Gość: deloko IP: 213.199.200.* 16.09.03, 14:58 Może piłkarze w końcu się obudzą i przyjmą do wiadomości, że grają dla kibiców. W końcu gdyby nie kibice niebyłaby piłka sportem narodowym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grzesio Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.03, 15:17 chlopaki z Katowic! Moze przyjedziecie do Wielkopolski. Tu tez mamy takich ,ktorym grac sie nie chce :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gornik Re: Piłkarze będą bezpieczni jak nie beda IP: *.acn.pl 16.09.03, 15:21 sprzdawali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.pool80206.interbusiness.it 16.09.03, 15:34 Aha, jasne, z wypowiedzi przedmowcow wnioskuje, ze sam fakt pobicia jest OK. A w ogole najlepiej malo zaangazowanych pilkarzy odstrzeliwac a przynajmniej publicznie biczowac to na pewno zaczna sie mobilizowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kce sprzedali IP: *.altec.pl 16.09.03, 15:41 tkocz,adamczyk,widuch,wróbel i sadzawicki sprzedali ten mecz ,powinno sie ich wypierdolic z gieksy , Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leslie Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.a-inter.net 16.09.03, 16:09 Bardzo dobrze. Chłopaki jestem pełen podziwu. Może zrobicie to też z reprezentantami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guma Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.godula.net / 192.168.2.* 17.09.03, 08:59 panie prezesie, jak pan może tych ludzi nazwać kibicami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Piotr Dziurowicz: Piłkarze będą bezpieczni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 14:35 Panie Dziurowicz,sam Pan powinien zgłosić sprawę do prokuratury! Pańskim pracownikom się to od Pana zwyczajnie należy.Pokaż Pan że masz jaja, a przynajmniej jedno jajo swojego ojca. Chyba,że trzyma Pan stronę bandytów. Odpowiedz Link Zgłoś