Dodaj do ulubionych

Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 12:58
Chyba o Borucu zapomnieli ??!!
Obserwuj wątek
    • Gość: dfdg Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 13:03
      no włacvha a bufon to jest zjeb nic nie pokazał na tych mistrzostwach
      !
    • Gość: ciasther Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 13:21
      HAHAHA, a co tam robi Buffon? Z całym szacunkiem do niego ale na tych
      mistrzostwach nie pokazał NIC przez wielkie N I i C.
      • Gość: Pablo Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 14:38
        Buffon nie pokazał nic, gdyż to nie pokaz mody
        był a Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

        Ocenianie kto jest lepszy z czwórki wyróżniających
        się bramkarzy jest bardzo rudne, gdyż każdy z nich bronił
        w innych sytuacjach i nie wiadomo kto jak by się
        zachował na miejscu innego.

        Wybranie Buffona na najlepszego jest wyborem
        subiektywnym i na pewno obciążonym jakimś jeszcze
        kluczem konieczności uhonorowania jakoś wszystkich
        ćwierćfinalistów, niemniej jednak pisanie, że Buffon
        bronił nijako jest skrajnym deblizmem, gdyż gościu
        bronił fantastycznie. A dla lubiących suche fakty i statystyki
        przypomnę tylko, że Gianluigi wybronił rzut karny
        w meczu z Rumunią i tym samym zapewnił de facto Włochom
        wyjście z grupy.
    • Gość: zet Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.chello.pl 30.06.08, 13:22
      hahahahahahahahaha!
      a gdzie "najlepszy bramkarz mistrzostw" Boruc, przecież "rozchwytują go wszystkie największe kluby"??
      ale spoko, w sondzie zczubaków na pewno wygra - w końcu Polacy są obiektywni
      • Gość: mx Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: 91.198.145.* 30.06.08, 13:34
        smiechu warte..zreszta jak wiekszosc plebiscytow by fifa i uefa.
        co tam robia:
        - buffon???????
        - lahm????? gosc ktory nie umie grac na obronie, ktory zawalal bramki z
        hiszpania, turcja, portugalia?
        - arshavin??? zagral 2 mecze na euro, jedynie jeden z holandia genialnie, drugie
        beznadziejnie.
    • Gość: Mrówa Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: 193.138.241.* 30.06.08, 13:32
      Boruc o niebo lepszy od Gigiego Buffona to czemu wpisali tam Włocha?- bo jego
      drużyna wyszła z grupy ;) i byl lepszy od bramkarzy Turcji i Rosji i od Lehmanna
      który motał się na bramce jak głupi ;D
    • Gość: eq Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.aster.pl 30.06.08, 14:08
      Senna był najlepszy!
    • Gość: Baloo Lahm?? IP: *.chello.pl 30.06.08, 14:18
      Ja rozumiem, że obrońca, który strzela bramki jest widowiskowy, ale to w końcu nie jest jego podstawowa rola, on przede wszystkim odpowiada, żeby "z tyłu było na zero", a po błędach Lahma padły 2 bardzo istotne bramki przeciw Niemcom: najpierw Turcy, a potem Torres... Sami przyznacie, że to chyba nie jest "dorobek" wyróżniającego się obrońcy.
    • Gość: szymon349 Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 18:34

      w 11-ce wg UEFA jest 23 piłkarzy. To jest to 11-ka czy kadra
      najlepsza na EURO?
    • Gość: rtz Boruc za Buffona IP: *.189.78.137.e-plan.pl 30.06.08, 21:14
      zdecydowanie.
      Buffon niewiele pokazal, byl niepewny w wielu interwencjach.
      Najlepszym bramkarzem EURO byl Boruc oraz Casillas.
      Bez dwoch zdan
    • Gość: opieu Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.08, 21:58
      nie jedenastka tylko dwudziestka trójka :)
    • jakeww Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 30.06.08, 22:40
      OK, zapomnieli tylko o boskim Sergio Ramosie i A.Borucu
    • Gość: higo Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 00:41
      eh i znowu wraca ten 'boski Boruc'...cale szczescie ze zostaje w 'boskiej
      szkockiej lidze' i przez najblizsze pol roku bedzie troche spokoju:)
    • Gość: XAF Re: Xavi Hernandez piłkarzem Euro 2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 13:01
      Zdecydowanie podpisuje sie pod tym wyborem UEFA. Piłkarz Barcelony nigdy nie był
      dostatecznie doceniony, ale to się wreszcie zmieniło. Wyróżnienie absolutnie
      zasłużone i gratuluję Katalończykowi.
    • Gość: hmmm o nikim nie zapomnieli IP: 193.201.167.* 02.07.08, 11:54
      kluczem przy wyborze tej 23 osobowej 11tki było widocznie wyjście z
      grupy reprezentacji, w której piłkarze grali

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka