Dodaj do ulubionych

Paweł Zarzeczny: Chmura

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 20:35
zart wrecz zajebisty
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 26.10.03, 23:41
      PAn Chmura pracuje z Odrą od kilku lat - także tej wiosny, kiedy
      Wisła orgała drużynę z Wodzisławia 4:0 (o ile mnie pamięć nie
      myli). Dla Odry mecze z Wisła to mecze życia a drużynie z
      Krakowa trudno o mobilizację ze słabą w tym sezonie Odra. Ot i
      cała tajemnica
    • Gość: mescalito Burza mózgów IP: *.nysa.sdi.tpnet.pl 27.10.03, 09:00
      Szkoda, że z Chmury nie wynikła do tej pory żadna burza i to
      najlepiej taka, która wpłynełaby na mózgi owych biegaczy...
      Widocznie na prawdziwe talenty trzeba będzie poczekać jeszcze
      kilka jesieni... deszczowych oczywiście, bo jak to bywa z dużej
      chmury mały deszcz!
    • Gość: Pele Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.crowley.pl 27.10.03, 10:53
      Co ten facet[Zarzeczny]robi w gazecie./?Czyżby gazeta chciała
      dorównac[czyt. do dołować]do Przeglądu sportowego''.Gość biega
      od redakcji do redakcji, jak Saganowski po boisku i nic z tego
      nie wynika,to nie mogla redakcja GW zatrudnić jakiegoś Switlicy.
    • Gość: frhj Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.03, 12:40
      paweł zarzeczny - ciula
    • Gość: SouthForce Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.rcb.vectranet.pl / 10.4.128.* 27.10.03, 21:57
      Zarzeczny ale ty wieśniak gościu jesteś takie pierdoły pociskasz
      że mi ziemniaki z piwnicy czwórkami uciekają.Zajmij się lepiej
      kopaniem buraków na polu(podobno teraz sezon)a od piłki trzymaj
      się daleko bo o piłce masz pojęcie jak świnia o
      gwiazdach...Pozdrowienia z Wodzisławia
    • Gość: ato kiepsko Zarzeczny kiepsko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 14:12
      spodobał ci sie żart to go cytujesz, a może ty jestes takim cynikiem, sorry,
      ale ty lubisz te żarty, i dlatego nasza piłka jest tak słaba, za duzo ludzi w
      niej jes zbyt półgłowych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka