Gość: artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 16:36 no tak, jedyny polski klub, w ktorym kreuja sie gwiazdy na skale swiatowa, ale coz, jak sie ma znakomitych "lowcow" to nic dziwnego. Tylko pogratulowac. ŁKS Lomża pozdrawia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kontuzja rowa? Kontuzja Edsona bidulka IP: *.toya.net.pl 29.06.08, 13:34 buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś