Dodaj do ulubionych

Polska poza podium Ligi Światowej

IP: *.18.akron.net.pl 15.07.07, 19:24
Brawo Polska, dzięki za dobry turniej, na ME będzie lepiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: PL Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: 193.151.51.* 15.07.07, 19:35
      Hahahahahahaha.... Ale sie usmialem. Od 1998 najwyzsze osiagniecie - znów 4te
      miejsce. No to zaj*** postęp!!! Trzeba nie tylko grać ale też i myśleć. Już pare
      osob skrytykowalo pomysl zebysmy przegrali z USA pierwszy mecz - ale faktem
      jest, ze gdyby tak sie stalo, to gralibysmy z Rosja a nie Brazylia (co w prawie
      100% bylo skazane na porażkę) i wszystko sie moglo zdarzyc. Przynajmniej mieliby
      2gie miejsce (gdyby wygrali z Rosja) zamiast g**** bo inaczej nie mozna nazwac
      najgorszego miejsca jakim jest 4te. Najlepsza czwórka ale bez medalu. Normalne.
      A tak - zgodnie z tym jak nas podsumowali Amerykanie po wygranej z nimi 3:1 w
      mistrzostwach swiata w pilce nożnej - "Polacy zawsze wygrywaja, jak nie ma nic
      do wygrania". Teraz po raz kolejny to potwierdzili, że to święta prawda.
      Może i mamy niezły zespół - bo jest niezły. Ale w grach zespołowych od lat
      jesteśmy chłopcami do bicia i ... nie wiem czy za mojej kadencji kiedykolwiek
      zobaczę Polaczków jak grają w prestiżowych zawodach o miejsce z medalem i
      NAPRAWDĘ wygrywają. A nawet jeśli się to zdarzy raz na 20-30 razy, to i tak
      szkoda tracić na ten jeden raz czasu.
      • Gość: malkontenci won Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.elartnet.pl 15.07.07, 19:37
        A jakie jest Twoje największe osiągnięcie życiowe... Polaczku?
        • Gość: PL Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: 193.151.51.* 15.07.07, 20:03
          Widzisz, tak sie akurat dobrze dla mnie składa, ze zapieprz*** od rana do
          wieczora i nie mam sobie nic do zarzucenia. Bez niczyjej pomocy osiągnąłem
          więcej niż większość ludzi wokół mnie - ale nikt nie ma mi tego za złe (a
          zazdrość to w Polsce oooo.... powszechna choroba), bo Ci co mnie znają, wiedzą,
          że za darmo nie przyszło. Więc raczej patrz na siebie a nie martw się moimi
          osiągnięciami.
          Celowo uzylem slowa "polaczki" bo tacy wlasnie jako ogół jestesmy. Jaka firma,
          tak ją postrzega publika. Firma może być do d***, nic nie osiągać i tak być
          wszem i wobec postrzegana - a może w niej pracować kilka % ludzi,ktorzy naprawde
          sie staraja, pracuja, myślą. A wiesz czemu to nic nie zmieni? Bo tych kilka % to
          za mało! Polska jest własnie jak ta źle zarządzana firma. A wiesz co się robi
          jak firma jest źle zarządzana? Siedzi sie w niej aż cierpliwość się skończy a
          potem się ją zmienia.
          Wcale nie ganię siatkarzy. Oni raczej należą do tych kilku %, którzy ostatnio
          "coś" pokazali. Ale to za mało, żeby choć zbliżyć się np. do tego co osiągnął
          Małysz. Pewnie, że być może już tak nie "polata" itd - ale przez pewien okres
          szedł równo i można było o nim powiedzieć, że to "równa marka" a nie fuksiarz.
          Czy Brazylijczycy to fuksiarze? :) Nie. To firma, o której można powiedzieć, że
          trzyma poziom. A my tylko w każdym zespołowym sporcie podskakujemy co rusz ale
          chyba za wysokie progi dla nas póki co.
          Takie postrzeganie faktów to nie malkontenctwo, tylko trzeźwe spojrzenie na
          rzeczywistość. Ja nie mówię: ooo znowu przegrali....eee i tak przegrają...
          Ja po prostu mówie - szkoda mi czasu na oglądanie tego, dopóki nie zobacze
          jakiejś równej i ciągłej formy i osiągnięć. Życie jest za krótkie żeby tracić
          czas na przyglądanie się jak ktoś się powolutku rozwija. Chyba, że jest to Twoje
          własne dziecko.
          Pozdrawiam!
          • Gość: gk Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: 82.160.42.* 15.07.07, 20:25
            >>Ja nie mówię: ooo znowu przegrali....eee i tak przegrają...
            Ja po prostu mówie - szkoda mi czasu na oglądanie tego, dopóki nie zobacze
            jakiejś równej i ciągłej formy i osiągnięć.<<

            No to na jedno wychodzi - nie oglądasz, bo ....eee przegrali dwa mecze. Lepiej
            oglądaj, bo jeszcze przegapisz moment "równej formy i osiągnięć" (zresztą,
            srebro na MŚ to JEST osiągnięcie)

            >>Życie jest za krótkie żeby tracić czas na przyglądanie się jak ktoś się
            powolutku rozwija.<<

            Całkiem się z tym nie zgadzam... Nie od razu Kraków zbudowano. Sam piszesz, że
            dochodziłeś do wszystkiego ciężką pracą. Moim zdaniem cały urok w tym, gdy
            można obserwować jak ktoś rozwija, nawet powoli...
        • asimek Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 23:45
          Moje największe życiowe osiągnięcie jest takie, że znam się na swojej robocie.
          Jeżeli ktoś mi mówi, że spieprzyłem sprawę to zastanawiam się jak to poprawić.
          Ty natomiast należysz do tej wsi, która śpiewa o pancernych i o rycerzu na
          stepie i pozwoli sobie nasr.. swoim ulubieńcom na łeb (i jeszcze się obliże).
          Kiedy bałwanie zrozumiesz, że to jest przeciętna drużyna przeciętna trenera.
          Powiedział to przed turniejem Andrea Zorzi (jeżeli interesujesz sie siatkówką
          powinieneś wiedzieć, kto to jest. obawiam się jednak, że twoje zainteresowanie
          tym sportem jest co najwyżej kilkuletnie).
      • Gość: m Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 19:45
        > osob skrytykowalo pomysl zebysmy przegrali z USA pierwszy mecz - ale faktem
        > jest, ze gdyby tak sie stalo, to gralibysmy z Rosja a nie Brazylia (co w
        prawie
        > 100% bylo skazane na porażkę) i wszystko sie moglo zdarzyc. Przynajmniej
        mielib
        > y
        > 2gie miejsce (gdyby wygrali z Rosja

        G...no prawda. Z Rosją też byśmy przegrali.
      • Gość: Paweł Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.tkdami.net 15.07.07, 19:52
        Człowieku, co ty bredzisz. Niedawno Polska zdobyła wicemistrzostwo świata,
        jeszcze mało? Polacy to jedna z najlepszych drużyn świata i twoje idiotyzmy
        tego nie zmienią. W siatkówce na najwyższym poziomie każdy może wygrać z
        każdym. Natomiast nazywanie naszych zawodników "Polaczkami" świadczy o tym, że
        masz kompleksy. Lecz się. Ja jestem dumny, że mamy taką drużynę. A co do
        sportów zespołowych, to spieszę przypomnieć, że mamy także mistrzostwo Europy
        kobitek w siatkówce, wicemistrzostwo świata w piłce ręcznej panów i obiecujące
        zespoły w kosza i nóżkę pod wodzą Urlepa i Beenhakera. Jak ty możesz narzekać?
        Typowa postawa polskiego malkontenta: a jakbyśmy grali z tymi to byśmy wygrali,
        a jak graliśmy z tamtymi to przegraliśmy...daj se siana facet.
        • Gość: PL Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: 193.151.51.* 15.07.07, 20:13
          > Człowieku, co ty bredzisz. Niedawno Polska zdobyła wicemistrzostwo świata,
          > jeszcze mało?

          Dobrze. Niech je zdobędą jeszcze raz, to mnie zainteresują.

          > mamy także mistrzostwo Europy
          > kobitek w siatkówce, wicemistrzostwo świata w piłce ręcznej panów

          Jak ktoś jest fanem - to ma uciechę. Mnie osobiście nie interesuje w ogóle, że
          kobitki mają mistrzostwo w siatkę a panowie w ręczną. Szczerze powiedziawszy
          nawet o tym nie wiedziałem a popularne serwisy sportowe wyraźnie Ci wskażą,
          jakie rodzaje sportu zespołowego cieszą się napwrawdę poważnym zainteresowaniem.

          > obiecujące
          > zespoły w kosza i nóżkę pod wodzą Urlepa i Beenhakera.

          Dobrze. Niech najpierw coś pokażą. Mnie się już znudziło oglądanie obiecujących
          drużyn, ludzi albo firm. Możesz mi wierzyć, że kibicuje naszym w każdym meczu
          piłki nożnej. Ale wiesz co sie stanie jak już cudem dostaną awans na Euro? To
          przypomnij sobie Germany. Jeśli tak się nie stanie a kolejnych mistrzostwach czy
          to świata czy euro powtórzą osiągnięcie, to podpiszę się dwoma rękami, pod
          stwirdzeniem, że zaczynamy coś znaczyć w poważnym sporcie zespołowym a nie
          jakimś handball'u.
          Jak mowilem - mnie szkoda czasu. W zyciu trzeba sie zywic sukcesami a nie
          nadziejami.
      • Gość: joe Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 19:56
        A co ze srebrem z MS..to tez nic dla ciebie nie znaczy..hmm pogratulawać
        podejścia do życia, frustracie
      • Gość: lolek racja,!!! i po co bylo sie podniecac IP: *.nycmny.east.verizon.net 15.07.07, 19:57
        przez tyle miesiecy?;)
        • roedick1 Re: racja,!!! i po co bylo sie podniecac 15.07.07, 20:16
          Jeżeli zespół wygrywa 14 meczy z rzędu to chyba nie jest przypadek. Więc o jakim podnieceniu bredzisz, to są fakty. To,że przegrywa dwa mecze pod rząd z bardzo silnymi zespołami też nie jest tragedią. Natomiast złą oznaką jest fakt,że przegrali w tak ważnym momencie i u siebie.
      • martas8 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 16.07.07, 12:31
        Do tego 4 tego miejsca trzeba było dużo walki .Szkoda że 2 porażki przesłoniły
        14 zwycięstw z których tak się cieszyła cała Polska. Myślicie że im nie jest
        szkoda? Na pewno zdają sobier sprawę że medal był o włos. Nie trzeba ich
        dobijać, co z Was za kibice!!!Nie wyszło, trudno, do wrzesnia niedaleko i
        kolejna szansa.To są ludzie, myślę że zabrakło sił w końcówce i siatkarskiego
        szczęścia.To też ważne.Szkoda ale do trzech razy sztuka.
    • ludendorf Wg mnie dobrze się stało 15.07.07, 19:37
      Niemal wszyscy sądzili że tylko Brazylia jest w stanie ich pokonać a tu proszę.
      Z takim przyjęciem nie mamy co myśleć o wygraniu jakiegokolwiek turnieju. No i
      wszyscy się dziwili że Wlazły i Szymański nie kończył ataków, jak Zagumny
      dogrywał im na 3-4m. Do Ricardo, Chamuckiego i Pujola dużo jeszcze mu brakuje.
      Wynik oddaje nasze obecne możliwości. Kubeł zimnej wody przyda im się, bo jeden
      dobrze zagrany turniej to za mało aby kogoś stawiać w roli głównego faworyta. Tyle
      • anusienka180 Re: Wg mnie dobrze się stało 15.07.07, 20:12
        Zagumny jest świetny a jego tytuł z mistrzostw świata to potwierdza. Brak mu
        niestety pewności siebie... Ogólnie cały ten turniej nie był dla drużyny
        rewelacyjny. Mam nadzieję że wyciągna wnioski i na ME vbędą w formie. Kibicuje
        im nadal!!!!!!!
        • roedick1 Re: Wg mnie dobrze się stało 15.07.07, 20:22
          Jeżeli Zagumnemu brak pewności siebie w tak ważnych momentach to niestety świadczy o tym,że jest niezły, a do świetności trochę mu brakuje. Oprócz umiejętności potrzeba stalowych nerwów właśnie w takich momentach. Przykład Federer. Wiesz czemu ten facet jest fenomenem. Bo nie sra w gacie. Przykład- finał Wimbledonu 2007 piąty set.
        • Gość: fg Re: Wg mnie dobrze się stało IP: *.limes.com.pl 16.07.07, 03:16
          Zagumny to największy frajer tej reprezentacji. Trzeba byc ślepym debilem żeby nie widzieć że te ćwok psuje co drugą piłkę. Ci co mu dają jakies nagrody też sa ślepi. Policz sobie ile razy pieprzy prostą wystawę a będziesz wiedział ile jest wart...MNIEJ NIŻ ZERO!
      • Gość: kasia źle sie stało, ale....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:35
        wcale NIE stało sie dobrze, ,,siatkarze", nasi byli wicemistrzowie zawiedli
        kibiców i prosze nie pisać ze byli zmęczeni bo usa gralo tyle samo co oni.
        to nie jest nasz poziom cały turniej im źle wyszedł
        mam naszieje ze sie poprawią cała polska ma taką nadzieje!!
        Uważam że Rosja wygra z Brazylią!!
        • roedick1 Re: źle sie stało, ale....... 15.07.07, 20:56
          Pewnie,że zle się stało. Tu nie chodzi o to żeby wylewać kubły zimnej wody tylko o to,że jak się jest w takiej formie to należy wykorzystać passę. A tu sie okazało,że passa została przerwana w najmniej odpowiednim momencie. Dlaczego? Po porażce z Brazylią turniej dla nich się skończył. Oni chcieli to wygrać. Po Brazylii wszystko pękło. Lozano musi popracować nad ich psychiką.
          • Gość: m Re: źle sie stało, ale....... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.07, 11:45
            Żle sie stalo, ale prawdziwi kibice ich nigdy nie opuszcza i zawsze beda ich
            wspierac... a nie najezdzac, bo chcieli wygrac ten turniej nie dla siebie, ale
            na nas kibicow i powinnismy im byc wdzeiczni... nie udalo sie trudno, ale sa ME
            Pekin, i jeszzcze nie raz pokaza na co ich stac... Czasami porazka jest
            motywujaca do wiekszej pracy, ale w tym przypadku chlopaki sie zalamali i musza
            popracowac... Ale daja RADE, a my musimy w to wierzyc i wspierac ich w tej
            sprawie... Bo tu mozna powiedziec, ze pracuja, W pilce noznej tez wszyscy
            chcwala po wygranym meczu, ale pilkarze nozni w przeciwienstwie do siatkarzy
            zasiadaja na laurach i kolejne mecze sa do bani... chociaz musze przyznac ze
            odkad ich Leo trenuje to jakos ciagna... a siatkarze mieli 14 meczy wygranych
            podrzad a to chyba cos znaczy ?? Gdyby byli cianasami to nawet jednego nie
            wygraja... Milego dnia zycze
    • Gość: znawca Lozano musi odejść! IP: *.chello.pl 15.07.07, 19:41
      to jest zwykły nieudacznik, won z nim!
    • Gość: spieprzaj_dziadu1 Polska poza podium Ligi Światowej IP: 88.156.63.* 15.07.07, 19:42
      Dobrze było wygrać. Trudno stało się . I tak, liczy się tylko zwycięzca. To są
      minimistrzostwa świata. Tym razem przegraliśmy, ale teraz byliśmy realną siłą.
      Następnym razem będzie lepiej.
    • Gość: Semen Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 19:43
      Looz(ano)erzy! Mecze o pietruszkę wszystkie wygrane, mecz o stawkę tradycyjnie w
      plecy. Chyba trzeba do tego przywyknąć. Przyszłością siatkówki są takie zespoły
      jak Rosja, Bułgaria, Kuba...
    • dupawolowaijeszczeraz Wiecznie przegrani. 15.07.07, 19:45
      No to chyba koniec wielkiej fuksiarskiej drużyny Lozano... Już się pewnie nie
      podniosą :(
      My Polacy mamy nieudolność we krwi. I nikt (nawet Lozano:() tego nie zmieni :(
      Alleluja i do przodu.
      Ale to jeszcze nie największa tragedia :) Ona nazywa się EURO 2012 :):)
    • Gość: Astol Brawo Lozano. To historyczny sukces Polaków w LŚ . IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.07.07, 19:49
      Ma ktoś jakies wątpliwości?
      • Gość: pamiętająy jaki sukces baranie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 19:52
        4 miejsce już było
        • Gość: jw kiedy kretynie? IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.07.07, 19:54
          • asimek W Blegradzie szmaciarzu. 3-4 lata temu. 15.07.07, 23:51
      • Gość: Semen Re: Brawo Lozano. To historyczny sukces Polaków w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 21:50
        Głupia jesteś!! Nawet Lozano powiedział: "Zmarnowaliśmy szansę na historyczny
        sukces". Od dzisiaj to looz(ano)zerzy!!
        • Gość: ddddddddddd Łżesz strasznie . Nic takiego nie mówił idiotko. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.07.07, 23:07
    • Gość: tsubasa Dlaczego w kadrze nie gra Radek Rybak? IP: *.chello.pl 15.07.07, 19:49
      Najlepszy polski siatkarz?
      • Gość: mw Re: Dlaczego w kadrze nie gra Radek Rybak? IP: *.cpe.marton.net.pl 16.07.07, 15:36
        he he ...pozdrawiam kibiców z rawy mazowieckiej
    • Gość: jarosław Czy Lozano został już zlustrowany? IP: *.chello.pl 15.07.07, 19:51
      Może koleś jest zwykłym ubekiem?
    • bazyliszek4 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 19:52
      ja pierniczę, co za naród... przegraliśmy jeden mecz z Brazylią (nie wmawiajmy
      ludziom, że dzisiejsze spotkanie z USA ma jakiekolwiek znaczenie) a już wylęgła
      na forum zgraja frustratów. "koniec drużyny Lozano", "trener won"... skąd tacy
      ludzie się biorą?
    • tq12 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 19:53
      Gość portalu: Tony napisał(a):

      > Brawo Polska, dzięki za dobry turniej, na ME będzie lepiej.

      HaHaHahaaaaaahaHaaaHaaaa

      4 miejsce na 6 druzyn, to jest osiagniecie.Zwyciestwo z Francją i drugie zwyciestwo w meczu praktycznie nie waznym. Jakby ten turniej był w stanach, to zawsze mozna by bylo zarzucic wszystko aklimatyzacji,podruzy itd; a tak to lipa. Bo to przeciez zawsze polakom wiatr w oczy wieje, to tylko polacy grali w hali gdzie byl niesamowity upal, restza ekip miala klimatyzowane ubrania.

      No na ME bedzie lepszy wynik, bo nie bedzie USA,Brazyli to raczej miejsce kazde ponizej 2 bedzie kleską.
    • Gość: antywspaniały Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.29.udn.pl 15.07.07, 19:58
      dwa mecze przegrane już w szatni. Nie brak umiejętności, tylko słabe głowy.
      Świderski wyszedł na mecz z Brazylią z obłędem w oczach i nie powinien w ogóle
      grać. Od zawodowców należy wymagać zimnej krwi. Bez zagrywki nie wygra się z
      nikim, chyba że ma się technikę Brazylii. Stany były absolutnie do ogrania.
      Gratulacje należą się owszem za całą ligę, ale nie za jej koniec.
    • Gość: expert Lozano, Kaczyńscy - każdu kurdupel to nieudacznik IP: *.chello.pl 15.07.07, 20:00
      a z reguły dodatkowo idiota.
      • roedick1 Re: Lozano, Kaczyńscy - każdu kurdupel to nieudac 15.07.07, 22:45
        Na pewno popełnił błędy. Nie potrafił zmobilizować zespołu po porażce z Brazylią. Motywacja to jego robota. Zagrywka także leżała. Ale do nieudacznika mu daleko. Myślę, że o kolejny duży sukces będzie naprawdę ciężko. Przecież nie chodzi w tym wszystkim o to,żeby wygrać 14 meczy o nic, a przegrać te o coś.

    • Gość: Plastec Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:00
      Dzis wyraznie bylo widac: mocno zmeczeni Polacy nie dali rady sojusznikom. Kazda
      seria kiedys sie konczy!
      • tq12 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 20:03
        Gość portalu: Plastec napisał(a):

        > Dzis wyraznie bylo widac: mocno zmeczeni Polacy nie dali rady sojusznikom. Kazd
        > a
        > seria kiedys sie konczy!

        Ja pie.. ta wymowka ze zmeczeniem jest zalosna, we wszystkich dyscyplinach, czy to pilka mlodziezowa czy seniorska czy siatkowka czy boks, ciagle tylko ze zmeczenie dopadlo, to juz ku.. inne druzyny sie nie mecza? tylko Polacy?
    • anusienka180 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 20:04
      Moim zdaniem Chłopaki są the best i Lozano też nie gorszy... Zdarza się ktoś
      przegrywa a inni wygrywają! Dla mnie i tak są mistrzami! A tym co Ich tak
      zawzięcie krytykują proponuję stanąć na boisku zagrać i nie dać się nerwom.
      dalej trzymnam kciuki i wuierzę, że zostaną mistrzami świata!
      • Gość: misio Re: Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 15.07.07, 20:52
        tez bym tego chcial
    • Gość: misio brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!!!!!!! IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 15.07.07, 20:06
      Oczywiscie.... nie bedzie ani USA ani Beazyli
      A zrobmy Mistrzowstwa Zjednoczonego Krolewstwa Polski i Litwy !!!!
      Na pewno bedzie podium ! ..... moze nawet ZLOTO !!!!!!!!!!!!!
      • szym96 Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! 15.07.07, 20:12
        najgłupsze w siatce jest to że jest mecz co dzień Brazylia ich tak wykończyła że
        nie dziw ze przegrali z amerkyką

        ale będzie lepiej :)
      • anusienka180 Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! 15.07.07, 20:15
        Skąd tyle jadu jadu w Twoim głosie? Ja wierzę. W Lozano i Drużynę.
        • Gość: misio Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 15.07.07, 20:43
          ...nie chodzi o jad ale uczciwe przedstawienie sprawy.
          Na ME nie bedzie Brazyli i USA - wiec powinno byc lepiej
          Czy Ty myslisz ze ja nie chce aby Polacy nareszcie cos wygrali ?
          Mieszkam w Stanach i nikt tutaj nie ma pojecia o LS ani dzisiejszej wygranej
          nad Polska.
          • anusienka180 Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! 15.07.07, 21:29
            Ja mieszkam w Polsce i tu wszyscy tym żyją... No prawie ale nie wdawajmy się w
            szczegóły! Zadam tylko pytanie: czemu nikt nie pamięta mistrzostw świata???!!!
            nie rozumiem...
            • Gość: misio Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 15.07.07, 23:49
              3 lata temu, wlasnie w Spodku, mialem okazje uczestniczyc w wygranym przez
              Polske meczu z Brazylia. Wspaniala atmosfera i niezapomniane przezycie.
              MS w Japoni, tak samo jak dzisiaj, niestety sledzilem tylko na komputerze.
              Zycze sukcesow.
              W Copa America Brazylia prowadzi z Argentyna 2:0
            • asimek Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! 15.07.07, 23:53
              Bo zajęli w nich DRUGIE miejsce a nie pierwsze. Na całym świecie mówi się tylko
              o zwycięzcach. Drugie miejsce znaczy niewiele więcej niż 50-te.
              • Gość: misio Re: brawo Polska - na ME bedzie lepiej !!!!!!!!!! IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 16.07.07, 01:09
                Na swiecie mowi sie o rodzinie, dzieciach, milosci, pieniadzach i pracy.
                Po kilkugodzinnej euforii sportowe osiagniecia nie maja zadnego znaczenia ani
                najmniejszego wplywu na nic !
          • Gość: lolek zupelna racja IP: *.nycmny.east.verizon.net 16.07.07, 04:06
            ja nawet nie wiedzialem ze USA ma reprezentacje w siatke hehe.Tutaj kazdemu
            siatka wisi a jednak umieja wygrac z Polska gdzie siatkarze zostali bohaterami
            narodowymi..how pathetic!
            • Gość: kk (nie) zupelna racja IP: *.host.net 16.07.07, 20:52
              > ja nawet nie wiedzialem ze USA ma reprezentacje w siatke hehe.Tutaj kazdemu
              > siatka wisi a jednak umieja wygrac z Polska gdzie siatkarze zostali
              bohaterami
              > narodowymi..how pathetic!

              A ja wiedzialem. Wiedzieli rowniez Ci, ktorzy z ktorymi grywam w siatkowke.
              Jeden z nich w nieficjalnym meczu wygral z Rosja, w czasach gdy Rosja nazywala
              sie jeszcze WNP i rzadzila w siatkowce jak Brazylia teraz (10-15 lat temu).
              Mowiac szczerze, ci moi znajomi byli zaskoczeni, gdy nasza druzyna zaczela
              regularnie z nimi wygrywac w poprzedniej edycji LS bo mimo braku wiekszego
              rozglosu Amerykanie wygrywali w siatkowke prawie z kazdym.
              Zgadzam sie, ze siatkowka w Stanach to fenomen wiekszy nawet od pilki noznej -
              nie ma meskiej ligi uniwersyteckiej (a wiec nie ma stypendiow dla siatkarzy), i
              nie ma ligi zawodowej. A jednak amerykanska druzyna utrzymuje sie w swiatowej
              czolowce od lat. Wystepuja praktycznie na wszystkich duzych imprezach
              (Olimpiada, Mistrzostwa Swiata, Final Ligi Swiatowej) i bardzo czesto sa o wlos
              od podium, a czasem nawet na nim. Regularnie wygrywaja z Wlochami, Argentyna
              czyli druzynami z czolowki. Brazylia i Rosja to na ogol za wysokie progi. To ze
              jakis Burek spod budy nie slyszal, ze Amerykanie maja druzyne narodowa wcale
              nie oznacza, ze jest kiepska. Kolarstwo, to tez nie jest narodowy sport
              Amerykanow a jednak wygrywaja. A czy slyszes, zeby Amerykanie wygrali z
              kimkolwiek ostatnio w ktoryms ze swoich ulubionych sportow? Bejsbol? Futbol?
              Koszykowke? Ja widzialem jak dostali w dupe od Puerto Rico w koszykowke na
              olimpiadzie, a podobno NBA to najlepsza liga liga na swiecie.
    • Gość: profesor22 Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.chello.pl 15.07.07, 20:16
      Fatalne pociagniecie trenerow,jak mozna bylo trafic na Brazylie w polfinale
      kiedy wiadomo bylo ze przegraja.Kiedy juz bylismy w polfinale trzeba bylo dac
      odpoczac i odpuscic mecz z Usai wygrac z Rosja .Przynajmniej mielibysmy 2
      miejsce a tak 4 Trzeba w sporcie3 kalkulowac ale siatkarze widocznie tego nie
      potrafia
    • Gość: Semen Go Russia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:21
      Go!!! Burakom z Brazylii (zwłaszcza Ricardo) dziękujemy!
      • anusienka180 Re: Go Russia 15.07.07, 20:23
        Zgadzam się! Rosjanie zdeklasują zbyt pewnych siebie Brazylijczyków! A wtedy
        będzie już tylko płacz i zgrzytanie zębów a nie karnawał w Rio!
        • Gość: stpierre Re: Go Russia IP: *.chello.pl 15.07.07, 20:39
          W tym roku liczy się tylko jedna impreza tj. ME, które gwarantują bezpośrednią
          kwalifikację do IO w Pekinie. Lozano od początku powtarzał, że cały cykl
          przygotowań robiony jest pod tą imprezę. Przed finałem LŚ Polacy nieźle zap. na
          treningach, więc mogli nie wytrzymać całego turnieju. Amerykanie i Brazylijczycy
          mają znacznie łatwiejsze kwalifikacje do IO niż drużyny Europejskie, więc nie
          potrzebują jakiegoś specjalnego cyklu przygotowawczego. Zobaczymy co pokaże
          Polska i Francja, a co Rosja na ME. To tyle jeśli chodzi o ludzi, którzy
          siatkówką interesują się tylko na portalu g.pl
          • Gość: prześmiewca a jak się nie zakwalifikują to powiez że to skurcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:49
            • Gość: stpierre Re: a jak się nie zakwalifikują to powiez że to s IP: *.chello.pl 15.07.07, 21:02
              Powiem, że stara Polska siatkarska sprzed MŚ wróciła...
          • Gość: Semen Re: Go Russia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 21:02
            > W tym roku liczy się tylko jedna impreza tj. ME, które gwarantują bezpośrednią
            > kwalifikację do IO w Pekinie. Lozano od początku powtarzał, że cały cykl
            > przygotowań robiony jest pod tą imprezę.
            Taaaak?! To dlaczego "mądry" Lozano (wraz pewnie z całym sztabem) nie odpuścił
            meczu z USA, skoro jesteśmy z Rosją w grupie ME?!?! Byłaby świetna okazja do
            spróbowania się z nimi, a nie grania z Brazylią...
            • Gość: stpierre Re: Go Russia IP: *.chello.pl 15.07.07, 21:06
              Gość portalu: Semen napisał(a):

              > > W tym roku liczy się tylko jedna impreza tj. ME, które gwarantują bezpośr
              > ednią
              > > kwalifikację do IO w Pekinie. Lozano od początku powtarzał, że cały cykl
              > > przygotowań robiony jest pod tą imprezę.
              > Taaaak?! To dlaczego "mądry" Lozano (wraz pewnie z całym sztabem) nie odpuścił
              > meczu z USA, skoro jesteśmy z Rosją w grupie ME?!?! Byłaby świetna okazja do
              > spróbowania się z nimi, a nie grania z Brazylią...

              Może dlatego, że lepiej przegrać mecz o wejście do finału z Brazylią niż z
              Rosją, z którą się będzie grało w jednej grupie w ME właśnie. ;) W tym momencie
              tylko Brazylii możemy się bać. Mam nadzieje, że to się zmieni w finale IO. ;)
              • Gość: Semen Re: Go Russia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 21:10
                W sumie prawda. :) Lepiej przed ME nie dostać batów od Rosji. :)

                PS Chociaż może być ciekawie, kiedy Połtawski z Szymańskim spojrzą sobie w oczy.
                Będzie iskrzyło, oj będzie... ;)
              • Gość: lol Re: Go Russia IP: *.uml.lodz.pl 15.07.07, 21:12
                Mocno przesadzasz sądząc, że Polacy są tacy dobrzy :). Sądzę, że reszta drużyn
                zostawiała energię na późniejsze mecze odpowiednio planując co można przegrać :)
                (to taka filozofia).

                Poza tym znam parę drużyn które spokojnie mogły by z nami wygrać: Rosja,
                Brazylia, Bułgaria, USA, Francja. Co mam nadzieję można będzie zobaczyć ;].

                Ale faktycznie Polska to mistrzowie eliminacji tylko potem coś cieniutko nam
                idzie :P
      • Gość: lol Ku... Jakich zmęczonych ludzi? IP: *.uml.lodz.pl 15.07.07, 20:26
        Co tylko Polacy są zmęczeni turniejem? A USA? Brazylia? Rosja to co niby nie są?
        Grali tyle samo meczów co Polacy.

        U nas nic nie grało, pokazaliśmy że jesteśmy mistrzami eliminacji i nic więcej.
        Bez zagrywki, bez bloku (a grali dobrze w tym elemencie, a teraz?).

        Dla mnie liczą się tylko MISTRZOWIE i tylko oni będą zawsze doceniani. DRUGIE
        czy TRZECIE miejsce się nie będą liczyć dla mnie nigdy. To mój pogląd i możecie
        mnie za to zjechać.

        Do tego zrobiliśmy z nich mistrzów, którzy wcale jeszcze się do takich nie
        zaliczają, panowie dziennikarze przestańcie chwalić za dobre eliminacje, liczy
        się to co po eliminacjach.

        A w finale niech wygra lepszy.
    • Gość: Kasia I tak jesteście WIELCY!!! :) IP: 82.146.225.* 15.07.07, 20:48
      Szkoda tego 3. miejsca... Ale mówi się trudno! ;) I tak Polacy dali z siebie
      naprawde bardzo dużo w tej edycji LŚ.
      Chłopaki, dziękuję Wam za emocje, wspaniałą walkę i 14 fantastycznych
      zwycięstw!!! :) Do zobaczenia na ME, wierzę w Was!
      • Gość: obiektywny wzrostem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:50
      • arek9031 Re: I tak jesteście WIELCY!!! :) 15.07.07, 20:55
        Dla mnie też są wielcy . dali naprawdę wszystko co mogli dać i tak jak
        przystało to na wicemistrzów odnieśli zwycięstwo.Dziękuję wam chłopaki za te
        zwycięstwa jesteście wielcy . Czekamy na rewanżw NA MEwiężę w was i jestem z
        wami
    • Gość: sebastian Polska poza podium Ligi Światowej IP: 91.150.165.* 15.07.07, 21:03
      siemka wam najpardziej z was lubie wlazłego i zagumnego a tak naprawde to was
      wszystkich lubie nieżle gracie:_:_:_:_:_:_:_:_
    • qunado89 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 21:15
      Trzeba przyznac ze Polska dzisiaj zagrała bardzo słabe spotkanie nie na swoim
      poziomie. Wczoraj grali duzo lepiej.

      I love Winiar:* :) NIC SIE NIE STAŁO:)
      • arek9031 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 21:21
        Mieli słaby dzień i doszła jeszcze poraszka z wczorajszego meczu ale i tak
        jesteście najlepsi , a w szczególności Kadziewicz
    • qunado89 Re: Polska poza podium Ligi Światowej 15.07.07, 21:20
      ...a tak w ogóle to: BRAZYLIA DO BOJU! ROSJA DO DOMU!!!
    • Gość: xyz ludzie ku..! IP: 80.54.200.* 15.07.07, 21:26
      czy wy na prawde potraficie tylko narzekać!!??dajcie sobie spokój przegrali,
      trudno sie mówi a prawdziwy kibic dalej będzie sercem ze swoimi!
      jak niektórzy są tacy madrzy to niech sie zamienią miejscem z trenerem Lozano
      wtedy sie pośmiejemy!
      wstyd mi za was
      • Gość: Astol Koleś a Ty co pozytywnego powiedziałeś? IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.07.07, 21:31
        No właśnie. Zamiast krytykowac tych co krytykuja napisz coś pozytywnego i
        bedzie git. Mnie zbluzgali zaraz ale moze im przejdzie.
        • Gość: xyz Re: Koleś a Ty co pozytywnego powiedziałeś? IP: 80.54.200.* 15.07.07, 21:39
          jak juz coś to nie koleś tylko kolesiówa :P
          • Gość: Astol Tyz piknie. IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.07.07, 21:57
            Hey.
      • arek9031 Re: ludzie ku..! 15.07.07, 21:31
        jesteś ok sercem zwasze będziemy z naszymi siatkarzami może faktycznie jak by
        niektóży z nas mieli możliwość zamiany z trenerem to dopiero byłoby to
        pośmiewisko
    • Gość: Gosc Polska poza podium Ligi Światowej IP: *.home.cgocable.net 15.07.07, 22:29
      Gratulacje dla USA !!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka