Dodaj do ulubionych

Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-?

12.10.10, 09:21

No kto!
Te tabuny samolotów latających luzem,hotele, media.
No kto?!
Odpowiedź na to pytanie ,to najlepszy trop intencji i pozycji stron.
Obserwuj wątek
    • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:26
      Finansowała POmysły E Komorowskiej Kancelaria Prezydenta B Komorowskiego.
      • purchawkapuknieta Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:31
        i obraz klasy sie dopełnił
      • przewodniczacy_po Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:33
        > Kancelaria Prezydenta B Komorowskiego.

        Poprawka: kancelaria prezydęta Komoruskiego. Tego samego, który jeżdił do Rosji na polowania.
        • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:37
          przewodniczacy_po napisał:
          >
          > Poprawka: kancelaria prezydęta Komoruskiego. Tego samego, który jeżdił do Rosji
          > na polowania.
          >
          No popatrz...A takich Kaczyńskich jak nie musieli, to nikt nie zapraszał by obory "na pokojach" nie czynili...
          • przewodniczacy_po Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:16
            Cały dzień będziesz dzisiaj tak za mną łaził?
            • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:18
              przewodniczacy_po napisał:

              > Cały dzień będziesz dzisiaj tak za mną łaził?

              Bawisz mnie...jak wszystko co durne...!
            • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:28
              przewodniczacy_po napisał:

              > Cały dzień będziesz dzisiaj tak za mną łaził?

              Bawisz mnie...jak wszystko co durne... :)
          • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:18
            simera16 napisał:

            > przewodniczacy_po napisał:

            > > na polowania.
            > >
            > No popatrz...A takich Kaczyńskich jak nie musieli, to nikt nie zapraszał by obo
            > ry "na pokojach" nie czynili...

            Polowania na "pokojach"?
            • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:33
              zoil44elwer napisał:
              >
              > Polowania na "pokojach"?
              >
              Tak na "pokojach"...na "lwy salonowe"... Widział Ecik taki " znak i wie co znaczy...?
      • klara551 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 12:11
        Masz rację,finansowała kancelaria
        prezydencka. A pieniądze to oszczędności z budżetu na 2010 rok,bo p. prezydent Komorowski nie lata kilka razy w tygodniu na Hel i koszt takiego wyjazdu/jednego/ jest niższy niż wydatki na cotygodniowe wojaże byłego już prezydenta ,zmarłego L.Kaczyńskiego.Wolę żeby tak były wydawane nasze pieniądze ,bo rodzinom tragicznie zmarłych to się należało,niż jak poprzedni prezydent woził się w tę i z powrotem z Helu do Warszawy. A może policzysz ile kosztuje nas nowa świecka tradycja,co każe składać wieńce pod pomnikiem marzeń /pałacem prezydenckim/,gdzie ani nikt nie zginął,ani jest pochowany? A zapewnia tylko prezesowi chwilę,gdy jest tak blisko upragnionego miejsca pracy i mieszkania.Już 2 razy państwo zapewniło rodzinie Kaczyńskich lokum,pierwszy raz ,gdy ojciec bliźniaków otrzymał apartament na ulicy Lisa-Kuli w Warszawie,a drugi raz,gdy córka Lecha prawem kaduka zamieszkała w Pałacu. A Jarosław niech sam wybuduje dom,posadzi drzewo i spłodzi syna.Od naszego,państwowego pałacu prezydenckiego wara.
        • kzet69 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 20:19
          Nie do końca kancelaria, bo za transport był odpowiedzialny LOT, czyli nocleg w Witebsku i "tabuny" boeingów poszły w koszty przewoźnika
    • zapijaczony_ryj Myśłę, ze ktos komu zalezy na normalności i zgodzi 12.10.10, 09:33
      ultrabezstronny napisał:

      >
      > No kto!
      > Te tabuny samolotów latających luzem,hotele, media.
      > No kto?!
      > Odpowiedź na to pytanie ,to najlepszy trop intencji i pozycji stron.
    • ploniekocica Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:35
      A kto finansuje sprzątanie od pół roku Krakowskiego Przedmieścia i ochronę przez policję i straż miejską tzw. obrońców krzyża?
      Otóż budżet miasta, w którym mieszkam. I któremu być może z tego powodu nie starczy np. na wiatę na przystanku kolo szkoły mojego dziecka.
      • ultrabezstronny Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:43
        A pan Panie Ryju,to jest ten banowany? Czy też nie?
        I czy Pana post to jest może -?- "banowanie"-?
        No co takiego ten kaczorek takiego zrobił w obecności p.Merkel?
        No co? Pan taki doskonały???
      • psiogon Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:44
        ploniekocica napisała:

        > A kto finansuje sprzątanie od pół roku Krakowskiego Przedmieścia i ochronę prze
        > z policję i straż miejską tzw. obrońców krzyża?
        > Otóż budżet miasta, w którym mieszkam. I któremu być może z tego powodu nie sta
        > rczy np. na wiatę na przystanku kolo szkoły mojego dziecka.
        To koszty bycia stolicą. Zapewniam, że zyski płynące z tego faktu przewyższają koszty. Na wiatę wystarczy. Wystarczy równie, żeby radni nie robili takich głupot jak likwidacja szkoły trzyzmianowej na Pańskiej. Miał tam powstać parking podziemny, który od kilku lat powstać nie może i końca nie widać !.
    • nathanek Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:42
      Finansował ten kto dysponuje waszymi byłymi a obecnie naszymi pieniędzmi .
    • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 09:52
      Flotylla samolotów lata w te i nazad by w "okrągłą" półroczną rocznicę ,First Lady mogła zapunktować(?)u swego ludu.Kto zapłaci za PiaR First Lady,ano jak zwykle bogaci polscy podatnicy z I grupy podatkowej.
      • yoma Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:53
        No. I mogę zapłacić, stać mnie, a ty mi w portfel nie zaglądaj.
    • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:24
      pewnie w znaczącej części państwo. To samo, które sfinansowało pomysł pana Jarosława Kaczyńskiego z pochówkiem brata i bratowej w Katedrze Wawelskiej. Zasiłek pogrzebowy by na to nie wystarczył.
      • mr.sajgon Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:29
        ayran napisał:

        > pewnie w znaczącej części państwo. To samo, które sfinansowało pomysł pana Jaro
        > sława Kaczyńskiego z pochówkiem brata i bratowej w Katedrze Wawelskiej. Zasiłek
        > pogrzebowy by na to nie wystarczył.

        pierdu, pierdu co innego pochowek a co innego wycieczka celebrytow, chca sie lansowac w mediach wiec niech sami placa i dotyczy to zarowno tych z PO jak i z PIS i SLD.
        • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:34
          mr.sajgon napisał:

          > pierdu, pierdu

          Chcesz podyskutowac, to używaj ust.

          > co innego pochowek a co innego wycieczka celebrytow, chca sie la
          > nsowac w mediach wiec niech sami placa i dotyczy to zarowno tych z PO jak i z P
          > IS i SLD.

          Kogo jesteś łaskaw nazywać celebrytą?
          Normalny - na miarę postaci - pochówek i takież jego koszty nie budziłby wątpliwości.
          • mr.sajgon Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:37
            ayran napisał:

            > mr.sajgon napisał:
            >
            > > pierdu, pierdu
            >
            > Chcesz podyskutowac, to używaj ust.
            >
            > > co innego pochowek a co innego wycieczka celebrytow, chca sie la
            > > nsowac w mediach wiec niech sami placa i dotyczy to zarowno tych z PO jak
            > i z P
            > > IS i SLD.
            >
            > Kogo jesteś łaskaw nazywać celebrytą?
            > Normalny - na miarę postaci - pochówek i takież jego koszty nie budziłby wątpli
            > wości.
            >
            >
            >
            Do takich wypocin jak twoje mozna tylko zareagowac w jeden sposob, dokadnie jak ja zrobilem.
            Taki shit to wciskaj sobie podobnym becwalom.
            • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:43
              Wyślij kopię swojego kodu kloacznego do wujka Staszka - będzie z ciebie dumny.
            • simera16 mr.sajgon 12.10.10, 10:59
              Taki shit to wciskaj sobie podobnym becwalom. (cytat z ciebie samego...bęcwale)
        • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:57
          mr.sajgon napisał:
          >
          > pierdu, pierdu co innego pochowek a co innego wycieczka celebrytow, chca sie la
          > nsowac w mediach wiec niech sami placa i dotyczy to zarowno tych z PO jak i z P
          > IS i SLD.
          >

          Pierdu, pierdu a niby dlaczego co innego...? Jedni maja Wawel, inni hołd w postaci "wycieczki"...
        • bogda35 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:58
          nie boli cie jeszcze noga od tego kopania ? i w co kopiesz skoro Tusk jakos pomnika sie nie doczekal ?
          • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:50
            jego wiara w moc sprawczą tej durnowatej sygnaturki jest po prostu pocieszna.
            Pewnie jak Tusk w końcu odejdzie z urzędu, ogłosi poprzez któryś ze swoich kolejnych nicków "jam to, nie chwaląc się, sprawił".
            • mietowe_loczki Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:55
              Mało tego: na konferencji prasowej przed samym odejściem Tusk poda to jako jedyny powód tej decyzji.
              • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 12:12
                Przykro mi, proszę Państwa, ale jestem zmuszony podać się do dymisji. Cokół mi się w proch rozsypał.
      • wiosnaludzikow Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 12:06
        ayran napisał:
        > pewnie w znaczącej części państwo. To samo, które sfinansowało pomysł pana Jaro
        > sława Kaczyńskiego z pochówkiem brata i bratowej w Katedrze Wawelskiej.
        Nie jesteś nawet przeciętnym logikiem.
        Przecież nikt odwiedzin (lotów z Gdańska czy Warszawy) rodziny Lecha Kaczyńskiego do grobu na Wawelu chyba (mam nadzieję) rodzinie Kaczyńskiego czy Jarkowi nie finansował. Naprawdę nie widzisz róznicy ?
        • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 12:17
          wiosnaludzikow napisał:

          > ayran napisał:
          > > pewnie w znaczącej części państwo. To samo, które sfinansowało pomysł pan
          > a Jaro
          > > sława Kaczyńskiego z pochówkiem brata i bratowej w Katedrze Wawelskiej.
          > Nie jesteś nawet przeciętnym logikiem.
          > Przecież nikt odwiedzin (lotów z Gdańska czy Warszawy) rodziny Lecha Kaczyńskie
          > go do grobu na Wawelu chyba (mam nadzieję) rodzinie Kaczyńskiego czy Jarkowi n
          > ie finansował. Naprawdę nie widzisz róznicy ?

          Nie widzisz "logiku" różnicy...? Samolot nie leciał na groby ofiar katastrofy, a na jej miejsce...Na ta swoistą pielgrzymkę byli zaproszeni członkowie wszystkich rodzin...
          • kami.312 Kto był z Pis? 12.10.10, 12:49
            simera16 napisał:

            > Na ta swoistą pielgrzymkę byli zaproszeni członkowie wszystkich rodzin...


            A kto był z Pis? byli od Putry i kogo jeszcze? Szczygły?

            Zaproszenie byli wszyscy a więc nie sprzeczajcie się o to, kto to finansował, bo to był wspaniały pomysł.


            • simera16 Re: Kto był z Pis? 12.10.10, 12:53
              kami.312 napisała:

              > simera16 napisał:
              >
              > > Na ta swoistą pielgrzymkę byli zaproszeni członkowie wszystkich ro
              > dzin...
              >
              >
              > A kto był z Pis? byli od Putry i kogo jeszcze? Szczygły?
              >
              > Zaproszenie byli wszyscy a więc nie sprzeczajcie się o to, kto to finansował, b
              > o to był wspaniały pomysł.
              >
              >

              A co za różnica...? Zaproszeni byli wszyscy...Czyja to wina, jeśli ktoś woli parteitagi...?
              • kami.312 Re: Kto był z Pis? 12.10.10, 13:14
                Podziwiam te osoby związane z Pis, które wzniosły się ponad podziały polityczne i zdecydowały się wziąć udział w tym wyjeździe.

                Mieliśmy okazję zobaczyć jak można godnie czcić ofiary.

                To, co się dzieje na Krakowskim zdecydowanie nie jest godnym czczeniem i napawa obrzydzeniem. Zniechęca.
                • simera16 Re: Kto był z Pis? 12.10.10, 13:19
                  kami.312 napisała:

                  > Podziwiam te osoby związane z Pis, które wzniosły się ponad podziały polityczne
                  > i zdecydowały się wziąć udział w tym wyjeździe.
                  >
                  > Mieliśmy okazję zobaczyć jak można godnie czcić ofiary.
                  >
                  > To, co się dzieje na Krakowskim zdecydowanie nie jest godnym czczeniem i napawa
                  > obrzydzeniem. Zniechęca.

                  Pełna zgoda kami...Pzdr...!!!
    • alistair-p Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:26
      Ci sami,którzy płacą za sprzątanie syfu pod Pałacem prezydenckim po faszystowskich demonstracjach PiS
      • mr.sajgon Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:30
        alistair-p napisał:

        > Ci sami,którzy płacą za sprzątanie syfu pod Pałacem prezydenckim po faszystowsk
        > ich demonstracjach PiS

        Sluzby miejskie sa od sprzatania po kazdym zgromadzeniu, nie tylko po stoczniowcach czy gornikach ze o lemingach nie wspomne.
        • alistair-p Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:32
          Zakres działania służb miejskich możesz porusszyć w osobnym wątku,tu chodzi o koszty.
          • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:39
            Tu chodzi o koszty(?) Koszty utrzymania 80 limuzyn w Kancelarii Prezydenta? Nawet Biały Dom w Waszyngtonie ma do swej dyspozycji mniej limuzyn i urzędników.
            Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
            • bogda35 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:56
              skąd wiesz ile limuzyn ma Biały Dom ? A widzisz,jakimi limuzynami i iloma jeżdzi Jarosław razem z gromada ochroniarzy ? On taki ubogi - nigdy nie dbal o forsę,nawet konta nie ma- kto płaci za jego transport ?
              • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:09
                bogda35 napisał:

                > skąd wiesz ile limuzyn ma Biały Dom?
                Media 2 lata temu podawały:W Polsce jest ok 50 tysięcy(!!) służbowych limuzyn,w USA ok 20 tys!
                • ayran Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:24
                  No i ile ma Dom w związku z tym?
          • mr.sajgon Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:39
            alistair-p napisał:

            > Zakres działania służb miejskich możesz porusszyć w osobnym wątku,tu chodzi o k
            > oszty.

            Masz racje ilosc urzednuikow ktorych zatrudnila HGW wplynela powaznie na koszty.
            To oczywiscie w ramach oszczednosci. TO jest powazna sprawa a nie to kto po kim sprzata, poniewaz nieroby zza biurek biora co miesiac pieniadze.
            • alistair-p Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:45
              Jakość rządów w Warszawie zmieniła się tak bardzo na plus,że nie żal mi płaconych tu podatków.Teraz miasta nie paraliżują chore fobie Lecha K.
        • simera16 mr.sajgon 12.10.10, 11:01
          mr.sajgon napisał:
          >
          > Sluzby miejskie sa od sprzatania po kazdym zgromadzeniu, nie tylko po stoczniow
          > cach czy gornikach ze o lemingach nie wspomne.
          >
          Taki shit to wciskaj sobie podobnym becwalom. (cytat z ciebie samego...bęcwale)
    • woda_woda Ten sam, 12.10.10, 10:48
      który finansuje zadymy na Krakowskim Przedmieściu.
    • bogda35 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 10:51
      a kto finansował pogrzeby w stylu ksiazecym,krolewski pogrzeb w Krakowie (6 milionów !) ,sarkofag i tablice pamiatkowe ? A kto finansuje pochody nienawisci co 10-tego ?
    • pit_44a Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:02
      ultrabezstronny napisał
      Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-?

      Pewnie państwo polskie. Przez kancelarię prezydencką.
      Trzeba było jechać i się pomodlić (wszyscy byli zaproszeni), a nie urządzać kolejny parteitag z pochodniami pod kancelarią prezydenta.
    • mietowe_loczki Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 11:37
      Ci sami, którzy sponsorowali pochówek pary prezydenckiej na Wawelu, malowanie trawy na zielono w Krakowie i sprzątanie Krakowskiego Przedmieścia po przejściu szarańczy.
    • boblebowsky Siem nie zapluj tylko:)))))) 12.10.10, 11:43

      > No kto!
      > Te tabuny samolotów latających luzem,hotele, media.

      Nie wiem o co ci chodzi, ale były tylko dwa samoloty, które latają raczej "luzem", a nie w pęczkach. Nie wiem też o co co biega z tymi mediami? Że niby jakieś nieczyste siły je finansują?

      Rusz może trochę łbem zanim zaczniesz podobne bzdury wypisywać.
    • na.niby tylko rasowy esbek zada takie pytanie 12.10.10, 11:43
    • retronick Powinien sfinansować Jarosław Kaczyński ... 12.10.10, 12:56
      ... bo przecież to on namówił brata na organizację tragicznej, kwietniowej wycieczki do Katynia.
      Powinien ponieść wszystkie konsekwencje z tym związane tj. koszt pogrzebów ofiar katastrofy w tym wykupienie od kleru miejsca na Wawelu dla brata i bratowej ( a to tanio nie kosztowało ),
      koszty tablic upamiętniających ofiary, koszt pomników wybudowanych, planowanych i wymuszanych oraz wykup placów na krzyże. Do tych kosztów trzeba też doliczyć ewentualne odwiedziny miejsca tragedii przez rodziny ofiar. To powinna być naturalna konsekwencja finansowa spowodowana wyjątkową lekkomyślnością i głupotą.
    • etwas-geheimnis Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 13:27
      Nie wiem czyj to pomysl , ta pielgrzymka do Smoleńska , ale jak czytalem to wszystkie rodziny były zapraszane. Skorzystali ci co chcieli, inni woleli zadyme na Krakowskim, w byłym miejscu zatrudnienia św. Lecha.
      • zoil44elwer Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 14:00
        "Działania" Kaczyńskiego,czyli wspominanie o śmierci brata i bratowej określane są kako polityczne.Ale "krucjaty" 2 Pań Komorowskich takimi już nie są? No i nie udało im się wywieść krzyża sprzed(z)Pałacu Prezydenckiego.
        • simera16 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 14:49
          zoil44elwer napisał:

          > "Działania" Kaczyńskiego,czyli wspominanie o śmierci brata i bratowej określane
          > są kako polityczne.Ale "krucjaty" 2 Pań Komorowskich takimi już nie są? No i n
          > ie udało im się wywieść krzyża sprzed(z)Pałacu Prezydenckiego.

          Starzyk...Od kiedy ty jesteś takim obrońca tego dupka...? Do swych politycznych działań obie Komorowskie&Co zapraszały wszystkich zainteresowanych... A co robi ciulik Kaczyński...? No i wreszcie od kiedy dwa panele podłogowe zbite pod kątem prostym stanowią stricto sensu obiekt kultu religijnego...?
          • ultrabezstronny Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 20:16

            Do pana/pani?/ Retronick:
            a może by tak jeszcze prócz przebrzydłego kaczora mogliby partycypować cykliści wileńscy o pensjonariusze z Kulparkowa?
            A może nawet aberacja miewa swój kres.....
    • etta2 Re: Kto finansował "pomysł" p. Ewy Komorowskiej-? 12.10.10, 20:26
      Kto finansował? Dobre pytanie.....
      Ten sam, który finansował:
      1. ceremonie pogrzebowe ofiar katastrofy (transport, pochówek, uroczystości...)
      2. pochówek kaczej pary na Wawelu (czy zapłacono wszystkie faktury?)
      3. milionowe odszkodowania z tytułu ubezpieczenia na życie (z kasy podatnika...)

      Masz jeszcze jakieś pytania? Wal śmiało.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka