Gość: yeti Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.chello.pl 09.07.09, 21:58 w 92 roku w Wilkasach ogladalismy POL-ESP w finale igrzysk. Bylo nas ze 150 i stary Helios. Wrażenia podobne. Ale i tak szacun za relacje, ważne że jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: broda komentator jest najciekawszym zawodnikiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 21:59 "ale ten awans nie jest taki pewny na pewno" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil n Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.09, 21:59 Ale te kamery to nie są dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onegdaj Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.lodz.mm.pl 09.07.09, 22:00 Szedł, szedł i zaszedł. Tylko gdzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
radow_praca Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:01 Gość portalu: kaczyy napisał(a): > www.kuszotv1.pl/ A Podgorlice to gdzie się znajdują? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza Re: Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.09, 22:11 Pod Gorlicami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pkg Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 79.162.129.* 09.07.09, 22:01 Sytuacja podbramkowa, aż się kamera zatrzęsła, a tu nagle podpis na ekranie "szedł: Boskovic Ivan". W sumie można to uznac za dwie równorzędne wydarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-46 Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:03 A jeszcze dziś rano tak strasznie narzekaliśmy, że telewizje nie palą się do pokazywania tego meczu. Może okazać się, że będziemy wdzięczni za zaoszczędzenie nam wstydu i upokorzenia darując sobie tak żenujące widowisko... Odpowiedz Link Zgłoś
hildark Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:08 Na naszych oczach rodzi się nowy Szpakowski Odpowiedz Link Zgłoś
nanji Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:08 Jakby Czarnogórcy strzelili bramkę to byłaby tragedia. Nie, nie dlatego, że Polonia mogłaby odpaść, ale bo mielibyśmy przed sobą dodatkowe 30 minut tego "widowiska". Odpowiedz Link Zgłoś
yosemitesam Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:13 Bronimy panowie, bronimy! Awans do drugiej rundy coraz bliżej! Cała Polska wyjdzie na ulice - będzie bal do rana :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibolejro Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.xdsl.centertel.pl 09.07.09, 22:09 Dziękujemy Polonii za punkty do rankingu Uefa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amio Starcie gigantow IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.07.09, 22:09 Wspanaly futbol w wykonaniu gwiazd Odpowiedz Link Zgłoś
pawko13 Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:09 Czy wyniki z tej rundy eliminacyjnej licza sie do rankingu UEFA? Bo jeśli tak to szkoda straconych punktów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:15 Mój komp nie mógł znieść komentarza i mi głos się wyłączył:D jak sędzia mógł dodać 4 minuty... zbrodniarz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lioxxx Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 212.2.182.* 09.07.09, 22:14 Ekipa z San Marino już zaciera ręce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toom Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:17 zauwazyliscie, ze czarnogorcy graja pod gorke? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:19 ja pierdziele... drużyna z San Marina będzie w III rundzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: broda Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:20 San Marino* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.bagu.cable.ntl.com 09.07.09, 22:42 Mogles nic nie pisac chlopie jak masz takie brednie tworzyc. Jak Polonia w nastepnej rundzie pyknie ich z 10-0 to napiszesz ,ze dlaczego tak sie nad nimi znecali. Jak zremisuje albo przegra 1 bramka to bedziesz sie z Polonii smial. I tak zle i tak niedobrze. Fajni jestescie polaczki malkontenci. Odpowiedz Link Zgłoś
datnigga Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 23:03 brednie by były jakby pisał odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:24 Cudnie. Przez takich pseudopiłkarzy lądujemy w klasyfikacji uefa za Cyprem. Odpowiedz Link Zgłoś
hildark Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:26 A wytrwali, którzy postanowili poczekac na pomeczowe wywiady zostali uraczeni rozmową z Jóżefem Oleksym.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieciu dziwna reklama IP: *.ptim.net.pl 09.07.09, 22:28 po co Komenda Stołeczna Policji wykupila reklame na trybunie polonii skoro nie widac jej w czasie meczu?? KSP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ormo oleee Re: dziwna reklama IP: *.chello.pl 09.07.09, 22:30 bo to klub konfidentów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyti1 Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.09, 22:29 to powinno byc pokazane w tvp jako komedia o wieczornej porze Odpowiedz Link Zgłoś
maz-46 Re: Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:44 O tak! Ale tylko jako sitkom ze śmiechem w tle. Byłby ubaw lepszy niż na Kiepskich... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thc Polonia w Lidze Europy Z czuba i na żywo IP: 91.123.163.* 09.07.09, 22:29 Z San Marino może też się jakoś uda. Po mękach Polonia powinna i ich przejść, wkońcu to amatorzy to od Buducnosci lepsi nie będą. Ale już ostrze sobie ząbki na III runde. Oby trafili na kogoś mocnego to wybije to przynajmniej za takie granie ukarają Polonie z 6:0 :) Ciężką przeprawe będzi emiała też Legia. Gruzini to już nie jest kraj piłkarsko słabszy od nas... :) Odpowiedz Link Zgłoś
yosemitesam Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo 09.07.09, 22:29 Uffff, udało się! 1 runda zaliczona na piątkę z małym minusem! To jeden z ważniejszych sukcesów naszej klubowej piłki w tej dekadzie. Ale w drugiej rundzie to już nie przelewki - czeka na naszych drużyna z San marino (na szczęście ta słabsza). Pierwszy mecz 16 lipca w jaskini lwa. Odpowiedz Link Zgłoś
zawaldemar musieli przegrać nabierają doświadczenia 09.07.09, 22:34 w UEFA. Jeszcze tak z 10 meczów przegranych i będzie to klasowa drużyna, spoko. Teraz już to "Duma Stolicy".. a to przecież najważniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puziol Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: 89.108.249.* 09.07.09, 22:39 dlaczego polonia gra w pucharach?? przeciez miala 4 miejsce w lidze!! Odpowiedz Link Zgłoś
kiczkis To faktycznie "kopacze" nie "gracze".. 09.07.09, 22:39 "85. min. Cytat meczu: Zawodnik musi zejść z boiska, jeśli jest potrzebna interwencja noszy albo lekarzy." ================================================================= Spododobało mi się również: -.."atmosfera która jest na stadionie" :)) Pewnie bilet kupiła, to i była.. Zaś sam mecz.. Chaos.. - Bieg do piłki... zamkniecie oczu.. i.. "buum" przed siebie.. Mowa oczywiście o Polonii.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mahoń Za ile była ta ustwaka ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 22:46 I Ile buki zarobili na tym oszustwie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedro Polonia w Pucharze UEFA Z czuba i na żywo IP: *.171.19.130.static.crowley.pl 09.07.09, 22:58 Mieszkaniec Czarnogóry to Czarnogórzanin. Tak samo, jak w Zielonej Górze nie mieszkają zielonogórcy. Jesteście równie słabi, jak piłkarze Polonii, ale w przeciwieństwie do nich uważacie się za lepszych. Hipokryci. Odpowiedz Link Zgłoś