Dodaj do ulubionych

Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni

IP: 213.199.200.* 16.09.03, 14:58
Może piłkarze w końcu się obudzą i przyjmą do wiadomości, że
grają dla kibiców. W końcu gdyby nie kibice niebyłaby piłka
sportem narodowym.
Obserwuj wątek
    • Gość: grzesio Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.03, 15:17
      chlopaki z Katowic! Moze przyjedziecie do Wielkopolski. Tu tez
      mamy takich ,ktorym grac sie nie chce :-)
      • slon2002 bic chamow i nierobow wszedzie. Sprac reprezentantow!! 16.09.03, 15:53
    • Gość: gornik Re: Piłkarze będą bezpieczni jak nie beda IP: *.acn.pl 16.09.03, 15:21
      sprzdawali
    • Gość: bbb Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.pool80206.interbusiness.it 16.09.03, 15:34
      Aha, jasne, z wypowiedzi przedmowcow wnioskuje, ze sam fakt
      pobicia jest OK. A w ogole najlepiej malo zaangazowanych
      pilkarzy odstrzeliwac a przynajmniej publicznie biczowac to na
      pewno zaczna sie mobilizowac.
      • Gość: kce sprzedali IP: *.altec.pl 16.09.03, 15:41
        tkocz,adamczyk,widuch,wróbel i sadzawicki sprzedali ten
        mecz ,powinno sie ich wypierdolic z gieksy ,
    • Gość: leslie Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.a-inter.net 16.09.03, 16:09
      Bardzo dobrze. Chłopaki jestem pełen podziwu. Może zrobicie to
      też z reprezentantami?
    • Gość: guma Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.godula.net / 192.168.2.* 17.09.03, 08:59
      panie prezesie, jak pan może tych ludzi nazwać kibicami?
    • Gość: Karol Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 14:35
      Panie Dziurowicz,sam Pan powinien zgłosić sprawę do prokuratury!
      Pańskim pracownikom się to od Pana zwyczajnie należy.Pokaż Pan
      że masz jaja, a przynajmniej jedno jajo swojego ojca. Chyba,że
      trzyma Pan stronę bandytów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka