szfarnodziolcha 22.08.10, 01:25 Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem czy dlatego, że ten typ tak ma? Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i ich kultury. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
poddanywujasama Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 01:45 Zachowanie takie jest zachowaniem typowym dla pisdziecow. Pamietam jego wystapienie przed Trybunalem, kiedy to, o ile dobrze pamietam sedzia Stepien (za klamstwo) zrownal go z ziemia. Gdyby jakikolwiek prawnik w Stanach, wycial taki numer przed sadem najwyzszym USA (Supreme Court) NATYCHMIAST odebrano by mu prawo do wykonywania zawodu.Fakty po faktach ogladalem dwukrotnie, prof. Nalecz pokazal jakim chamem Mularczyk jest. On i Ziobro, zerem zwany reprezentuja podobny poziom intelektualny. Prawnikami sa na mniej wiecej takim samym poziomie. Dlugoscia studiowania bil ich jednak odporny na slowo pisane Gosio.Jak partia tacy czlownkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 06:45 szfarnodziolcha napisał: /.../ > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i > ich kultury. Fakt, to kultura z magla... Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze z prądem. Z drugiej strony, na co ma czekać, na cofkę? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wzmozony_moralnie Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 08:50 taziuta napisał: .. > Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze > z prądem. ŁŻE jak zwykle. Gdy PiS miał prezydenta, premiera, prezesów TVP, Polskiego Radia, Marszałków Sejmu, Senatu, NBP, IPN, RPO, RPD, KTRTV, UKE. UKiKE, MPO etc .. Nałęcz nie wstąpił do PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski.live Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowskiej 22.08.10, 08:58 Ich interesuje tylko kasa i koryto, a nie jakies "lewicowe idealy"; Te wszystkie Kwachy, Millery, Nalecze, Cimoszewicze, etc taziuta napisał: > szfarnodziolcha napisał: > > /.../ > > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i > > ich kultury. > > Fakt, to kultura z magla... > Ale co do Nałęcza to Mularczyk ciut racji ma, że ten zawsze > z prądem. Z drugiej strony, na co ma czekać, na cofkę? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 10:08 Mularczyk o Schetynie mówił Szetyna. Pytał także " pan to rozumi?, czy pan tego nie rozumi? Dla mnie nie żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 12:46 1tobi napisał: > Mularczyk o Schetynie mówił Szetyna. Pytał także " pan to rozumi?, czy pan tego > nie rozumi? Dla mnie nie żyje. A jakie cuda wyprawiał w Trybunale Konstytucyjnym ten prowincjonalny mentalnie adwokacina. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Nalecz to kwintesencja "lewicy" post-pzrpowsk 22.08.10, 10:12 silesius.monachijski.live napisał: > Ich interesuje tylko kasa i koryto, a nie jakies "lewicowe > idealy"; Te wszystkie Kwachy, Millery, Nalecze, Cimoszewicze, etc I uogólniasz i zawężasz, jednocześnie. :) Uogólniasz, bo wrzucasz wszystkich ludków o lewicowych poglądach do jednego worka, a zawężasz, bo idąc tym tokiem rozumowania, to wszystkich polityków interesuje tylko kasa i koryto. W ideały to nawet papież nie wierzy - patrz zamiatanie pod dywan pedofilskich wybryków księży. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 08:41 przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w programie zaprezentowal w calej okazalosci Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:16 scoutek napisała: > przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w > programie zaprezentowal w calej okazalosci Poseł Mularczyk prezentuje te walory swojego intelektu już od lat, więc Nałęcz nie powinien być zaskoczony. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 12:51 taziuta napisał: > scoutek napisała: > > > przede wszystkim Mularczyk jest wyjatkowo tepy, co wczoraj w > > programie zaprezentowal w calej okazalosci > > Poseł Mularczyk prezentuje te walory swojego intelektu już od lat, > więc Nałęcz nie powinien być zaskoczony. :) Nałęcz był jedynie zniesmaczony chamstwem przyMularczyka. Powiedział, że kiedy wróci do domu, weźmie prysznic i w 3 sekundy zapomni o tych niby argumentach posła PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski.live [...] 22.08.10, 08:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Co się głupim przejmować? 22.08.10, 08:58 Przecież sam tego nie wymyślił. Zalecenie Błaszczaka z myślą o satysfakcji dla traumatycznego Kaczora. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 09:17 szfarnodziolcha napisał: > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem > czy dlatego, że ten typ tak ma? > > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i > ich kultury. To cham z urodzenia, nic dziwnego, że w PiS-ie znalazł swoje miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:04 Że też chce ci się komentować pinczerka obszczekującego ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
klara551 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:15 Takie porównanie obraża pinczerki.PiS przypomina raczej kopic mrówek,które mają dwa cele dbać i królową i zdobywać pokarm. W PiSie na czele jest truteń i robotnice Odpowiedz Link Zgłoś
leser.1 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:07 Hola! Mój doberman nikogo nie obszczekuje! Najwięcej hałasu robią zwykłe, maltretowane przez katolickich wieśniaków kundelki. Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:19 To nie rasizm, lecz żartobliwa wypowiedź - tak Arkadiusz Mularczyk z PiS ocenił komentarz o. Rydzyka pod adresem czarnoskórego zakonnika, który brał udział w uroczystościach na Jasnej Górze. - My w szkole uczyliśmy się wierszyka "Murzynek Bambo...". Nie robiłbym z tego tragedii - mówił Mularczyk. U Moniki Olejnik w Radiu Zet Monika Olejnik: Trzech, bo jeszcze jest Jacek Cichocki, minister Jacek Cichocki, który sporządził notatkę, kiedy to Mariusz Kamiński zaszantażował premiera mówiąc, że postawienie mu zarzutów ma związek z aferą hazardową, zresztą pan minister Cichocki sporządził notatkę z tego spotkania. Arkadiusz Mularczyk: Pani redaktor, no problem jest taki, że pan Cichocki jest urzędnikiem premiera, jest zatrudniony przez pana premiera. Monika Olejnik: Wie pan, a problem jest taki, że Mariusz Kamiński jest człowiekiem Prawa i Sprawiedliwości, tak się można przerzucać. Arkadiusz Mularczyk: Mariusz Kamiński jest urzędnikiem państwowym i w ciągu ostatnich dwóch lat pokazał, że jest propaństwowcem. Monika Olejnik: Jacek Cichocki też jest urzędnikiem państwowym. Arkadiusz Mularczyk: Problem jest taki, że pan premier Donald Tusk znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, bo jego najbliższe otoczenie, z którym bardzo często biesiadował, imprezował, jego koledzy po prostu zostali złapani za rękę na bardzo nieładnych rzeczach. I teraz pan premier ma poważny problem, co z tą sprawą zrobić. Monika Olejnik: Ale już tych kolegów nie ma w rządzie. Arkadiusz Mularczyk: Tak, ale to nie kończy całej sprawy. To, że kolegów nie ma w rządzie to nie znaczy, że oni nie powinni jeszcze ponieść jakiejś innej odpowiedzialności. Monika Olejnik: Przecież prokuratura zajmuje się tą sprawą i będzie komisja śledcza. Arkadiusz Mularczyk: Prokuratura, którą kierował pan Andrzej Czuma, chyba nie ma pani wątpliwości, że pan Andrzej Czuma na pewno nie zrobi krzywdy swoim kolegom partyjnym. Monika Olejnik: No też nie miałam wątpliwości, że Zbigniew Ziobro nie zrobi krzywdy swoim kolegom, mogę też w ten sposób mówić. Arkadiusz Mularczyk: Pani redaktor, proszę pamiętać, jakie były standardy w takich sprawach za rządów PiS, gdzie były dymisje, gdzie były wszczynanie postępowania, gdzie stawiano zarzuty takim panom jak chociażby Kaczmarek, Kornatowski czy Lipiec. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:32 W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem. Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 10:41 x2468 napisał: > W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem. Chyba w zamkniętym klubie dla "prawdziwych tambylców" Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 13:00 x2468 napisał: > W cywilizowanym kraju Mularczyk moglby byc co najwyzej kelnerem. Ewentualnie prowincjonalnym fryzjerczykiem z tą swoją wyżelowaną fryzurką z przedziałkiem na środku. Odpowiedz Link Zgłoś
leser.1 Re: Poseł Mularczyk o innych 22.08.10, 13:11 Z tym zamulonym obliczem kelnerem? Kelner musi mieć jaja! Chyba, że serwuje kaczkę po pekińsku! Odpowiedz Link Zgłoś
norek.pl gdzie się legną takie gnidy? 22.08.10, 10:44 ulizane na jedno kopyto, jak Ziobro, Mularczyk czy Hofman… Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: gdzie się legną takie gnidy? 22.08.10, 10:53 norek.pl napisała: > ulizane na jedno kopyto, jak Ziobro, Mularczyk czy Hofman… Gnidy się lęgną na zarażonej głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
norek.pl Re: nie tylko... cd 22.08.10, 10:59 Kształtu owalnego, otoczone grubą otoczką. Posiada zamkniecie w postaci wieczka. Otoczka jest najczęściej pokryta ornamentacją. Gnidy są przytwierdzane do włosów żywiciela przez samice specjalnym "cementem". Wielkość gnid w zależności od gatunku wszy waha się w granicach od 0,5 do 1,5 mm. Gnidy są najczęściej koloru białego lub biało-żółtego Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 10:45 szfarnodziolcha napisał: > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem > czy dlatego, że ten typ tak ma? > > Bezmyślne powtarzanie "pan Komorowski", to kwntesencja pisdactwa i > ich kultury. Ten typ tak ma,podobnie,jak inne typy z PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
ferrari.dubienieckich Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 11:58 Dziwne, ze ten pisi duren tak jak jego kolezanka partyjna J. w zalobie nie chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kucyk_trojanski Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 12:58 szfarnodziolcha napisał: > Czy poseł Mularczyk jest tak głupio chanski dlatego, że jest posłem > czy dlatego, że ten typ tak ma? Taki młody człowiek a taki zabetonowany,żadnego luzu,lekkości,polotu. Do tego prostak.A mógłby być jak Poncyliusz,czy nawet Hoffman. Ta szkoła nieufności i zemsta to szkoła Ziobry. A mówi się,że jak młodzi dojdą do głosu to się zmieni na lepsze. A tu masz babo placek. Nie lubię Nałęcza,bo jest ślizgacz,ale jest profesorem i starszym panem,a ten chamski szczeniak uważa,że zadne reguły kultury nie obowiązują. Oj,Mularczyk, brak ci kindersztuby. Do PGR-u. Odpowiedz Link Zgłoś
gucio60 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:07 Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie, że ich wypowiedzi się lansuje ? Czy Prezes z nimi się liczy ? Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:13 gucio60 napisał: > Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie, że > ich wypowiedzi się lansuje ? > Czy Prezes z nimi się liczy ? Są ...fuj członkami zwiędlakami duzo by chcieli ale przyroda jest okrutna-) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Poseł Mularczyk o panu Komorowskim. 22.08.10, 13:19 gucio60 napisał: > Kim w PiS są poseł Mularczyk, Hofman i inni tego typu członkowie, że > ich wypowiedzi się lansuje ? > Czy Prezes z nimi się liczy ? Nie liczy się z nimi (podobnie jak z resztą partyjnych towarzyszy), ale oni gotowi są powiedzieć każdy chamski tekst zlecony przez prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
2.andrzej.d Komorowski nie jest prezydentem 22.08.10, 13:37 nie złożył wymaganej Konstytucją poprawnej (bez pomyłki) przysięgi... jest co najwyżej "pomylonym" zwanym prezydentem Odpowiedz Link Zgłoś