Dodaj do ulubionych

Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 09:33
<hahhaha>
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 10:37
      Wybiórcza coraz bardziej przypomina mi gazetę fakt.Brak słów - autor
      żenujący...
      • bunio34 Pierwszy brukowiec już ruszył do ataku - GW 27.06.09, 16:08
      • Gość: Europejczyk Lewandowski jest beznadziejny.Podobnie jak Stec. IP: *.chello.pl 27.06.09, 22:45
        Lewandowski w Milanie może co najwyżej być rezerwowym w drużynie
        rezerw.
    • Gość: lolo Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: 163.244.62.* 27.06.09, 10:37
      ta chyba pojdzie ale w maliny a nie do milanu hahah co za mistrz z
      tego Steca
      • Gość: 33r Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.09, 10:52
        wy naprawde nic nie zrozumieliscie z tych kilku zdan w artykuliku?
        bo jesli zrozumieliscie to z czego sie nabijacie?
    • Gość: robuś Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.echostar.pl 27.06.09, 10:57
      pierwszy brukowiec "wybiórcza" już o tym pisze
    • Gość: fan Stec na blogu: Flacha od Kucharskiego To już pewne IP: 95.108.16.* 27.06.09, 12:30
      Reszta na blogu :) sorry alkoholowych wypocin nie czytam :)
      Bierzcie przykład z dziennikarzy Fakt, bo jesteście daleko w polu, Stec bzdur.
    • Gość: bonk1990 Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 13:53
      Ludzie przeczytajcie coś zanim skomentujecie. Pan Rafał napisał prawdziwe słowa.
      Zachowanie dziennikarzy jest...dziwne. Poprostu robią z igły widły. Popatrzcie
      na sprawe z Gortatem. Gość gra sobie po 8 minut w meczy, a tu się dowiaduję, że
      to dzięki niemu Orlando grało w finale NBA.
      • Gość: Dyego Najlepszy dowcip roku !!! IP: *.softpro2.pl 27.06.09, 13:58
        Buehehe !!! Hahhahahhahahahaha!!! Hehehhehehehe !!!! Ale jaja !!!
        Najlepzy dowcip roku nam Wybiórcza (oraz niejaki pan stek)
        zafundowała. Szkoda tylko, że dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia,
        tylko 27 czerwca.
    • Gość: dar Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.06.09, 14:23
      omg wy naprawdę nie umiecie czytać ze zrozumieniem...
      jak nie lubię steca tak tym artykułem trafił w samo sedno...
      • Gość: pawko Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 14:42
        Cóż nie wytłumaczysz półgłówkom powyżej że tytuł to (uwaga trudne słowo) IRONIA. A panu Stecowi chodzi o to że żaden Milan, nie jest zainteresowany żadnym Lewandowskim, ale z powodu malego artykułu we włoskiej prasie jutro brukowce zrobią wielka afere...
        Zresztą oni pewnie przeczytali tylko tytuł i nie wiedzac nawet oczym mowa w artykule zabrali sie za komentowanie.
        Pozdrowienia dla czytajacych ze zrozumieniem :)
    • zawaldemar ha ha ha... oj, ha ha ...oj oj ....ha ha ha 27.06.09, 14:34
      alem się uśmiał. A podobno Prima Aprilis tylko 1 kwietnia :-) :-))
    • Gość: buahhah "umarł" jeden drewniak (Niedzielan) IP: *.chello.pl 27.06.09, 14:46
      trzeba było znależć kolejnego.
      buhahahahh
      brak słów
    • Gość: cielak Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 15:00
      Szkoda,że pojęcia 'ironia' w szkole nie mieliście :(
      • Gość: kibuc Re: Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już IP: *.chello.pl 27.06.09, 15:20
        Mieliśmy za to dużo soku z aronii.

        Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ta notka, która przypomina alkoholowy wpis na
        tweeterze lub podpis pod zdjęciem na naszej klasie, jest drugą sportową
        wiadomością dnia?
    • guru133 Kolejny kandydat do "grzania ławy"? Jak tak 27.06.09, 15:21
      dalej pójdzie to w polskiej reprezentacji zabraknie zawodników
      grających na codzień w jakimś klubie. Będą sami rezerwowi z
      zachodnioeuropejskich lig.:(
    • Gość: ananas45 Stec? IP: 62.148.83.* 27.06.09, 15:50
      Jak sie nie ma talentu do pisania i o niczym ciekawym sie nie umie napisac
      dodakowo ananasa na głowie to takimi 'sensacjami' trzeba przyciagać
      czytelników. ŻAL!
    • Gość: mm Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.toya.net.pl 27.06.09, 16:10
      Skoro sami zamieszczacie taki nagółek, wiadomo jaką gazetą jesteście. Nie
      pozostawiacie złudzeń.
    • cezar85 [...] 27.06.09, 16:21
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ktoś za młody na Milan. musi mieć mininum 30 lat! IP: *.komster.pl 27.06.09, 16:28
      zapomnieli ?
    • Gość: yhy że co? IP: *.chello.pl 27.06.09, 17:07
      ten artykuł to bzdura straszna,zresztą co to znaczy "powinien się
      zainteresować dokładnie tyle co nic,Odra Wodzisław też powinna się interesować
      sprowadzeniem Ronaldo,ale...no właśnie
    • Gość: awe Stec był pierwszy. GW najszybszym brukowcem IP: *.chello.pl 27.06.09, 17:37
    • Gość: m Czytać ze zrozumieniem nie umiecie IP: *.icpnet.pl 27.06.09, 18:16
      Nie wieże że wszyscy powyżej nie skończyli nawet podstawówki. Żeby się nabrać na
      tak czytelna ironię to trzeba być... kibicem?
      • Gość: ja_pierdziu Re: Czytać ze zrozumieniem nie umiecie IP: 81.15.170.* 27.06.09, 19:17
        zanim nie przeczytalem artykulu nie wiedzialem ze to ironia. tak
        wiec jak dla mnie pan Stec w tym temacie zachowal sie gorzej niz
        brukowce. brukowce rozdmuchuja sprawe, a u pana Steca tytul mowi
        jedno (zeby przyciagnac uwage) a artykul o czyms zupelnie innym.
        wyborcza powyrzucala (moze sami odeszli?) porzadnych redaktorow
        sportowych pewnie dlatego ze nie chcieli sie zgodzic na taka
        tabloidowa scieme.
        pozdro
    • Gość: Mercer GW najlepszym brukowcem bo najszybszy .... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 27.06.09, 19:23
      .
    • Gość: dupek Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 22:46
      Kto temu Steckowi czyta po włosku? Ten człowiek chory jest
    • jarekzgl on reprezentuje odpowiedni poziom 27.06.09, 23:01
      I jeżeli pójdzie tym tempem co dodychczas w nadchodzącym sezonie to
      czemu nie Milan albo inny wielki klub? Niech tylko potwierdzi swój
      poziom, że to nie przypadek.
      • Gość: AntyUser Ironia, ironią a i tak wszystko leży i kwiczy... IP: *.softpro2.pl 28.06.09, 22:58
        cały serwis (a w szczególności forum) to banda malkontentów (trudne
        słowo) i wiecznie narzekających pesymistów, którzy tylko myślą o
        jednym - o porażce.
        • Gość: ttajd Jak to na sport pl. IP: *.softpro2.pl 28.06.09, 23:08
          Kabaret, żarty z futbolu... ech, tacy szpece jak pan "stek" nie
          powinni pie...ć głupot na blogach i potem nie robić z tego
          telenoweli.
    • Gość: kks lech Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 09:03
      Zal mi cieie stec musi ci sie strasznie ale to strasznie nudzic ze takie
      pierdy wymyslasz wez czasmi pomysl zanim cos napiszesz BURAKU
    • Gość: jaruone Stec na blogu: Lewandowski w Milanie. To już pewn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.09, 07:29
      Ćwoki niedouczone - p. Rafał przekazał nam co w LGdS napisano - to że jakiś
      włoski kolo od skautingu wymyślił Lewego do Milanu nic nie znaczy - w Legii mógł
      grać Bernard Parker, ale nie gra. Włosi się dziwili taką propozycją (tego typa
      od skautingu) bo Milan to renomowany klub, a Lewy jest tam KOMPLETNIE nie znany
      (no może oprócz fanów Udinese ;) ) I Rafał pisze że wyprzedza ruch Faktu i SE
      które powiadomiły by nas o "rychłym transferze" - a że tytuł przewrotny ?? Kto
      Wam każe zaglądać na GW. Rozumu trochę i szacunku dla p. Rafała bo to jeden z
      lepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju. Tylko nie każdy ogarnia
      ironię,żarty etc. To na 90minut won - tam same suche fakty i ban z dupy wzięty
      jak się człowiek doczepi rEDAKTORÓW (jak bluzga na inne kluby i wyzywa to git -
      ban nie grozi)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka