Dodaj do ulubionych

Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie?

IP: 213.17.202.* 14.08.09, 08:45
"klubu nie stać na opłacenie pensji dwóch napastników"... brawo!
polonię warszawa wyeliminował klub, którego jest stać jedynie na
jednego napastnika
Obserwuj wątek
    • pyosalpinx Re: Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? 14.08.09, 08:57
      jeden napastnik i kulawy bramkarz wyeliminowali Polonie
    • Gość: puchatek Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.adsl.wanadoo.nl 14.08.09, 09:51
      niech Ebi daje do Bredy.
      Nac ma bardzo ciekawa i ambitna druzyne, i graja w LE.
    • Gość: Dr Yamak Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.chello.pl 14.08.09, 12:28
      "Zarabiał zbyt dużo i nie było chętnych na jego zatrudnienie".

      Panie Ebi, może czas spuścić trochę z tonu i pograć gdzieś za mniejszy szmal?
      • Gość: kl Re: Transfery. Euzebiusz Smolarek w Bredzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.09, 13:45
        a po co skoro breda chce zaplacic?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka