Dodaj do ulubionych

Beckham chce wrócić do Milanu

IP: *.mofnet.gov.pl 17.08.09, 12:55
ech, nigdy jakos specjalnie nie przepadalem za nim, ale teraz
patrzac na kadre Milanu mowie: Beckham wracaj chlopie i to szybko,
bo tu mizeria....
Obserwuj wątek
    • Gość: Pablo Beckham chce wrócić do Milanu IP: *.chello.pl 20.08.09, 15:11
      O Beckhamie wiele napisano także na blogu www.acmilan24.pl :)
    • everybody Beckham chce wrócić do Milanu 21.08.09, 04:08
      stesknil sie za dobra pilka na poziomie i szumem w mediach... w stanach co
      najwyzej moze kase zarabiac i trzaskac zdjecia z victoria do reklam... jak nie
      wroci to europy to w kadrze anglii juz nie pogra.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka