Gość: Mysz0r IP: *.zone4.bethere.co.uk 07.10.08, 17:13 Tak, tylko ciekawi mnie ile z tego faktycznych zamierzen a ile pustych obiectnic. Jesli w wokol Polskiej pilki beda sie przewijac ciagle te same osoby to niesty ale dlugo nic sie nie zmieni :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kks [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 17:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
artur74 V.korupcja d) chronić Widzew Łódź 07.10.08, 17:51 Boniek zapomniał lub gazeta nie dopisała? W punkcie V. dotyczącym walki z korupcją w polskiej piłce nożnej, pominięto ważny podpunkt: V. Walka z korupcją w polskiej piłce d) przede wszystkim należy chronić klub RTS Widzew Łódź przed karną degradacją, ostatecznie należy odbierać innym klubom licencję na grę w Ekstraklasie, by w razie potrzeby, miejsce tego klubu mógł zająć Widzew Łódź lub pójść po ratunek do pani RTS z Trybunału Arbitrażowego przy PKOL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź IP: *.astral.lodz.pl 07.10.08, 19:27 Mam nadzieje, że będziesz miał racje... A dobierze się do dupy legły i skisły bo one nie brały udziału w korupcji jako jedyni. Pozdrowienia dla Bońka bo to jedyny kandydant na prezesa. A tak apropo to Cacek obecny prezes Widzewa pozbył się Bońka i nie udzielił mu poparcia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwanho Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź IP: *.toya.net.pl 07.10.08, 21:19 WIesz na czym polega prawo??? Wtedy bylo po stronie Widzewa, jakby PZPN nie pieprzyk sie z korupcja to Widzew nie uniknal by degradacji, a tak sprawa sie przedawnila. Po drugie Boniek w Widzewie od roku nie ma nic do mowienia, wtedy mial tylko 11% udzialow, czyli nic. Kolego, nastepnym razem jak zamierzas napisac bzdury to sie zastanow pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
manes3 Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź 07.10.08, 21:51 naležy jeszcze dopisać - Z korupcja walczyć tak jak ja - zaprosić do klubu osla ofiarnego ( Szymanka), który na moje polecenie bedzie placil sedziów a jak sie sprawa przewali to wezmie wszystko na siebie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 17:53 Zdecydowanie najlepszy kandydat i ten program dobry. Jest spora szansa na poprawę w PZPN, nobo powiedzmy sobie szczerze co się zmieni gdy wygra Lato? Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w jakich 07.10.08, 18:21 miastach odbędzie się Euro2012, a nie to, że pan Boniek umieścił Kraków i Chorzów w swoim programie. Może i zyska głosy działaczy z Krakowa i Chorzowa, ale straci głosy tych z Gdańska, Poznania i Wrocławia, jeżeli w ogóle takie ma. "Szkolenie i opieka nad piłkarstwem młodzieżowym." Toćka w toćkę ściągnięte z ostatniej konferencji Jerzego Engela. Swoją drogą szkoda, że nikt nie widzi tej pracy jaką wykonuje np. Wydział Szkolenia i Jerzy Engel jako przewodniczący tego wydziału. Rozżalony człowiek w telewizji opowiada o szkoleniu młodzieży, że zrobił konferencję prasową (same przygotowanie do tej konferencji zabierają prawie miesiąc czasu), powiedział co i jak będzie robione w najbliższej przyszłości, i co ... zero zainteresowania. Ważniejsze było wejście kuratora do PZPN. Kurator zadba o szkolenie młodzieży? Czy może kurator miał zadbać o stołki i o kasę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik [...] IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 23:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w j 07.10.08, 23:55 Nie wiem czy to Jurek Engel czyta, a jeśli tak to ma ubaw po pachy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik Re: Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w j IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 00:29 Jurek Engel,czyli na ty panowie sa,to znaczy,ze jednak przydupas p. Jurka sie odezwal.Pozostaje przy swojej wersji,takiej wazeliny ,jaka wobec imc p.Engela pare postow wyzej moglby wysmazyc ow sam,ewentualnie,syn,nieciekawa zreszta postac,korupcja sie klania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr89 Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: 88.220.188.* 07.10.08, 18:53 Boniek na trenera się nie nadaje. ale jako prezes PZPN napewno byłby dobry. więcej zrobi niż reszta patafianów z tej mafii Odpowiedz Link Zgłoś
swiatlo A co z kobiecą piłką 07.10.08, 19:02 Dlaczego zupełnie nikt, ale to nikt, nie ma w programie rozwoju i popularyzacji piłki nożnej wśród dziewcząt i kobiet? Jest to niezwykle rozwojowa gałęź piłki nożnej. Piłka nożna wśród dziewcząt i kobiet rozwija się bardzo szybko, tymczasem u nas wciąż dominuje durny seksistowski stereotyp że to nie dla dziewczyn. Żebyśmy w swoim zacofanym zaścianku znowu nie przegapili okazji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luzny Re: A co z kobiecą piłką IP: *.cust.tele2.se 07.10.08, 19:13 Przeczytaj uwaznie, jest malutki punkcik o pilce kobiecej, w jedny worku z futsalem i pilka plazowa. Szkoda, bo Boniek mial szanse oddzielic pilke kobieca od tych zabawowych. Ci panowie nie moga sobie dac rady z meska pilka a tu im ktos glowe zawraca kobieca. Chcesz grac w pilke kobieca, wyjedz do Anglii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdasd Re: A co z kobiecą piłką IP: *.komster.pl 07.10.08, 19:18 no widzisz, jakbyś dokładnie czytał, to byś zauważył punkt: Rozdział II f) wsparcie organizacyjne i finansowe KOBIECEJ piłki nożnej, futsalu oraz piłki plażowej Odpowiedz Link Zgłoś
swiatlo Re: A co z kobiecą piłką 07.10.08, 19:53 Gość portalu: asdasd napisał(a): > no widzisz, jakbyś dokładnie czytał, to byś zauważył punkt: > Rozdział II > f) wsparcie organizacyjne i finansowe KOBIECEJ piłki nożnej, > futsalu oraz piłki plażowej Niemniej mieszanie poważnego i rozwojowego sportu jakim jest kobieca piłka nożna, z piłką plażową, która jest po prostu niczym więcej niż cymbergaj i inne zabawy wczasowe, tym bardziej potwierdza moją tezę o kompletnym zamknięciu się w zaściankowym stereotypie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dante Re: A co z kobiecą piłką IP: 195.205.145.* 08.10.08, 00:38 Jakiego powaznego i rozwojowego sportu? Litości... A kogo kobieca piłka interesuje? Na mecze kobiecej ekstraklasy przychodzi maksimum 200 osób. Kobiety mają swoje miejsce w strukturach PZPN, ale nie wymagaj na siłę, żeby poświęcać im tyle uwagi, co poważnym rozgrykom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carpyook Alternatywny program wyborczy na czasie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:05 Kibice! Jest dobrze! A będzie jeszcze lepiej... niż jest. W rankingu doganiamy już Cypr. Mamy już takie same buty jak oni, takie same piłki i takich samych napastników. A nasi bramkarze już dawno przegonili ich bramkarzy! Nadszedł ten czas, żeby podnieść dumnie głowę i powiedzieć: od PZPNu odczepcie się! A oto mój program: 1. 3 miliony boisk 2. Prywatyzacja klubowych gabinetów odnowy 3. Liniowy podatek od dochodów z korupcji 4. Otworzyć archiwa PZPNu! 5. Zasługujemy na cud. Jak Grecja w 2004... 6. Futbol solidarny a nie liberalny! PZPN. By grało się lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory A co z piłką plażową? 07.10.08, 19:09 Dlaczego zupełnie nikt, ale to nikt, oprócz ministra Drzewieckiego (jeden z zarzutów w raporcie pokontrolnym) o tym nie mówi. Nie ma w programie rozwoju i popularyzacji piłki plażowej? Jest to niezwykle rozwojowa gałęź piłki nożnej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik Re: A co z piłką plażową? IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 23:15 Przestan Engel wyprowadzac wazna dyskusje na boczne tory.Twoj sarkazm jest posledniego gatunku.Wszyscy w Polsce wiedza ,ze pilka plazowa to dziwostwor i nikt sobie dupy tym nie zawraca.WYsil sie bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: A co z piłką plażową? 07.10.08, 23:44 Chciałbym bardzo być tym Engelem, za którego mnie uważasz :) Jako wiceprezes PZPN-u taki Engel to na pewno ma wiecej niż moje 2.500,- zł do ręki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik Re: A co z piłką plażową? IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 00:45 Rozumiem,ze pierdzenie w stolek i nic nie robienie,ewentualnie banalny komentarz w TVP,ktory rownie dobrze wykonalby kibic,ten nawet spod budki z piwem,jest warte tych ponad 2,5 tys.zlotych i kusi twoja kieszen,tym niemniej nie sadze aby normalny,placacy podatki Polak,byl w stanie tego typu marnotrawstwo pieniedzy zaakceptowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.city.pittsburgh.pa.us 07.10.08, 19:09 Napewno, jako manager, pan Boniek jest najleprzy z tej czworki. I na pewno sciagnal by najleprze wzorce z czasow kiedy gral w zagranicznych klubach. No i napewno "zgranie z boiska " z Platinim nie jest bez znaczenia przed EURO 12. Moj typ: Zbigniew Boniek Nowy Prezes PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian pazdzioch ze wszystkich kandydatow Boniek nawet bez programu IP: 149.254.200.* 07.10.08, 19:13 powiedzmy sobie szczeze, Boniek nawet bez programu budzi najbardziej pozytywne odczucia z czworki kandydatow. Krecina? Lato? to jakies zarty! Listkiewicz robi wszystko zeby byla ciaglasc wladzy grupy kolesi na z Listkiewiczem na sztandarze. Boja sie, ze jak ktos wejdzie z zewnatrz i ukarze cała prawde o PZPN. A Boniek juz zaufanym nie jest dla nich kolesiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~SK*~ Re: ze wszystkich kandydatow Boniek nawet bez pro IP: *.proxy.aol.com 07.10.08, 19:25 Przeciez p. Boniek pokazal co jest wart. Zenada! Ludzie "Obiecanki cacaniki a glupiemu radosc". Przeciez to tez jest czlonek tej Listkiewiczowskiej Mafii. Tu nalezy szukac nowych czystych ludzi. Zaden Lato, Boniek , jakis tam Krecina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:19 Na tę krótką chwilę rząd przegrał z PZPN, ale w rzeczywistości na dłuższy czas:tygodni i miesięcy to PZPN stoi pod ścianą.To rząd ma tysiące możliwości, aby pokazać, kto tu rządzi. Nie zazdroszczę działaczom PZPN którzy spowodowali że są związkiem którego przychylność ze strony Tuska i całej ekipy rządzącej została wystawiona do wiatru.Żaden kraj nie ma takiej sytuacji aby związek był tak znienawidzony. A przecież działacze PZPN będą musieli coraz częściej prosić Ministra Sportu o różne rzeczy. No ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:29 W rzeczywistości to Tusk wygrał! A ci z PZPN razem z Listkiewiczem, Koźmińskim jak bufony trzęsą gaciami. Listkiewicza widziałem na osiedlu, uciekał przed grupką małolatów, którzy wyzywali go od różnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:35 Do Pana Janka Tomaszewskiego: Panie Janku, na dłuższą metę PZPN jest skazany na porażkę. Ewolucja, a nie ewolucja. Nie ma się co gniewać na Tuska... to jednak przebiegły lisek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:36 pardon : ewolucja a nie rewolucja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lutman Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: 217.31.160.* 07.10.08, 20:34 Panie Zbyszku, jeśli z tym programem pan wygra to za dwa lata znów PZPN będzie (słusznie) opluwany. Pan proponuje w wielu punktach reaktywację z jeszcze większą siłą oddziałów terenowych. Właśnie tych które dobrze wiedziały i tolerowały przekręty nie tylko w ligach wyższych ale te praktyki już w rozgrywkach juniorskich. I tu jest następna sprawa rozwoju piłki od podstaw. Populistyczee gadanie o 8-10 latkach dobre jest przed wyborami ale poparcie już dobrze działających ośrodków szkolenia młodzieży (najczęściej za piniądze rodziców) polega tylko na tym żeby OZPN-y zarobiły na kartach młodych zawodników. Tylko ten kto rozwali te wszystkie betonowe twory w terenie odniesie widoczny sukces pan NIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.icpnet.pl 07.10.08, 20:35 Pamiętam już raz jak Pan B. wraz z P. Nowakiem (słynnym Polakiem w USA) m.in. mi jako kibicowi wówczas Aluminium Konin i wielu wielu innym ludziom obiecywał zbudowanie w Koninie silnego klubu i szkółkę piłkarską cenioną w Europie... co się okazało, klub przeniesiono do Bydgoszy grał tak jako KP Konin/Zawisza Budgoszcz, z obietnic nic nie zostało, klub został ograbiony z najlepszych piłkarzy, obiecanej I LIGI nikt w Koninie do tej pory nie widział. Powstał nowy klub, gdyż tamten przez m.in. tych 2 bydgoskich partaczy znikł z mapy Polski pomimo swoich jak na tamte czasy (rok 1998-2000) miał całkiem dobrych piłkarzy,,, mam nadzieję, że B. nie wygra tych wyborów, ani żaden z byłych/obecnych działaczy PZPN, no może Jan Tomaszewski byłby najlepszy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sda Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.gdynia.mm.pl 07.10.08, 20:52 Boniek to najlepszy kandydat. Reszta to beton do kwadratu. Jezeli zostanie wybrany Krecina, albo Lato kibice pojda na Warszawe! Odpowiedz Link Zgłoś
maz45 Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy 07.10.08, 21:46 Przykro mi, ale to nie wy będziecie decydowali, kto wygra te wybory. Na całe szczęście i wara wam od tego! Każdy z was pieniaczy, ma szansę zostać działaczem PZPN i naprawiać polski futbol. Trzeba tylko chcieć, ale wy wolicie siedzieć na dupach i klepać w klawiaturę, wypisując obrzydliwe paszkwile. Mnie program Bońka się podoba. Jest jednak w ciągu 4 lat nie do zrealizowania. Sprawy Euro 2012 tak będą zaprzątać całą uwagę, że na to wszystko, co przedstawił Boniek, nie będzie już czasu. Chyba, że zatrudni na etacie w PZPN swoich reformatorów, ludzi wykształconych i "czujących trawę". Najważniejszą jednak sprawą, absolutnym nr 1, jest unormalizowanie stosunków z Ministerstwem Sportu. Stan nieufności i ciągłej nagonki na PZPN musi zniknąć, inaczej skutecznie pracować się nie da i nie będzie mowy o naprawie polskiego futbolu. Powodzenia, panie Boniek. Trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~SK*~ Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.proxy.aol.com 07.10.08, 21:55 Tak masz racje. Tak samo, ze Boniek bedzie dobrym trenerem kadry narodowej. I co z tego wyniklo? To samo na prezesaPZPN.u? Boniek juz tak dal D... w pewnej sprawie? Dla niego liczy sie tylko kasa. Tego nie widzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy 07.10.08, 23:50 maz45 jestem z Tobą! Jesteś najbardziej obiektywny w tym całym bałaganie. Gdyby to ode mnie zależało, to bym na Ciebie głosował. Jesteś najlepszym kandydatem na fotel Prezesa PZPN-u! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Co za bełkot !! IP: *.chello.pl 07.10.08, 21:56 Tylko nie Boniek. Sprzeda całą polska piłkę ! Ten program to kupa pustych nic nie znaczących sloganów. "Bezwzględnie karać skorumpowanych" - i to mówi ten który robił wszystko aby Widzew nie był ukarany za korupcję ! Boniek to człowiek całkowicie skompromitowany, działający wyłącznie dla własnych korzyści, kłamca ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eko już raz... IP: 80.51.199.* 07.10.08, 22:17 Już raz dostał szanse i co (jako pożal sie boże trener) puzniej z ciepłej wyspy zadzwonił do swojego kolesia że nie będzie się już bawił w reprezentacje koles to oczywiscie listkiewicz który twierdził że boniek ma papiery na bycie najlepszym trenerem reprezentacji. jak to się skonczyło... pamietamy nieudaczniku boniek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Do Wroclawia z Bonkiem IP: *.chello.pl 07.10.08, 22:27 Za przekrety Widzewa i swoje to do prokuratury z rudzielcem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kołtuny Mendy wynurzają lby z bagna IP: *.dynamic-dialup.coretel.net 08.10.08, 00:03 Znowu idzie śmierdzący powiew Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kangur Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.mel.connect.net.au 08.10.08, 07:34 Moim kandydatem na prezesa pzpn jest wlasnie ZBYSZEK BONIEK,dziwie sie ze w polsce jest nie lubiany ale to tyko przez zazdrosc p.ZBYSZKU,DLA MINIE I WSZYSTKICH POLONUSOW JEST PAN GOSC! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hubigol Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.centertel.pl 08.10.08, 09:34 Bonka jako trenera nie cierpialem ale chyba nie ma lepszego kandydata na prezesa PZPN mowi konkretnie i zna sie na szkoleniu wiem ze by cos zrobil bo lubi isc pod prad DAJMY MU SZANSE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logik Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 10:20 Na bezrybiu i rak ryba.Tym rakiem jest wlasnie Zbigniew Boniek.Jedyny z calej czworki do zaakceptowania. Odpowiedz Link Zgłoś