Gość: bolplast IP: 213.17.202.* 14.08.09, 08:45 "klubu nie stać na opłacenie pensji dwóch napastników"... brawo! polonię warszawa wyeliminował klub, którego jest stać jedynie na jednego napastnika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pyosalpinx Re: Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? 14.08.09, 08:57 jeden napastnik i kulawy bramkarz wyeliminowali Polonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puchatek Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.adsl.wanadoo.nl 14.08.09, 09:51 niech Ebi daje do Bredy. Nac ma bardzo ciekawa i ambitna druzyne, i graja w LE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr Yamak Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.chello.pl 14.08.09, 12:28 "Zarabiał zbyt dużo i nie było chętnych na jego zatrudnienie". Panie Ebi, może czas spuścić trochę z tonu i pograć gdzieś za mniejszy szmal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kl Re: Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.09, 13:45 a po co skoro breda chce zaplacic? Odpowiedz Link Zgłoś