Gość: biegła czy biegała IP: *.visp.energis.pl 05.03.04, 01:24 jaki sąd taka biegła a moze tylko biegała. Pasuje do sędziny Barbary Błaszczyk z Dąbrowy( od łapania za krocze przez spodnie ) A co nato Europejka Hibner-Huebner- Hu(umlaut)bner Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: les do 2 odlicz IP: *.atl.client2.attbi.com 05.03.04, 01:52 to jest celowa robota aby zlodzieja wypuscic wolna.bo co ma za znaczenie ze o pare zl. sie pomylila tam chodzi o grobe miliony . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: do 2 odlicz IP: 195.205.230.* 05.03.04, 22:43 Gość portalu: les napisał(a): > to jest celowa robota aby zlodzieja wypuscic wolna.bo co ma za znaczenie ze o > pare zl. sie pomylila tam chodzi o grobe miliony . Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor Matys lepiej powiedz dlaczego zniknęło twoje 05.03.04, 02:53 zainteresowanie synem Millera w związku z Wieczerzakiem? W pierwszym artykule z procesu który ukazał się o 2:30 piszesz o synu Millera, a w wydaniu dziennym tej informacji zabrakło i więcej się nie pojawiło. Adaś cię "poprosił"? w artykule z 17 lutego znajdujemy: "Ale PZU Życie zainwestowało też w fundusz z grupy TDA, w którym pracowali późniejszy minister skarbu z ramienia SLD Sławomir Cytrycki oraz Leszek Miller junior." Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 05:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.airport.wroclaw.pl 05.03.04, 07:41 chory gnoju, uważaj co mówisz, takich szmuli jak ty nam tu nie potrzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 18:00 Gość portalu: gość napisał(a): > chory gnoju, Bardzo mi "miło", a ja Kowalski. > uważaj co mówisz, takich szmuli jak ty nam tu nie potrzeba Też nie lubię żydków. Poszedł won, cieciu. Na drzewo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski O, no to widzę, że jakaś poprawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 18:04 Widże, że jest poprawa. Do tej pory moje listy ubeki z Wybiórczej wycinały bez żadnej wzmianki, a teraz zasłużyłem sobie nawet na wzmiankę, że z powodu złamania prawa lub regulaminu itd Do zainteresowanych : napisałem, że kroi się wariant tai, że sprawa Wieczrzaka będzie nieco analogicznie uwalona do sprawy FOZZ, kiedy to skurwysyn Zmyłer powołał tę kurwę sędzinę prowadzącą FOZZ (naziwska nie pamiętam) na ministra sprawiedliwości, po czym owo kurwisko nic nie zrobiło w żadną stronę poza paroma hucpami medialnymi na stołku ministra i zożyło urząd. Pewnie taki właśnie był gryplan ubeków. ZObaczymy czy mi drugi raz ubeki wybiórcze wytną wypowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega Biegla do Brukseli!!!!! IP: 218.80.77.* 05.03.04, 06:01 Jestem przekonany, ze pani "ktora biegla" - pojawi nam sie jako ekspert PRL w Brukseli!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Biegla do Brukseli!!!!! 05.03.04, 06:04 Gość portalu: kolega napisał(a): > Jestem przekonany, ze pani "ktora biegla" - pojawi nam sie jako ekspert PRL w > Brukseli!!!!!!!!! Sugerujesz że asystentką Jaskierni będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Audytowany Re: Biegla do Brukseli!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 08:35 Stwierdzam, że biegli powołani ustawami do badania sprawozdań finansowych firm sa często niedouczonymi dyletantami. Niniejszy wątek udawadnia, że nawet biegli sądowi nie dają sobie rady z najprostszymi sprawami wchodzącymi w zakres ich obowiazków. Jest to tym groźniejsze, że od opinii biegłych zależy bardzo dużo - ich nierzetelna opinia o kondycji finansowej podmiotu gospodarczego może skutkować fatalnymi skutkami aż do upadłości firmy włącznie, bowiem ich nieodpowiedzialnie sporzadzane badania wprowadzaja w błąd osoby biorące udział w obrocie gospodarczym. W moim konkretnym przypadku nieodpowiedzialna biegła zbadała sprawozdanie finansowe spółdzielni o rocznym budżecie rzędu 43 milionów złotych i aktywach i pasywach bilansu w wysokości około 380 milionów złotych w ciagu zaledwie 8 dni. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że Krajowa Izba Biegłych Rewidentów powołana do nadzorowania pracy biegłych rewidentów przez źle pojętą solidarność zawodową pztrzy przez palce na poczynania swoich podopiecznych. Po doniesieniu do niej na nieodpowiedzialną i dyletancka biegła najpierw próbowała sprawe zbagatelizować i wmówić skarżącemu, że wszystko jest w porządku. Dopiero po wielu interwencjach i wykazaniu ewidentnych pomyłek wszczęła najpierw postepowanie wyjaśniające a następnie dyscyplinarne. Jednak to ostatnie przeciąga się w nieskończoność dając tym samym nieodpowiedzialnej biegłej możliwość następnego badania bilansów. Mojej spółdzielni uniemożliwia z kolei ustalenie właściwych danych do otwarcia bilansu roku 2003. Tak więc nie oczekujmy odpowiedzialności od biegłych, gdy ich nadzór to jest KIBR jest niewiele lepszy. Ryba psuje się od głowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kleks Re:Jak za komuny IP: *.berlikomm.net 05.03.04, 08:39 To za jakie grzechy trzymaja czlowieka trzy lata w pierdlu. A ktos mowi ze komuna zostala obalona. n Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re:Jak za komuny IP: *.gdynia.mm.pl 05.03.04, 08:51 To średnia rentowność bonów skarbowych w danym roku - wyjaśniła ******************** To biegły nie potrafi sam tego wyliczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dret T już powinni gościa wypuścić, biegła nie wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 09:25 bo znowu ktoś jej to napisał z organów ściagania. W ogóle jeżeli idzie o psrawy gospodarcze to poziom ich jest niziuteński. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomar Kluska 2 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 09:27 Niby ma za dużo kasy, ale 3 lata niesłusznie w więzieniu - świętym zostanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD-UPek Tu jest pies pogrzebany! IP: *.czajen.pl 05.03.04, 11:06 w artykule z 17 lutego znajdujemy: "Ale PZU Życie zainwestowało też w fundusz z grupy TDA, w którym pracowali późniejszy minister skarbu z ramienia SLD Sławomir Cytrycki oraz Leszek Miller junior." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Tu jest pies pogrzebany! IP: *.eseenet.com 05.03.04, 12:02 Niech w koncu powiedza ze go sadza bo sie nie chcial podzielic . Biegla na pewno wie jak policzyc dzialki dla zainteresowanych i pan W wyjdzie . Pewnie jakby tak na liscie tych co chca dzialke znalazl sie prezydent to Wieczezak moglby liczyc na krzyz zaslugi . Mieli racje ze biegla nie ma glowy . A co ma ??. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.ne.client2.attbi.com 05.03.04, 15:51 Jak sie to czyta to moze i wyglada smiesznie, ale jest to przeciez tragedia, ze w jednym z najwiekszych procesow sadowych dot. ogromnych kwot wyprowadzonych z instytucji wyzszej uzytecznosci publicznej dopuszcza sie do takiego cyrku na sali sadowej. Poniewaz nie jest to w tym procesie poraz pierwszy mysle, ze rowniez nie przypadkowy. Pamietam, ze Wieczerzak chwalil sie bardzo dobrymi kontaktami "z kazda opcja polityczna". Mysle, ze dzis to procentuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruce Willis Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.04, 17:01 Cały ten resort to jedna wielka kompromitacja poczynają c od ministra, który jako dyr. departamentu d/s informacji zatrudnia panią, która spowodowała po pijanemu wypadek drogowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bucefał Re: Kompromitacja biegłej na procesie Wieczerzaka IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 19:41 Za dobre wynagrodzenie też bym nie zawahał się skompromitować zwłaszcza w kręgach, dla których jest to tylko puste słowo jako że dyspozycyjność zastąpiła fachowość a lojalność stoi ponad honorem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polityka 27/2003 Leszek, syn premiera IP: 195.205.230.* 05.03.04, 20:33 W czasie gdy Miller pracował w TDA TSI, należące do Skarbu Państwa PZU Życie – kierowane wtedy przez Grzegorza Wieczerzaka – zleciło mu zarządzanie swoimi środkami, łącznie 225 mln zł. TDA otrzymało za to ogromną prowizję – 5,6 mln zł. TDA pieniądze PZU po prostu zdeponowało na koncie w ABN AMRO Corporate Finance, której prezesem był przyjaciel Millera Marek Dojnow. – Leszek odszedł z TDA w listopadzie 2001 r., jak zaczęły dochodzić informacje, że przeciwnicy SLD będą chcieli wykorzystać jego obecność w firmie do walki politycznej – mówi Majchrzak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NN W obronie BIEGŁEJ i WIECZERZAKA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.03.04, 21:11 Nie widzę żadnej kompromitacji. Jeśli BIEGŁA pomyliła się w swoim oszacowaniu wysokości strat o jakąś kwotę, to chciałbym, by oszczercy podali również, a może przedewszystkim, o jakim błędzie mówimy. Czy pomyliła się o 5%, 10% a może o 25%. To warto też podać czy wogóle Wieczerzakowi można przypisać jakiekolwiek "straty". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyduch Leszek, syn premiera IP: 195.205.230.* 06.03.04, 21:25 -------------------------------------------------------------------------------- W czasie gdy Miller pracował w TDA TSI, należące do Skarbu Państwa PZU Życie – kierowane wtedy przez Grzegorza Wieczerzaka – zleciło mu zarządzanie swoimi środkami, łącznie 225 mln zł. TDA otrzymało za to ogromną prowizję – 5,6 mln zł. TDA pieniądze PZU po prostu zdeponowało na koncie w ABN AMRO Corporate Finance, której prezesem był przyjaciel Millera Marek Dojnow. – Leszek odszedł z TDA w listopadzie 2001 r., jak zaczęły dochodzić informacje, że przeciwnicy SLD będą chcieli wykorzystać jego obecność w firmie do walki politycznej – mówi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazio Biegła czy niebiegła? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.03.04, 22:22 Nie obchodzi mnie Wieczerzak, ale osoba, która będąc biegłą sądową powinna się znać na tym, za co bierze nasze, jako podatników, pieniądze. Jeśli nie jest pewna swoich wcześniejszych ustaleń, to winna być wylana z zawodu. Zawód, jaki reprezentuje, to zawód zaufania publicznego. Dosyć już dyletantów od góry do dołu wyłudzających tylko pieniądze. W służbie zdrowia, sądownictwie, gospodarce. Taka tolerancja doprowadziła Polskę do stanu, w jakim się teraz znajdujemy, miedzy innymi dzieki takim biegłym jak na procesie Wiczerzaka. Albo poświadczaja nieprawdę albo nie potrafią wykazać nieprawidłowości, z czego korzystają tylko krętacze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Inne firmy do badania sprawozdań finansowych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.04, 10:16 Z zamieszczonych postów wynika, że samorząd biegłych jest do bani i winien być zmieniony, jeśli biegli mają stać się bardziej odpowiedzialni i rzetelni. Ale z nimi to chyba tak jak z sędziami, którzy są niezawiśli i wszystko mają w nosie. Kto zna porządne firmy zatrudniające dobrych biegłych rewidentów, znających się na rzeczy, które porządnie i rzetelnie zbadają sprawozdanie finansowe? Odpowiedz Link Zgłoś