jakeww 03.07.08, 11:20 Panowie, ale co z tym milionem euro - naprawdę ten Benhaker taką umowę wynegecjował że jak odejdzie to musimy mu milion zapłacić?!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PrzemekMaster Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.08, 11:27 Najśmieszniejsze jest to że jak zespół wygrywał bo nie było presji (eliminacje) to kazdy z nich mówił jaki to ten Leo nie jest, a kiedy zespół przegrał nie z jego winy, bo on przygotował ich jak do każdego innego meczu to nagle Leo jest słaby i trzeba go zwolnić lub dać mu swoich ludzi(gorszych). Szkoda ze nikt nie liczy sie z kibicami którzy chcą by Leo pozostał Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww a skąd ty to wiesz? z 3-tyg. przygotowań? 03.07.08, 11:33 a kiedy zespół przegrał nie z jego winy, bo on przygotował ich jak do każdego innego meczu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Leo zostań! Zostań! Zostań! Zostanie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 13:08 Beenhakker jest kartą przetargową Listkiewicza, a skoro Leo zostanie to oznacza, że naród tego chce. I całe szczęście, że dostał ogromny kontrakt gwarantujący mu pracę przez najbliższe 2 lata. Silną drużynę buduje się przez lata. Żaden z poprzedników Beenhakkera nie wspominał, że zamierza taką drużynę zbudować. Natomiast Beenhakker przypomina o tym bardzo często, a ja widzę, że ten plan wykonuje. Ale potrzebuje kilku kolejnych lat, no i przede wszystkim: zmian w PZPN, zmian generalnych, poprzedzonych całkowitą rozbiórką. Za stan zdrowia narkomana nie odpowiada jego lekarz... Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Rozgonic PZPN 03.07.08, 14:39 Rozgonic PZPN. Banda oszustow i hohsztaplerow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Leo zostań! Zostań! Zostań! Zostanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:38 Jaki naród tego chce, kto sie wypowiada w moim imieniu, tego sobie nie życzę!!,aby ktoś wypowiadał sie w moim imieniu!. Leo powinien odejść bo jak widzieliśmy nie jest dobrym trenerem, nie wiedziałam że badziewiakowi trzeba za nieuctwo płacić tak wielkie pieniądze!. Wiem K. Górski nie żyje(zawsze zapamiętam do końca życia jego mecze i jego drużynę, takiego trenera i takich meczy Polska długo nie będzie miała)) . Niestety ale jako kibic widze że mecze sa ustawiane,trzeba byc debilem aby tego nie widzieć! i to jest dla mnie skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt leśne dziadki won z posadki IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 18:50 leśne dziadki won z posadki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abrams Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 91.198.118.* 03.07.08, 11:28 Jak oni wyrzuca Benhakera to my powinniśmy wyrzucić ich. To skandal by wbrew społeczeństwu wyrzucało sie kogoś tylko dlatego ze jakiś człowiek (czyt. lato) i jego kolesie mieli taki kaprys. My nie chcemy takiego zarządu - ten zarząd jest dla ludzi a nie ludzie dla zarządu - może ktoś im to wytłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PrzemekMaster Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.08, 11:30 oni powinni byc wyrzuceni juz dawno razem z Michałkiem na czele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hfat Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 11:39 A co ma do tego "społeczeństwo"? PZPN to związek działaczy i klubów piłkarskich, nie jest własnością jakiegoś ogółu społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abrams Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: 91.198.118.* 03.07.08, 11:48 hfat: piłka nożna nie jest własnością prywatna. jej odbiorcami jest społeczeństwo (kibice) a nie sam zarząd działający dla samych siebie. To nie jest fabryka cukierków - i masz wybór czy kupisz taki czy inny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luke Wsparcie dla Beenhakkera... IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 11:31 Z chęcią wybrałbym się pod Sheratona jeśli zorganizowałaby się grupka ze wsparciem dla Beenhakkera - aby te durnie byli pod bezpośrednim naciskiem kibiców (i nie mam tu na myśli siły fizycznej tylko psychologiczną)... Zostawić Leo! Nigdy nie będziemy mieli mocnej drużyny jeśli będzie zmiana trenera co 2 lata! A o lepszego trenera będzie trudno, bo nikt lepszy nie przyjdzie prowadzić naszej reprezentacji - mowa oczywiście o trenerach z zagranicy... bo Polska myśl szkoleniowa wiadomo do czego się nadaje (mówię o starszych trenerach). Młodzi powinni się szkolić właśnie pod okiem zagranicznych trenerów, w klubach zachodnich... I najważniejsza rzecz rozpieprzyć ten wydział szkolenia, bo to ich postawa prowadzi do kompletnej zapaści polskiej piłki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin G. Re: Wsparcie dla Beenhakkera... IP: 81.210.24.* 03.07.08, 11:42 Dobrze powiedziane...Nie mogę nazwać siebie znawcą polskiej piłki nożnej. W zasadzie oglądam tylko mecze reprezentacji od pamiętnego mundialu w Korei i Japonii. Nie siedzę w temacie, ale swój rozum mam. Nie muszę być ekspertem by wiedzieć, że rak toczy cały ten piep**ny PZPN;/ Znawcy od siedmiu boleści, którzy leczą jakieś kompleksy na Leo. Żal im tyłki ściska,że daje sobie radę. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam wypowiedzi ludzi z PZPN taka jak ta Laty.... Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Re: Wsparcie dla Beenhakkera... 03.07.08, 14:08 Może jest jakiś adres mailowy sztabu reprezentacji? Selekcjonera? Marty Alf? Ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenny Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 194.36.128.* 03.07.08, 11:32 Mam pytanie. W jakim jezyku beda rozmawiac? Bo chyba nie po angielsku:) Nie wierze ze nasze barany potrafia mowic w tym jezyku (no moze oprocz listka). Chyba ze tlumacza maja:) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj 03.07.08, 11:32 Co do Porady i tego drugiego miglanca (chyba Kuźniar) to oni nigdy nie wiedzą o czym mowa. Dlatego tak mnie śmieszy jak mówią, że TVN czymś manipuluje. Bo to jednak zakłada jakąś inteligencję manipulatora. A Kuźniar potrafi powiedzieć, że śmieci nie trzeba segregować, bo ON SŁYSZAŁ - że to wszystko trafia do jednego kontenera. A ten Porada? Jak się zwraca do Popielarskiej? Majeczko, ojej - czy to znaczy, że wszyscy ją tam po kiblach grzmocą? Co za palanty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emicx Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 11:33 Byłby frajerem jesli by nie mial takiej klauzuli, oczywiscie ze ma, kazdy sie tak zabezpiecza przed lesnymi dziadkami ktorzy chca zwalniac zagranicznych trenerow przy byle okazji, nawet bez wzgledu na wyniki, rozgonic to lesne bractwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzes P. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: *.static.akk.net.pl 03.07.08, 11:38 no Zczubaki, mało brakowało a przeoczyłbym tą relację na żywo. Musicie się postarać o lepszy marketing. Mam nadzieję że czołówka "Polskiej Miernoty Szkoleniowej" wysłucha przynajmniej Beenhakker i jego analizy przyczyn porażki. Liczę na to że dostaniemy porządne podsumowanie występu naszych na ME. Choć po tym co wygaduje Grzegorz "BrońBożePrzyszłyPrezes" Lato, nasza miernota szkoleniowa nie ma zamiaru się dowiedzieć czy Beenhakker jako jedyny selekcjoner może znalazł przyczyny kiepskiego występu. Jeśli to spotkanie ma się ograniczyć do tego czy Leo się zgadza na warunki PMS to szkoda było jego czasu i kasy na wyżerke dla tych darmozjadów (było by z tego na małe boisko dla dzieciaków ze sztuczną nawierzchnią). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hannes Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 213.17.164.* 03.07.08, 11:38 Engel? A czy jemu się udało doprowadzić drużynę do ME? Nie przypominam sobie... Teraz w roli eksperta ? Żałosne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 14:43 Ty głupku a czy miał taką szansę?! Doprowadził zespół do MŚ i po nich został zwolniony! Nie pamiętasz idioto! Leo powinien również zostać zwolniony za styl gry i wynik w ME! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 62.87.176.* 03.07.08, 11:46 Boniek juz raz powiedzial ze najlepsze na tych zjazdach to obiady sa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potwornie wkurzony "PZPN to burdel... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 11:50 ... w którym dziwki zarażają syfem" - mawia o tej instytucji zacny poseł Palikot. Trudno się z nim nie zgodzić. A burdelmama Lato niech zapomni o szacunku kibiców sprzed lat. Won, ćwoki! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 11:50 Leosiowi należy nie tylko podziękować ale i przeprosić za to że nasi piłkarze nie potrafili sobie nawet z Austrią poradzić chociaż mają trenera za milion euro, z czego wynika przecież ewidentnie że trener niczemu niewinny Odpowiedz Link Zgłoś
miziou Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 11:55 Polsat - Lato bez kitu, wywiad roku... a kiedy sąd kibiców nad PZPNem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: telex Mozliwe scenariusze IP: *.crowley.pl 03.07.08, 11:57 1 Leo zostaje na warunkach PZPN -jesli sie zakfalifikuje do MS PZPN powie ze to dzieki "ich" sztabowi szkoleniowemu -jesli nie to wina Benhakera a pzpn chcial pomoc 2 Leo nie zostanie - jesli sie nowy trener zakfalifikuej to PZPN ojcami sukcesu - jesli odpadnie to wina bedzi ena Benhakera ze zmarnowal potencjal wczesniej Loose loose situation jak to sie mowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MPO Polskie szambo . Pan Beenhauer nie rozumie IP: *.chello.pl 03.07.08, 12:09 tego pojęcia . A w polskim szambie siedzą polscy szambiarze . I gnoje . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OSSERVATORE Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.rcb.vectranet.pl 03.07.08, 12:09 ... Lato, Lato, Lato czeka ... razem z Latem czeka ... ,,CZeKA,, : Strejlau /na raport - jak w WP/, Kolator /a nuż się wyślizga z ,,przekrętów/, Listek / temu wsio rawno i tak ma gotową fuchę / i tylko Jaś Tomaszewski ... nie doczeka /?/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hu Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: 213.76.139.* 03.07.08, 12:17 Lato do Wrocławia Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Jedno zdanie Leo sprowadza na ziemie. 03.07.08, 14:02 Polacy w sztabie, Polacy w sztabie! - krzyczy Lato, Borek i Hajto. A co to za kryterium? Mogą być i z Marsa - byle byli fachowcami od przydzielonych zadań. Takie narodowościowe dogmaciki mogą się rodzić tylko w pustych łbach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TW Jarek Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:10 na jakie nutke to bo probowalim w robocie zaspiewac na lato lato czeka ale nie szlo. Odpowiedz Link Zgłoś
nikalaj Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 12:19 Mam nadzieję, że Lato dopadnie ostra biegunka i potrzyma go tak z 5 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wenerychora Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.as.kn.pl 03.07.08, 12:22 MŚ 2010: reprezentacja przegrywa dwa pierwsze mecze grupowe jak to ma w zwyczaju, trener Kasperczak opuszcza reprezentację w środku turnieju jak to ma w zwyczaju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mateo Kasperczak.. IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 03.07.08, 12:27 Pchają Kasperczaka na trenera, bo boją się, że mógłby ubiegać się o szefostwo pzpn-u. A wtedy towarzysz Lato byłby bez szans i układy by się skończyły.. A tak wilk będzie syty i owca cała, czego z całego serca wam nie życzę.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cape444 Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.xdsl.centertel.pl 03.07.08, 12:47 Dzień dobry :-) Co robicie, kiedy czytacie relacje Z Czuba i czekacie na jakąś nową wiadomość? Tak po prostu czekacie i się nudzicie czy może macie jakieś zajęcie? Dowidzenia :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weszlo.pl Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.chello.pl 03.07.08, 12:48 Apel do zramolałych polskich trenerów: wnuki bawić, a nie przesłuchiwać! Więcej na stronie www.weszlo.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 12:48 Inteligentnie i z przymróżeniem oka o piłce i nie tylko magicznyolowek.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
guru_ji Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 12:51 Z Czuba: 12:35 Na salę, gdzie trwa sąd nad Beenhakkerem są dwa wejścia. Niestety jedno zamknięte, a przy drugim stoi ochroniarz. Korespondent Z czuba.pl twierdzi, że ochroniarz jest wątły, ale na razie nie będziemy robić chryi. *** A to nie mmożna tych zamkniętych drzwi potraktować agrafką albo spinką do włosów uczynnej koleżanki? *** Czy te nieuki i biurokraci dadzą wreszcie polskiej piłce szansę, czyli żeby Leo spokojnie popracował? Powinnni durnie dać Leo więcej dni w roku z kadrą. Ba! Przecież to durnie i osły, co tylko swojej prywaty pilnują. Frustrujące to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek_84 Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.crowley.pl 03.07.08, 12:53 bardzo prosze Zczuba abyscie wyrzucili te reklamy Google w ramkach: 1) jest okropne 2) budzi obrzydzenie 3) jest efektem masowej komercjalizacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojojoj Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 13:09 jestem ZA, robi sie jak na onecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Lato pobiera nauki u Listka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 12:59 świetnie mu idzie, obawiam się, że uczeń przerośnie mistrza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twjarek Re: Lato pobiera nauki u Listka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:11 niechybnie kaszank juz poszla w gore a te klocki nie pasuja do pana kombajnu. Odpowiedz Link Zgłoś