Dodaj do ulubionych

Leo(n) Orderowiec

IP: *.intersat.net.pl 31.03.08, 21:04
"To już chyba lekka przesada. Leo Beenhakker otrzymał od prezydenta Order Odrodzenia Polski. Fakt, za rządów Holendra odrodziła się piłka nożna, ale żeby od razu cała Polska się odradzała to bym nie powiedział" - to jedna z opinii na temat odznaczenia Bennhakkera (menforum.pl/sport/news/leon-orderowiec.html)

To jedna z opini.. chciałbym wiedzieć co Wy myślicie na ten temat? Ja się zgadzam z powyższym, mimo tego, że cieszę się ogromnie z awansu do Euro2008 to jednak myślę, że to lekka przesada takie odznaczenie. Nie mówiąc już o błędzie językowym Pana Prezydenta. Zapraszam do dyskusji
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka