Gość: hy IP: *.mofnet.gov.pl 17.08.09, 12:55 ech, nigdy jakos specjalnie nie przepadalem za nim, ale teraz patrzac na kadre Milanu mowie: Beckham wracaj chlopie i to szybko, bo tu mizeria.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pablo Beckham chce wrócić do Milanu IP: *.chello.pl 20.08.09, 15:11 O Beckhamie wiele napisano także na blogu www.acmilan24.pl :) Odpowiedz Link Zgłoś
everybody Beckham chce wrócić do Milanu 21.08.09, 04:08 stesknil sie za dobra pilka na poziomie i szumem w mediach... w stanach co najwyzej moze kase zarabiac i trzaskac zdjecia z victoria do reklam... jak nie wroci to europy to w kadrze anglii juz nie pogra. Odpowiedz Link Zgłoś