Gość: Ebizz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 12:58 Chyba o Borucu zapomnieli ??!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dfdg Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 13:03 no włacvha a bufon to jest zjeb nic nie pokazał na tych mistrzostwach ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciasther Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 13:21 HAHAHA, a co tam robi Buffon? Z całym szacunkiem do niego ale na tych mistrzostwach nie pokazał NIC przez wielkie N I i C. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 14:38 Buffon nie pokazał nic, gdyż to nie pokaz mody był a Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Ocenianie kto jest lepszy z czwórki wyróżniających się bramkarzy jest bardzo rudne, gdyż każdy z nich bronił w innych sytuacjach i nie wiadomo kto jak by się zachował na miejscu innego. Wybranie Buffona na najlepszego jest wyborem subiektywnym i na pewno obciążonym jakimś jeszcze kluczem konieczności uhonorowania jakoś wszystkich ćwierćfinalistów, niemniej jednak pisanie, że Buffon bronił nijako jest skrajnym deblizmem, gdyż gościu bronił fantastycznie. A dla lubiących suche fakty i statystyki przypomnę tylko, że Gianluigi wybronił rzut karny w meczu z Rumunią i tym samym zapewnił de facto Włochom wyjście z grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.chello.pl 30.06.08, 13:22 hahahahahahahahaha! a gdzie "najlepszy bramkarz mistrzostw" Boruc, przecież "rozchwytują go wszystkie największe kluby"?? ale spoko, w sondzie zczubaków na pewno wygra - w końcu Polacy są obiektywni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mx Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: 91.198.145.* 30.06.08, 13:34 smiechu warte..zreszta jak wiekszosc plebiscytow by fifa i uefa. co tam robia: - buffon??????? - lahm????? gosc ktory nie umie grac na obronie, ktory zawalal bramki z hiszpania, turcja, portugalia? - arshavin??? zagral 2 mecze na euro, jedynie jeden z holandia genialnie, drugie beznadziejnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrówa Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: 193.138.241.* 30.06.08, 13:32 Boruc o niebo lepszy od Gigiego Buffona to czemu wpisali tam Włocha?- bo jego drużyna wyszła z grupy ;) i byl lepszy od bramkarzy Turcji i Rosji i od Lehmanna który motał się na bramce jak głupi ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eq Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.aster.pl 30.06.08, 14:08 Senna był najlepszy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baloo Lahm?? IP: *.chello.pl 30.06.08, 14:18 Ja rozumiem, że obrońca, który strzela bramki jest widowiskowy, ale to w końcu nie jest jego podstawowa rola, on przede wszystkim odpowiada, żeby "z tyłu było na zero", a po błędach Lahma padły 2 bardzo istotne bramki przeciw Niemcom: najpierw Turcy, a potem Torres... Sami przyznacie, że to chyba nie jest "dorobek" wyróżniającego się obrońcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymon349 Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 18:34 w 11-ce wg UEFA jest 23 piłkarzy. To jest to 11-ka czy kadra najlepsza na EURO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtz Boruc za Buffona IP: *.189.78.137.e-plan.pl 30.06.08, 21:14 zdecydowanie. Buffon niewiele pokazal, byl niepewny w wielu interwencjach. Najlepszym bramkarzem EURO byl Boruc oraz Casillas. Bez dwoch zdan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opieu Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 21:58 nie jedenastka tylko dwudziestka trójka :) Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 30.06.08, 22:40 OK, zapomnieli tylko o boskim Sergio Ramosie i A.Borucu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: higo Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 00:41 eh i znowu wraca ten 'boski Boruc'...cale szczescie ze zostaje w 'boskiej szkockiej lidze' i przez najblizsze pol roku bedzie troche spokoju:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XAF Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 13:01 Zdecydowanie podpisuje sie pod tym wyborem UEFA. Piłkarz Barcelony nigdy nie był dostatecznie doceniony, ale to się wreszcie zmieniło. Wyróżnienie absolutnie zasłużone i gratuluję Katalończykowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm o nikim nie zapomnieli IP: 193.201.167.* 02.07.08, 11:54 kluczem przy wyborze tej 23 osobowej 11tki było widocznie wyjście z grupy reprezentacji, w której piłkarze grali Odpowiedz Link Zgłoś