Gość: pirelki IP: *.lodz.mm.pl 01.08.09, 12:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:33 Suwałki to bardzo piękne miasto a nie prowincja!!! Ponad 70 tys mieszkańców to chyba nie wieś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dredzior Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.static-net.stream.pl 01.08.09, 12:38 dalej pijesz, czesto widuje cie na rynku nawalonego w 3 dupy. przyjechal chlopak z wiochy Polski B do krakowa, zarobil pare groszy i mu sie poprzewracalo w glowie. skonczysz jak grosicki lub sypniewski nie martw sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wax rewelacja, BRAWO ! IP: *.echostar.pl 01.08.09, 14:16 "Uciekaliśmy z internatu na dyskoteki ale nigdy nas nie złapano. Bywały bójki na dyskotekach. Ponosiła nas młodzieńcza fantazja. Mieliśmy zgraną bandę, robiliśmy składki na alkohol, lubiłem wypić." następny po paru bokserach tuman, który pokazuje młodzieży, że można chlać i balować i spaść na 4 łapy :/ takie opowieści zostawia się znajomym, a mediom mówi, że prowadziło się rozrywkowy tryb życia, ale że się tego żałuje. a ten jeszcze mówi że miał bandę, chlali jak mieli 14-15 lat, wymykali się po nocach, i jeszcze "bywały bójki". Ciekawe ile strzałów w czyjeś zęby zaliczył, zanim zaczął strzelać do bramek na boisku. świetny przykład. i jeszcze mówicie, że dalej tak się prowadzi teraz mu wolno, ale ta historia dorastania wspaniała. ludzie ... Odpowiedz Link Zgłoś
zawsze.wowo Re: rewelacja, BRAWO ! 01.08.09, 22:01 nie no, kretyni z GW nie mają o czym pisać to podłapują każdy nawet najgłupszy temat, nie zastanawiając się nad reperkusjami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wislok Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 80.50.132.* 01.08.09, 12:44 masz rację - Małecki to kretyn, wypad do wichy, nic nie pokazujesz w ldze i z Levadia, jesteś taka sama "gwiazda" jak Brożek ;// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:46 Pier*oli... ze wszystkich znanych mi Krakowskich "piłkarzy" to właśnie Patryk spędza najwięcej czasu na chlaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieneusz Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 12:51 wszystkie wypowiedzi pokazują tylko, jak zazdrośni potrafiąbyć ludzie. Facet wyszedł z bagna, pokazuje klasę na boisku. Wygryzł z pierwszego składu Łobodzińskiego, tak trzymaj! Przy okazji, autorowi coś pomyliło się. Suwałki, były miastem wojewódzkim - a to raczej nie prowincja. Zapraszam do tego pięknego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nelosn Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.09, 12:54 wisła jest słaba dlatego graja w niej tacy zawodnicy jak małęcki i cwieląg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tede nie pierxdol synek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:59 Małecki nie małęcki i jak coś to Ćwieląg a nie cwieląg - bucu nazwiska pisze się z dużej litery przez szacucek nieudaczniku i dyslektyku . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blecz Re: nie pierxdol synek IP: 78.8.141.* 01.08.09, 15:26 szacucek ? tede to chyba tez z duzej powinno byc, chocby z szacunku malecki to lretyn - powinien dawac przyklad, mowic na odwrot niz to teraz robic, chocby niewiadomo co myslal innego egoista Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wieśniak Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:57 Jo tyż już piłem jabole w tym wieku . dobre z tom drukarkom buhahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sallow Małecki:talent 21 lat !!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.09, 12:56 tylko w polsce sa takie talenty :) 21 lat i jeszcze talent :) na swiecie talent maja 16 -18 latkowie 21 lat to juz zawodnik musi cos grac ale w polsce leniwi dziennikaze uwazaja ze 21 latek to jeszcze talent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jab-77 Re: Małecki:talent 21 lat !!! IP: *.range86-162.btcentralplus.com 01.08.09, 13:55 haha tak jest, u nas nawet jak ma 25 to się często mówi, że się dobrze zapowiada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxim talent Brożka i 26 LAT ! IP: *.echostar.pl 01.08.09, 20:30 kto wie, może talent Brożka napastnika (26l) tez jeszcze eksploduje i w wieku 27-28 lat będzie mógł zacząć podbijanie europejskich aren? widzę to tak: transfer za 2,2mln Euro, w końcu Wisła przestała żądać dwa razy tyle i puściła go na zachód - rok w Anglii na ławie w Premiership, potem wypożyczeni na dwa lata do niższej ligi, Championship (1sezon ok, wchodzi z ławki, w drugim trener uweźmie sie na wszystkich polaków w składzie), potem Brożek znajduje klub w 2 lidze portugalskiej, ale zupełnie nie pasuje do tamtejszej piłki, wiec szybko ucieka na cypr, gdzie gra przez 2 lata, w końcu godzi się na powrót do Wisły, co robi i w wieku około 33-34 lat staje się jej legenda oraz żywym bohaterem. oto american dream w wydaniu polskich piłkarzy. wszystko może się zdarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
maura4 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 13:07 Dlaczego nasi piłkarze nożni są słabsi od swoich kolegów z innych krajów, dlaczego przez wiele lat nie dochowalismy sie piłkarza światowego formatu, zrozumiałam po wypowiedzi lekarza -nazwiska nie pamiętam. Otóz pan doktor uzmysłowił mi, że wytrzymałość, szybkość cwiczy sie całe lata. Najistotniejszy jest młodzieńczy okres , kiedy zawodnik rośnie, rozwijają sie jego układy krwionośny i oddechowy. To właśnie wtedy one "uczą się" współpracować ze sobą na " wysokich obrotach ". To własnie wtedy najbardziej szkodzi balowanie - picie, palenia itd.., bardziej niz dojrzałemu już zawodnikowi. Według tego lekarza straty są nieodwracalne i nie da sie ich nadrobić, w późniejszym, dojrzalszym wieku. Można utrzymywać kondycję na niezłym poziomie, może trochę poprawić , ale nie osiągnie sie poziomu, jaki mógłby być , gdyby nie balowanie w młodziutkim wieku. Zdaje mi się , że nie tylko Małecki w młodzieńczym wieku tak właśnie jak opowiada spędzał wolny czas. Jako przykład świetnego wytrenowania i niesamowitej wytrzymałości podał Justynę Kowalczyk, choć ponoć wcale nie ma doskonałych wrodzonych predyspozycji. Tylko ona nie balowala jako młodziutka zawodniczka, a z dużą determinacją trenowała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwp Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.09, 18:54 ad rem...i patrz pajacu yen koles jako mlopdziak korzystal z zycia i jakops jest teraz dobrym zawodnikiem,mial predyspozycje po prostu i daje rade jest super graczem,osiagnie duzo,mimo iz stracil duzo czasu,to p[rzestan pieprzyc farmazony,polacy nie beda tak dobrzy bo nie mamy tylu szkolek pilkarskich gdzie od mlodziaka uczy sie pilkarskiego rzemiosla i takiego talentu po prostu,patrz brazylia,nie ma szkolek pilkarskich chyba(jesli sa to malo),a kto rzadzi w futbolu,maja talent od Boga i tyle............nawet ajk melanzuja i tak wyrastaja na mistrzow,to trzeba miec we krwi lamusie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.toya.net.pl 01.08.09, 19:43 Czy Cię debilu posrało? Tyś widział szkółkę Palmerias czy Sao Paulo? Nie mówiąc o Cruzeiro? Nie? Pokazałeś brak elementarnej wiedzy ;). Brazylijscy chłopcy od 3ciego roku życia w tych szkółkach zapieprzają i mają potem osiągnięcia. Nie balują. Nie piją. Nie palą i nie ćpają. Małecki to debil jakich mało i teraz po tym jak się przyznał powinien zostać zawieszony jako piłkarz. Osiągnie dużo? Na razie to sra wyżej niż dupę ma. co osiągnął? MP z Wisłą? A potem nie mogli przejść Levadii biedacy. Polska liga to dno dzięki takim pajacom jak Małecki właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TsW Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:31 jak jesteś taki mądry to sam osiągnij tyle co Małecki... nawet drużyna z ogręgówki Cie nie weźmie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.vc.shawcable.net 01.08.09, 20:27 Brazylia ma nieprawdopodobna ilosc szkolek pilkarskich. Byl swego czasu w GW reportaz o polskij szkolce zaproszonej do Brazylii. Zebrali straszliwe manto. Znajdz artykul, pzeczytaj i nie pie..l bzdur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łomatkozcórką Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 13:12 Małecki ? ach to ten skórokop co udzielał na prawo i lewo wywiady, w których snuł opowieści jak to Wisła w tym roku na pewno zagra w LM, bo ma w składzie gwiazdę Małeckiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: disco-man Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.autocom.pl 01.08.09, 13:16 A co w tym złego że chodził na te imprezy?Dzięki temu poznał swojego chłopaka i się ustatkował - kto wie jakby się to dalej potoczyło gdyby nie jego partner życiowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam wzruszająca historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 13:15 naprawdę.. ja też wypiłem pierwsze piwo w wieku 14 lat i co z tego..a pozatym panie Małecki jakbyś naprawde przeżywał wychowanie bez ojca i biede to byś o tym nie opowiadal w gazetach ale opowiadasz bo szukasz dla siebie rozgłosu, poklasku , podziwu cholera wie czego jeszcze . Lansujesz się na czymś co powinno być dla Ciebie i tylko dla Ciebie bo generalnie wszyscy mają twoje historie w d.u.p.ie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.toya.net.pl 01.08.09, 13:28 "Patryk Małecki uchodzi za jednego z największych talentów polskiego futbolu." Kto to pisał? "uchodzi za jeden z największych talentów" albo "uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: all Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 88.244.189.* 01.08.09, 13:38 tylko czemu cie co tydzien we franticu widze ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 13:48 We "franticu" w Izmirze? Przecież ty barania torbo masz IP Izmiru (Turcja). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.static.adsl.cheapnet.it 01.08.09, 15:23 Moze jest na wakacjach i pisze z kafejki internetowej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;] Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:57 proxy? daaa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibuc Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:30 Pewnie, że są. 6-8 letnie. Potem wpadają w tryby machiny, po dwóch-trzech latach rzuca się trampkarza młodszego po lokalnych turniejach i każe osiągać wyniki na dużym boisku. Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Na zachodzie dzieciaki grają pięciu na pięciu na małym boisku, dzięki temu często są przy piłce, mają z nią kontakt i uczą się utrzymywać ją w tłoku, pod presją przeciwnika. Mała przestrzeń wymusza ciągły ruch bez piłki. To wszystko wchodzi im w nawyk, i gdy my cieszymy się z sukcesów na szczeblu juniorskim, w dorosłej piłce nas nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazon Co mnie obchodzi historia życia nędznego grajka? IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:53 Tak dawniej żył, jak gra teraz. Cienko. I kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: Co mnie obchodzi historia życia nędznego graj IP: *.radom.vectranet.pl 01.08.09, 18:00 ciekawe jak zyli ci, co graja slabiej niz on? co was obchodzi co on robi w czasie wolnym... ma do tego prawo... wazne zeby dobrze gral, a dzisiaj pokazal sie z na prawde dobrej strony... oby tak dalej. a niektorym z was pewnie zal d.pe sciska, bo tez probowaliscie grac i wam nie wyszlo, a on gra w I skladzie Mistrza Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzesinki Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 18:27 Ten chłoptaś nie kuma , że gdyby nie chlał to może grałby w Realu lub innej Barcelonie.Ale trudno żeby kumał skoro wóda w młodym wieku zżarła szare komórki. Odpowiedz Link Zgłoś
belzebub666666 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 18:39 Gość: K. 01.08.09, 18:00 Odpowiedz cytując Odpowiedz ciekawe jak zyli ci, co graja slabiej niz on? co was obchodzi co on robi w czasie wolnym... ma do tego prawo... wazne zeby dobrze gral, a dzisiaj pokazal sie z na prawde dobrej strony... oby tak dalej. a niektorym z was pewnie zal d.pe sciska, bo tez probowaliscie grac i wam nie wyszlo, a on gra w I skladzie Mistrza Polski. I czym jest ten mistrz polski??? Nieudacznikami i szmaciarzami, co nie potrafią wygrać z amatorami z Estonii. Całą tą wisłę powinni zdelegalizować, żeby już nie kompromitowali nigdy polski na arenie międzynarodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TsW Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:45 a czym jest twój klub? gra w 2-3 lidze? a może to ten lech poznań którym cieszycie się że ladnie grał w jesiennej rundzie... tylko czemu nie umiał tego powtórzyć na wiosne? żal wam dupe ściska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: old boy Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.dream.net.pl 01.08.09, 19:09 szacunek-kibic z Lubina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tg Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 19:27 Tylko w Polsce stary 21 letni koń to obiecujący talent. Odpowiedz Link Zgłoś
mesi12 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 19:34 Po co on o tym mówi,pije się dla siebie a nie żeby o tym opowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ag pierwsze słysze o jakims pijaczku małeckim IP: *.chello.pl 01.08.09, 21:32 pewnie taki z niego piłkarz jak z krowiej d*8y trąba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: pierwsze słysze o jakims pijaczku małeckim IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:50 gratuluje wiedzy... z ciebie taki polski kibic jak ze ślonzoka polok ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szkodagadać Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 21:44 Wóda niestety szarych komórek mu nie zjadła, bo nie miała czego... Większość polskich piłkarzy rozumem nie grzeszy... oto dlaczego doputy się to nie zmieni nie będzie lepiej.. A ja jako kibic Wisły mam nadzieję, że w poniedziałek go wypier..dolą z klubu, tak dla przykładu - bo debil z niego jakich mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywnie Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 23:05 Mam w d**ie czy pił, czy nie... W ogóle kogo to obchodzi? Dla mnie liczy sie jak gra. A gra bardzo słabo. Piłkę uderza na bramkę, a ta leci w trybuny. Z Estończykami oddał trzy strzały, wszystkie w powietrze. To samo z Lechem w Superpucharze. Koleś jest słaby, gra dlatego, że Skorża nie ma kim go zastąpić. Jakby miał w środku kogoś do rywalizacji to grzałby ławę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: APT Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 81.168.254.* 04.08.09, 10:01 Malecki ty wiesz jak ci na imię... Tylko ŁKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.dolsat.pl 12.08.09, 18:31 Ja też piłem jak miałem 14 lat i to więcej niż on, wspomnienia są to fakt. Z jednej strony nie żałuję bo nie byłbym taki jak teraz, z drugiej tak bo przez to pewnie zaprzepaściłem swoją szansę na błyśnięcie w sporcie... Apropo biedy to nie ujawnia się takich szczegółów, że się chodziło i pożyczało kasę bo to prywatne sprawy i jeśli uważa, że dzięki temu ktoś powie "miał ciężko, ale się wybił i dobrze gra" to jest zadufany w samym sobie. Jeśli jestem w czymś dobry to chcę żeby mnie doceniono dzięki umiejętnością a nie dzięki temu, że miałem ciężko ale się nie poddałem. Wychowując się bez ojca człowiek szybciej dorasta, ale nie mówi tego całej Polsce. Większość moich znajomych nawet niewie jak mam i miałem w życiu pod względem finansowym i że też wychowałem się bez ojca, ale niektórzy więdzą, bo o to zapytali i się z tym nie kryłem. Różnica polega na odpowiadaniu na pytanie a chwaleniu się tym... Odpowiedz Link Zgłoś