Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Okuka szykuj Legię

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.12.01, 19:18
    Dragomir Okuka musi naprawde dobrze przygotować Legię do rundy wiosennej.Przede
    wszystkim dlatego że Wisła poważnie się wzmacnia(Sypniewski,i najp.Grzybowski)a
    przecież i tak jest bardzo silna. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to proponuję
    sprzedać Gerasimovskiego,Siadaczkę,Magierę,Svitlicę,Yahayę.Za forsę otrzymaną
    za nich można by kupić np.Króla z Amiki lub Bykowskiego z Polonii.Proponuję
    także zrezygnować z usług Kiełbowicza bo on już chyba nie pamięta jak grać na
    poziomie europejskim.Należałoby także wzmocnić obronę(np.Węgrzyn)
    Co jeszcze proponujecie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: M Re: Okuka szykuj Legię IP: *.chello.pl 29.12.01, 22:29
        Gość portalu: Dionizy napisał(a):

>Należałoby także wzmocnić obronę(np.Węgrzyn)
        > Co jeszcze proponujecie?

Węgrzyn??? Nie żartuj.

• Gość: gazza Re: Okuka szykuj Legię IP: *.waw-mec.dialup-ppp.ids.pl 29.12.01, 23:02
        dobrze byłoby ich sprzedać ale kto kupi tych zawodników?. jeszcze jedno kiedy
        legia i wisła zgłaszaja sie po jakiegoś zawodnika cena rosnie o 50
        procent.chyba trza wycisnąć maxa z tych co są albo jeśli nie da sie
        nic "podrasować"pogodzić sie z sytuacją "wiecznie drugich"
      • piotr+ Re: Okuka szykuj Legię 30.12.01, 11:09
        właściwie to można by kupić jeszcze Małysza...
      • Gość: Perseusz Re: Okuka szykuj Legię IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.01, 11:49
        Dla mnie sytuacja jest jasna. Wisła jest silniejsza, a Legia słabsza
        uwzględniając poprzedni sezon, w którym Wisła wygrała puchar ligi oraz mistrza.
        Do tego dochodzi nieciekawa sytuacja na Łazienkowskiej. O mistrza powalczyć
        może Amica, bo jak nie to Wisła spokojnie sięgnie po prymat po raz ósmy w
        swojej historii.
        • Gość: Dionizy Okuka szykuj Legię bo Wisła obroni tytuł IP: 62.87.165.* 30.12.01, 12:20
          Jeśli Legia nie zdobędzie mistrzostwa to dobrze by było aby zrobiła to Wisła.
          I to nie tylko dla tego że ma najmocniejszy skład w lidze, ale chodzi mi
          głównie o to,że jak zdobędzie tytuł drugi raz z rzędu to może w końcu
          awansuje do Ligi Mistrzuf.
          Czego jej życzę w Nowym 2002 roku(ale bardziej życzę tego Legii)
          • lech.niedzielski Re: Okuka szykuj Legię bo Wisła obroni tytuł 30.12.01, 14:28
            A kogo to (poza kibicami Legii) obchodzi ?
            • Gość: Znawca Re: Okuka szykuj Legię bo Wisła obroni tytuł IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.12.01, 19:45
              lech.niedzielski napisał(a):

> A kogo to obchodzi ?
              Wszystkich poza tobą dupku!!!
              Jesteś zbyt pieprznięty aby to zrozumieć
              • Gość: DOKTOR Re: Okuka szykuj Legię bo Wisła obroni tytuł IP: *.chello.pl 30.12.01, 21:22
                Gość portalu: Znawca napisał(a):

> lech.niedzielski napisał(a):
                >
                > > A kogo to obchodzi ?
                > Wszystkich poza tobą dupku!!!
                > Jesteś zbyt pieprznięty aby to zrozumieć

ZNAWCA, A MOŻE DIONIZY ? SYNUŚ ! JESTEŚ NA WAKACJACH Z RODZICAMI TO ROZKOSZUJ SIĘ
                JAZDĄ NA SANECZKACH. JAK WROCISZ DO WARSZAWY TO ZGŁOŚ SIĘ DO PIERWSZEGO
                NAPOTKANEGO KIBICA LEGII ŻEBY CIĘ MOCNO KOPNĄŁ W DUPĘ.
                ZA ROBIENIE PRZYPAŁU NASZEMU KLUBOWI !!!
                A TERAZ PACIOREK I LULU !
                • Gość: znawca DO DOKTORA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 31.12.01, 11:28
                  > ZNAWCA, A MOŻE DIONIZY ? SYNUŚ ! JESTEŚ NA WAKACJACH Z RODZICAMI TO ROZKOSZUJ S
                  > IĘ
                  > JAZDĄ NA SANECZKACH. JAK WROCISZ DO WARSZAWY TO ZGŁOŚ SIĘ DO PIERWSZEGO
                  > NAPOTKANEGO KIBICA LEGII ŻEBY CIĘ MOCNO KOPNĄŁ W DUPĘ.
                  > ZA ROBIENIE PRZYPAŁU NASZEMU KLUBOWI !!!
                  > A TERAZ PACIOREK I LULU !
                  Słuchaj doktorku.Jestem znawca i nie mam nic wspólnego z jakimś Dionizym.To chyba
                  ty robisz przypał temu klubowi i sam jeździsz na sankach dupku.

• Gość: DOKTOR Re: DO ŚMIECIA IP: *.chello.pl 31.12.01, 13:49
                    Gość portalu: znawca napisał(a):

> > ZNAWCA, A MOŻE DIONIZY ? SYNUŚ ! JESTEŚ NA WAKACJACH Z RODZICAMI TO ROZKOS
                    > ZUJ S
                    > > IĘ
                    > > JAZDĄ NA SANECZKACH. JAK WROCISZ DO WARSZAWY TO ZGŁOŚ SIĘ DO PIERWSZEGO
                    > > NAPOTKANEGO KIBICA LEGII ŻEBY CIĘ MOCNO KOPNĄŁ W DUPĘ.
                    > > ZA ROBIENIE PRZYPAŁU NASZEMU KLUBOWI !!!
                    > > A TERAZ PACIOREK I LULU !
                    > Słuchaj doktorku.Jestem znawca i nie mam nic wspólnego z jakimś Dionizym.To chy
                    > ba
                    > ty robisz przypał temu klubowi i sam jeździsz na sankach dupku.
                    >

JESTEŚ ŚMIECIEM A NIE ZNAWCĄ, FIUCIE.
                    • znawca Re: DO ŚMIECIA 02.01.02, 15:00
                      Zgadza się. Ten koleś nie jest Znawcą. Podszywał się fiut pode Mnie.
                      • Gość: Dionizy Re: DO ŚMIECIA IP: 62.87.165.* 05.01.02, 14:52
                        -DOKTOR
                        -CO?
                        -TY KURWO!
      • Gość: kolej Re: Okuka szykuj Legię IP: *.stacje.agora.pl 30.12.01, 21:21
        po co ma się wzmacniać, jak się już utrzymała....
        :-)
      • Gość: xx Re: Okuka szykuj Legię IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 30.12.01, 21:54
        > sprzedać Gerasimovskiego(popieram),Siadaczkę(nie należy zostawić zawodnika w
        takiej sytuacji, klub musi mu pomóc),Magierę(chyba juz sie nie rozwnie),Svitlicę
        (nie, to solidny gracz),Yahayę(popieram)

> Za forsę otrzymaną za nich można by kupić np.Króla z Amiki (król raczej dobrze
        sie czuje w wronkach i przeprowadzka nie wyszła by mu na dobre) lub Bykowskiego z
        > Polonii(popieram).Proponuję
        > także zrezygnować z usług Kiełbowicza bo on już chyba nie pamięta jak grać na
        > poziomie europejskim (a jak mozna pamiętac, siedząc na ławie?????).Należałoby
        także wzmocnić obronę(np.Węgrzyn)
        Może KaliszAN?
        • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.01.02, 21:04
          moim zdaniem wzmocnienia konieczne nie będą, byleby tylko nie odszedł bartek,
          to można ten zespół poukładać.
          co do sprzedaży... hmm magiera -tak, siadaczka- nie ze względów humanitarnych,
          gerasimovski- jesienią grał słabo, może jednak jak przepracuje zime będzie
          lepszy. svitlica- straszny z niego kołek, drewno jakich mało, ale co prawie co
          mecz to bramka, więc jak najbardziej zostaje, yahaya tak jak gerasimovski,
          jeśli w lutym nie będzie poprawy to dowidzenia
          • Gość: kajo95 Re: Okuka szykuj Legię IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 03.01.02, 07:52
            Gość portalu: kostor napisał(a):

> moim zdaniem wzmocnienia konieczne nie będą, byleby tylko nie odszedł bartek,
            > to można ten zespół poukładać.
            > co do sprzedaży... hmm magiera -tak, siadaczka- nie ze względów humanitarnych,
            > gerasimovski- jesienią grał słabo, może jednak jak przepracuje zime będzie
            > lepszy. svitlica- straszny z niego kołek, drewno jakich mało, ale co prawie co
            > mecz to bramka, więc jak najbardziej zostaje, yahaya tak jak gerasimovski,
            > jeśli w lutym nie będzie poprawy to dowidzenia

karwan na pewno zostanie do czerwca.
            co do obrony - zapominasz o zielińskim i o... łapińskim, który podobno już
            trenuje indywidualnie.
        • Gość: ZYLEK Re: Okuka szykuj Legię IP: *.toya.net.pl 22.07.02, 10:59
          WEGRZYN JEST W MOIM KOCHANYM WIDZEWIE!RTS MA MISTRZA... DOBRY SPONSOR JAKIM
          JEST ITI I ZA SEZON WIDZEW WALCZY O LIGE MISTRZOW!!!!LEGIA TO CIENIAS!!!!!ONA
          ODPADNIE JUZ W 2 RUNDZIE!!!!
      • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.01.02, 21:07
        zapomnialem o tym obrońcy do kupienia...
        węgrzyn to raczej nie najlepszy pomysł, ja bym widział marka świerczewskiego
        ale to raczej nierealne... najchętniej to bym zobaczył powrót rataja, ale to
        juz tylko marzenia
      • Gość: kajo95 Re: Okuka szykuj Legię IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 03.01.02, 08:02

> Dragomir Okuka musi naprawde dobrze przygotować Legię do rundy wiosennej.Przede
        >
        > wszystkim dlatego że Wisła poważnie się wzmacnia(Sypniewski,i najp.Grzybowski)a
        >
        > przecież i tak jest bardzo silna. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to proponuję
        > sprzedać Gerasimovskiego,Siadaczkę,Magierę,Svitlicę,Yahayę.Za forsę otrzymaną
        > za nich można by kupić np.Króla z Amiki lub Bykowskiego z Polonii.Proponuję
        > także zrezygnować z usług Kiełbowicza bo on już chyba nie pamięta jak grać na
        > poziomie europejskim.Należałoby także wzmocnić obronę(np.Węgrzyn)

gerasimovski i siadaczaka - zgoda.
        magiera, svitlica i yahaya - ja ich nie skreślam.
        co do wzmocnień wisły: rzeczywiście przychodzą sypniewski (ale sodówa!) i
        grzybowski (chyba) ale najprawdopodobnie odejdzie moskalewicz, który nowe nabytki
        wisły czapką nakrywa - także nie taki diabeł straszny. poza tym wisła się
        wzmacnia ale nie tam gdzie trzeba, bo akurat atak, w porównaniu do pomocy i
        obrony jest ich najlepszą formacją. a tak na marginesie - nad wszystkim czuwa
        franio smuda. a wiadomo jak już się franio weźmie za przebudowywanie zespołu to...
        • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 05.01.02, 11:41
          no właśnie zapomniałem o jacku co do łapinskiego to niestety wątpie czy on
          jeszcze zagra, a szkoda bo środkowi obrońcy zieliński-łapiński to mógłbyć
          najlepszy taki duet whistorii polskiej ligi :(((
          • Gość: Dionizy Czy ktoś wie co z Łapińskim? IP: 62.87.165.* 05.01.02, 14:50
            Czy ktoś wie co z Łapińskim?
            • Gość: Dionizy Re: Czy ktoś wie co z Łapińskim? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.01.02, 15:29
              > Czy ktoś wie co z Łapińskim?
              Ponoć już zaczął truchtać.

• Gość: Dionizy Re: Okuka szykuj Legię IP: 62.87.165.* 06.01.02, 17:21
            Podobno Wisła testuje Klimka.A on byłby chyba wzmocnieniem.Z drugiej strony
            jednak nie grał przez ostatni czas.
            A wy jak sądzicie czy Klimek wzmocniłby atak Wisły?
            • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.01.02, 21:42
              nie sądzę, myśle że po takiej kontuzji nie wywalczy sobie miejsca w składzie
              iwyladuje w rezerwach, powinien jeszcze do czerwca zostać w zagłębiu i ogrywać
              sie po kontuzji
              • Gość: Dionizy Re: Okuka szykuj Legię IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.01.02, 15:15
                Być może ale jak się nie gra parę miesięcy w piłkę to chyba się nie zapomina
                jak się to robi,szczególnie jak się to robiło dobrze.Są jednak wyjątki jak
                np.były zawodnik Widzewa Marek C.
                • Gość: znawca Re: Okuka szykuj Legię IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.01.02, 15:25
                  Teraz grzeje ławę w Groclinie.
                  chyba usłyszał w radiu piosenkę zespołu BRATHANKI
                  pt"w kinie w Groclinie ruchaj mnie" a raczej w kinie w Groclinie ogrzej mnie
                  • Gość: Bloom Re: Okuka szykuj Legię IP: *.chello.pl 07.01.02, 20:19
                    pomyłka- nie w Groclinie, wyjechał na Cypr .
                    • Gość: Bloom Re: Okuka szykuj Legię IP: *.chello.pl 07.01.02, 20:20
                      albo do Izraela.
                      • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 08.01.02, 01:00
                        hmm chyba coś ci sie pomyliło, w izraelu to był i wrócił teraz jest w
                        groclinie, no chyba ze coś przeoczyłem
                        • Gość: Dionizy Do Blooma IP: 62.87.165.* 08.01.02, 18:00
                          A skąd wiesz że Citko wyjechał na Cypr? Pierwsze słysze.Z tego co wiem to
                          wrócił z Izraela i wypożyczyli czy sprzedali go do Grodziska.
                          • Gość: Bloom Re: Do Blooma IP: *.chello.pl 08.01.02, 20:35
                            Citko zadebiutował

Marek Citko zadebiutował w lidze izraelskiej. Nowa drużyna byłego zawodnika
                            Jagiellonii, Widzewa, Legii i Groclinu - Hapoel Beer Sheva wygrała na
                            wyjeździe. Zawodnik jest zadowolony ze swojego występu. Citko wyprawcował
                            drugiego gola i otrzymał wysoką notę 7 (w skali do 10).
                            "Sam byłem zaskoczony, że tak dobrze mi poszło. Zagrałem wypoczęty, świeżutki i
                            może dlatego. Nie ma błota na boisku. Jest ciepło, a moja drużyna całkiem
                            niezła. Po meczu wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Poczułem, że żyję." -
                            powiedział Citko.
                            "Kontrakt mam ważny na pięć miesięcy ale chciałbym zostać dłużej. Do Legii na
                            razie mi się nie śpieszy, chyba że wyrzucą trenera Okukę... wtedy stawię się na
                            każde zawołanie." - powiedział piłkarz.

Autor: Woytek
                            Citko zadebiutował

Marek Citko zadebiutował w lidze izraelskiej. Nowa drużyna byłego zawodnika
                            Jagiellonii, Widzewa, Legii i Groclinu - Hapoel Beer Sheva wygrała na
                            wyjeździe. Zawodnik jest zadowolony ze swojego występu. Citko wyprawcował
                            drugiego gola i otrzymał wysoką notę 7 (w skali do 10).
                            "Sam byłem zaskoczony, że tak dobrze mi poszło. Zagrałem wypoczęty, świeżutki i
                            może dlatego. Nie ma błota na boisku. Jest ciepło, a moja drużyna całkiem
                            niezła. Po meczu wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Poczułem, że żyję." -
                            powiedział Citko.
                            "Kontrakt mam ważny na pięć miesięcy ale chciałbym zostać dłużej. Do Legii na
                            razie mi się nie śpieszy, chyba że wyrzucą trenera Okukę... wtedy stawię się na
                            każde zawołanie." - powiedział piłkarz.

Autor: Woytek
                            Na podstawie: Super Express 21.12.2001r. Można tam przeczytać np,że: Marek C.
                            otrzymał wysoką notę za występ w pierwszym meczu(7 w skali do 10) oraz że Jego
                            klub nazywa się Hapoel Beer Sheva(IZRAEL) i kontrakt podpisał na 5 miesięcy.

• Gość: Dionizy Re: Do Blooma IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.01.02, 15:39
                              To ciekawe że w Polsce grzał ławę a w lidze izraelskiej gra i otrzymuje wysokie
                              noty.Może świadczy to o poziomie obu lig.Jest też druga możliwość,że Citko
                              odzyskał wreszcie dawną,wysoką formę.
        • Gość: dekarz Re: Okuka szykuj Legię IP: *.isk.net.pl 08.01.02, 20:40
          Pocieszaj się.
      • Gość: Kirastas Olo do Legii! IP: *.*.*.* 08.01.02, 23:45
        Mam tylko jedna propozycje Olo Moskalewicz skoro nie chca faceta w Wisle to
        moze w stolicy by mu sie spodobalo.
        Przydalby sie ktos w obronie ale bez przesady - Wegrzyn, Kaliszan. Dajmy tym
        panom sokojnie odejsc na emeryture.
        Ciesze sie ze nie srowadzono do klubu 45. lewego pomocnika, a mianowicie
        Bartka Ł., w pomocy jest naprawde w miare przyzwoicie.
        Mam nadzieje ze Bulgar w bramce pokaze sie z dobrej strony. Mimo pochwal
        plynacych pod adresem "Gibona" daleki jestem od rozplywania sie w zachwytach
        nad jego forma.
        Okuka, fajnie ze jest wreszcie w klubie facet ktory nie boi sie sadzac na lawce
        slabo rezentujacych sie pilkarzy. Poza tym wreszcie Legia nie trzesie portkami
        na wyjazdach (vide Chorzow04, Szczecin 1:3, Stomil 1:6 czy skromniejsze Amica
        1:2). O ile mnie pamiec nie myli to takie fajne zwyciestwa byly dzielem
        wojskowych w zamierzchlej przeszlosci (Legia Janasa). To ze ma slabosc do
        swoich rodakow. Poza Marjanem, prezentuja sie calkiem niezle. A juz gra
        Vukovica moze zadowolic najbardziej wybrednych. Kazdy trener lubi miec swoich
        ludzi w ekipie - pamietacie Barce za van Gaala.
        Takze Olo + jakis solidny obronca (moze ktos pokroju Wojtka Szali) i na wiosne
        powinno byc dobrze
        • Gość: kostor Re: Olo do Legii! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.01.02, 12:45
          no miło by było gdyby doszedl olo, ale to niestety też mało realne, transfery w
          między drużynami, które są na szczycie to unikaty w każdej lidze świata, więc
          raczej bym na to nie liczył.

mnie cieszy to że jacek w pełni sił, łapiński już powoli zaczyna trenowac,
          karwan zostaje do końca sezonu
          • Gość: Dionizy Re: Olo do Legii! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.01.02, 15:35
            Nie miał bym nic przeciwko.Moskalewicz to dobry piłkarz i przydał by się w
            Legii.Skoro Wiślacy nie wywiązywali się z warunków zawartych w kontrakcie to
            wcale mu się nie dziwię,że zaprotestował.W końcu porządny piłkarz powinien
            porządnie zarabiać.
            • Gość: Dionizy Wichniarek do Legii IP: 62.87.165.* 10.01.02, 14:34
              Dobre nie?
              • Gość: Dionizy A może Bałuszyński? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.01.02, 14:49
                ?
                • Gość: Dionizy Chyba legii nie stać IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.01.02, 16:45
                  Chyba Legii nie stać na zatrudnienie żadnego z dwóch powyżej wymienionych
                  zawodników.Będzie trzeba pogodzić się z tym, że w czołowym polskim klubie
                  grają "fachowcy" klasy Nazaruk czy Svitlica.
                  • Gość: Dionizy Re: Chyba legii nie stać IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.01.02, 21:21
                    I obrońcy typu Gerasimovski czy wiecznie kontuzjowany Łapiński
                    • Gość: znawca OLI DO LEGII IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 11.01.02, 16:47
                      TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
                      • Gość: Dionizy Re: OLI DO LEGII IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 11.01.02, 17:20
                        Znawca miałeś się z tąd wynieść!!!
                        Piszesz same bzdury!
                        Olisadebe do Legii??
                        Ty wiesz ile Phanatinaikos by za niego chciał!!!
                        • Gość: Dionizy Co z Klimkiem? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 11.01.02, 17:26
                          Podobno Arkadiusz Klimek był testowany klinicznie w Krakowie.
                          Czy ktoś wie jak wypadł?
                          A może już podpisał kontrakt?
                          • Gość: wak Re: Co z Klimkiem? IP: 165.222.186.* 11.01.02, 18:21
                            Testy wypadly pomyslnie. Klimek z Wisla sie dogadal, tylko Wisla z Zaglebiem
                            nie moga dojsc do porozumienia. W gre wchodzi wymiana Klimka na Sarnata i
                            Nicinskiego, ale Sarnat nie bardzo sie chce przenosic do Zaglebia. Ma sie
                            wszystko rostrzygnac w przyszlym tygodniu
                          • Gość: Kirastas Re: Co z Klimkiem? IP: *.*.*.* 12.01.02, 12:23
                            po testach stwierdzono ze jest w stanie klinicznej... smierci (z pilkarskiego
                            punktu widzenia) :)
                            • Gość: Dionizy Re: Co z Klimkiem? IP: 62.87.165.* 13.01.02, 16:34
                              Gość portalu: Kirastas napisał(a):

> po testach stwierdzono ze jest w stanie klinicznej... smierci (z pilkarskiego
                              > punktu widzenia) :)
                              To znaczy że nie ma szans na powrót do dawnej, wysokiej formy?

• Gość: Dionizy Co z transferami Legii? IP: 62.87.165.* 14.01.02, 18:45
                                Czy ktoś wie jakich zawodników testuje trener Dragomir Okuka albo jakich
                                chciałby przetestować?A może Legia już podpisała z kimś kontrakt?
                                Proszę o odpowiedź kogoś dobrze poinformowanego.

(Oprócz nowego bramkarza)
                                • Gość: Cyfra Re: Co z transferami Legii? IP: *.dip.t-dialin.net 14.01.02, 19:32

> Czy ktoś wie jakich zawodników testuje trener Dragomir Okuka albo jakich
                                  > chciałby przetestować?A może Legia już podpisała z kimś kontrakt?
                                  > Proszę o odpowiedź kogoś dobrze poinformowanego.

Za dobrych zawodnikow trzeba duzo zaplacic,a nato Legie niestac.Zreszta i tak
                                  mistrzem bedzie Wisla!
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  >
                                  > (Oprócz nowego bramkarza)

• Gość: Dionizy Re: Co z transferami Legii? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 14.01.02, 20:32
                                    Cyfra, chyba masz rację mistrzostwo i tak zdobędzie Wisła.Ma dwa razy
                                    mocniejszy skład i gra dwa razy skuteczniej.
                                    • Gość: kostor Re: Co z transferami Legii? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.01.02, 23:49
                                      zobaczymy zobaczymy, nie mów hop zanim nie przeskoczysz. ja mam nadzieje ze
                                      sprowadza sławka wojciechowskiego
                                      • Gość: Dionizy Re: Co z transferami Legii? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.01.02, 18:32
                                        Gość portalu: kostor napisał(a):
                                        > zobaczymy zobaczymy, nie mów hop zanim nie przeskoczysz. ja mam nadzieje ze
                                        > sprowadza sławka wojciechowskiego
                                        A co on powiedział?

• Gość: kostor Re: Co z transferami Legii? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 18:53
                                        napisał zresztą i tak mistrzostwo zdobędzie wisła
                                        • Gość: Diomizy Karwan w Schalke? IP: 62.87.165.* 15.01.02, 19:12
                                          Podobno Bartek jest na testach w Schalke 04 Gelsenkirchen.
                                          Czy ktoś zna szczegóły?
                                          • Gość: Cyfra Re: Karwan w Schalke? IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.02, 08:14
                                            Gość portalu: Diomizy napisał(a):

> Podobno Bartek jest na testach w Schalke 04 Gelsenkirchen.
                                            > Czy ktoś zna szczegóły?

Zartujesz,przeciesz zawsze mowil ze Bundesliga Go nie interesuje.
                                            • Gość: Dionizy Re: Karwan w Schalke? IP: 62.87.165.* 16.01.02, 16:34
                                              Ale jednak pojechał tam na rozmowy.Zbyt wiele chyba z tego nie będzie bo
                                              podobno dzisiaj kończy się w Niemczech okres transwerowy.
                                    • campo Re: Co z transferami Legii? 16.01.02, 16:58

> Cyfra, chyba masz rację mistrzostwo i tak zdobędzie Wisła.Ma dwa razy
                                      > mocniejszy skład i gra dwa razy skuteczniej.

No nie wiem czy Wisła tak łatwo zdobędzie mistrzostwo.
                                      Do tej pory kupiła jedynie Sypniewskiego. Wrócił rowniez z Zagłębia Sosnowiec
                                      Kulawik. Natomiast nic nie wyszło z transferów Klimka i Grzybowskiego. Niciński
                                      poszedł do Lubina, Moskalewicz i Sarnat tez odejdą na, ale gdzie, jeszcze nie
                                      wiadomo. Olo może do Górnika (oby!), Sarnat do Widzewa. Bogdan Zając był na
                                      testach w Szturmie Graz ale z transferu nic chyba nie bedzie.
                                      Jak widać wzmocnienie Wisły jest dość skromne, przynajmniej na razie.
                                      Co do Legii, to Karwan chyba zostanie w tej drużynie do MS.

Pzdr.
                                      • Gość: Dionizy Z kim Legia rozegra sparingi? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 17.01.02, 15:25
                                        Z kim Legia rozegra sparingi?
                                        • campo Re: Z kim Legia rozegra sparingi? 17.01.02, 17:00
                                          PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ:
                                          Dragomir Okuka:
                                          " Podobnie jak ubiegłej zimy zaczynamy od zgrupowania w Dębicy. Trenujemy tam
                                          od 11 do 19 stycznia. W dniu powrotu do Warszawy planujemy rozegranie sparingu
                                          z miejscową "Wisłoką". 21 stycznia udajemy się na Cypr. Na wyspie Afrodyty
                                          będziemy do 4 lutego. W tym czasie rozegramy kilka spotkań kontrolnych. Naszymi
                                          przeciwnikami będą Slovan Bratysława, Zenit St. Petersburg, CSKA Sofia i
                                          Crvena Zvezda Belgrad. Potem kilka dni w Warszawie i prawdopodobnie sparing z
                                          ŁKS-em. Kolejny etap przygotowań to zgrupowanie w Hiszpanii (9-20 lutego),
                                          gdzie naszą formę sprawdzą duńskie: Aalborg i Aarhus oraz moskiewski Lokomotiw.
                                          Po powrocie do kraju planujemy rozegranie jeszcze jednego meczu z zespołem
                                          trzeciej ligi."

ze strony: www.pzpn.pl/podstrony/rozgrywki/index.php?id=435&offset=0

Pzdr.

• Gość: Dionizy TYPUJEMY sparingi!!! IP: 62.87.165.* 17.01.02, 18:37
                                            Legia-Wisłoka 2:0 Legia-Aarhus 4:1
                                            Legia-Slovan Bratysława 3:0
                                            Legia-Zenit St. Petersburg 3:1
                                            Legia-CSKA Sofia 2:1
                                            Legia-Crvena Zvezda Belgrad 0:0
                                            Legia-ŁKS 1:1
                                            Legia-Aalborg 4:0
                                            Legia-Lokomotiw 1:3
                                            • Gość: kostor Re: TYPUJEMY sparingi!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.01.02, 14:00
                                              mnie tam wali czy będą wygrywać sparingi czy nie, ważne zeby się dobrze
                                              przygotowali, a jak wiadomo często wyniki w sparingach nijak sie mają do
                                              wyników w lidze
                                              • Gość: Dionizy Re: TYPUJEMY sparingi!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.01.02, 16:37
                                                Ale dobre przygotowanie do sezonu to już bardzo dużo.
                                • Gość: mic W Legii nie badzie nowych zawodnikow IP: *.*.*.* 18.01.02, 21:38
                                  W Legii nie badzie nowych zawodnikow, jak dotad doszedl bulgarski bramkarz i to
                                  tyle. W klubie sa troszke klopoty z pieniedzmi /zaleglosci kontraktowe/.
                                  Dzialacze nie chca sciagac na sile sredniakow. Gdyby odszedl Karwan, to moze
                                  ktos za niego i to tyle. Z I drużyną trenuja Sebastian Nowak i Maciej
                                  Wojtas /dotychczas rezerwy/, wiecej inf. na stronie pzpn.pl w dziale
                                  rozgrywki - artykul po lidze, przed liga... /odc. 11/ -> polecam, bardzo fajna
                                  strona!
                                  • Gość: Dionizy Legia fartem wygrała z Wisłoką !!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.01.02, 18:03
                                    Przebywający na zgrupowaniu w Dębicy piłkarze Legii Warszawa pokonali w
                                    sobotnim meczu kontrolnym tamtejszą Wisłokę 2:1 (1:0).
                                    Pierwszą bramkę dla legionistów zdobył w 25 minucie spotkania z rzutu karnego
                                    Tomasz Kiełbowicz (po faulu na Mariuszu Piekarskim).
                                    Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w 52 minucie spotkania. Zwycięską
                                    bramkę dla Legii strzelił w 67 minucie Sebastian Nowak.
                                    Teraz widzę że rzeczywiście Legia nie potrzebuje wzmocnień.Skoro minimalnie
                                    wygrała z TAAKĄ drużyną!!!

• Gość: Dionizy Zawodnicy którzy grali w tym meczu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.01.02, 18:06
                                      Wojciech Kowalewski(I połowa)Radostin Stanew(II połowa)

Jacek Zieliński, Tomasz Łapiński, Wojciech Szala, Maciej Murawski, Sergiej
                                      Omeljańczuk, Tomasz Jarzębowski, Cezary Kucharski, Jecek Magiera, Mariusz
                                      Piekarski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Mierzejewski, Maciej
                                      Wojtaś, Stanko Svitlica, Sylwester Czereszewski, Aleksandar Vuković.

• Gość: mic Re: Zawodnicy którzy grali w tym meczu IP: *.*.*.* 19.01.02, 22:19
                                        Nie powinienes sie chyba jednak tak emocjonowac tym wynikiem. Po pierwsze to
                                        poczatek przygotowan, po drugie grali na sniegu i lodzie a w takich warunkach
                                        rzadzi przypadek a nie czysto pilkarskie umiejestnosci /ze przywolam tylko
                                        spotkanie Legia - Gornik 1:1 z marca 2000/. Kolejna sprawa to ilosc zawodnikow
                                        bioracych udzial w spotkaniu, itd. itp. Jak bedzie zobaczymy 2 marca
                                        • Gość: kostor Re: Zawodnicy którzy grali w tym meczu IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.01.02, 00:23
                                          dokładnie! ja nie wiem co ty dionizy tak sie podniecasz tymi sparingami, te
                                          mecze są wogóle niewymierne i nie mówią nic o przygotowaniu do sezonu.
                                          szczególnie pierwszy mecz kiedy przygotowania na dobrą sprawę dopiero zaczynają
                                          się rozkręcać. prawda jest tak ze to jak zespól będzie przygotowany do sezonu
                                          będziemy mogli wstępnie ocenić pewnie na początku kwietnia, a tak naprawdę to w
                                          momencie kiedy liga będzie zbliżać się do końca i okaże się czy ewentualny
                                          dobry poczętek nie skończy się zadyszką, a zły mistrzostwem, czy też zespół
                                          będzie grał równo do końca rundy
                                    • Gość: calagan Re: Legia fartem wygrała z Wisłoką !!! IP: 10.135.129.* 20.01.02, 14:14

> Przebywający na zgrupowaniu w Dębicy piłkarze Legii Warszawa pokonali w
                                      > sobotnim meczu kontrolnym tamtejszą Wisłokę 2:1 (1:0).
                                      > Pierwszą bramkę dla legionistów zdobył w 25 minucie spotkania z rzutu karnego
                                      > Tomasz Kiełbowicz (po faulu na Mariuszu Piekarskim).
                                      > Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w 52 minucie spotkania. Zwycięską
                                      > bramkę dla Legii strzelił w 67 minucie Sebastian Nowak.
                                      > Teraz widzę że rzeczywiście Legia nie potrzebuje wzmocnień.Skoro minimalnie
                                      > wygrała z TAAKĄ drużyną!!!

Tak jasne. Pobiegaj przez tydzien po 10 km, a pozniej zagraj meczyk. Napewno
                                      wygrasz wysoko, pewnie z 7 - 0. Bayern gra za tydzien juz w lidze i z
                                      trzecioligowcami wygrywa 2 - 0. Chlopaki pewnie sa ciency jak nie wiem co.
                                      • Gość: mic Re: Legia fartem wygrała z Wisłoką !!! IP: *.*.*.* 20.01.02, 15:49
                                        miejmy nadzieje ze Franio Smuda przygotuje Wisle rownie dobrze jak Legie rok
                                        temu.
                                        • Gość: Dionizy Re: Legia fartem wygrała z Wisłoką !!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.01.02, 21:11
                                          Zobaczymy jak spisze się w sparingu z mocniejszą drużyną.
        • Gość: TOMEK NIEŻLE KOMBINUJESZ IP: 195.164.213.* 20.03.02, 10:35
          SPOKO PISZESZ JEDNAK MAM NADZIEJĘ ŻE SĄDZISZ PODOBNIE JAK JA ŻE NAJLEPSZYM
          OBCOKRAJOWCEM NASZEJ LIGI JEST SIERGIEJ OMALJEŃCZUK . CO DO VUKOWICA TO JEST
          NAPRAWDĘ DOBRY OBAWIAM SIĘ TYLKO JERDNEGO ŻE TYLKO W NASZEJ LIDZE DAJE SOBIE RADĘ
          ALE JUŻ MECZ Z WALENCJĄ POKAZAŁ ŻE TO JEST PRZECIĘTNIAK CZCIAŁBYM SIE OCZYWIŚCIE
          MYLIĆ
      • Gość: Kirastas (od)skocznia od Malysza IP: *.*.*.* 21.01.02, 21:50
        co nowego w Legii, ciagniemy temat. Musi byc jakas (od)skocznia od Malysza
      • Gość: mic Re: Okuka szykuj Legię IP: *.*.*.* 22.01.02, 23:13
        Bartek znowu na walizkach. Tym razem zainteresowanie wyrazily londynskie
        Koguty. Czytaliscie w PS tekst, ze Legia mysli o sprowadzeniu Acimovica?
        Myslalem ze ze smiechu pekne, skad Polmot by wzial taka gore pieniedzy.
        • Gość: Dionizy kim jest Ten Acimovic? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 03.02.02, 19:59
          Gość portalu: mic napisał(a):
          >Bartek znowu na walizkach. Tym razem zainteresowanie wyrazily londynskie
          > Koguty. Czytaliscie w PS tekst, ze Legia mysli o sprowadzeniu Acimovica?
          > Myslalem ze ze smiechu pekne, skad Polmot by wzial taka gore pieniedzy.
          Póki co Bartek ma kontuzję i nie wystąpi w reprezentacji(z W.Owczymi).
          A tak wogóle kim jest ten Acimovic???

• Gość: calagan Re: kim jest Ten Acimovic? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 21:10

> Póki co Bartek ma kontuzję i nie wystąpi w reprezentacji(z W.Owczymi).
            > A tak wogóle kim jest ten Acimovic???
            >

Acimovic to prawy pomocnik Slowenski. Gra w reprezentacji. Ur. kolo 77. Wiecej
            info poszukaj na ktoryms serwisie legijnym.

• Gość: Dionizy Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.02.02, 09:08
              Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0:1

Chyba rzeczywiście zdobędą mistrzostwo...
              • Gość: kajo95 Re: Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 10:06

> Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0:1
                >
                > Chyba rzeczywiście zdobędą mistrzostwo...

rzeczywiście, można jakoś zrozumieć remis z trzecioligowym rozwojem i porażkę z
                bełchatowem wisły ale przegrana legii z z crvena zwezdą przchodzi wszelkie
                wyobrażenia.
                zastanów się zanim napiszesz jakieś bzdety!
                • pc Re: Ło Jezu! Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!! 04.02.02, 10:32
                  Sorry, ale mi się to kojarzy z "ekspertami" którzy chcieli zwalniać Engela po
                  tym jak reprezentacja kiepsko spisywała się w meczach towarzyskich.

No offence ... :P
                  • Gość: kostor Re: Ło Jezu! Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 04.02.02, 11:08
                    dokladnie!! dionizy jeżeli jestes kibicem legii to się uspokuj i zaufaj im
                    poprostu. sparingi nic nie oznaczają. liczą się tylko mecze o punkty. nie raz
                    się zdarzało ze drużyna miała słabe wyniki w sparingach a potem jechała z
                    mistrzem i nie raz że drużyna wygrywała wszystkie sparingi a potem zawalała
                    ligę.
                    • Gość: Dionizy Re: Ło Jezu! Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.02.02, 20:21
                      Coś w tym jest.Legia ze Smudą wygrywała sparingi a w lidze dostawali w d..
                      • Gość: Dionizy A co z zakupem Acimovicia? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 05.02.02, 15:31
                        A co z zakupem Acimovicia?
                        • Gość: Dionizy Zwycięstwo Legii w sparingu!!!!!!!! IP: 62.87.165.* 08.02.02, 09:39
                          Nareszcie!!!!
                          Piłkarze Legii Warszawa pokonali w czwartek w meczu sparingowym drugoligowy ŁKS
                          Łódź 4:1 (1:0).

Bramki: dla Legii - Sylwester Czereszewski dwie (15, 76), Mariusz Piekarski
                          (70) i Jacek Magiera (75); dla ŁKS - Radosław Matusiak (60).

Skład Legii: Kowalewski, Szala, Omeljańczuk, Murawski, Nowak, Magiera,
                          Sokołowski, Majewski, Kiełbowicz, Svitlica, Czereszewski. Po przerwie zagrali:
                          Stanew, Zieliński, Piekarski, Wojtaś, Siadaczka.

• Gość: kostor Re: Zwycięstwo Legii w sparingu!!!!!!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 08.02.02, 11:41
                            bardzo cieszy mnie dobra forma czeresia, to juz nie pierwszy sparing w którym
                            dobrze się prezentuje i w porównaniu z jesienia powinno to być duże wzmocnienie
                            • Gość: Dionizy Re: Zwycięstwo Legii w sparingu!!!!!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.02.02, 12:58
                              Ja także uważam że jest to świetny zawodnik i powinien dostać szansę w
                              reprezentacji.A w Legii najchętniej widziałbym go w ataku z Łukaszem
                              Mierzejewskim.Jest to zawodnik młody,utalentowany a do tego skuteczniejszy niż
                              Svitlica,Yahaya itp.Tworzyliby z "Czeresiem" niezły duet napastników.
                              • Gość: Dionizy Czereszewski do kadry! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.02.02, 20:28
                                Niech jedzie do Koreii i Japonii.
                                • Gość: Adam Re: Czereszewski do kadry! IP: *.dip.t-dialin.net 08.02.02, 20:56

> Niech jedzie do Koreii i Japonii.

Czereszewski,dobrze przygotowany jest lepszy od Karwana
                                  • Gość: kostor Re: Czereszewski do kadry! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.02.02, 13:18
                                    jeżeli na początku ligowych zmagań czereszewski, udowodni ze jest dobrze
                                    przygotowany, powinien dostac szanse. to nie bęędzie wprowadzanie do kadry
                                    nowego zawodnika, bo jest on dświadczonym reprezentantem i nie ma znaczenia ze
                                    grał za innego trenera, ale najpierw niech swoja formę potwierdzi w meczach o
                                    stawke.
                                    mierzejewski nie jest skuteczniejszy od scitlicy, bo co jak co ale braku
                                    skuteczności svitlicy zarzucić nie mozna. pozatym z tego co wiem to
                                    mierzejewski ma kontuzje i to chyba dość poważną
                                    • Gość: Dionizy Co z Kucharskim? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.02.02, 15:06
                                      Czy jest kontuzjowany?
                                      Dlaczego nie grał w sparingu?
                                      • Gość: kostor Re: Co z Kucharskim? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.02.02, 00:11
                                        zagral z shachtarem i strzelił gola
                                        • Gość: Dionizy Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 14.02.02, 14:31
                                          Legia wygrała 2:0 z Szachtarem Donieck!!
                                          A Wisła mistrz Polski dostała 1:5 z Venezią!!!!!!1
                                          Venezia jest na ostatnim miejscu w Serie A, a Szachtar w czołówce ligi
                                          Ukraińskiej!!!
                                          Chyba jednak LEGIA zdobędzie w tym sezonie mistrza!
                                          • Gość: kostor Re: Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.02.02, 16:22
                                            dionizy ty naprawde nabierz trochę dystansu do sparingów. stomil wygrał z
                                            hajdukiem 3:0 to może gdyby liga nie była podzielona walczyłby o europejskie
                                            puchary ?
                                            • Gość: Dionizy Re: Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!! IP: 62.87.165.* 14.02.02, 20:47
                                              Kostor, masz rację ale Stomil grał z drużyną naszpikowaną juniorami.
                                              • Gość: Dionizy Re: Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.02.02, 19:05
                                                "Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!!"
                                                I dostanie jeszcze nie raz w
                                                lidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                !!!!!!!!!!!!!!!!
                                                • Gość: znawca Z kim legia grała ostatni sparing? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.02.02, 16:09
                                                  Z kim legia grała ostatni sparing?
                                                  Z kim zagra najbliższy?
                                                  Mam nadzieję że jest tu ktoś dobrze poinformowany.
                                                  • Gość: dexter Re: Z kim legia grała ostatni sparing? IP: *.astercity.net / 10.128.138.* 19.02.02, 16:28
                                                    To rzeczywiście niezły z Ciebie znawca... Ostatni sparink był z Grazer AK,
                                                    następny z Elsbjorg (dzis), potem Dolcan Ząbki i koniec.
                                                    pzdr
                                                    • Gość: Dionizy Kowalewski na zgrupowaniu Schachtara!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.02.02, 20:03
                                                      Bramkarz warszawskiej Legii, niespodziewanie dla wszystkich opuścił zgrupowanie
                                                      tego klubu w andaluzyjskiej miejscowości Chiclana de la Frontera i wylądował na
                                                      zgrupowaniu… Schachtara Donieck!
                                                      Wszystko wskazuje na to, że Kowalewski po środowym sparingu Schachtara z
                                                      Malagą, podczas którego zostanie sprawdzony, podpisze kontrakt z ukraińskim
                                                      klubem!!!!!!!!

• Gość: Dionizy Decyzja w sprawie Kowalewskiego do końca tygodnia IP: 62.87.165.* 22.02.02, 18:46
                                                      Decyzja w sprawie transferu bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski i Legii
                                                      Warszawa Wojciecha Kowalewskiego do Szachtara Donieck zapadnie do końca
                                                      tygodnia - poinformowano na jednej z ukraińskich stron internetowych.

• Gość: Dionizy Szachtar zdecydował się na Kowalewskiego!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 23.02.02, 20:15
                                                      Ukraiński klub Szachtar Donieck, w którym występuje Mariusz Lewandowski,
                                                      zdecydował się na zakup dotychczasowego bramkarza Legii Warszawa, Wojciecha
                                                      Kowalewskiego.
                                                      Według nieoficjalnych informacji Legia wyceniła Kowalewskiego na 800 tysięcy
                                                      euro.
                                                      Jak poinformował Leszek Miklas, prezes Legii, do ustalenia pozostały tylko
                                                      drobne szczegóły umowy zawodnika z Szachtarem.

• Gość: Dionizy Dolcan-Legia 0:7!!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 23.02.02, 20:18
                                                      Piłkarze Legii Warszawa pokonali w sobotę w towarzyskim meczu rozegranym w
                                                      Ząbkach, miejscowy trzecioligowy Dolcan 7:0. Dwie bramki strzelił Cezary
                                                      Kucharski, a po jednej Jacek Magiera, Tomasz Sokołowski, Pascal Ekwueme(czy
                                                      ktoś zna szczegóły na jego temat?), Adam Majewski i Moussa Yahaya. W sparingu
                                                      nie wystąpił Wojciech Kowalewski, który od soboty jest zawodnikiem Szachtara
                                                      Donieck. W pierwszej połowie w bramce Legii zagrał Bułgar Radostin Stanew, a po
                                                      przerwie zastąpił go Artur Boruc.

• Gość: kostor Re: Dolcan-Legia 0:7!!!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 23.02.02, 22:37
                                                      pascal ekwueme to jeden z braci emmanuela występujących w polsce, drugi zdaje
                                                      sie martin trafi być może na konwiktorską, tak więc przy dużym szczęściu dla
                                                      rodziny ekwueme będzie ich juz 3 w pierwszej lidze, aczkolwiek moim zdaniem
                                                      bardziej prawdopodobne jest ze nie będzei żadnego, czy ktoś zna składy w tym
                                                      meczu?
                                          • Gość: Cinek_ok Re: Legia wygrała a Wisła w dupę dostała!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 13:08
                                            Przegrali z Crveną Zvezdą!!!!!!!!!!!!!!!!! adres: *.walbrzych.dialog.net.pl
                                            Gość portalu: Dionizy 04-02-2002 09:08 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0:1

Chyba rzeczywiście zdobędą mistrzostwo...

> Legia wygrała 2:0 z Szachtarem Donieck!!
                                            > A Wisła mistrz Polski dostała 1:5 z Venezią!!!!!!1
                                            > Venezia jest na ostatnim miejscu w Serie A, a Szachtar w czołówce ligi
                                            > Ukraińskiej!!!
                                            > Chyba jednak LEGIA zdobędzie w tym sezonie mistrza!

Hmmm... chyba sie faktycznie znasz na pilce kretynie.
                                            • Gość: Dionizy Do Cipka_OK IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.02.02, 14:51
                                              A czy któryś z wyników ci się nie zgadza?
                                              • Gość: acton Elloooo... IP: *.jedwab.net.pl 25.02.02, 17:53
                                                Prawdę zweryfikuje boisko. Odkąd pamiętam kibice Legii zawsze hucznie zapowiadali
                                                mistrza, a potem tia:))) Pewnie będzie i tym razem. Módlcie się, żebyście
                                                zobaczyli tylko plecy Wisły, bo może się okazać znacznie gorzej...np. Kuchenki
                                                Wronki, albo jeszcze lepiej Polonia. Papa! Miłej komnwersacji!

• Gość: Dionizy Re: Elloooo... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.02.02, 18:05
                                                  Jak narazie to wygląda że Legia jest najlepiej przygotowana ze wszystkch drużyn
                                                  do sezonu.Jeśli Karwan wyleczy szybko kontuzję to może być ciekawie...
                                                  • Gość: Cyfra Re: Elloooo... IP: *.dip.t-dialin.net 26.02.02, 17:03

> Jak narazie to wygląda że Legia jest najlepiej przygotowana ze wszystkch drużyn
                                                    >
                                                    > do sezonu.Jeśli Karwan wyleczy szybko kontuzję to może być ciekawie...

Kto jest najlepiej przygotowany do sezonu to sie okaze na koncu sezonu.Mecze
                                                    sparingowe sa calkiem inne i na ich podstawie nie mozna ocenic mozliwosci
                                                    danej druzyny.
                                                    • Gość: Dionizy Nowy bramkarz Legii! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 27.02.02, 15:47
                                                      Wczoraj na treningu warszawskiej Legii pojawił się 22-letni bramkarz Krzysztof
                                                      Tyma, który prawdopodobnie zastąpi wytransferowanego do Szachtara Donieck
                                                      Wojciecha Kowalewskiego. Przez dwa lata był zawodnikiem belgijskiego Excelsioru
                                                      Mouscron, jednak nie udało mu się przebić do składu pierwszego zespołu.
                                                      Niedawno był chwalony przez trenera bramkarzy w reprezentacji kraju - Józefa
                                                      Młynarczyka.
                                                      Czy waszym zdaniem będzie to wzmocnienie?

• Gość: kostor Re: Nowy bramkarz Legii! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 27.02.02, 16:06
                                                      moim zdaniem potrzebny jest 3 bramkarz i to włąśnie on
                                                    • Gość: Dionizy Re: Nowy bramkarz Legii! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.02.02, 15:11
                                                      Myślisz że jest gorszy od Artura Boruca?
      • Gość: Dionizy Legia:Amica 3:2! I kto będzie mistrzem? IP: 62.87.165.* 04.03.02, 14:58
        Bramki: Bramki: Magiera (65., bez asysty), Czereszewski (80., z podania
        Vukovicia), Kucharski (90. z podania Vukovicia) - Zieńczuk (34., z podania
        Podbrożnego), Dembiński (88., z podania Króla)

• Gość: Dionizy Typowanie Pogoń-Legia IP: 62.87.165.* 08.03.02, 12:40
        Mój typ to 1:3
      • Gość: Dionizy Wstyd IP: 62.87.165.* 09.03.02, 08:31
        Pogoń-Legia 2:2
        • Gość: Dionizy Polonia-Wisła 4:2 IP: 62.87.165.* 09.03.02, 18:09
          Teraz jestem spokojniejszy o mistrzostwo dla Legii.
          Dzięki Ci POLONIO>
          • Gość: kostor Re: Polonia-Wisła 4:2 IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.03.02, 22:16
            człowieku ty masz chyba psychoze maniakalno-depresyjna tak często ci się
            nbastroje zminiają.
            • Gość: Dionizy Re: Polonia-Wisła 4:2 IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.03.02, 17:22
              A kto mógł przypuszczać że Polonia w takim składzie wygra z Wisłą.
              • Gość: johnek Re: Polonia-Wisła 4:2 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.03.02, 17:25
                Dzieki Polonii legia bedzie liderem po nastepnej kolejce.
                • Gość: Dionizy Re: Polonia-Wisła 4:2 IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.03.02, 20:21
                  A z kim Legia i Wisła grają za tydzień?
      • piotr+ wiosna w toku 10.03.02, 20:52
        Jak na razie jest nieźle - Legia jest nadal na drugim miejscu ale przecież
        odrabia straty. Chciałbym w tym roku jednak tego mistrza na Łazienkowskiej
        zobaczyć - stęskniłem się za nim bardzo
        • Gość: kostor Re: wiosna w toku IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.03.02, 00:55
          oj tak tyle lat, jush... coś mi się wydaje że jesli nawet legia mistrzem nie
          bedzie to od czasu bojów z widzewem bedzie mistrzostwa najbliżej
          • Gość: Dionizy Re: wiosna w toku IP: 62.87.165.* 11.03.02, 16:21
            Nie martw sie kostorku w tym roku mistrz na Łazienkowskiej powinien
            być.Dragomir Okuka musi jednak zacząć wystawiać w pierwszym składzie
            S.Czereszewskiego i zrezygnować z gry Svitlicy,Yahai,Gerasimovskiego itp.
      • Gość: Dionizy TYPUJEMY!!! IP: 62.87.165.* 13.03.02, 16:31
        Typujemy Legia-Wisła

Mój typ to 2:2
        • Gość: kostor Re: TYPUJEMY!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.03.02, 16:58
          3-2 dla legii
        • Gość: dexter do Dionizy IP: *.astercity.net / 10.128.138.* 14.03.02, 00:39
          Dionizy napisał:
          "A z kim Legia i Wisła grają za tydzień?"
          No to niezły z Ciebie kibic, chyba raczej taki niedzielny, piszesz i piszesz o
          tej Legii, a pewnie nawet na stadionie nie byłeś, nikt nikomu nie zabrania
          pisać, ale jak możesz się wypowiadać o Legii, skoro nawet nie wiedziałeś z kim
          grają następny mecz (tymbardziej, że jest to mecz z Wisłą).
          do zobaczenia w piątek na Łazienkowskiej, hehe...

• Gość: WISLAK Legia sucks IP: *.udg.es 14.03.02, 00:49
        Nic Wam nie pomoze, Wisla i tak zostnie mistrzem, a Wy dostniecie w dupe w
        rundzie kwalifikacyjnej do pucharu UEFA sledzie
        • Gość: kajo95 Re: Legia sucks IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 14.03.02, 07:41
          Gość portalu: WISLAK napisał(a):

> Nic Wam nie pomoze, Wisla i tak zostnie mistrzem, a Wy dostniecie w dupe w
          > rundzie kwalifikacyjnej do pucharu UEFA sledzie

jak na razie to w dupe dostała wisła hehehehehehe
          • Gość: Cynio Re: Legia PANY! IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 14.03.02, 08:21
            Gość portalu: kajo95 napisał(a):

> Gość portalu: WISLAK napisał(a):
            >
            > > Nic Wam nie pomoze, Wisla i tak zostnie mistrzem, a Wy dostniecie w dupe w
            >
            > > rundzie kwalifikacyjnej do pucharu UEFA sledzie
            >
            > jak na razie to w dupe dostała wisła hehehehehehe

a to jest początek końca jej, niech dalej franias trzymają, on znakomicie może
            spierdolic potencjał każdej ekipy :)))

pozdr.

• Gość: Dionizy Pomagamy Okuce IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 14.03.02, 19:56
              Jaki waszym zdaniem powiniem być skład Legii w piątkowym meczu?

Ja proponuję taki:
              Stanew-Zieliński,Omieljańczuk, Jóźwiak - Karwan, Murawski, Magiera, Vukovic,
              Sokołowski-Czereszewski, Kucharski

• bebeyo Re: Pomagamy Okuce 15.03.02, 18:47
                zamiast magiery majewski i bedzie ok
                • Gość: Cynio OKUKA jest Boski!!!! IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 15.03.02, 22:13
                  i chyba nikt nie zaprzeczy!
      • Gość: Rafał Re: Okuka szykuj Legię IP: *.zamosc.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 22:21
        Okuka! Szykuj Legię... do koronacji. Panie Dragomirze - jest Pan najlepszym
        trenerem Legii od dłuższego czasu i jestem Pańskim zajebistym fanem. Oby tak
        dalej. Ciekawe co myślą teraz Ci, którzy jeszcze niedawno kazali mu się wynosić?
      • Gość: Rezor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.goclaw.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 22:25
        Ale w dzisiejszym meczy Kiełbowicz jak i magiera zagrali bardzo ddobre
        spotkanie. Mojm zdanie to trzeba by się pozbyć polmotu napoczątek i zająć się w
        końcu własnością gruntów bo inaczej nigdy nie będziemy mieli stadionu na
        europejskąskale.
        • Gość: kostor Re: Okuka szykuj Legię IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.03.02, 00:46
          hehe a mówiłem żę okuka jest wporządku ? =;-)))))))
          • Gość: Dionizy Legia coraz bliżej mistrza IP: 62.87.165.* 16.03.02, 08:14
            Amica....Pokonana!
            Wisła....Pokonana!
            Jeszcze tylko Polonia i może Odra mogą powalczyć z Legią.
            Pozostali mogą już chyba chylić czoła przed nowym mistrzem!!!!
            • Gość: kostor Re: Legia coraz bliżej mistrza IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.03.02, 10:22
              nie zapominaj o ruchu, który jest zawsze groźny
              • Gość: Dionizy Re: Legia coraz bliżej mistrza IP: 62.87.165.* 16.03.02, 11:24
                ale o mistrzostwo nie walczy
            • Gość: Cinek_ok Re: Legia coraz bliżej mistrza IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.02, 19:54

> Amica....Pokonana!
              > Wisła....Pokonana!
              > Jeszcze tylko Polonia i może Odra mogą powalczyć z Legią.
              > Pozostali mogą już chyba chylić czoła przed nowym mistrzem!!!!

Bosz... gosciu. Im wiecej piszesz tym bardziej mnie wkurwiasz. Proponuje potrenowac matematyke - zostalo 9 kolejek
              i w ch... punktow do zdobycia. Legia moze i pokonala wisle co nie znaczy ze w nastepnej kolejce nie przedupczy z
              jaks tam Odra.
              Nie wiem od kiedy kibicujesz Legii ale odnosze wrazenie, ze nie masz pojecia o pilce a juz tym bardziej brak ci
              jakiegokolwiem realizmu. Rozumiem ze mozna byc optymista ale takie pieprzenie jakie tu odstawiasz to dramat.
              Niedlugo pewnie napiszesz ze zdobedziemy Puchar Europy...
              • Gość: Dionizy Do Cipka_OK IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.03.02, 16:11
                Jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj.
            • Gość: Krasek Re: Legia coraz bliżej mistrza IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.03.02, 11:50

> Amica....Pokonana!
              > Wisła....Pokonana!
              > Jeszcze tylko Polonia i może Odra mogą powalczyć z Legią.
              > Pozostali mogą już chyba chylić czoła przed nowym mistrzem!!!!

No i racja. Ja tam nie jestem fanatykiem żadnej drużyny. Zazwyczaj kibicuję
              lepszym, dlaczego - bo nałogowo obstawiam u buków :)
              Oglądałem wszystkie mecze rundy wiosennej Wisły i Legii. Legia wywarła na mnie o
              wiele lepsze wrażenie, Wisła z teoretycznie najsilniejszym składem w lidze razi
              nieskutecznością. Wczorajszy remis z GKS to istna porażka, śmiechu warte, jestem
              na nich wkurzony bo zepsuli mi ładny kupon.
              Mam nadzieję, że Legia pokarze dzisiaj klasę i zdystansuje Wisłę.

Pozdrawiam
              • Gość: ćvich Re: Legia coraz bliżej mistrza IP: 213.17.165.* 20.03.02, 12:00
                Przydałyby sie trzy punkty w Wodzisławiu, ale nie ma co zapeszać. Trzymam
                kciuki!!
                A wpadki Wisły, no i Amiki trzeba wykorzystywać bezwzględnie, to na koniec nie
                będzie nerwówki...
                • Gość: Dionizy Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0:1,trwa 1 połowa IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.03.02, 16:05
                  Sylwester Czereszewski!!!!!!!!!!!
                  • obuz Re: Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0:1,trwa 1 połowa 20.03.02, 16:08
                    Oby tak dalej!!!!!
                    • Gość: Dionizy Typujemy Legia-Ruch!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 22.03.02, 19:28
                      Mój typ to:
                      1:0 dla Legii of course
                      • Gość: Mikołaj Re: Typujemy Legia-Ruch!!! IP: *.acn.waw.pl 22.03.02, 19:31
                        2:1 dla Legii
                        • Gość: Dionizy Legia-Ruch 0:1 trwa I połowa IP: 62.87.165.* 23.03.02, 18:54
                          Davor Suker gola wbił
                          • Gość: Dionizy Legia-Ruch 2:1!!!! IP: 62.87.165.* 23.03.02, 20:14
                            To mi się podoba!!!!!!!!
                      • Gość: JA!!! Re: Typujemy Legia-Ruch!!! IP: *.localdomain / 192.168.3.* 20.06.02, 00:24