Dodaj do ulubionych

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,...

03.07.08, 11:20
Panowie, ale co z tym milionem euro - naprawdę ten Benhaker taką
umowę wynegecjował że jak odejdzie to musimy mu milion zapłacić?!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: PrzemekMaster Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.08, 11:27
      Najśmieszniejsze jest to że jak zespół wygrywał bo nie było presji
      (eliminacje) to kazdy z nich mówił jaki to ten Leo nie jest, a kiedy
      zespół przegrał nie z jego winy, bo on przygotował ich jak do
      każdego innego meczu to nagle Leo jest słaby i trzeba go zwolnić lub
      dać mu swoich ludzi(gorszych). Szkoda ze nikt nie liczy sie z
      kibicami którzy chcą by Leo pozostał
      • jakeww a skąd ty to wiesz? z 3-tyg. przygotowań? 03.07.08, 11:33
        a kiedy zespół przegrał nie z jego winy, bo on przygotował ich jak
        do każdego innego meczu
        • Gość: POKi Leo zostań! Zostań! Zostań! Zostanie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 13:08
          Beenhakker jest kartą przetargową Listkiewicza, a skoro Leo zostanie to oznacza,
          że naród tego chce.
          I całe szczęście, że dostał ogromny kontrakt gwarantujący mu pracę przez
          najbliższe 2 lata. Silną drużynę buduje się przez lata. Żaden z poprzedników
          Beenhakkera nie wspominał, że zamierza taką drużynę zbudować. Natomiast
          Beenhakker przypomina o tym bardzo często, a ja widzę, że ten plan wykonuje. Ale
          potrzebuje kilku kolejnych lat, no i przede wszystkim: zmian w PZPN, zmian
          generalnych, poprzedzonych całkowitą rozbiórką.

          Za stan zdrowia narkomana nie odpowiada jego lekarz...
          • kosmiczny_swir Rozgonic PZPN 03.07.08, 14:39
            Rozgonic PZPN. Banda oszustow i hohsztaplerow.
          • Gość: Ania Re: Leo zostań! Zostań! Zostań! Zostanie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:38
            Jaki naród tego chce, kto sie wypowiada w moim imieniu, tego sobie nie
            życzę!!,aby ktoś wypowiadał sie w moim imieniu!. Leo powinien odejść bo jak
            widzieliśmy nie jest dobrym trenerem, nie wiedziałam że badziewiakowi trzeba za
            nieuctwo płacić tak wielkie pieniądze!. Wiem K. Górski nie żyje(zawsze
            zapamiętam do końca życia jego mecze i jego drużynę, takiego trenera i takich
            meczy Polska długo nie będzie miała)) . Niestety ale jako kibic widze że mecze
            sa ustawiane,trzeba byc debilem aby tego nie widzieć! i to jest dla mnie skandal!
            • Gość: zgrzyt leśne dziadki won z posadki IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 18:50
              leśne dziadki won z posadki
      • Gość: szlap KUPA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:17
        jw
    • Gość: abrams Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 91.198.118.* 03.07.08, 11:28
      Jak oni wyrzuca Benhakera to my powinniśmy wyrzucić ich. To skandal by wbrew
      społeczeństwu wyrzucało sie kogoś tylko dlatego ze jakiś człowiek (czyt. lato) i
      jego kolesie mieli taki kaprys. My nie chcemy takiego zarządu - ten zarząd jest
      dla ludzi a nie ludzie dla zarządu - może ktoś im to wytłumaczy.
      • Gość: PrzemekMaster Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.08, 11:30
        oni powinni byc wyrzuceni juz dawno razem z Michałkiem na czele
      • Gość: hfat Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 11:39
        A co ma do tego "społeczeństwo"? PZPN to związek działaczy i klubów
        piłkarskich, nie jest własnością jakiegoś ogółu społeczeństwa.
        • Gość: abrams Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: 91.198.118.* 03.07.08, 11:48
          hfat: piłka nożna nie jest własnością prywatna. jej odbiorcami jest
          społeczeństwo (kibice) a nie sam zarząd działający dla samych siebie. To nie
          jest fabryka cukierków - i masz wybór czy kupisz taki czy inny
    • Gość: Luke Wsparcie dla Beenhakkera... IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 11:31
      Z chęcią wybrałbym się pod Sheratona jeśli zorganizowałaby się grupka ze
      wsparciem dla Beenhakkera - aby te durnie byli pod bezpośrednim naciskiem
      kibiców (i nie mam tu na myśli siły fizycznej tylko psychologiczną)... Zostawić
      Leo! Nigdy nie będziemy mieli mocnej drużyny jeśli będzie zmiana trenera co 2
      lata! A o lepszego trenera będzie trudno, bo nikt lepszy nie przyjdzie prowadzić
      naszej reprezentacji - mowa oczywiście o trenerach z zagranicy... bo Polska myśl
      szkoleniowa wiadomo do czego się nadaje (mówię o starszych trenerach). Młodzi
      powinni się szkolić właśnie pod okiem zagranicznych trenerów, w klubach
      zachodnich... I najważniejsza rzecz rozpieprzyć ten wydział szkolenia, bo to ich
      postawa prowadzi do kompletnej zapaści polskiej piłki!!!
      • Gość: Marcin G. Re: Wsparcie dla Beenhakkera... IP: 81.210.24.* 03.07.08, 11:42
        Dobrze powiedziane...Nie mogę nazwać siebie znawcą polskiej piłki nożnej. W
        zasadzie oglądam tylko mecze reprezentacji od pamiętnego mundialu w Korei i
        Japonii. Nie siedzę w temacie, ale swój rozum mam. Nie muszę być ekspertem by
        wiedzieć, że rak toczy cały ten piep**ny PZPN;/ Znawcy od siedmiu boleści,
        którzy leczą jakieś kompleksy na Leo. Żal im tyłki ściska,że daje sobie radę.
        Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam wypowiedzi ludzi z PZPN taka jak ta
        Laty....
        • stasio_paluch Re: Wsparcie dla Beenhakkera... 03.07.08, 14:08
          Może jest jakiś adres mailowy sztabu reprezentacji? Selekcjonera?
          Marty Alf? Ktoś wie?
    • Gość: Lenny Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 194.36.128.* 03.07.08, 11:32
      Mam pytanie. W jakim jezyku beda rozmawiac? Bo chyba nie po
      angielsku:) Nie wierze ze nasze barany potrafia mowic w tym jezyku
      (no moze oprocz listka). Chyba ze tlumacza maja:)
    • mikolaj.plank Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj 03.07.08, 11:32
      Co do Porady i tego drugiego miglanca (chyba Kuźniar) to oni nigdy nie wiedzą o
      czym mowa. Dlatego tak mnie śmieszy jak mówią, że TVN czymś manipuluje. Bo to
      jednak zakłada jakąś inteligencję manipulatora. A Kuźniar potrafi powiedzieć, że
      śmieci nie trzeba segregować, bo ON SŁYSZAŁ - że to wszystko trafia do jednego
      kontenera. A ten Porada? Jak się zwraca do Popielarskiej? Majeczko, ojej - czy
      to znaczy, że wszyscy ją tam po kiblach grzmocą? Co za palanty!
    • Gość: emicx Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 11:33
      Byłby frajerem jesli by nie mial takiej klauzuli, oczywiscie ze ma, kazdy sie
      tak zabezpiecza przed lesnymi dziadkami ktorzy chca zwalniac zagranicznych
      trenerow przy byle okazji, nawet bez wzgledu na wyniki, rozgonic to lesne bractwo!
    • Gość: Grzes P. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: *.static.akk.net.pl 03.07.08, 11:38
      no Zczubaki, mało brakowało a przeoczyłbym tą relację na żywo.
      Musicie się postarać o lepszy marketing.
      Mam nadzieję że czołówka "Polskiej Miernoty Szkoleniowej" wysłucha
      przynajmniej Beenhakker i jego analizy przyczyn porażki. Liczę na to
      że dostaniemy porządne podsumowanie występu naszych na ME. Choć po
      tym co wygaduje Grzegorz "BrońBożePrzyszłyPrezes" Lato, nasza
      miernota szkoleniowa nie ma zamiaru się dowiedzieć czy Beenhakker
      jako jedyny selekcjoner może znalazł przyczyny kiepskiego występu.
      Jeśli to spotkanie ma się ograniczyć do tego czy Leo się zgadza na
      warunki PMS to szkoda było jego czasu i kasy na wyżerke dla tych
      darmozjadów (było by z tego na małe boisko dla dzieciaków ze
      sztuczną nawierzchnią).
    • Gość: Hannes Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 213.17.164.* 03.07.08, 11:38
      Engel? A czy jemu się udało doprowadzić drużynę do ME? Nie
      przypominam sobie... Teraz w roli eksperta ?
      Żałosne...
      • Gość: Piotrek Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 14:43
        Ty głupku a czy miał taką szansę?! Doprowadził zespół do MŚ i po
        nich został zwolniony! Nie pamiętasz idioto! Leo powinien również
        zostać zwolniony za styl gry i wynik w ME!
    • Gość: mix Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,.. IP: 62.87.176.* 03.07.08, 11:46
      Boniek juz raz powiedzial ze najlepsze na tych zjazdach to obiady
      sa...
    • Gość: potwornie wkurzony "PZPN to burdel... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 11:50
      ... w którym dziwki zarażają syfem" - mawia o tej instytucji zacny
      poseł Palikot. Trudno się z nim nie zgodzić.

      A burdelmama Lato niech zapomni o szacunku kibiców sprzed lat. Won,
      ćwoki!
    • loppe Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 11:50
      Leosiowi należy nie tylko podziękować ale i przeprosić za to że nasi
      piłkarze nie potrafili sobie nawet z Austrią poradzić chociaż mają
      trenera za milion euro, z czego wynika przecież ewidentnie że trener
      niczemu niewinny
    • miziou Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 11:55
      Polsat - Lato

      bez kitu, wywiad roku...


      a kiedy sąd kibiców nad PZPNem?
    • Gość: telex Mozliwe scenariusze IP: *.crowley.pl 03.07.08, 11:57
      1 Leo zostaje na warunkach PZPN
      -jesli sie zakfalifikuje do MS PZPN powie ze to dzieki "ich" sztabowi szkoleniowemu
      -jesli nie to wina Benhakera a pzpn chcial pomoc
      2 Leo nie zostanie
      - jesli sie nowy trener zakfalifikuej to PZPN ojcami sukcesu
      - jesli odpadnie to wina bedzi ena Benhakera ze zmarnowal potencjal wczesniej

      Loose loose situation jak to sie mowi.
    • Gość: MPO Polskie szambo . Pan Beenhauer nie rozumie IP: *.chello.pl 03.07.08, 12:09
      tego pojęcia . A w polskim szambie siedzą polscy szambiarze . I
      gnoje .
    • Gość: OSSERVATORE Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.rcb.vectranet.pl 03.07.08, 12:09
      ... Lato, Lato, Lato czeka ...
      razem z Latem czeka ... ,,CZeKA,, :
      Strejlau /na raport - jak w WP/, Kolator /a nuż się wyślizga z ,,przekrętów/,
      Listek / temu wsio rawno i tak ma gotową fuchę /
      i tylko Jaś Tomaszewski ... nie doczeka /?/.
      • Gość: hu Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: 213.76.139.* 03.07.08, 12:17
        Lato do Wrocławia
        • stasio_paluch Jedno zdanie Leo sprowadza na ziemie. 03.07.08, 14:02
          Polacy w sztabie, Polacy w sztabie! - krzyczy Lato, Borek i Hajto.
          A co to za kryterium? Mogą być i z Marsa - byle byli fachowcami od
          przydzielonych zadań. Takie narodowościowe dogmaciki mogą się rodzić
          tylko w pustych łbach.
      • Gość: TW Jarek Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:10
        na jakie nutke to bo probowalim w robocie zaspiewac na lato lato
        czeka ale nie szlo.
    • nikalaj Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 12:19
      Mam nadzieję, że Lato dopadnie ostra biegunka i potrzyma go tak z 5 lat.
    • Gość: wenerychora Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.as.kn.pl 03.07.08, 12:22
      MŚ 2010: reprezentacja przegrywa dwa pierwsze mecze grupowe jak to ma w
      zwyczaju, trener Kasperczak opuszcza reprezentację w środku turnieju jak to ma
      w zwyczaju
    • Gość: Mateo Kasperczak.. IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 03.07.08, 12:27
      Pchają Kasperczaka na trenera, bo boją się, że mógłby ubiegać się o szefostwo
      pzpn-u. A wtedy towarzysz Lato byłby bez szans i układy by się skończyły.. A
      tak wilk będzie syty i owca cała, czego z całego serca wam nie życzę..
    • Gość: Cape444 Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.xdsl.centertel.pl 03.07.08, 12:47
      Dzień dobry :-)

      Co robicie, kiedy czytacie relacje Z Czuba i czekacie na jakąś nową wiadomość?
      Tak po prostu czekacie i się nudzicie czy może macie jakieś zajęcie?

      Dowidzenia :-)
    • Gość: weszlo.pl Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.chello.pl 03.07.08, 12:48
      Apel do zramolałych polskich trenerów: wnuki bawić, a nie
      przesłuchiwać! Więcej na stronie www.weszlo.pl
    • Gość: az Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 12:48

      Inteligentnie i z przymróżeniem oka o piłce i nie tylko

      magicznyolowek.blox.pl
    • guru_ji Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... 03.07.08, 12:51
      Z Czuba:

      12:35 Na salę, gdzie trwa sąd nad Beenhakkerem są dwa wejścia. Niestety jedno zamknięte, a przy drugim stoi ochroniarz. Korespondent Z czuba.pl twierdzi, że ochroniarz jest wątły, ale na razie nie będziemy robić chryi.

      ***

      A to nie mmożna tych zamkniętych drzwi potraktować agrafką albo spinką do włosów uczynnej koleżanki?

      ***

      Czy te nieuki i biurokraci dadzą wreszcie polskiej piłce szansę, czyli żeby Leo spokojnie popracował? Powinnni durnie dać Leo więcej dni w roku z kadrą. Ba! Przecież to durnie i osły, co tylko swojej prywaty pilnują. Frustrujące to.
    • Gość: marek_84 Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji,... IP: *.crowley.pl 03.07.08, 12:53
      bardzo prosze Zczuba abyscie wyrzucili te reklamy Google w ramkach:
      1) jest okropne
      2) budzi obrzydzenie
      3) jest efektem masowej komercjalizacji
      • Gość: ojojoj Re: Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycj IP: *.acn.waw.pl 03.07.08, 13:09
        jestem ZA, robi sie jak na onecie
    • Gość: POKi Lato pobiera nauki u Listka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 12:59
      świetnie mu idzie, obawiam się, że uczeń przerośnie mistrza...
      • Gość: twjarek Re: Lato pobiera nauki u Listka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:11
        niechybnie kaszank juz poszla w gore a te klocki nie pasuja do pana
        kombajnu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka