Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 09:33 <hahhaha> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 10:37 Wybiórcza coraz bardziej przypomina mi gazetę fakt.Brak słów - autor żenujący... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Lewandowski jest beznadziejny.Podobnie jak Stec. IP: *.chello.pl 27.06.09, 22:45 Lewandowski w Milanie może co najwyżej być rezerwowym w drużynie rezerw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: 163.244.62.* 27.06.09, 10:37 ta chyba pojdzie ale w maliny a nie do milanu hahah co za mistrz z tego Steca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 33r Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.09, 10:52 wy naprawde nic nie zrozumieliscie z tych kilku zdan w artykuliku? bo jesli zrozumieliscie to z czego sie nabijacie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robuś Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.echostar.pl 27.06.09, 10:57 pierwszy brukowiec "wybiórcza" już o tym pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Stec na blogu: Flacha od Kucharskiego To już pewne IP: 95.108.16.* 27.06.09, 12:30 Reszta na blogu :) sorry alkoholowych wypocin nie czytam :) Bierzcie przykład z dziennikarzy Fakt, bo jesteście daleko w polu, Stec bzdur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonk1990 Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 13:53 Ludzie przeczytajcie coś zanim skomentujecie. Pan Rafał napisał prawdziwe słowa. Zachowanie dziennikarzy jest...dziwne. Poprostu robią z igły widły. Popatrzcie na sprawe z Gortatem. Gość gra sobie po 8 minut w meczy, a tu się dowiaduję, że to dzięki niemu Orlando grało w finale NBA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyego Najlepszy dowcip roku !!! IP: *.softpro2.pl 27.06.09, 13:58 Buehehe !!! Hahhahahhahahahaha!!! Hehehhehehehe !!!! Ale jaja !!! Najlepzy dowcip roku nam Wybiórcza (oraz niejaki pan stek) zafundowała. Szkoda tylko, że dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia, tylko 27 czerwca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dar Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.06.09, 14:23 omg wy naprawdę nie umiecie czytać ze zrozumieniem... jak nie lubię steca tak tym artykułem trafił w samo sedno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawko Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 14:42 Cóż nie wytłumaczysz półgłówkom powyżej że tytuł to (uwaga trudne słowo) IRONIA. A panu Stecowi chodzi o to że żaden Milan, nie jest zainteresowany żadnym Lewandowskim, ale z powodu malego artykułu we włoskiej prasie jutro brukowce zrobią wielka afere... Zresztą oni pewnie przeczytali tylko tytuł i nie wiedzac nawet oczym mowa w artykule zabrali sie za komentowanie. Pozdrowienia dla czytajacych ze zrozumieniem :) Odpowiedz Link Zgłoś
zawaldemar ha ha ha... oj, ha ha ...oj oj ....ha ha ha 27.06.09, 14:34 alem się uśmiał. A podobno Prima Aprilis tylko 1 kwietnia :-) :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahhah "umarł" jeden drewniak (Niedzielan) IP: *.chello.pl 27.06.09, 14:46 trzeba było znależć kolejnego. buhahahahh brak słów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cielak Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 15:00 Szkoda,że pojęcia 'ironia' w szkole nie mieliście :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibuc Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.chello.pl 27.06.09, 15:20 Mieliśmy za to dużo soku z aronii. Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ta notka, która przypomina alkoholowy wpis na tweeterze lub podpis pod zdjęciem na naszej klasie, jest drugą sportową wiadomością dnia? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Kolejny kandydat do "grzania ławy"? Jak tak 27.06.09, 15:21 dalej pójdzie to w polskiej reprezentacji zabraknie zawodników grających na codzień w jakimś klubie. Będą sami rezerwowi z zachodnioeuropejskich lig.:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ananas45 Stec? IP: 62.148.83.* 27.06.09, 15:50 Jak sie nie ma talentu do pisania i o niczym ciekawym sie nie umie napisac dodakowo ananasa na głowie to takimi 'sensacjami' trzeba przyciagać czytelników. ŻAL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.toya.net.pl 27.06.09, 16:10 Skoro sami zamieszczacie taki nagółek, wiadomo jaką gazetą jesteście. Nie pozostawiacie złudzeń. Odpowiedz Link Zgłoś
cezar85 [...] 27.06.09, 16:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś za młody na Milan. musi mieć mininum 30 lat! IP: *.komster.pl 27.06.09, 16:28 zapomnieli ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhy że co? IP: *.chello.pl 27.06.09, 17:07 ten artykuł to bzdura straszna,zresztą co to znaczy "powinien się zainteresować dokładnie tyle co nic,Odra Wodzisław też powinna się interesować sprowadzeniem Ronaldo,ale...no właśnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awe Stec był pierwszy. GW najszybszym brukowcem IP: *.chello.pl 27.06.09, 17:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Czytać ze zrozumieniem nie umiecie IP: *.icpnet.pl 27.06.09, 18:16 Nie wieże że wszyscy powyżej nie skończyli nawet podstawówki. Żeby się nabrać na tak czytelna ironię to trzeba być... kibicem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja_pierdziu Re: Czytać ze zrozumieniem nie umiecie IP: 81.15.170.* 27.06.09, 19:17 zanim nie przeczytalem artykulu nie wiedzialem ze to ironia. tak wiec jak dla mnie pan Stec w tym temacie zachowal sie gorzej niz brukowce. brukowce rozdmuchuja sprawe, a u pana Steca tytul mowi jedno (zeby przyciagnac uwage) a artykul o czyms zupelnie innym. wyborcza powyrzucala (moze sami odeszli?) porzadnych redaktorow sportowych pewnie dlatego ze nie chcieli sie zgodzic na taka tabloidowa scieme. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mercer GW najlepszym brukowcem bo najszybszy .... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 27.06.09, 19:23 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dupek Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 22:46 Kto temu Steckowi czyta po włosku? Ten człowiek chory jest Odpowiedz Link Zgłoś
jarekzgl on reprezentuje odpowiedni poziom 27.06.09, 23:01 I jeżeli pójdzie tym tempem co dodychczas w nadchodzącym sezonie to czemu nie Milan albo inny wielki klub? Niech tylko potwierdzi swój poziom, że to nie przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyUser Ironia, ironią a i tak wszystko leży i kwiczy... IP: *.softpro2.pl 28.06.09, 22:58 cały serwis (a w szczególności forum) to banda malkontentów (trudne słowo) i wiecznie narzekających pesymistów, którzy tylko myślą o jednym - o porażce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttajd Jak to na sport pl. IP: *.softpro2.pl 28.06.09, 23:08 Kabaret, żarty z futbolu... ech, tacy szpece jak pan "stek" nie powinni pie...ć głupot na blogach i potem nie robić z tego telenoweli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kks lech Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 09:03 Zal mi cieie stec musi ci sie strasznie ale to strasznie nudzic ze takie pierdy wymyslasz wez czasmi pomysl zanim cos napiszesz BURAKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaruone Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.09, 07:29 Ćwoki niedouczone - p. Rafał przekazał nam co w LGdS napisano - to że jakiś włoski kolo od skautingu wymyślił Lewego do Milanu nic nie znaczy - w Legii mógł grać Bernard Parker, ale nie gra. Włosi się dziwili taką propozycją (tego typa od skautingu) bo Milan to renomowany klub, a Lewy jest tam KOMPLETNIE nie znany (no może oprócz fanów Udinese ;) ) I Rafał pisze że wyprzedza ruch Faktu i SE które powiadomiły by nas o "rychłym transferze" - a że tytuł przewrotny ?? Kto Wam każe zaglądać na GW. Rozumu trochę i szacunku dla p. Rafała bo to jeden z lepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju. Tylko nie każdy ogarnia ironię,żarty etc. To na 90minut won - tam same suche fakty i ban z dupy wzięty jak się człowiek doczepi rEDAKTORÓW (jak bluzga na inne kluby i wyzywa to git - ban nie grozi) Odpowiedz Link Zgłoś