Dodaj do ulubionych

Chlebowski wraca do pracy! Dobre

01.12.09, 19:08
Zbiniu wraca do pracy, niesamowite. Ciekawe kogo teraz chce lobbowac?
Handlujacych marycha czy bedzie dalej naciskał na swoich,zeby dali
odetchnąc włascicielom maszyn?
Obserwuj wątek
    • suger.suger Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:11
      Mam jeszcze jedno pytanie.
      Na którym cmentarzu bedzie miał gabinet ????
    • witoldzbazin Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:13
      coś robił Poza spacerami PO cmentarzu???
      byle by się nie POcił...wyglądał ohydnie:-)
    • zoil44elwer Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:21
      Senat Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu już uhonorował GO
      dyplomem:Najwybitniejszego absolwenta>Zbysiu Lobbo SANTO SUBITO!
      • bodo.2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 22:27
        odpowiedni człowiek w odpowiedniej formacji,ciągnie wilka do lasu,swój swojego i
        nocą odnajdzie,ryba najlepiej czuje się w wodzie-nic dodać nic ująć
        • remez2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 22:34
          > ryba najlepiej czuje się w wodzie.
          Mętnej.
          • hrabia.mileyski A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:46
            Ze dwa miesiące forum trzęsło się od krzyku "Kaczyński oddaj 300 złotych!", a tu Chlebowski robi sobie dwumiesięczny urlop, bo zapragnął "odpocząć na łonie rodziny" jako człowiek po przejściach wiadomych.
            A teraz wciska, że wraca, bo obowiązek.
            No to ile tych "trzechstówek" poseł Chlebowski jest winny?
            • remez2 Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:50
              > No to ile tych "trzechstówek" poseł Chlebowski jest winny?
              Nie mam pojęcia. Dla mnie to gość z miedzianym czołem.
              • ue-kiko Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:53
                Właśnie - FORSA. Media nabrały wody w usta?
              • hrabia.mileyski Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:53
                I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...?
                • witoldzbazin Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:54
                  hrabia.mileyski napisał:

                  > I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...?

                  witam...nie na tym forum:-)
                  • hrabia.mileyski Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:57
                    nie na tym forum:-)

                    Witam. Na to wygląda. Jak Kali ukraść krowę.....
                    • witoldzbazin Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:59
                      hrabia.mileyski napisał: > Witam. Na to wygląda. Jak Kali ukraść krowę.....

                      ale to zabawne forum mimo PO,a zwłaszcza:-)
                • zoil44elwer Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 23:01
                  Ciekawe czy biuro posła Chlebowskiego działało czy teź miało urlop.Było nie było
                  dodatkowe,2-miesięczne wakacje posła na Sejm RP to wydatek podatników tak pi
                  razy oko ok 30 tys PLN.
                • remez2 Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 23:05
                  hrabia.mileyski napisał:

                  > I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...?
                  Mnie to nie dotyczy jak powiedział żebrak, którego pies gryzł w protezę.
                  Prawdziwym skandalem jest to, że po opublikowaniu jego rozmów wszystko jest w
                  porządku.
    • awuk Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:05
      suger.suger napisała:

      > Zbiniu wraca do pracy, niesamowite. Ciekawe kogo teraz chce
      lobbowac?
      > Handlujacych marycha czy bedzie dalej naciskał na swoich,zeby dali
      > odetchnąc włascicielom maszyn?


      Wolał byś zeby wrócił Lipiec ?
      • volupte Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:24
        Po co lipiec ,Gosio starczy.:-)
    • neoludek A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:13
      Wychodzi na to, że PiSdowcy w trakcie dwuletniego urzędowania
      nie tylko układali się, ale ułożyli się z jednorękimi bandytami.
      • witoldzbazin Re: A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:20
        neoludek napisał:

        > Wychodzi na to, że PiSdowcy w trakcie dwuletniego urzędowania
        > nie tylko układali się, ale ułożyli się z jednorękimi bandytami

        (rotfl)Dorsza tylko masz na dodatek z PO
        równie dobrze można zimą w trampkach chodzić
        • etta2 Re: A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:23
          Bździnek, gadasz już od rzeczy, może starczy na dziś ?????
    • etta2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:22
      Ano wraca, a dlaczego miałby nie wrócić? Wyjaśni co trzeba i ma
      spokój, pisdakom tylko zrobi się mokro w gaciach, bo ON nie załatwił
      niczego, a gosio - TAK!
      • witoldzbazin Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:24
        etta2 napisała:

        > Ano wraca, a dlaczego miałby nie wrócić?

        Prezydent ogłosił amnestie?
    • goldenwomen94 zapewne przeszedł przeszkolenie ............ 02.12.09, 08:01
      co ma mówic a czego nie,zapewne zebrał "dowody swojej niewinności"
      pouczony przez prawników PO.
      • suger.suger Re:Scenariusz przygotowany ,sam Kutz go im napisał 02.12.09, 09:18
        Chlebek w POrozumieniu z rudym , grzesiem i innymi zbirami skonczyli
        własnie pisanie scenariusza, wiec sPOkojnie, juz rudy sie
        POstara,zeby Zbysiowi włos z głowy nie spadł.
        Chlebek za duzo wie:))))))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka