Gość: czex
IP: *.aster.pl
22.06.08, 00:57
czytam teksty pana steca, słuchałem swojego czasu na tvn w OE i się
zastanawiam czy ten człowiek kocha piłkę nożną czy pisze o niej bo dostaje
hajs. Odgórnie ocenia jakby był wielkim guru, każdym jego napisanym słowem
czy wypowiedzią coraz bardziej dochodzę do wniosku że powinien się zajmować
tym fachem, niech pisze o polityce, tam wszystkie chwyty dozwolone. Nie chce
wyjść na internetowego napinacza ale nie mam gdzie indziej wyrazić swojej
dezaprobaty. Panie stec skończ pan z tymi bzdurami, albo skończ choć
jakikolwiek kurs instruktorski, albo najlepiej przeczytaj książkę o piłce,
tylko nie biografię jerzego dudka...