Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Polska - Rosja na żywo

IP: *.nyc.biz.rr.com 28.11.06, 09:06
    Szkoda dwoch pierwszych setow. Ale niech nasi gracze teraz pokarza charakter.
    Wygramy 3:2
    Obserwuj wątek
      • Gość: arc Jeszcze Polska nie przegrala ........... IP: *.nyc.biz.rr.com 28.11.06, 09:08
        Szkoda dwoch pierwszych setow. Ale niech nasi gracze teraz pokaza charakter.
        Wygramy 3:2

Pozdrowienia z Nowego Jorku dla wszystkich rodakow w kraju przebywajacych
        teraz pod wladza blizniakow kaczynskich :):)
        • Gość: jaceek Re: Jeszcze Polska nie przegrala ........... IP: 212.160.172.* 28.11.06, 09:54
          Kto nie wygrywa w trzech setach, przegrywa w pięciu. To mi się podoba. Brawo
          Polacy! Brawooooooooo!
          • Gość: elvis Nie wierzyłem. Przepraszam i gratuluję. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:56
            • Gość: kamerzysta Chłopaki są niesamowici !!!! IP: *.aster.pl 28.11.06, 09:59
              Teraz wierzę że mogą wygrać mistrzostwa świata. Do boju Panowie !!!
              • petrucchio I duża buźka dla Lozano :))))))))))))))))))))))) 28.11.06, 10:04

• krasnov No to będą kolejne sankcje na eksport do Rosji… 28.11.06, 11:03
                  Na dostawy gazu zimą też śmiałbym niezbyt liczyć. :P
                  • Gość: Komendant Spałowaliście bolszewię...I dobrze. Tak trzymać. IP: *.idzik.pl 28.11.06, 12:01
                    .
                    • patman Putin się w grobie przewraca ;) 28.11.06, 16:26

• Gość: Polak A co, zdechła sabaka wreszcie?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 22:13
                        To dobrze, może narody bedą się mogły dogadać po ludzku :))
                  • Gość: Krzysztof Re: No to będą kolejne sankcje na eksport do Rosj IP: 194.181.190.* 28.11.06, 15:23
                    Teraz i tak nie potrzebują naszego mięsa skoro mają własne kotlety siekane :-)
                • Gość: roonek Re: I duża buźka dla Lozano :)))))))))))))))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 11:31
                  brawo wlasnie takiego trenera bylo trzeba Polskiej reprezentacji :D
                  www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71012715
              • Gość: je Re: Chłopaki są niesamowici !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:13
                świetne zmiany, Grucha i Grzesiek - rewelacja - inteligencja i precyzja, co za
                charaktery, wejść w takim momencie i grać jak z nut
                • Gość: zbuk Re: Chłopaki są niesamowici !!!! IP: *.pronet.lublin.pl 28.11.06, 10:49
                  Nie wiem czy Trener Lozano (od dziś proponuję inną pisownię traktować jako błąd
                  ortograficzny) zrobił to świadomie, ale ogranie pierwszym składem słabszych
                  przeciwników i zatrzymanie rezerwowych jako asów z rękawa na mocarstwa
                  podziałało genialnie. Rosjanie może i mieli sposób na Sebastiana, ale
                  wprowadzenie Grześka, Łukasza i przede wszystkim Kapitana Gruszki (jw.) zupełnie
                  rozbiło ich szyki i opracowaną taktykę na Polskę. Strasznie spodobał mi się
                  wywiad z Piotrem, gdzie wykazał się ogromną dojrzałością mówiąc o swojej roli
                  jako rezerwowego (dla przypomnienia - nawet jeśli nie gram, to dzięki mojej
                  pracy zawodnicy wchodzący na boisko mają grać lepiej - tak w wielkim skrócie).
                  Widać było w tym meczu, że Trener ma do rezerw takie samo zaufanie jak do
                  głównego składu i w tak ważnym meczu nie boi się zmieniać kluczowych zawodników,
                  bez których, zdawałoby się, nie mamy prawa myśleć o zwycięstwie. Oznacza to, że
                  doskonale zna możliwości każdego gracza i wie kiedy będą one potrzebne drużynie.
                  Gracias Raul Grande.
            • Gość: milseog ja tez. sypie glowe popiolem i dziekuje. IP: 80.55.145.* 28.11.06, 10:03
              • Gość: esen2 Re: ja tez. sypie glowe popiolem i dziekuje. IP: 195.245.213.* 28.11.06, 10:13
                Stawiałem 3:1 dla Rosji. Twierdziłem, że nasi zawsze będą pukać do nieba bram.
                Jak to dobrze czasem nie mieć racji...
            • marek_solon Re: Nie wierzyłem. Przepraszam i gratuluję. 29.11.06, 09:53
              Wygląda na to że jest lepiej niż wszyscy się spodziewali, z Serbią jak z płatka
              poszło...

pilkazzaklawiatury.blox.pl
        • Gość: zator Re: Jeszcze Polska nie przegrala ........... IP: 83.16.17.* 28.11.06, 10:15
          thx
        • adam-bronisz Re: Nauczyciele Mistrzów + Napoleon 28.11.06, 12:52
          Musiałem wyjść z domu po 8,00. Wynik w drugim secie dla Rosji 17;,,,
          Ale czułem ,że to nie koniec meczu. Coś tu nie grało. Polacy grali tak jak
          chcieli Rosjanie. Ogromna szamotanina. Typowy siłowe zagrania. Nic się nie
          kleiło. Trzeba się było uspokoić. Grali tylko Rosjanie. Za dużo siły.
          Czułem ,że Nasza Drużyna do tej pory grała inaczej. Lżej. Delikatniej.
          Finezyjnej. A tu rąbanina. Z tymi siłaczami tak sie nie wygra. Kiedy wróciłem
          do domu około 10,00 i usłyszałem ,że Polacy wygrali. Poczułem się jak
          niewidomy , ślepiec który wyczuwa grę. Nasi Chłopcy są Mistrzami. Nie chodzi o
          to czy będą mieli Złoty Medal. Oni go mogą już mieć zawsze w zasięgu dłoni.
          Zmieniła się ich psychika. Oni to wiedzą i czują . Wszystkie drużyny już to
          wyczuwają. To nie jest zbiór gwiazdek. Oni są indywidualnie mistrzami. Tego nie
          trzeba mówić to się czuje i widzi od razu. Dołączyli do największych. Być może
          w innych zespołach są gwiazdy. Ale u nas są profesorowie. Psychika to
          mistrzostwo. Przegrywać ,żeby wygrać. To jest najwyższe mistrzostwo. Jesteście
          mocni. Nie można z wami normalnie wygrać. Osiągneliście coś wielkiego. Najpierw
          Kobiety w siatkówce a teraz Wy. Obojętnie co się stanie dalej. Wszyscy już
          przed Wami czują respekt. Teraz do Was się dopasowują. Te wszystkie roszady w
          zespole to szukanie zawodników na daną chwilę. Jak widać można takich znależść.
          Zatrzymają Wielkich Mistrzów. Ale tylko Mistrzów. Wy jesteście teraz
          Nauczycielami Mistrzów. Każdy Was gest i ruch będą od tej pory oglądać z obawą
          inni zawodnicy. Ugiąć się. Wciągnąć przeciwników w zwycięstwo,żeby zaczeli grać
          pod Was. To już pnad mistrzostwem. Tak się rodzi l-e-g-e-n-d-a. Już to
          przekroczyliście. Resztę M.Ś. w Japonii oglądamy ze spokojem. Na długim
          oddechu. Nie zawracamy Wam głowy. Róbcie swoje a My już jesteśmy spokojni.
          A nasi trenerzy. Uściśniemy Was ( trenerów ) po powrocie.
          Jesteście Wielcy i bardzi nam potrzebni.

pzdr z łezką w oku.
          • obserwatorpl2005 Re: Nauczyciele Mistrzów + Napoleon 28.11.06, 14:54
            ""Zatrzymają Wielkich Mistrzów. Ale tylko Mistrzów. Wy jesteście teraz
            Nauczycielami Mistrzów""

Dokladnie o to chodzi. Obecni Polscy siatkarze sa profesorami siatkowki meskiej.
            To sa juz nazwiska ktore budza respekt u przeciwnikow. I nie chodzi tylko o ten
            turniej. Przeciez juz w finale ligi swiatowej przed rokiem Polska zagrala
            swietnie. Tylko wtedy jeszcze posiadali ten slad psychiki, ktora u nas w Polsce
            nieswiadomie sie wznieca ze "nie mozemy byc mistrzami swiata, ze nie mozemy byc
            najlepsi".
            MOZEMY BYC MISTRZAMI SWIATA!
            A co ciekawsze prawdopodobnie bedziemy. To nie chodzi tylko o dyscypline
            sportowa, ktora sie nazywa siatkowka. Polacy moga byc mistrzami swiata w kazdej
            dyscyplinie, nawet nie zwiazanej ze sportem, mozemy byc mistrzami swiata w
            nauce, produktywnosci, sukcesach finansowych. Potrzeba tylko pracy i wyczucia, a
            sukces to polaczenie ostrej pracy z wiara w efekty.
            Dlatego trzeba w koncu porzucic retoryke pana Janisza z polskiego radia, ktory
            wysmiewal publicznie Beenhakkera za jego optymizm, a po prostu zaczac zmieniac
            siebie.
        • mariuszekc Re: Gdzie Jest SCHUJA ????? 28.11.06, 16:21
          No gdzie jest ten prorok ktory przepowiadal kleske Polakow 0-3 ??? No gdzie ???
          Pewnie chleje gdzies z zalu ze POLSKA wygrala !!! :P
      • Gość: mihu2002 Mistrzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:39
        TAaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk MISTRZOWIE ŚWIATA !!!!!!!!!
        • Gość: md Re: Mistrzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:20
          A noz przeczytacie te komentarze tam w Japonii! :) Gratulujemy i jestesmy z was
          naprawde dumni!!!!
      • Gość: as Zwycięstwo IP: *.ericsson.net 28.11.06, 09:39
        no i po gazie. i możemy też zapomnieć o exporcie świniny. ale warto było.
        • Gość: Krzysztof Re: Zwycięstwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:56
          warto było wstać wcześniej!!!
          do końca dnia będę miał dobry humor!!
      • Gość: Fomicz Re: Polska - Rosja na żywo IP: 80.48.102.* 28.11.06, 09:42
        Liczy sie efekt koncowy. Przegrywac 0:2 z ROsja i sie podniesc, to potrafia
        wielcy. Nie sadzilem, ze Polacy to potrafia. Fajnie byc dumnym z Polski i Polakow.
        • obserwatorpl2005 Re: Polska - Rosja na żywo 28.11.06, 15:00
          Polacy do tej pory tego nie potrafili i to "zasluga" nasza, kibicow,
          komentatorow, dzialaczy. Jak moga sie czuc siatkarze, ktorzy przez przypadek
          wchodza na forach, gdzie jedzie sie po nich jak po drewniakach, lewusach i
          cieniasach. Przeciez taki zawodnik do konca zycia bedzie mial w glowie: nawet
          jak jestem dobry to pewnie i tak to jest przypadek.
          Polscy siatkarze to nie sa juz ludzie o polskiej mentalnosci. To nie sa juz
          ludzie ktorym uginaja sie kolana przed mistrzami. TO ONI SA MISTRZAMI.

Nauczyl ich tego Lozano, i tylko jemu to zawdzieczaja.
          Nam, Polakom wypada sie czegos z tego nauczyc: Jesli jestes dobry, to mow o tym.
          Bo jestes dobry. W 90 przypadkach na sto ci to nie przeszkodzi lecz pomoze.
          Mam nadzieje ze i w Polsce tak bedzie...
      • Gość: mpluto Polska - Rosja na żywo IP: 212.160.212.* 28.11.06, 09:48
        Nareszcieeee! Będzie medal. Po dwóch pierwszych setach pomyślałem że wszystko
        wróciło do normy i Rosjanie dowalą nam 3:0, ale potem powstaliśmy jak Feniks z
        popiołów ... i to dzięki komu? Dzięki wspaniałym chłopakom i wspaniałemu
        trenerowi z zagranicy! Dzięki Lozano, dzięki chłopaki!!! Za rurociąg, za
        embargo na mięso... Niech Żyje Polska!!!
        • Gość: greg Telegram IP: *.76.classcom.pl 28.11.06, 09:57
          Gratulacje STOP. Ropa STOP. Gaz STOP. Wołodia.
          • Gość: kotuo Re: Telegram IP: *.icpnet.pl 28.11.06, 10:00
            buuuhhhahahahaaa ;)))
      • Gość: andrew b. Polska - Rosja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:54
        Wspaniale! Do końca wierzyłem w Polaków i nie zawiodłem się. Rośniemy na potęgę
        sportową.
      • Gość: giedymin Re: Polska - Rosja na żywo IP: *.master.pl 28.11.06, 09:55
        Pamiętam ten mecz z przed 30 lat. Ta sama dramaturgia te same emocje.
        Dorze że mam zdrowe serducho. WIELKIE gratulacje. Czekamy na jeszcze. Na pewno
        będzie. Siatkóeka (jak nasi pokazali Rosjanom( to inteligentna gra. Pozdrawiam
        siatkówkomaniaków.
      • Gość: bootboi! Polska - Rosja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:55
        pierwsze 2 sety do niczego, 3 nastepne zagrali jak mistrzowie!
        Trenerze Lozano- padam na kolana!!!

a gdzie jest gosc ktory na forum uparcie twierdzil ze przegramy? Piotr
        bodajze.... no gdzie on jest?
      • Gość: zibi a trzeba było nie igrać z mięchem!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:55
        to teraz finał prosimy!!!!
        • Gość: majofonez Re: a trzeba było nie igrać z mięchem!!!!!!!!!!!! IP: *.centrala.kaczmarski.pl 28.11.06, 09:58
          Aż ciary przechodzą po plecach!!Dzięki chłopaki!!
          • Gość: Yanecek Re: a trzeba było nie igrać z mięchem!!!!!!!!!!!! IP: 217.149.246.* 28.11.06, 10:10
            Kolega powiedział:Nie chcieli naszego mięsa, to mają swoją kaszanę!
            Gratulacje! Czekam na więcej!!!
      • Gość: renata Polska - Rosja , dziennikarze w Toruniu spią!!! IP: 195.205.71.* 28.11.06, 09:56
        To wstyd! Prawdziwych dziennikarzy Toruń nie ma!!! Wszystko jest albo z
        opoznieniem albo wcale. Takie wydarzenie, a oni śpią.
        Wypadałoby coś z tym zrobić!!!
      • Gość: Anna Polska - Rosja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:56
        bravo, barvo, barvo!!! chcemy jeszcze !!!
        • Gość: gość Re: Polska - Rosja na żywo IP: *.com.pl 28.11.06, 13:17
          BERAVO BRAVO BRAVO - panowie zarwałem dziś pracę ale warto było i to jak!!!
          Dzięki Panowie.
      • Gość: Marta Polska - Rosja na żywo IP: *.crowley.pl 28.11.06, 09:57
        BRAWO!! Troszke nas zestresowali grą w pierwszych dwóch setach, ale potem
        zagrali pięknie! Jeszcze raz brawo!
      • Gość: poganin telegram od Putina do Kaczyńskiego: IP: 213.17.140.* 28.11.06, 09:57
        Gratulujemy wygranej. Stop. Ropa. Stop. Gaz Stop
        • gladius87 Re: telegram od Putina do Kaczyńskiego: 28.11.06, 11:08
          A ja nie poszedłem na zaliczenie na studia i mam teraz w plecy. Już po 2 setach
          żałowałem, ale okazało się że warto. Takie mecze to raz na 30 lat nam się
          przytrafiają:)
      • Gość: Kibic Imperium vs. ex-kolonia to zawsze więcej niż mecz IP: *.computerland.pl 28.11.06, 09:57
        • Gość: ok Re: Imperium vs. ex-kolonia to zawsze więcej niż IP: *.216.146.194.generacja.pl 28.11.06, 09:58
          ale mecz
      • Gość: Czarnecki Bolszewi rura zmiekla IP: *.nwrk.east.verizon.net 28.11.06, 09:58
        .
        • plxpl Re: Bolszewi rura zmiekla 28.11.06, 10:02
          Putin: "Gratulacje.STOP.Mięso.STOP.Gaz.STOP." Ale i tak nic tak nie cieszy jak
          dowalić ruskim lub niemcom :)
      • Gość: he he Polska - Rosja na żywo IP: *.murator.com.pl 28.11.06, 09:58
        zemsta za mięsko
        • Gość: Darek Fantastycznie :)) IP: *.chello.pl 28.11.06, 10:00
          i to wystarczy za komentarz :)))))))))))))))))))
      • Gość: Telegram od Putina Polska - Rosja na żywo IP: *.dz.com.pl 28.11.06, 10:00
        GRATULACJE*STOP*GAZ*STOP!
      • Gość: dzejoo wygrana z Rosją ważniejsz dla mnie niz M.świata IP: 81.219.158.* 28.11.06, 10:00
        Nasi są WIELCY !!!!!!!!!!!!!
        • Gość: marcin Ruscy przegrali bo przestali jeść polskie mięso... IP: *.gl.digi.pl 28.11.06, 11:36
          tylko zapychają się jakimiś chińskimi zupkami !!!

brawo sojusz Polsko-Argentyński
      • Gość: milseog do diabla z polityczna poprawnoscia!ruscy na kolan IP: 80.55.145.* 28.11.06, 10:00
        Ruscy na kolanach! juz nie pamietam kiedy tak sie cieszylem! dla mnie to najwazniejszy mecz tych
        mistrzostw i szkoda, ze nie final! PANOWIE JESTESCIE WIELCY! dziekuje, po prostu dziekuje.
        m.
      • Gość: bart wybaczcie człowiekowi marnego charakteru IP: *.chello.pl 28.11.06, 10:00
        - nie wierzyłem, że sie uda. Teraz to pozostaje tylko sypać głowę popiołem i
        na kolanach do Canossy.
        • Gość: jack26 wspaniali , piekni i zwyciescy IP: *.244.147.229.brzesko147.tnp.pl 28.11.06, 10:07
          też nie wierzyłem po gładko przegranych dwóch setach,
          lecz dla mie wygrana w 3:2 jest dowodem na wielkkość naszej drużyny i
          upokorzeni aroganccy rosjanie którzy przycierz byli tak pewni sukcesu(na
          kaolana!, na kolana!)dla ta kich chwil warto życ dasz drużyna to żelazne naerwy
          ma tera, pozatym śietne zmiany.BRAVO polacy, BRAVO Lozano NA KOLANA rosjanie.
          ps MOZE poswieci jedności narodowej z okazji wypedzenia polaków z Kremla,
          zoobia swieta Rozbicia narodowego z okazj8i batów z Polska
      • Gość: Zenon Wreszcie dop...liśmy Ruskim !!! IP: *.r-212.178.97.atwork.nl 28.11.06, 10:01
        To było potrzebne - nic przyjemniejszego niż kopnąć misia w kostkę tak, że się
        wywróci :-)))
        Tym bardziej, że misio nie jest bon-ton, tylko cały czas coś tu u nas psuje.

Pozdrówka - jak miły początek dnia - dzięki chłopaki za ten mecz !!!
        • Gość: PH on Tour Re: Wreszcie dop...liśmy Ruskim !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:04
          REWELACJA!!! Z TAKĄ FORMĄ ROBIMY MAJSTRA!!!
      • Gość: Stanisław jak dolecieć na półfinał ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:02
        kiedy i gdzie grają ?
      • Gość: Telegram od Putina gratulacje*stop*gaz*stop*!!! IP: *.dz.com.pl 28.11.06, 10:02
        :-)
        • Gość: fatality Re: gratulacje*stop*gaz*stop*!!! IP: *.e-wro.net.pl 28.11.06, 10:08
          mam na popołudnie ,ale warto było wcześniej wstać :)
          hyhyhy,nawet przy 0:2 wiedziałem ,że wygramy :)
          Brawo!
        • Gość: empe Re: gratulacje*stop*gaz*stop*!!! IP: *.tvk.torun.pl 28.11.06, 10:08
          Dziekuje! Za lata porazek, niepowodzen. Przyznam, ze skreslilem ta reprezentacje
          po polfinalach Ligi Swiatowej rok temu kiedy prowadzilismy z Serbia 2-0 i 22-17
          w trzecim secie. Przegralismy... Ale dzis wierze, ze mozemy pokonac kazdego! :D
          Do boju o zloto! :)
      • Gość: księciuniu Polska - Rosja na żywo IP: *.crowley.pl 28.11.06, 10:06
        Dziękujemy
        Gratulacje
        • Gość: mala Re: Polska - Rosja na żywo IP: *.aster.pl 28.11.06, 10:08
          tak trzymalam kciuki, ze jeszcze mi sie nie rozkurczyly palce. Gratulacje i obe
          tak dalej!!!!!
          • Gość: racheela Re: Polska - Rosja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 10:27
            z moich kciuków pot spływał, ale puściłam dopiero po ostatniej piłce! DLA NAS!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka