopiero wtedy zastanów się, czy masz wogóle kwalifikacje by wypowiadać się publicznie o pilce nożnej. Jeśli ktoś uprawia sport, a szczególnie piłkę nożną, to patrzy z zainteresowaniem nawet na mecze trampkarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
tasta Nudny mecz? 29.03.08, 12:39 Co za brednie? Nie bylo moze wielkiej dramaturgii, nie byl to final LM, 2 bramki Wisly ustawily scenariusz, ale byla naprawde plynna, szybka, niezla gra i nawet Polonia pokazala kilka przyzwoitych akcji. Widac bylo zaawansowanie taktyczne Wisly, poza duzo ofiarnej walki, pare naprawde ladnych i przeprowadzonych na sporej szybkosci dryblingow i 2kowych, 3kowych akcji. Peskovic pare razy swietnie bronil dobre strzaly, czego jescze chciec od polskiej ligi, w ktorej i tak wiadomo kto bedzie mistrzem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm a czego spodziewać się od frustratów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 13:51 których ulubiona drużyna (Legia - dla przypomnienia) nie "robi sztycha" przy Wiśle ? :-))) o ile inne byłyby komentarze gdyby to L była na tak wyraźnym prowadzeniu ! idziecie o zakład ?... żenujące... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gerlad Polonia - Wisła IP: 62.233.214.* 29.03.08, 14:32 czy ja oglądałem wczoraj ten sam mecz Wisly z Polonia co autor tego artykuliku!!??? Nieciekawy? Nudny? ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soccer Re: Polonia - Wisła IP: 194.0.103.* 29.03.08, 14:46 polska piłka chyba naprawdę sięga dna skoro są osoby, które uważają, że ten mecz był fajny do oglądania,smutne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g2po2e Te, soccer poogladaj se lepiej baseballa! IP: 79.97.29.* 29.03.08, 22:24 Tempo meczu bylo przyzwoite, duzo walki, ciekawych akcji. Jestes z tych, ktorzy do ogladania meczow potrzebuja calej tej wyciacianej otoczki jak z premier ligue albo bundesligi, w innym wypadku slepniesz i nie widzisz albo nie chcesz widziec co dzieje sie na boisku. Na widok stadionow angielskich moczysz sie i kopanine w stylu Wigan-Derby nazywasz wspanialym footballem. Dopoki slepcy jak ty beda zabierac glos w sprawie poziomu polskiej pilki, dopoty bedziemy meczyc sie z uzbieraniem przyzwoitych frekwencji na polskich stadionach, a co za tym idzie, lepszej- zdrowszej atmosfery wokol tego sportu. Nie podoba sie? Nie ogladaj. Nie bylo warto i nie ogladales? To po h... sie na ten temat wypowiadasz? Pomyliles strony Soccer! Tutaj wypowiadaja sie sympatycy pilki noznej a nie jej wrogowie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soccer Re: Te, soccer poogladaj se lepiej baseballa! IP: 194.0.103.* 29.03.08, 23:53 jak poziom będzie wyższy to ludzie będą chodzić. Że użyję znanych już słów - "nie powinniśmy szamba nazywać perfumerią..." poziom meczu był słaby i jeśli ktoś pisze inaczej to zaklina rzeczywistość, na 3 bramki jakie padły, dwa farfocle, pies biegający po boisku - folklor, z jednym się zgodzę - dużo walki. niestety Wisła coraz bardziej staje się drużyną walcząca omimo składu - a w piłkę się gra a nie walczy, o Lidze Mistrzów można zapomnieć. Odpowiedz Link Zgłoś