Dodaj do ulubionych

Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo

    • Gość: yeti Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.chello.pl 09.07.09, 21:58
      w 92 roku w Wilkasach ogladalismy POL-ESP w finale igrzysk. Bylo nas ze 150 i
      stary Helios. Wrażenia podobne. Ale i tak szacun za relacje, ważne że jest.
      • Gość: broda komentator jest najciekawszym zawodnikiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 21:59
        "ale ten awans nie jest taki pewny na pewno" :)
      • Gość: kamil n Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.09, 21:59
        Ale te kamery to nie są dobre.
    • Gość: onegdaj Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.lodz.mm.pl 09.07.09, 22:00
      Szedł, szedł i zaszedł. Tylko gdzie ?
    • radow_praca Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:01
      Gość portalu: kaczyy napisał(a):

      > www.kuszotv1.pl/

      A Podgorlice to gdzie się znajdują?
      • Gość: koza Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.09, 22:11
        Pod Gorlicami
    • Gość: pkg Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 79.162.129.* 09.07.09, 22:01
      Sytuacja podbramkowa, aż się kamera zatrzęsła, a tu nagle podpis na
      ekranie "szedł: Boskovic Ivan". W sumie można to uznac za dwie
      równorzędne wydarzenia.
    • maz-46 Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:03
      A jeszcze dziś rano tak strasznie narzekaliśmy, że telewizje nie palą się do
      pokazywania tego meczu.
      Może okazać się, że będziemy wdzięczni za zaoszczędzenie nam wstydu i
      upokorzenia darując sobie tak żenujące widowisko...
      • hildark Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:08
        Na naszych oczach rodzi się nowy Szpakowski
      • nanji Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:08
        Jakby Czarnogórcy strzelili bramkę to byłaby tragedia. Nie, nie dlatego, że Polonia mogłaby odpaść, ale bo mielibyśmy przed sobą dodatkowe 30 minut tego "widowiska".
      • yosemitesam Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:13
        Bronimy panowie, bronimy! Awans do drugiej rundy coraz bliżej! Cała Polska wyjdzie na ulice - będzie bal do rana :))
    • Gość: kibolejro Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.xdsl.centertel.pl 09.07.09, 22:09
      Dziękujemy Polonii za punkty do rankingu Uefa
    • Gość: amio Starcie gigantow IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.07.09, 22:09
      Wspanaly futbol w wykonaniu gwiazd
    • pawko13 Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:09
      Czy wyniki z tej rundy eliminacyjnej licza sie do rankingu UEFA?
      Bo jeśli tak to szkoda straconych punktów.
      • Gość: Broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:15
        Mój komp nie mógł znieść komentarza i mi głos się wyłączył:D
        jak sędzia mógł dodać 4 minuty... zbrodniarz...
    • Gość: lioxxx Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 212.2.182.* 09.07.09, 22:14
      Ekipa z San Marino już zaciera ręce
    • Gość: toom Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:17
      zauwazyliscie, ze czarnogorcy graja pod gorke? :)
      • Gość: broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:19
        ja pierdziele... drużyna z San Marina będzie w III rundzie...
        • Gość: broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:20
          San Marino*
          • Gość: A Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.bagu.cable.ntl.com 09.07.09, 22:42
            Mogles nic nie pisac chlopie jak masz takie brednie tworzyc.

            Jak Polonia w nastepnej rundzie pyknie ich z 10-0 to napiszesz ,ze dlaczego tak
            sie nad nimi znecali.

            Jak zremisuje albo przegra 1 bramka to bedziesz sie z Polonii smial.

            I tak zle i tak niedobrze.

            Fajni jestescie polaczki malkontenci.
            • datnigga Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 23:03
              brednie by były jakby pisał odwrotnie
    • Gość: xxx Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:24
      Cudnie. Przez takich pseudopiłkarzy lądujemy w klasyfikacji uefa za
      Cyprem.
    • hildark Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:26
      A wytrwali, którzy postanowili poczekac na pomeczowe wywiady zostali uraczeni rozmową z Jóżefem Oleksym....
    • Gość: mieciu dziwna reklama IP: *.ptim.net.pl 09.07.09, 22:28
      po co Komenda Stołeczna Policji wykupila reklame na trybunie polonii skoro nie
      widac jej w czasie meczu?? KSP
      • Gość: ormo oleee Re: dziwna reklama IP: *.chello.pl 09.07.09, 22:30
        bo to klub konfidentów
    • Gość: tyti1 Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.09, 22:29
      to powinno byc pokazane w tvp jako komedia o wieczornej porze
      • maz-46 Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:44
        O tak!
        Ale tylko jako sitkom ze śmiechem w tle.
        Byłby ubaw lepszy niż na Kiepskich...
    • Gość: thc Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 91.123.163.* 09.07.09, 22:29
      Z San Marino może też się jakoś uda. Po mękach Polonia powinna i ich
      przejść, wkońcu to amatorzy to od Buducnosci lepsi nie będą. Ale już
      ostrze sobie ząbki na III runde. Oby trafili na kogoś mocnego to
      wybije to przynajmniej za takie granie ukarają Polonie z 6:0 :)
      Ciężką przeprawe będzi emiała też Legia. Gruzini to już nie jest
      kraj piłkarsko słabszy od nas... :)
    • yosemitesam Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:29
      Uffff, udało się! 1 runda zaliczona na piątkę z małym minusem! To jeden z ważniejszych sukcesów naszej klubowej piłki w tej dekadzie. Ale w drugiej rundzie to już nie przelewki - czeka na naszych drużyna z San marino (na szczęście ta słabsza). Pierwszy mecz 16 lipca w jaskini lwa.
    • zawaldemar musieli przegrać nabierają doświadczenia 09.07.09, 22:34
      w UEFA. Jeszcze tak z 10 meczów przegranych i będzie to klasowa drużyna,
      spoko. Teraz już to "Duma Stolicy".. a to przecież najważniejsze.
    • Gość: puziol Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: 89.108.249.* 09.07.09, 22:39
      dlaczego polonia gra w pucharach?? przeciez miala 4 miejsce w lidze!!
    • kiczkis To faktycznie "kopacze" nie "gracze".. 09.07.09, 22:39
      "85. min. Cytat meczu: Zawodnik musi zejść z boiska, jeśli jest potrzebna
      interwencja noszy albo lekarzy
      ."
      =================================================================

      Spododobało mi się również: -.."atmosfera która jest na stadionie" :))

      Pewnie bilet kupiła, to i była..

      Zaś sam mecz.. Chaos.. - Bieg do piłki... zamkniecie oczu.. i.. "buum" przed
      siebie.. Mowa oczywiście o Polonii..
    • Gość: Mahoń Za ile była ta ustwaka ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:46
      I Ile buki zarobili na tym oszustwie ??
    • Gość: Pedro Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.171.19.130.static.crowley.pl 09.07.09, 22:58
      Mieszkaniec Czarnogóry to Czarnogórzanin. Tak samo, jak w Zielonej
      Górze nie mieszkają zielonogórcy.
      Jesteście równie słabi, jak piłkarze Polonii, ale w przeciwieństwie
      do nich uważacie się za lepszych. Hipokryci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka