Dodaj do ulubionych

Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję

IP: *.lodz.mm.pl 01.08.09, 12:18
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:33
      Suwałki to bardzo piękne miasto a nie prowincja!!!
      Ponad 70 tys mieszkańców to chyba nie wieś...
    • Gość: Dredzior Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.static-net.stream.pl 01.08.09, 12:38
      dalej pijesz, czesto widuje cie na rynku nawalonego w 3 dupy. przyjechal chlopak
      z wiochy Polski B do krakowa, zarobil pare groszy i mu sie poprzewracalo w
      glowie. skonczysz jak grosicki lub sypniewski nie martw sie.
      • Gość: wax rewelacja, BRAWO ! IP: *.echostar.pl 01.08.09, 14:16
        "Uciekaliśmy z internatu na dyskoteki ale nigdy nas nie złapano. Bywały bójki na
        dyskotekach. Ponosiła nas młodzieńcza fantazja. Mieliśmy zgraną bandę, robiliśmy
        składki na alkohol, lubiłem wypić."

        następny po paru bokserach tuman, który pokazuje młodzieży, że można chlać i
        balować i spaść na 4 łapy :/
        takie opowieści zostawia się znajomym, a mediom mówi, że prowadziło się
        rozrywkowy tryb życia, ale że się tego żałuje. a ten jeszcze mówi że miał bandę,
        chlali jak mieli 14-15 lat, wymykali się po nocach, i jeszcze "bywały bójki".
        Ciekawe ile strzałów w czyjeś zęby zaliczył, zanim zaczął strzelać do bramek na
        boisku.
        świetny przykład. i jeszcze mówicie, że dalej tak się prowadzi teraz mu wolno,
        ale ta historia dorastania wspaniała. ludzie ...
        • zawsze.wowo Re: rewelacja, BRAWO ! 01.08.09, 22:01
          nie no, kretyni z GW nie mają o czym pisać to podłapują każdy nawet najgłupszy
          temat, nie zastanawiając się nad reperkusjami
    • Gość: wislok Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 80.50.132.* 01.08.09, 12:44
      masz rację - Małecki to kretyn, wypad do wichy, nic nie pokazujesz w ldze i z
      Levadia, jesteś taka sama "gwiazda" jak Brożek ;//
    • Gość: Miś Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:46
      Pier*oli...

      ze wszystkich znanych mi Krakowskich "piłkarzy" to właśnie Patryk spędza
      najwięcej czasu na chlaniu.
      • dzieneusz Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 12:51
        wszystkie wypowiedzi pokazują tylko, jak zazdrośni potrafiąbyć ludzie. Facet wyszedł z bagna, pokazuje klasę na boisku. Wygryzł z pierwszego składu Łobodzińskiego, tak trzymaj!

        Przy okazji, autorowi coś pomyliło się. Suwałki, były miastem wojewódzkim - a to raczej nie prowincja.

        Zapraszam do tego pięknego miasta.
        • Gość: nelosn Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.adsl.inetia.pl 01.08.09, 12:54
          wisła jest słaba dlatego graja w niej tacy zawodnicy jak małęcki i cwieląg
          • Gość: tede nie pierxdol synek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:59
            Małecki nie małęcki i jak coś to Ćwieląg a nie cwieląg - bucu
            nazwiska pisze się z dużej litery przez szacucek nieudaczniku i
            dyslektyku .
            • Gość: blecz Re: nie pierxdol synek IP: 78.8.141.* 01.08.09, 15:26
              szacucek ?
              tede to chyba tez z duzej powinno byc, chocby z szacunku


              malecki to lretyn - powinien dawac przyklad, mowic na odwrot niz to teraz robic,
              chocby niewiadomo co myslal innego
              egoista
        • Gość: wieśniak Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 12:57
          Jo tyż już piłem jabole w tym wieku .
          dobre z tom drukarkom buhahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!
    • Gość: sallow Małecki:talent 21 lat !!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.09, 12:56
      tylko w polsce sa takie talenty :) 21 lat i jeszcze talent :) na swiecie
      talent maja 16 -18 latkowie 21 lat to juz zawodnik musi cos grac ale w polsce
      leniwi dziennikaze uwazaja ze 21 latek to jeszcze talent
      • Gość: jab-77 Re: Małecki:talent 21 lat !!! IP: *.range86-162.btcentralplus.com 01.08.09, 13:55
        haha tak jest, u nas nawet jak ma 25 to się często mówi, że się dobrze zapowiada
        • Gość: maxim talent Brożka i 26 LAT ! IP: *.echostar.pl 01.08.09, 20:30
          kto wie, może talent Brożka napastnika (26l) tez jeszcze eksploduje i w wieku
          27-28 lat będzie mógł zacząć podbijanie europejskich aren?

          widzę to tak:
          transfer za 2,2mln Euro, w końcu Wisła przestała żądać dwa razy tyle i puściła
          go na zachód - rok w Anglii na ławie w Premiership, potem wypożyczeni na dwa
          lata do niższej ligi, Championship (1sezon ok, wchodzi z ławki, w drugim trener
          uweźmie sie na wszystkich polaków w składzie), potem Brożek znajduje klub w 2
          lidze portugalskiej, ale zupełnie nie pasuje do tamtejszej piłki, wiec szybko
          ucieka na cypr, gdzie gra przez 2 lata, w końcu godzi się na powrót do Wisły, co
          robi i w wieku około 33-34 lat staje się jej legenda oraz żywym bohaterem.

          oto american dream w wydaniu polskich piłkarzy. wszystko może się zdarzyć.
    • maura4 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 13:07
      Dlaczego nasi piłkarze nożni są słabsi od swoich kolegów z innych
      krajów, dlaczego przez wiele lat nie dochowalismy sie piłkarza
      światowego formatu, zrozumiałam po wypowiedzi lekarza -nazwiska nie
      pamiętam. Otóz pan doktor uzmysłowił mi, że wytrzymałość, szybkość
      cwiczy sie całe lata. Najistotniejszy jest młodzieńczy okres , kiedy
      zawodnik rośnie, rozwijają sie jego układy krwionośny i oddechowy.
      To właśnie wtedy one "uczą się" współpracować ze sobą na " wysokich
      obrotach ". To własnie wtedy najbardziej szkodzi balowanie - picie,
      palenia itd.., bardziej niz dojrzałemu już zawodnikowi. Według tego
      lekarza straty są nieodwracalne i nie da sie ich nadrobić, w
      późniejszym, dojrzalszym wieku. Można utrzymywać kondycję na niezłym
      poziomie, może trochę poprawić , ale nie osiągnie sie poziomu, jaki
      mógłby być , gdyby nie balowanie w młodziutkim wieku. Zdaje mi się ,
      że nie tylko Małecki w młodzieńczym wieku tak właśnie jak opowiada
      spędzał wolny czas. Jako przykład świetnego wytrenowania i
      niesamowitej wytrzymałości podał Justynę Kowalczyk, choć ponoć wcale
      nie ma doskonałych wrodzonych predyspozycji. Tylko ona nie balowala
      jako młodziutka zawodniczka, a z dużą determinacją trenowała.
      • Gość: kwp Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.09, 18:54
        ad rem...i patrz pajacu yen koles jako mlopdziak korzystal z zycia i jakops jest
        teraz dobrym zawodnikiem,mial predyspozycje po prostu i daje rade jest super
        graczem,osiagnie duzo,mimo iz stracil duzo czasu,to p[rzestan pieprzyc
        farmazony,polacy nie beda tak dobrzy bo nie mamy tylu szkolek pilkarskich gdzie
        od mlodziaka uczy sie pilkarskiego rzemiosla i takiego talentu po prostu,patrz
        brazylia,nie ma szkolek pilkarskich chyba(jesli sa to malo),a kto rzadzi w
        futbolu,maja talent od Boga i tyle............nawet ajk melanzuja i tak
        wyrastaja na mistrzow,to trzeba miec we krwi lamusie
        • Gość: Pio Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.toya.net.pl 01.08.09, 19:43
          Czy Cię debilu posrało? Tyś widział szkółkę Palmerias czy Sao Paulo? Nie mówiąc
          o Cruzeiro? Nie? Pokazałeś brak elementarnej wiedzy ;).

          Brazylijscy chłopcy od 3ciego roku życia w tych szkółkach zapieprzają i mają
          potem osiągnięcia. Nie balują. Nie piją. Nie palą i nie ćpają. Małecki to debil
          jakich mało i teraz po tym jak się przyznał powinien zostać zawieszony jako
          piłkarz. Osiągnie dużo? Na razie to sra wyżej niż dupę ma. co osiągnął? MP z
          Wisłą? A potem nie mogli przejść Levadii biedacy. Polska liga to dno dzięki
          takim pajacom jak Małecki właśnie.
          • Gość: TsW Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:31
            jak jesteś taki mądry to sam osiągnij tyle co Małecki... nawet
            drużyna z ogręgówki Cie nie weźmie
        • Gość: J Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.vc.shawcable.net 01.08.09, 20:27
          Brazylia ma nieprawdopodobna ilosc szkolek pilkarskich. Byl swego czasu w GW
          reportaz o polskij szkolce zaproszonej do Brazylii. Zebrali straszliwe manto.
          Znajdz artykul, pzeczytaj i nie pie..l bzdur.
    • Gość: łomatkozcórką Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 13:12
      Małecki ? ach to ten skórokop co udzielał na prawo i lewo wywiady, w których
      snuł opowieści jak to Wisła w tym roku na pewno zagra w LM, bo ma w składzie
      gwiazdę Małeckiego.
      • Gość: disco-man Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.autocom.pl 01.08.09, 13:16
        A co w tym złego że chodził na te imprezy?Dzięki temu poznał swojego
        chłopaka i się ustatkował - kto wie jakby się to dalej potoczyło
        gdyby nie jego partner życiowy
    • Gość: Adam wzruszająca historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 13:15
      naprawdę.. ja też wypiłem pierwsze piwo w wieku 14 lat i co z
      tego..a pozatym panie Małecki jakbyś naprawde przeżywał wychowanie
      bez ojca i biede to byś o tym nie opowiadal w gazetach ale
      opowiadasz bo szukasz dla siebie rozgłosu, poklasku , podziwu
      cholera wie czego jeszcze . Lansujesz się na czymś co powinno być
      dla Ciebie i tylko dla Ciebie bo generalnie wszyscy mają twoje
      historie w d.u.p.ie.
    • Gość: polonista Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.toya.net.pl 01.08.09, 13:28
      "Patryk Małecki uchodzi za jednego z największych talentów polskiego futbolu."
      Kto to pisał? "uchodzi za jeden z największych talentów" albo "uchodzi za
      jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy"
    • Gość: all Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 88.244.189.* 01.08.09, 13:38
      tylko czemu cie co tydzien we franticu widze ...
      • Gość: ik Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 13:48
        We "franticu" w Izmirze?
        Przecież ty barania torbo masz IP Izmiru (Turcja).
        • Gość: Radek Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.static.adsl.cheapnet.it 01.08.09, 15:23
          Moze jest na wakacjach i pisze z kafejki internetowej :)
        • Gość: ;] Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:57
          proxy? daaa?
    • Gość: kibuc Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:30
      Pewnie, że są. 6-8 letnie. Potem wpadają w tryby machiny, po dwóch-trzech latach
      rzuca się trampkarza młodszego po lokalnych turniejach i każe osiągać wyniki na
      dużym boisku. Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Na zachodzie dzieciaki grają
      pięciu na pięciu na małym boisku, dzięki temu często są przy piłce, mają z nią
      kontakt i uczą się utrzymywać ją w tłoku, pod presją przeciwnika. Mała
      przestrzeń wymusza ciągły ruch bez piłki. To wszystko wchodzi im w nawyk, i gdy
      my cieszymy się z sukcesów na szczeblu juniorskim, w dorosłej piłce nas nie ma.
    • Gość: jazon Co mnie obchodzi historia życia nędznego grajka? IP: *.chello.pl 01.08.09, 15:53
      Tak dawniej żył, jak gra teraz. Cienko. I kropka.
      • Gość: K. Re: Co mnie obchodzi historia życia nędznego graj IP: *.radom.vectranet.pl 01.08.09, 18:00
        ciekawe jak zyli ci, co graja slabiej niz on?
        co was obchodzi co on robi w czasie wolnym... ma do tego prawo... wazne zeby
        dobrze gral, a dzisiaj pokazal sie z na prawde dobrej strony... oby tak dalej.
        a niektorym z was pewnie zal d.pe sciska, bo tez probowaliscie grac i wam nie
        wyszlo, a on gra w I skladzie Mistrza Polski.
    • Gość: Krzesinki Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 18:27
      Ten chłoptaś nie kuma , że gdyby nie chlał to może grałby w Realu lub innej Barcelonie.Ale trudno żeby kumał skoro wóda w młodym wieku zżarła szare komórki.
    • belzebub666666 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 18:39
      Gość: K. 01.08.09, 18:00 Odpowiedz cytując Odpowiedz
      ciekawe jak zyli ci, co graja slabiej niz on?
      co was obchodzi co on robi w czasie wolnym... ma do tego prawo... wazne zeby
      dobrze gral, a dzisiaj pokazal sie z na prawde dobrej strony... oby tak dalej.
      a niektorym z was pewnie zal d.pe sciska, bo tez probowaliscie grac i wam nie
      wyszlo, a on gra w I skladzie Mistrza Polski.


      I czym jest ten mistrz polski??? Nieudacznikami i szmaciarzami, co nie potrafią wygrać z amatorami z Estonii. Całą tą wisłę powinni zdelegalizować, żeby już nie kompromitowali nigdy polski na arenie międzynarodowej.
      • Gość: TsW Re: Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:45
        a czym jest twój klub? gra w 2-3 lidze? a może to ten lech poznań
        którym cieszycie się że ladnie grał w jesiennej rundzie... tylko
        czemu nie umiał tego powtórzyć na wiosne?

        żal wam dupe ściska
    • Gość: old boy Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.dream.net.pl 01.08.09, 19:09
      szacunek-kibic z Lubina
    • Gość: tg Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.chello.pl 01.08.09, 19:27
      Tylko w Polsce stary 21 letni koń to obiecujący talent.
    • mesi12 Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję 01.08.09, 19:34
      Po co on o tym mówi,pije się dla siebie a nie żeby o tym opowiadać.
      • Gość: ag pierwsze słysze o jakims pijaczku małeckim IP: *.chello.pl 01.08.09, 21:32
        pewnie taki z niego piłkarz jak z krowiej d*8y trąba
        • Gość: -.- Re: pierwsze słysze o jakims pijaczku małeckim IP: 212.91.26.* 02.08.09, 18:50
          gratuluje wiedzy... z ciebie taki polski kibic jak ze ślonzoka polok
          ^^
    • Gość: Szkodagadać Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 21:44
      Wóda niestety szarych komórek mu nie zjadła, bo nie miała czego...
      Większość polskich piłkarzy rozumem nie grzeszy... oto dlaczego
      doputy się to nie zmieni nie będzie lepiej.. A ja jako kibic Wisły
      mam nadzieję, że w poniedziałek go wypier..dolą z klubu, tak dla
      przykładu - bo debil z niego jakich mało
    • Gość: obiektywnie Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 23:05
      Mam w d**ie czy pił, czy nie... W ogóle kogo to obchodzi? Dla mnie liczy sie jak gra. A gra bardzo słabo. Piłkę uderza na bramkę, a ta leci w trybuny. Z Estończykami oddał trzy strzały, wszystkie w powietrze. To samo z Lechem w Superpucharze. Koleś jest słaby, gra dlatego, że Skorża nie ma kim go zastąpić. Jakby miał w środku kogoś do rywalizacji to grzałby ławę.
    • Gość: APT Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: 81.168.254.* 04.08.09, 10:01
      Malecki ty wiesz jak ci na imię... Tylko ŁKS
    • Gość: anonim Małecki: Piłem od 14. roku życia. Nie żałuję IP: *.dolsat.pl 12.08.09, 18:31
      Ja też piłem jak miałem 14 lat i to więcej niż on, wspomnienia są to fakt. Z jednej strony nie żałuję bo nie byłbym taki jak teraz, z drugiej tak bo przez to pewnie zaprzepaściłem swoją szansę na błyśnięcie w sporcie... Apropo biedy to nie ujawnia się takich szczegółów, że się chodziło i pożyczało kasę bo to prywatne sprawy i jeśli uważa, że dzięki temu ktoś powie "miał ciężko, ale się wybił i dobrze gra" to jest zadufany w samym sobie. Jeśli jestem w czymś dobry to chcę żeby mnie doceniono dzięki umiejętnością a nie dzięki temu, że miałem ciężko ale się nie poddałem. Wychowując się bez ojca człowiek szybciej dorasta, ale nie mówi tego całej Polsce. Większość moich znajomych nawet niewie jak mam i miałem w życiu pod względem finansowym i że też wychowałem się bez ojca, ale niektórzy więdzą, bo o to zapytali i się z tym nie kryłem. Różnica polega na odpowiadaniu na pytanie a chwaleniu się tym...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka