Dodaj do ulubionych

Poseł Mularczyk o panu Komorowskim.

22.08.10, 01:25
Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem
czy dlatego, że ten typ tak ma?

Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i
ich kultury.
Obserwuj wątek
    • poddanywujasama Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 01:45
      Zachowanie takie jest zachowaniem typowym dla pisdziecow. Pamietam jego
      wystapienie przed Trybunalem, kiedy to, o ile dobrze pamietam sedzia Stepien
      (za klamstwo) zrownal go z ziemia. Gdyby jakikolwiek prawnik w Stanach, wycial
      taki numer przed sadem najwyzszym USA
      (Supreme Court) NATYCHMIAST odebrano by mu prawo do wykonywania zawodu.Fakty po
      faktach ogladalem dwukrotnie, prof. Nalecz pokazal jakim chamem Mularczyk jest.
      On i Ziobro, zerem zwany reprezentuja podobny poziom intelektualny. Prawnikami
      sa na mniej wiecej takim samym poziomie. Dlugoscia studiowania bil ich jednak
      odporny na slowo pisane Gosio.Jak partia tacy czlownkowie.
    • taziuta Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 06:45
      szfarnodziolcha napisał:

      /.../
      > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i
      > ich kultury.

      Fakt, to kultura z magla...
      Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze
      z prądem. Z drugiej strony, na co ma czekać, na cofkę? ;)
      • wzmozony_moralnie Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 08:50
        taziuta napisał:
        ..
        > Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze
        > z prądem.

        ŁŻE jak zwykle. Gdy PiS miał prezydenta, premiera, prezesów TVP,
        Polskiego Radia, Marszałków Sejmu, Senatu, NBP, IPN, RPO, RPD, KTRTV,
        UKE. UKiKE, MPO etc .. Nałęcz nie wstąpił do PiS.
      • silesius.monachijski.live Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowskiej 22.08.10, 08:58
        Ich interesuje tylko kasa i koryto, a nie jakies "lewicowe idealy"; Te wszystkie
        Kwachy, Millery, Nalecze, Cimoszewicze, etc

        taziuta napisał:

        > szfarnodziolcha napisał:
        >
        > /.../
        > > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i
        > > ich kultury.
        >
        > Fakt, to kultura z magla...
        > Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze
        > z prądem. Z drugiej strony, na co ma czekać, na cofkę? ;)
        • 1tobi Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 10:08
          Mularczyk o Schetynie mówił Szetyna. Pytał także " pan to rozumi?, czy pan tego
          nie rozumi? Dla mnie nie żyje.
          • wos9 Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 12:46
            1tobi napisał:

            > Mularczyk o Schetynie mówił Szetyna. Pytał także " pan to rozumi?,
            czy pan tego
            > nie rozumi? Dla mnie nie żyje.

            A jakie cuda wyprawiał w Trybunale Konstytucyjnym ten prowincjonalny
            mentalnie adwokacina.
        • taziuta Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 10:12
          silesius.monachijski.live napisał:

          > Ich interesuje tylko kasa i koryto, a nie jakies "lewicowe
          > idealy"; Te wszystkie Kwachy, Millery, Nalecze, Cimoszewicze, etc

          I uogólniasz i zawężasz, jednocześnie. :)

          Uogólniasz, bo wrzucasz wszystkich ludków o lewicowych poglądach do jednego worka, a zawężasz, bo idąc tym tokiem rozumowania, to wszystkich polityków interesuje tylko kasa i koryto.

          W ideały to nawet papież nie wierzy - patrz zamiatanie pod dywan pedofilskich wybryków księży.
    • scoutek Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 08:41
      przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w programie
      zaprezentowal w calej okazalosci
      • taziuta Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:16
        scoutek napisała:

        > przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w
        > programie zaprezentowal w calej okazalosci

        Poseł Mularczyk prezentuje te walory swojego intelektu już od lat,
        więc Nałęcz nie powinien być zaskoczony. :)
        • wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 12:51
          taziuta napisał:

          > scoutek napisała:
          >
          > > przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w
          > > programie zaprezentowal w calej okazalosci
          >
          > Poseł Mularczyk prezentuje te walory swojego intelektu już od lat,
          > więc Nałęcz nie powinien być zaskoczony. :)

          Nałęcz był jedynie zniesmaczony chamstwem przyMularczyka.
          Powiedział, że kiedy wróci do domu, weźmie prysznic i w 3 sekundy
          zapomni o tych niby argumentach posła PiS.
    • hordol a pan komorowski 22.08.10, 08:52
      olewa to i jest na urlopie:D
    • silesius.monachijski.live [...] 22.08.10, 08:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • haen1950 Co się głupim przejmować? 22.08.10, 08:58
      Przecież sam tego nie wymyślił. Zalecenie Błaszczaka z myślą o
      satysfakcji dla traumatycznego Kaczora.
    • wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 09:17
      szfarnodziolcha napisał:

      > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest
      posłem
      > czy dlatego, że ten typ tak ma?
      >
      > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i
      > ich kultury.

      To cham z urodzenia, nic dziwnego, że w PiS-ie znalazł swoje miejsce.
    • man_sapiens Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:04
      Że też chce ci się komentować pinczerka obszczekującego ludzi.
      • klara551 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:15
        Takie porównanie obraża pinczerki.PiS przypomina raczej kopic
        mrówek,które mają dwa cele dbać i królową i zdobywać pokarm. W PiSie
        na czele jest truteń i robotnice
      • leser.1 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:07
        Hola!
        Mój doberman nikogo nie obszczekuje!

        Najwięcej hałasu robią zwykłe, maltretowane przez katolickich wieśniaków kundelki.
    • daktylek Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:19
      To nie rasizm, lecz żartobliwa wypowiedź - tak Arkadiusz Mularczyk z
      PiS ocenił komentarz o. Rydzyka pod adresem czarnoskórego zakonnika,
      który brał udział w uroczystościach na Jasnej Górze. - My w szkole
      uczyliśmy się wierszyka "Murzynek Bambo...". Nie robiłbym z tego
      tragedii - mówił Mularczyk.

      U Moniki Olejnik w Radiu Zet

      Monika Olejnik: Trzech, bo jeszcze jest Jacek Cichocki, minister
      Jacek Cichocki, który sporządził notatkę, kiedy to Mariusz Kamiński
      zaszantażował premiera mówiąc, że postawienie mu zarzutów ma związek
      z aferą hazardową, zresztą pan minister Cichocki sporządził notatkę
      z tego spotkania.

      Arkadiusz Mularczyk: Pani redaktor, no problem jest taki, że pan
      Cichocki jest urzędnikiem premiera, jest zatrudniony przez pana
      premiera.

      Monika Olejnik: Wie pan, a problem jest taki, że Mariusz Kamiński
      jest człowiekiem Prawa i Sprawiedliwości, tak się można przerzucać.

      Arkadiusz Mularczyk: Mariusz Kamiński jest urzędnikiem państwowym i
      w ciągu ostatnich dwóch lat pokazał, że jest propaństwowcem.

      Monika Olejnik: Jacek Cichocki też jest urzędnikiem państwowym.

      Arkadiusz Mularczyk: Problem jest taki, że pan premier Donald Tusk
      znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, bo jego najbliższe otoczenie,
      z którym bardzo często biesiadował, imprezował, jego koledzy po
      prostu zostali złapani za rękę na bardzo nieładnych rzeczach. I
      teraz pan premier ma poważny problem, co z tą sprawą zrobić.

      Monika Olejnik: Ale już tych kolegów nie ma w rządzie.

      Arkadiusz Mularczyk: Tak, ale to nie kończy całej sprawy. To, że
      kolegów nie ma w rządzie to nie znaczy, że oni nie powinni jeszcze
      ponieść jakiejś innej odpowiedzialności.

      Monika Olejnik: Przecież prokuratura zajmuje się tą sprawą i będzie
      komisja śledcza.

      Arkadiusz Mularczyk: Prokuratura, którą kierował pan Andrzej Czuma,
      chyba nie ma pani wątpliwości, że pan Andrzej Czuma na pewno nie
      zrobi krzywdy swoim kolegom partyjnym.

      Monika Olejnik: No też nie miałam wątpliwości, że Zbigniew Ziobro
      nie zrobi krzywdy swoim kolegom, mogę też w ten sposób mówić.

      Arkadiusz Mularczyk: Pani redaktor, proszę pamiętać, jakie były
      standardy w takich sprawach za rządów PiS, gdzie były dymisje, gdzie
      były wszczynanie postępowania, gdzie stawiano zarzuty takim panom
      jak chociażby Kaczmarek, Kornatowski czy Lipiec.
      • x2468 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:32
        W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem.
        • 1tobi Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:41
          x2468 napisał:

          > W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem.
          Chyba w zamkniętym klubie dla "prawdziwych tambylców"
        • wos9 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 13:00
          x2468 napisał:

          > W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem.

          Ewentualnie prowincjonalnym fryzjerczykiem z tą swoją wyżelowaną
          fryzurką z przedziałkiem na środku.
        • leser.1 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 13:11
          Z tym zamulonym obliczem kelnerem?
          Kelner musi mieć jaja! Chyba, że serwuje kaczkę po pekińsku!
    • norek.pl gdzie się legną takie gnidy? 22.08.10, 10:44
      ulizane na jedno kopyto, jak Ziobro, Mularczyk czy Hofman…
      • 1tobi Re: gdzie się legną takie gnidy? 22.08.10, 10:53
        norek.pl napisała:

        > ulizane na jedno kopyto, jak Ziobro, Mularczyk czy Hofman…
        Gnidy się lęgną na zarażonej głowie.
        • norek.pl nie tylko... 22.08.10, 10:55
          pl.wikipedia.org/wiki/Gnida
          • norek.pl Re: nie tylko... cd 22.08.10, 10:59
            Kształtu owalnego, otoczone grubą otoczką. Posiada zamkniecie w postaci wieczka. Otoczka jest najczęściej pokryta ornamentacją. Gnidy są przytwierdzane do włosów żywiciela przez samice specjalnym "cementem". Wielkość gnid w zależności od gatunku wszy waha się w granicach od 0,5 do 1,5 mm. Gnidy są najczęściej koloru białego lub biało-żółtego
    • cookies9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:45
      szfarnodziolcha napisał:

      > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest
      posłem
      > czy dlatego, że ten typ tak ma?
      >
      > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i
      > ich kultury.

      Ten typ tak ma,podobnie,jak inne typy z PiS.
      • ferrari.dubienieckich Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 11:58
        Dziwne, ze ten pisi duren tak jak jego kolezanka partyjna J. w
        zalobie nie chodzi.
    • kucyk_trojanski Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 12:58
      szfarnodziolcha napisał:

      > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem
      > czy dlatego, że ten typ tak ma?
      Taki młody człowiek a taki zabetonowany,żadnego luzu,lekkości,polotu.
      Do tego prostak.A mógłby być jak Poncyliusz,czy nawet Hoffman.
      Ta szkoła nieufności i zemsta to szkoła Ziobry.
      A mówi się,że jak młodzi dojdą do głosu to się zmieni na lepsze.
      A tu masz babo placek.
      Nie lubię Nałęcza,bo jest ślizgacz,ale jest profesorem i starszym panem,a ten
      chamski szczeniak uważa,że zadne reguły kultury nie obowiązują.
      Oj,Mularczyk, brak ci kindersztuby.
      Do PGR-u.
    • gucio60 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:07
      Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie, że
      ich wypowiedzi się lansuje ?
      Czy Prezes z nimi się liczy ?
      • 1tobi Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:13
        gucio60 napisał:

        > Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie, że
        > ich wypowiedzi się lansuje ?
        > Czy Prezes z nimi się liczy ?
        Są ...fuj członkami zwiędlakami duzo by chcieli ale przyroda jest okrutna-)
      • wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:19
        gucio60 napisał:

        > Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie,
        że
        > ich wypowiedzi się lansuje ?
        > Czy Prezes z nimi się liczy ?

        Nie liczy się z nimi (podobnie jak z resztą partyjnych towarzyszy),
        ale oni gotowi są powiedzieć każdy chamski tekst zlecony przez
        prezesa.
    • 2.andrzej.d Komorowski nie jest prezydentem 22.08.10, 13:37
      nie złożył wymaganej Konstytucją poprawnej (bez pomyłki) przysięgi... jest co najwyżej "pomylonym" zwanym prezydentem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka