Dodaj do ulubionych

Lenczyk żąda miliona

IP: 212.160.172.* 03.12.08, 10:19
Ludzka pazernośc nie zna granic. Nawiasem mówiąc chętnie rozdaje się
publiczne pieniądze. Jeśli chodzi o Bełchatów to pieniądze zawsze
się znajdą, wystarczy podnieść ceny energii, szary kowalski się
dołoży. Odnośnie Lenczyka i tym podobnym, za nim wyciągną łapy po
kasę niech zrobią rachunek sumienia i przemyślą czy zasłuzyli.
Obserwuj wątek
    • Gość: bioly Lenczyk żąda miliona IP: 86.29.1.* 03.12.08, 10:22
      marny trenerzyna bez przyszłosci!na Ruch też szmaciarz psioczył
      publicznie że mu pare tysiaków wiszom,a przecierz Ruch odziedziczył
      troche długów po poprzednim antyzarządzie i spłacał kilku
      wierzycieli a nie tylko obsranego oresta.niech mu ten bełchatów da
      jakies drobnie i niech sie ten facet straci z areny sportowej raz na
      zawsze.pozdRo
    • 12.12a1 Lenczyk żąda miliona 03.12.08, 11:52
      Jesli GKS nie dotrzymal warunków kontraktu,który przewidywal taka sume dla
      Lenczyka to o co chodzi zarzadowi? Plakac i placic. Moze w przyszlosci prezesi
      zarzadów beda mysleli glowami,a nie byle czym.
    • Gość: balti Lenczyk żąda miliona IP: 92.48.138.* 03.12.08, 12:02
      jaka ludzka pazernosc?to wy jestescie zazdrosni o kase.na caly
      swiecie jest tak ze jesli podpiszesz kontrakt w ktorym zapisane
      jest to i to i np. jedna ze stron sie z zapisu tego nie wywiaze to
      placze i placi.wiec czyja to wina?Lenczyka?a moze tez Kasperczaka
      ktory zgodnie z zapisem w kontrakcie wyciagnal kase od Wisly?winnych
      nalezy szukac wsrod tych ktorzy byli przy podpisywaniu kontraktow a
      nie potem plakac i wyzywac ludzi. jestescie poprostu zalosni
      • Gość: wojtek Re: Lenczyk żąda miliona IP: *.chello.pl 03.12.08, 14:19
        umów trzeba dotrzymywać,w biznesie nie istnieje coś takiego jak moralność

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka