Gość: bodybag
IP: 80.51.27.*
05.11.03, 21:47
Wszyscy sa na fali alba pod nia to normalne, interesuje mnie
jednak konfrontacja tych dwoch zespolow z roznych swiatow...
nie zdziwilbym sie gdyby groclin dostal 6 jajo ale tez nie
wykluczam niespodzianki. Trzymam kciki za grodziszczan. Skopcie
tylki Angolom. Lewin Brzeski RuLeZ