Dodaj do ulubionych

Dziennikarz BBC o meczu Manchester - Groclin

IP: 80.51.27.* 05.11.03, 21:47
Wszyscy sa na fali alba pod nia to normalne, interesuje mnie
jednak konfrontacja tych dwoch zespolow z roznych swiatow...
nie zdziwilbym sie gdyby groclin dostal 6 jajo ale tez nie
wykluczam niespodzianki. Trzymam kciki za grodziszczan. Skopcie
tylki Angolom. Lewin Brzeski RuLeZ
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka