Dodaj do ulubionych

Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka

IP: *.visp.energis.pl 05.03.04, 01:24
jaki sąd taka biegła a moze tylko biegała.
Pasuje do sędziny Barbary Błaszczyk z Dąbrowy( od łapania za krocze przez
spodnie )
A co nato Europejka Hibner-Huebner- Hu(umlaut)bner
Obserwuj wątek
    • Gość: les do 2 odlicz IP: *.atl.client2.attbi.com 05.03.04, 01:52
      to jest celowa robota aby zlodzieja wypuscic wolna.bo co ma za znaczenie ze o
      pare zl. sie pomylila tam chodzi o grobe miliony .
      • Gość: q Re: do 2 odlicz IP: 195.205.230.* 05.03.04, 22:43
        Gość portalu: les napisał(a):

        > to jest celowa robota aby zlodzieja wypuscic wolna.bo co ma za znaczenie ze o
        > pare zl. sie pomylila tam chodzi o grobe miliony .
    • nowytor Matys lepiej powiedz dlaczego zniknęło twoje 05.03.04, 02:53
      zainteresowanie synem Millera w związku z Wieczerzakiem?
      W pierwszym artykule z procesu który ukazał się o 2:30 piszesz o synu Millera, a
      w wydaniu dziennym tej informacji zabrakło i więcej się nie pojawiło.
      Adaś cię "poprosił"?

      w artykule z 17 lutego znajdujemy:

      "Ale PZU Życie zainwestowało też w fundusz z grupy TDA, w którym pracowali
      późniejszy minister skarbu z ramienia SLD Sławomir Cytrycki oraz Leszek Miller
      junior."

      Nowy
    • Gość: Kowalski [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 05:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gość Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.airport.wroclaw.pl 05.03.04, 07:41
        chory gnoju, uważaj co mówisz, takich szmuli jak ty nam tu nie potrzeba
        • Gość: Kowalski Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 18:00
          Gość portalu: gość napisał(a):

          > chory gnoju,

          Bardzo mi "miło", a ja Kowalski.

          > uważaj co mówisz, takich szmuli jak ty nam tu nie potrzeba

          Też nie lubię żydków.

          Poszedł won, cieciu. Na drzewo.

      • Gość: Kowalski O, no to widzę, że jakaś poprawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 18:04
        Widże, że jest poprawa. Do tej pory moje listy ubeki z Wybiórczej wycinały bez
        żadnej wzmianki, a teraz zasłużyłem sobie nawet na wzmiankę, że z powodu
        złamania prawa lub regulaminu itd Do zainteresowanych : napisałem, że kroi się
        wariant tai, że sprawa Wieczrzaka będzie nieco analogicznie uwalona do sprawy
        FOZZ, kiedy to skurwysyn Zmyłer powołał tę kurwę sędzinę prowadzącą FOZZ
        (naziwska nie pamiętam) na ministra sprawiedliwości, po czym owo kurwisko nic
        nie zrobiło w żadną stronę poza paroma hucpami medialnymi na stołku ministra i
        zożyło urząd. Pewnie taki właśnie był gryplan ubeków.

        ZObaczymy czy mi drugi raz ubeki wybiórcze wytną wypowiedź.
    • Gość: kolega Biegla do Brukseli!!!!! IP: 218.80.77.* 05.03.04, 06:01
      Jestem przekonany, ze pani "ktora biegla" - pojawi nam sie jako ekspert PRL w
      Brukseli!!!!!!!!!
      • homosovieticus Re: Biegla do Brukseli!!!!! 05.03.04, 06:04
        Gość portalu: kolega napisał(a):

        > Jestem przekonany, ze pani "ktora biegla" - pojawi nam sie jako ekspert PRL w
        > Brukseli!!!!!!!!!

        Sugerujesz że asystentką Jaskierni będzie?
        • Gość: Audytowany Re: Biegla do Brukseli!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 08:35
          Stwierdzam, że biegli powołani ustawami do badania sprawozdań finansowych firm
          sa często niedouczonymi dyletantami. Niniejszy wątek udawadnia, że nawet biegli
          sądowi nie dają sobie rady z najprostszymi sprawami wchodzącymi w zakres ich
          obowiazków.

          Jest to tym groźniejsze, że od opinii biegłych zależy bardzo dużo - ich
          nierzetelna opinia o kondycji finansowej podmiotu gospodarczego może skutkować
          fatalnymi skutkami aż do upadłości firmy włącznie, bowiem ich
          nieodpowiedzialnie sporzadzane badania wprowadzaja w błąd osoby biorące udział
          w obrocie gospodarczym.

          W moim konkretnym przypadku nieodpowiedzialna biegła zbadała sprawozdanie
          finansowe spółdzielni o rocznym budżecie rzędu 43 milionów złotych i aktywach i
          pasywach bilansu w wysokości około 380 milionów złotych w ciagu zaledwie 8 dni.
          Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że Krajowa Izba Biegłych Rewidentów
          powołana do nadzorowania pracy biegłych rewidentów przez źle pojętą solidarność
          zawodową pztrzy przez palce na poczynania swoich podopiecznych. Po doniesieniu
          do niej na nieodpowiedzialną i dyletancka biegła najpierw próbowała sprawe
          zbagatelizować i wmówić skarżącemu, że wszystko jest w porządku. Dopiero po
          wielu interwencjach i wykazaniu ewidentnych pomyłek wszczęła najpierw
          postepowanie wyjaśniające a następnie dyscyplinarne. Jednak to ostatnie
          przeciąga się w nieskończoność dając tym samym nieodpowiedzialnej biegłej
          możliwość następnego badania bilansów. Mojej spółdzielni uniemożliwia z kolei
          ustalenie właściwych danych do otwarcia bilansu roku 2003.

          Tak więc nie oczekujmy odpowiedzialności od biegłych, gdy ich nadzór to jest
          KIBR jest niewiele lepszy. Ryba psuje się od głowy!
    • Gość: Kleks Re:Jak za komuny IP: *.berlikomm.net 05.03.04, 08:39
      To za jakie grzechy trzymaja czlowieka trzy lata w pierdlu. A ktos mowi ze
      komuna zostala obalona. n
      • Gość: maruda Re:Jak za komuny IP: *.gdynia.mm.pl 05.03.04, 08:51
        To średnia rentowność bonów skarbowych w danym roku - wyjaśniła
        ********************

        To biegły nie potrafi sam tego wyliczyć?

    • Gość: dret T już powinni gościa wypuścić, biegła nie wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 09:25
      bo znowu ktoś jej to napisał z organów ściagania. W ogóle jeżeli idzie o psrawy
      gospodarcze to poziom ich jest niziuteński.
    • Gość: pomar Kluska 2 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 09:27
      Niby ma za dużo kasy, ale 3 lata niesłusznie w więzieniu - świętym zostanie!
      • Gość: SLD-UPek Tu jest pies pogrzebany! IP: *.czajen.pl 05.03.04, 11:06
        w artykule z 17 lutego znajdujemy:

        "Ale PZU Życie zainwestowało też w fundusz z grupy TDA, w którym pracowali
        późniejszy minister skarbu z ramienia SLD Sławomir Cytrycki oraz Leszek Miller
        junior."
        • Gość: Marek Re: Tu jest pies pogrzebany! IP: *.eseenet.com 05.03.04, 12:02
          Niech w koncu powiedza ze go sadza bo sie nie chcial podzielic . Biegla na
          pewno wie jak policzyc dzialki dla zainteresowanych i pan W wyjdzie . Pewnie
          jakby tak na liscie tych co chca dzialke znalazl sie prezydent to Wieczezak
          moglby liczyc na krzyz zaslugi . Mieli racje ze biegla nie ma glowy . A co
          ma ??.
    • Gość: lech Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.ne.client2.attbi.com 05.03.04, 15:51
      Jak sie to czyta to moze i wyglada smiesznie, ale jest to przeciez tragedia, ze
      w jednym z najwiekszych procesow sadowych dot. ogromnych kwot wyprowadzonych z
      instytucji wyzszej uzytecznosci publicznej dopuszcza sie do takiego cyrku na
      sali sadowej. Poniewaz nie jest to w tym procesie poraz pierwszy mysle, ze
      rowniez nie przypadkowy. Pamietam, ze Wieczerzak chwalil sie bardzo dobrymi
      kontaktami "z kazda opcja polityczna". Mysle, ze dzis to procentuje.
    • Gość: Bruce Willis Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.04, 17:01
      Cały ten resort to jedna wielka kompromitacja poczynają c od ministra, który
      jako dyr. departamentu d/s informacji zatrudnia panią, która spowodowała po
      pijanemu wypadek drogowy
    • Gość: Bucefał Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 19:41
      Za dobre wynagrodzenie też bym nie zawahał się skompromitować zwłaszcza w
      kręgach, dla których jest to tylko puste słowo jako że dyspozycyjność zastąpiła
      fachowość a lojalność stoi ponad honorem.
      • Gość: Polityka 27/2003 Leszek, syn premiera IP: 195.205.230.* 05.03.04, 20:33
        W czasie gdy Miller pracował w TDA TSI, należące do Skarbu Państwa PZU Życie –
        kierowane wtedy przez Grzegorza Wieczerzaka – zleciło mu zarządzanie swoimi
        środkami, łącznie 225 mln zł. TDA otrzymało za to ogromną prowizję – 5,6 mln
        zł. TDA pieniądze PZU po prostu zdeponowało na koncie w ABN AMRO Corporate
        Finance, której prezesem był przyjaciel Millera Marek Dojnow. – Leszek odszedł
        z TDA w listopadzie 2001 r., jak zaczęły dochodzić informacje, że przeciwnicy
        SLD będą chcieli wykorzystać jego obecność w firmie do walki politycznej – mówi
        Majchrzak.
    • Gość: NN W obronie BIEGŁEJ i WIECZERZAKA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.03.04, 21:11
      Nie widzę żadnej kompromitacji.
      Jeśli BIEGŁA pomyliła się w swoim oszacowaniu wysokości strat o jakąś kwotę, to
      chciałbym, by oszczercy podali również, a może przedewszystkim, o jakim błędzie
      mówimy.
      Czy pomyliła się o 5%, 10% a może o 25%.
      To warto też podać czy wogóle Wieczerzakowi można przypisać
      jakiekolwiek "straty".
      • Gość: Dyduch Leszek, syn premiera IP: 195.205.230.* 06.03.04, 21:25
        --------------------------------------------------------------------------------
        W czasie gdy Miller pracował w TDA TSI, należące do Skarbu Państwa PZU Życie –
        kierowane wtedy przez Grzegorza Wieczerzaka – zleciło mu zarządzanie swoimi
        środkami, łącznie 225 mln zł. TDA otrzymało za to ogromną prowizję – 5,6 mln
        zł. TDA pieniądze PZU po prostu zdeponowało na koncie w ABN AMRO Corporate
        Finance, której prezesem był przyjaciel Millera Marek Dojnow. – Leszek odszedł
        z TDA w listopadzie 2001 r., jak zaczęły dochodzić informacje, że przeciwnicy
        SLD będą chcieli wykorzystać jego obecność w firmie do walki politycznej – mówi
        • Gość: Kazio Biegła czy niebiegła? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.03.04, 22:22
          Nie obchodzi mnie Wieczerzak, ale osoba, która będąc biegłą sądową powinna się
          znać na tym, za co bierze nasze, jako podatników, pieniądze.
          Jeśli nie jest pewna swoich wcześniejszych ustaleń, to winna być wylana z
          zawodu. Zawód, jaki reprezentuje, to zawód zaufania publicznego. Dosyć już
          dyletantów od góry do dołu wyłudzających tylko pieniądze. W służbie zdrowia,
          sądownictwie, gospodarce.

          Taka tolerancja doprowadziła Polskę do stanu, w jakim się teraz znajdujemy,
          miedzy innymi dzieki takim biegłym jak na procesie Wiczerzaka. Albo
          poświadczaja nieprawdę albo nie potrafią wykazać nieprawidłowości, z czego
          korzystają tylko krętacze
          • Gość: Gość Inne firmy do badania sprawozdań finansowych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.04, 10:16
            Z zamieszczonych postów wynika, że samorząd biegłych jest do bani i winien być
            zmieniony, jeśli biegli mają stać się bardziej odpowiedzialni i rzetelni. Ale z
            nimi to chyba tak jak z sędziami, którzy są niezawiśli i wszystko mają w nosie.

            Kto zna porządne firmy zatrudniające dobrych biegłych rewidentów, znających się
            na rzeczy, które porządnie i rzetelnie zbadają sprawozdanie finansowe?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka