suger.suger 01.12.09, 19:08 Zbiniu wraca do pracy, niesamowite. Ciekawe kogo teraz chce lobbowac? Handlujacych marycha czy bedzie dalej naciskał na swoich,zeby dali odetchnąc włascicielom maszyn? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suger.suger Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:11 Mam jeszcze jedno pytanie. Na którym cmentarzu bedzie miał gabinet ???? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:13 coś robił Poza spacerami PO cmentarzu??? byle by się nie POcił...wyglądał ohydnie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 19:21 Senat Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu już uhonorował GO dyplomem:Najwybitniejszego absolwenta>Zbysiu Lobbo SANTO SUBITO! Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 22:27 odpowiedni człowiek w odpowiedniej formacji,ciągnie wilka do lasu,swój swojego i nocą odnajdzie,ryba najlepiej czuje się w wodzie-nic dodać nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 22:34 > ryba najlepiej czuje się w wodzie. Mętnej. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:46 Ze dwa miesiące forum trzęsło się od krzyku "Kaczyński oddaj 300 złotych!", a tu Chlebowski robi sobie dwumiesięczny urlop, bo zapragnął "odpocząć na łonie rodziny" jako człowiek po przejściach wiadomych. A teraz wciska, że wraca, bo obowiązek. No to ile tych "trzechstówek" poseł Chlebowski jest winny? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:50 > No to ile tych "trzechstówek" poseł Chlebowski jest winny? Nie mam pojęcia. Dla mnie to gość z miedzianym czołem. Odpowiedz Link Zgłoś
ue-kiko Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:53 Właśnie - FORSA. Media nabrały wody w usta? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:53 I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:54 hrabia.mileyski napisał: > I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...? witam...nie na tym forum:-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:57 nie na tym forum:-) Witam. Na to wygląda. Jak Kali ukraść krowę..... Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 22:59 hrabia.mileyski napisał: > Witam. Na to wygląda. Jak Kali ukraść krowę..... ale to zabawne forum mimo PO,a zwłaszcza:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 23:01 Ciekawe czy biuro posła Chlebowskiego działało czy teź miało urlop.Było nie było dodatkowe,2-miesięczne wakacje posła na Sejm RP to wydatek podatników tak pi razy oko ok 30 tys PLN. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: A o forsie ani słowa? 01.12.09, 23:05 hrabia.mileyski napisał: > I nikt sie nie oburza, że "pieniądze podatników" i tak dalej...? Mnie to nie dotyczy jak powiedział żebrak, którego pies gryzł w protezę. Prawdziwym skandalem jest to, że po opublikowaniu jego rozmów wszystko jest w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:05 suger.suger napisała: > Zbiniu wraca do pracy, niesamowite. Ciekawe kogo teraz chce lobbowac? > Handlujacych marycha czy bedzie dalej naciskał na swoich,zeby dali > odetchnąc włascicielom maszyn? Wolał byś zeby wrócił Lipiec ? Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:24 Po co lipiec ,Gosio starczy.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
neoludek A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:13 Wychodzi na to, że PiSdowcy w trakcie dwuletniego urzędowania nie tylko układali się, ale ułożyli się z jednorękimi bandytami. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:20 neoludek napisał: > Wychodzi na to, że PiSdowcy w trakcie dwuletniego urzędowania > nie tylko układali się, ale ułożyli się z jednorękimi bandytami (rotfl)Dorsza tylko masz na dodatek z PO równie dobrze można zimą w trampkach chodzić Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: A kogo on lobbował ? 01.12.09, 23:23 Bździnek, gadasz już od rzeczy, może starczy na dziś ????? Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:22 Ano wraca, a dlaczego miałby nie wrócić? Wyjaśni co trzeba i ma spokój, pisdakom tylko zrobi się mokro w gaciach, bo ON nie załatwił niczego, a gosio - TAK! Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Chlebowski wraca do pracy! Dobre 01.12.09, 23:24 etta2 napisała: > Ano wraca, a dlaczego miałby nie wrócić? Prezydent ogłosił amnestie? Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen94 zapewne przeszedł przeszkolenie ............ 02.12.09, 08:01 co ma mówic a czego nie,zapewne zebrał "dowody swojej niewinności" pouczony przez prawników PO. Odpowiedz Link Zgłoś
suger.suger Re:Scenariusz przygotowany ,sam Kutz go im napisał 02.12.09, 09:18 Chlebek w POrozumieniu z rudym , grzesiem i innymi zbirami skonczyli własnie pisanie scenariusza, wiec sPOkojnie, juz rudy sie POstara,zeby Zbysiowi włos z głowy nie spadł. Chlebek za duzo wie:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś