Gość: MAX
IP: 212.160.172.*
03.12.08, 10:19
Ludzka pazernośc nie zna granic. Nawiasem mówiąc chętnie rozdaje się
publiczne pieniądze. Jeśli chodzi o Bełchatów to pieniądze zawsze
się znajdą, wystarczy podnieść ceny energii, szary kowalski się
dołoży. Odnośnie Lenczyka i tym podobnym, za nim wyciągną łapy po
kasę niech zrobią rachunek sumienia i przemyślą czy zasłuzyli.