Dodaj do ulubionych

Polonia - Wisła

IP: *.net.autocom.pl 28.03.08, 20:15
"komentator" probuje byc trendi i dżezi czy mi sie tylko wydaje?
bo zamiast ew. pisac co sie dzieje pisze, o jakims samochodzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pawko Polonia - Wisła IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 20:19
      Polonia nie ma szans za bardzo z takim zespołem
      • Gość: barnasss Re: Polonia - Wisła IP: *.171.20.26.kapode.com 28.03.08, 20:35
        mam pytanko, gdzieś na necie lecie, np. sopcast?
        • Gość: 111 W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta liga IP: *.toya.net.pl 28.03.08, 20:41
          może jeszcze interesować? Jakiś czas teamu ojciec (związany poprzez dobre
          znajomości z działaczami jednego z klubów I-ligowych) powiedział mi, że nie
          chodzi już na mecze i nie ogląda w TV, bo to wszystko jedna wielka blaga. Nie
          będzie sobie psuł zdrowia, emocjonował się czymś, co jest wyreżyserowane. Nie
          chciałem mu wierzyć - pomyślałem, że demencji starczej się nabawił, albo się ze
          znajomymi pokłócił. Teraz widzę, że miał rację. Niestety...
          • toma83 Re: W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta l 28.03.08, 23:04
            chociazby kibicow Wisly, ktora jest jednym z niewielu uczciwych klubow w tym
            gronie... my juz myslimy o pucharach
            • Gość: jax Taaaa IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 23:10
              byli tacy co jeszcze miesiąc temu mówili, że są krystalicznie
              uczciwi. Dojdą i do Wisły ;)
              • toma83 Re: Taaaa 28.03.08, 23:12
                Rozczaruje cie... nawet Boniek, ktory raczej sporo wie o przekretach w pilce
                powiedzial, ze tylko Wisla i Legia sa czyste. Zreszta na logike.. Po co mieliby
                cos kupowac, sa za silne na ta lige.
                • gieniak Re: Taaaa 28.03.08, 23:40
                  Tia ... było widać w meczach z Valerengą, Dynamem Tbilisi czy Vetrą Wilno.
                  Potęgi jak się patrzy.
                  • toma83 Re: Taaaa 28.03.08, 23:48
                    W Polsce!
                  • Gość: Radek432 Ty skończony idioto Wisła nigdy nie grała z Vetrą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 18:51
                    Ty skończony idioto Wisła nigdy nie grała z Vetrą Wilno
                    To Legiunia przegrała z tym słabeuszem
                    Więc następnym razem zastanów się, a potem pisz śmieciu.
                    Pzdr. dla osób nie będących taki przygłupami jak gieniak.
            • Gość: Stach Re: W kontekście dzisiejszych wydarzeń, kogo ta l IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 00:11
              A pamiętasz rok 1993 i wynik Wisła-Legia ??
              • Gość: mmm i od razu po tym incydencie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 13:55
                pół drużyny Wisły wyleciało ze składu, co później Wisła odpokutowała
                spadkiem do drugiej ligi !!!
                ale TYLKO Wisłę stać było na takie posunięcie !!!
                nikt inny z żadnego klubu nie postapił wczesniej ani później w taki
                sposób ! (inni chowali i chowają nadal głowe w piasek jak strusie...)

                SZACUNEK dla Krakowian !!!
    • Gość: Ada Polonia - Wisła IP: *.dclient.hispeed.ch 28.03.08, 21:16
      Niestety, po ogromnej nerwowce AGA przegrala. Sportowcy i kibice
      niezalamuja sie! Jedziemy dalej! Szacun dla mlodej Portugalki


    • Gość: piekny Polonia - Wisła IP: *.grybow.net.pl 28.03.08, 22:13

      kutafony z wybiorczej bojcie sie
    • Gość: papa A może by tak IP: *.olsztyn.mm.pl 28.03.08, 22:28
      Szarika zabrać na Mistrzostwa Europy? Lepiej naszym by się grało...
    • Gość: kroko Polonia - Wisła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 22:29
      Probierz- słabiutko ustawiasz ta drużynę z każdym przeciwnikiem grasz tak samo,
      stałe fragmenty gry słabe pokaz ze jesteś kreatywnym trenerem!.Już najwyższy
      czas aby coś zmienić, na wyjeździe słabo w domu słabo i co dalej......?
      • Gość: mRÓx Re: Polonia - Wisła IP: *.interpc.pl 28.03.08, 22:44
        i co dalej..? 2 liga xD
        Probierz zmierza do powrotu na 2 ligowe boiska;)):D
    • toma83 Polonia - Wisła 28.03.08, 23:04
      HEHE brawo moja Wiselka !!! weekend udany, Wisla wygrywa :)) ale byly krzyki w
      domu jak brameczki padaly.. nie ma to jak z kumplami przy piwku
    • prober Nieciekawy? 28.03.08, 23:15
      Redaktor usilnie podkreśla, że mecz był "nieciekawy". A bzdura, Polonia ładnie
      rozkręciła się koło 30. minuty, Wisła skutecznie wykorzystala błędy obrony
      bytomian i umeiejetnie kontrolowala przebieg meczu. Duzo sytuacji bramkowych,
      indywidualne rajdy skrzydlowych obydwu druzyn, dobra gra zmiennikow krakowian
      (Paulista, Dudu) daly calkiem dobre widowisko.
      • Gość: dddd Re: Nieciekawy? IP: *.ghnet.pl 29.03.08, 01:11
        Redaktor usilnie podkreśla, że mecz był "nieciekawy". A bzdura, Polonia ładnie
        rozkręciła się koło 30. minuty, Wisła skutecznie wykorzystala błędy obrony
        bytomian i umeiejetnie kontrolowala przebieg meczu. Duzo sytuacji bramkowych,
        indywidualne rajdy skrzydlowych obydwu druzyn, dobra gra zmiennikow krakowian
        (Paulista, Dudu) daly calkiem dobre widowisko.


        ----------


        dokladnie - kolo chyba wogole meczu nie ogladal, mecz byl spok, duzo sie dzialo.
        ale wiadomo - trzeba napisac: wisla- nieciekawie, nudno, fuksiarsko itd. itp.,
        legia- 1:0 to pogrom, wspaniala, fascynujaca gra, itd. itp.
        zenada
    • Gość: wojna Polonia - Wisła IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 28.03.08, 23:18
      skoro ta liga jest taka zygawiczna a lepszej nie mamy a i sie nie
      zanosi na poprawe to trzymajcie sie formuly "z czuba" jakos nie
      chce mi sie wierzyc, ze ktokolwiek czyta relacje na serio z naszej
      ekstraklasy! kto by tyle prozacu zezarl?
      • toma83 Re: Polonia - Wisła 28.03.08, 23:24
        to zrozum czlowieku, ze sa kibice PILKI ja ty, ktorzy oceniaja tylko mecz,
        koneserzy futbolu. tak jak np. ja podchodze do reprezentacji. ale sa tez kibice
        swoich druzyn.. nawet nie wiesz co sie dzieje w krakowskich pubach, jak Wisla
        strzela bramke :) szal radosc, doping... dla nich to cos wiecej niz pilka i
        ogladanie meczykow. a jak ktos nie moze ogladac to sobie czyta relacje
    • ciuciuriatka <a href="http://sport.onet.pl/0,1248675,1719300,wiadomosc.h" targe 29.03.08, 00:17
      ...
    • Gość: vvv Droga piłka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 06:38
      A wiecie może kto płaci za taką eskortę jaką mieli wczoraj kibice
      Wisły jak jechali na Ślask?
      • rzewuski1 Wisła gra tylko nieciekawie 29.03.08, 08:52
        natomiast Legia jak tylko wygrywa to gra wspaniale
        a mistrzostwo Polski zdobyla przeciez w dosc dziwnych okolicznosciach
    • Gość: sagi Polonia Bytom IP: *.streamnet.pl 29.03.08, 10:24
      Semper fidelis ! Polonia nigdy nie spadnie !
      • derjes77 Re: Polonia Bytom 01.04.08, 01:38
        Jedno mnie denerwuje , dlaczego polonia ostatnio nie grała w
        swoich barwach klubowych tylko w jakis czarnych strojach ,ludzie
        miejcie przywiązanie do barw klubowych jak na zachodzie!!!!!
    • Gość: rey dla literata z GW mecz był nudny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 12:17
      "Mecz był nudny" - donosi literat z Gazety Wyborczej.
      Ja tak nie uważam, ale pewnie dlatego, że sam kopię w pilkę i moge powiedzieć,
      że trochę znam sie na tym sporcie, wiem na co patrzec i potrafie docenić
      umiejetności zawodników.
      Pod wplywem gazetowych literatów wiele osób malkontenci, że polska liga jest denna.
      Takie gadanie jest typowe dla ludzi, ktorzy sami nie uprawiaja sportu i mecze
      widzą tylko w telewizorze.
      Oni uważają, że ogladanie kogoś gorszego niż Kaka to strata nudziarstwo.
      A weźże człowieku piłkę i sprobuj ja kopnąć tak, aby przeleciała 60m nie
      dotykając ziemi.
      Później zobacz jak to robia pogardzani przez ciebie "polscy kopacze".
      A jak z tych dwoch faktów potrafisz wyciągnąć wnioski, to dopiero wtedy zastanów
      się, czy masz wogóle kwalifikacje by wypowiadać się publicznie o pilce nożnej.
      Jeśli ktoś uprawia sport, a szczególnie piłkę nożną, to patrzy z
      zainteresowaniem nawet na mecze trampkarzy.
      • tasta Nudny mecz? 29.03.08, 12:39
        Co za brednie? Nie bylo moze wielkiej dramaturgii, nie byl to final LM, 2 bramki Wisly ustawily scenariusz, ale byla naprawde plynna, szybka, niezla gra i nawet Polonia pokazala kilka przyzwoitych akcji. Widac bylo zaawansowanie taktyczne Wisly, poza duzo ofiarnej walki, pare naprawde ladnych i przeprowadzonych na sporej szybkosci dryblingow i 2kowych, 3kowych akcji. Peskovic pare razy swietnie bronil dobre strzaly, czego jescze chciec od polskiej ligi, w ktorej i tak wiadomo kto bedzie mistrzem?
      • Gość: mmm a czego spodziewać się od frustratów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.08, 13:51
        których ulubiona drużyna (Legia - dla przypomnienia) nie "robi
        sztycha" przy Wiśle ?
        :-)))

        o ile inne byłyby komentarze gdyby to L była na tak wyraźnym
        prowadzeniu ! idziecie o zakład ?...
        żenujące...
    • Gość: gerlad Polonia - Wisła IP: 62.233.214.* 29.03.08, 14:32
      czy ja oglądałem wczoraj ten sam mecz Wisly z Polonia co autor tego
      artykuliku!!??? Nieciekawy? Nudny? ciekawe...
      • Gość: soccer Re: Polonia - Wisła IP: 194.0.103.* 29.03.08, 14:46
        polska piłka chyba naprawdę sięga dna skoro są osoby, które uważają,
        że ten mecz był fajny do oglądania,smutne






        • Gość: g2po2e Te, soccer poogladaj se lepiej baseballa! IP: 79.97.29.* 29.03.08, 22:24
          Tempo meczu bylo przyzwoite, duzo walki, ciekawych akcji.
          Jestes z tych, ktorzy do ogladania meczow potrzebuja calej tej wyciacianej
          otoczki jak z premier ligue albo bundesligi, w innym wypadku slepniesz i nie
          widzisz albo nie chcesz widziec co dzieje sie na boisku. Na widok stadionow
          angielskich moczysz sie i kopanine w stylu Wigan-Derby nazywasz wspanialym
          footballem. Dopoki slepcy jak ty beda zabierac glos w sprawie poziomu polskiej
          pilki, dopoty bedziemy meczyc sie z uzbieraniem przyzwoitych frekwencji na
          polskich stadionach, a co za tym idzie, lepszej- zdrowszej atmosfery wokol tego
          sportu.
          Nie podoba sie? Nie ogladaj. Nie bylo warto i nie ogladales? To po h... sie na
          ten temat wypowiadasz? Pomyliles strony Soccer! Tutaj wypowiadaja sie sympatycy
          pilki noznej a nie jej wrogowie..
          • Gość: soccer Re: Te, soccer poogladaj se lepiej baseballa! IP: 194.0.103.* 29.03.08, 23:53
            jak poziom będzie wyższy to ludzie będą chodzić. Że użyję znanych
            już słów - "nie powinniśmy szamba nazywać perfumerią..." poziom
            meczu był słaby i jeśli ktoś pisze inaczej to zaklina rzeczywistość,
            na 3 bramki jakie padły, dwa farfocle, pies biegający po boisku -
            folklor, z jednym się zgodzę - dużo walki. niestety Wisła coraz
            bardziej staje się drużyną walcząca omimo składu - a w piłkę się gra
            a nie walczy, o Lidze Mistrzów można zapomnieć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka