Gość: SEVEN IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 20:35 zart wrecz zajebisty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 26.10.03, 23:41 PAn Chmura pracuje z Odrą od kilku lat - także tej wiosny, kiedy Wisła orgała drużynę z Wodzisławia 4:0 (o ile mnie pamięć nie myli). Dla Odry mecze z Wisła to mecze życia a drużynie z Krakowa trudno o mobilizację ze słabą w tym sezonie Odra. Ot i cała tajemnica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mescalito Burza mózgów IP: *.nysa.sdi.tpnet.pl 27.10.03, 09:00 Szkoda, że z Chmury nie wynikła do tej pory żadna burza i to najlepiej taka, która wpłynełaby na mózgi owych biegaczy... Widocznie na prawdziwe talenty trzeba będzie poczekać jeszcze kilka jesieni... deszczowych oczywiście, bo jak to bywa z dużej chmury mały deszcz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pele Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.crowley.pl 27.10.03, 10:53 Co ten facet[Zarzeczny]robi w gazecie./?Czyżby gazeta chciała dorównac[czyt. do dołować]do Przeglądu sportowego''.Gość biega od redakcji do redakcji, jak Saganowski po boisku i nic z tego nie wynika,to nie mogla redakcja GW zatrudnić jakiegoś Switlicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frhj Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.03, 12:40 paweł zarzeczny - ciula Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SouthForce Re: Paweł Zarzeczny: Chmura IP: *.rcb.vectranet.pl / 10.4.128.* 27.10.03, 21:57 Zarzeczny ale ty wieśniak gościu jesteś takie pierdoły pociskasz że mi ziemniaki z piwnicy czwórkami uciekają.Zajmij się lepiej kopaniem buraków na polu(podobno teraz sezon)a od piłki trzymaj się daleko bo o piłce masz pojęcie jak świnia o gwiazdach...Pozdrowienia z Wodzisławia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ato kiepsko Zarzeczny kiepsko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 14:12 spodobał ci sie żart to go cytujesz, a może ty jestes takim cynikiem, sorry, ale ty lubisz te żarty, i dlatego nasza piłka jest tak słaba, za duzo ludzi w niej jes zbyt półgłowych. Odpowiedz Link Zgłoś