Dodaj do ulubionych

Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacja

10.05.04, 11:53
www.naszdziennik.pl/index.php?typ=wi&dat=20040510&id=wi11.txt
- To było znakomite wystąpienie Jego Eminencji. Wreszcie ktoś miał odwagę
powiedzieć o tym co się wyprawia w tej UE prosto z mostu i bez ogrodek! brawo!
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.04, 13:13
      Za 20-30 lat inny kardynał będzie mówił o naszych przyjaciołach
      homoseksualistach.
      Jeszcze 40 lat żydzi winni byli zagładzie chrześcijan, teraz są straszym braćmi
      w wierze.
      Sobory uczą jednej podstawowej prawdy. Nigdy, nie mów nigdy
      • Gość: Lola Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.05.04, 13:38
        Proszę, Panowie! Wznieście w górę czasze,
        Niechaj nam żyje duchowieństwo nasze!
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 10.05.04, 15:04
        Gość portalu: olo napisał(a):

        > Za 20-30 lat inny kardynał będzie mówił o naszych przyjaciołach
        > homoseksualistach.
        > Jeszcze 40 lat żydzi winni byli zagładzie chrześcijan, teraz są straszym
        braćmi
        >
        > w wierze.
        > Sobory uczą jednej podstawowej prawdy. Nigdy, nie mów nigdy

        -za 20-30 lat pewnie zalegaliowane będą zwiaki poligamiczne oraz pedo i zoo i
        nekrofilskie ale to nie ma wcale oznaczać zemamy się z tym pogodzić
    • Gość: radca Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj IP: 213.25.179.* 10.05.04, 15:07
      Nagi osobnik nie powinien pouczać społeczeństwa w sprawach moralnych. Jak nie
      Paetz to Nagy. Sami zboczeńcy?
      • Gość: SLD-UPek Towarzyszu radco, piszecie jak milicjant! IP: *.czajen.pl 10.05.04, 15:14
        Gość portalu: radca napisał(a):

        > Nagi osobnik nie powinien pouczać społeczeństwa w sprawach moralnych. Jak nie
        > Paetz to Nagy. Sami zboczeńcy?
        • Gość: radca Re: Towarzyszu radco, piszecie jak milicjant! IP: 213.25.179.* 10.05.04, 16:44
          Zawsze starałem się Wam dorównać i wykorzystać Wasze doświadczenie.Cieszę
          się,że zostało to docenione.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 10.05.04, 15:23
        nie byłeś w stanie sie przyczepić do merytorycznej wypowiedzi ks kardynałą wiec
        zadworowałeś sobie z jego nazwiska...jakie to żałosne głupire i prymitywne... a
        właściwie jakie to dziecinne!!! wiesz co dziecko..idź lepiej się pobaw do
        piaskownicy... komputer i internet to nie sa zabawki dla małych dzieci
        • Gość: olo Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.04, 16:33
          Chyba nie trzeba ci przypominać co kościół mówił i pisał o niejakim G. Brunie
          albo i Galileuszu. Po kolejnym soborze kolejny papież będzie przepraszał braci
          pedałów - sorki homoseksualistów - za lata dyskryminacji.
    • Gość: chala Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: *.rdu.bellsouth.net 10.05.04, 16:25
      ludziom spoza wiary co maja robic. Moze odpowie ten smiec w sutannie czemu nie
      do Paetza to bylo i czemu ten biskup paetz jest nadal biskupem. jak pedalstwo
      dobre dla biskupow, to co ten gnojek belkocze?
      • Gość: olo Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.04, 16:38
        Jest teoria - pedofil to nie zboczeniec - to człowiek chory
        A żeby ulitować się nad homoseksualistą trzeba uznać, że to osoba chora, bo
        kościół, czytaj kler, udaje, że lituje się nad wszystkimi.
        • Gość: człowiek Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: *.chello.pl 10.05.04, 17:03
          Czasem jak idę ulicą i widzę, że z naprzeciwka idzie katolik to przechodze na
          druga strone abu nie mieć z nim choćby takiego kontaktu jak przejcie obok.
          Nie jestem czarny, zolty, zielony czy koszerny. Trudno mi coś o katolikach
          napisać bo to już byłby kodeks karny.
          Na Antartydzie nie ma kosciołów a Antarktyda mimo to istnieje. I gdybu nie to
          zimno to jestto miejsce, gdzie chetni bum się osiedlil.
          • Gość: HaHa Bezwstydne - glupoty Oszoloma i ... co? IP: *.proxy.aol.com 10.05.04, 19:05
            My Polacy - czy sie do tego przyznajemy - czy nie, jestesmy wychowani w duchu
            katolickim i wzrastalismy w katolickiej mentalnosci spolecznej :)).
            Ze z ducha i zasd katolicyzmu polski Kosciol zrobil PARODIE - to inna sprawa!.
            Bylo i jest jemu (Kosciolowi) z tym bardzo wygodnie - bezmyslna masa
            przyglupiastych "wiernych" ochoczo podazajaca na coniedzielne Msze sw.
            i "madra" hierarchia oraz "bracia w sutannach" - co opowiadaja bajdurki
            o "moralnym zyciu" i sami bedac (teoretycznie) w "czystosci" i celibacie
            sypia "poradami" o zyciu rodzinnym i wychowaniu dzieci:)).
            W tym szalenstwie jest metoda! - bezmyslne Oszolomy z RM i jemu
            podobne "towarzystwo" wypisuja dyrdymaly m/in na tym forum i zadna sila nie
            jest w stanie zamknac im geby! :(.
            Trzeba przyjac z pokora - Swiat (rowniez katolicki!) jest tak urzadzony iz
            istnieje margines przyglupow (jak Oszolom), bezwolnego "motlochu" tradycyjnie
            wysluchujacego niedzielnych kazan a w dni powszednie: pijaczyn, zlodziejaszkow,
            kombinatorow i lapowkarzy oraz czesc (nieliczna) - myslacych i refleksyjnych -
            przyzwoitych Obywateli.
            Ci ostatni sa sola w oku kleru i Oszolomow! - natychmiast, nawet tych
            powazanych w Swiecie "obwoluje sie": masonami, zydami, cyklistami itp.
            Skad my to znamy? - a to Polska wlasnie! :)))
          • Gość: jerek Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.04, 22:48
            Człowiek, gdy znajdziesz takie miejsce daj znać!
            Chyba, że jesteś Homo...
        • Gość: Pawel Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: 12.9.1.* 10.05.04, 19:15
          KK do niedawna podtrzymywal teorie o plaskosci Ziemii. Ta o chorobie
          homoseksualnej jest tyle samo warta.
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia 10.05.04, 20:45
            homoseksualizm to choroba mówią o tym rówmnież ludzie niewierzący! a prof
            Aardweg z Holandii z powodzeniem takich ludzi leczy. To jest wyjątkowa p[odłość
            i cynizm lewicowych środowisk które wmawiają homoseksualistom że są zdrowi
            odbierają im tym samym nadzieję na powrót do zdrowia...jesli bęfdziemy
            tolerować te homopromocję to za 20 lat nasze dzieci iw nuki będa się biły by
            nie legalizować związków poligamicznych czy pedofilskich
            • Gość: olo Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.04, 21:16
              Powiedzieć, że prof Aardweg leczy homoseksualistów to czemu tam jeszcze nie ma
              dziesiątek księży katolickich z USA i Europy. Dajcie gościowi zarobić. Czy
              Poetz już się u pan prof. leczy?
              • oszolom.z.radia.maryja Re: Bezwstydne jest uzurpowanie prawa do mowienia 12.05.04, 14:38
                abp Paetz już sie u niego leczy
    • Gość: Pawel Jak ktos ma brudne mysli to bezwstydna ! IP: 12.9.1.* 10.05.04, 16:35
    • Gość: bolek Krd. Nagy sam jest GEJEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.04, 20:47
      Wiec w jego ustach to brzmi bardzo ciekawie :)
      • sloggi_so Re: Krd. Nagy sam jest GEJEM 11.05.04, 05:06
        Wcale niezdziwiłbym się, gdyby tak było.
      • oszolom.z.radia.maryja Zaczęło się.. opluw.pomawianie homoprzeciwnikow 11.05.04, 19:51
        jakie to żałosne
        • Gość: chala Re: Zaczęło się.. opluw.pomawianie homoprzeciwnik IP: *.rdu.bellsouth.net 11.05.04, 20:37
          gnojek ktory ma w chlewie swoim (KK) takiego Paetza i innych pedofili z Dukli,
          smie oskarzac innych. Pedal sam . kiedy zacznie leczyc arcybiskupa swojego,
          szmata w sutannie?
    • create tak trzymać forumowicze 11.05.04, 20:44
      nie dajcie sobie zawłaszczyć oszłomom forum. Brawo.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: tak trzymać forumowicze 11.05.04, 20:47

        - coż za iście partyjna czujność no no...
      • maly_czarnuch Re: tak trzymać forumowicze 11.05.04, 20:56
        Ja nie wiem, o co Wy się tak zażarcie kłócicie. Oszołoma już nic nie zmieni.
        Niestety nie rozumie naszych czasów. Myślenie jakie prezentuje dezaktualizuje
        się, odchodzi w niepamięć. Nie rozumie, iż jego wnuki (płci męskiej) będą się
        żenić/wychodzić za mąż (w ramach chrześcijańskiego, jeżeli nie katolickiego
        ślubu) w zależności od upodobań i w nosie będą mieć opinie dziadka. Nie wiem,
        czy to dobrze, czy to źle, ja się w oceny nie bawie, tylko stwierdzam, że świat
        w takim kierunku zmierza. Nie ma się co turbować - ludzie chcą być sobą i będą
        sobą, gdyż rzeczywistość coraz bardziej rozluźnia wszelkie normatywne systemy
        kontroli. Oczywiście pewni ludzie nie są z tego zadowoleni, gdyż na tych
        sytemach kontroli opiera się ich władza. Dystrybucja władzy w naszych czasach
        dynamicznie się zmienia - ludzie tacy jak oszołom nic tutaj nie zmienią...
        Aha i to nie jest nowa teoria postępu. Nie twierdzę, iż to jest dobre. Po
        prostu piszę co widzę.
        Od razu odpieram krytykę - pewnych rzeczy nie chcecie widzieć i nigdy nie
        zobaczycie. Tak Was zaprogramowała społeczność w której żyjecie. A te
        społeczności się kurczą...
        • oszolom.z.radia.maryja Re: tak trzymać forumowicze 11.05.04, 20:59
          Amerka wraca do konserwatywnych wartości bo już widzi jakie złe skutki
          przyniosło moralne rozpasanie (AIDS narkomania zwiększona przestępczosć rozbite
          rodziny itd) do Europy zach jeszcze to nie dotarło ale dotrze a to za sprawą
          islamistów..wtedy nie będzie innego wyjścia jeśli będziemy chcieli przetrwać
          jako naród polski i jako Europa...
          • create Re: tak trzymać forumowicze 11.05.04, 21:03
            playboy utracił pewnie pozycję lidera, na rzecz hustlrea.
          • maly_czarnuch Re: tak trzymać forumowicze 11.05.04, 21:14
            Ty to chyba w Ameryce nie byłeś...
          • Gość: chala Re: tak trzymać forumowicze IP: *.rdu.bellsouth.net 12.05.04, 15:29
            Ameryka jest krajem tysiaca religii i nie widac tu zadnego powrotu do tradycji.
            Nie pisz o tym o czym nic nie wiesz, nazisto. Kraj ma tysiace wartosci,
            tradycje to nie amerykanskie pojecie. zamknij swa faszystowska gebe, slugusie
            putina i szpicla Stasi radzyka.
            • oszolom.z.radia.maryja Re: tak trzymać forumowicze 12.05.04, 15:40
              info.onet.pl/918223,11,item.html
              -tylko tym ci mogę odpowiedzieć bo to jest jedyny sposób w jaki można rozsądnie
              odpowiedzieć na potok bluzgów kierowanych nie tylko pod moim adresem
    • Gość: D-r-39 Re:Prowokacja to wasze ględzenieNaród się szanuje IP: *.net.autocom.pl 11.05.04, 22:43
      Purpurowa eminencja odwołuje sie do postaw patriotycznych Polaków, oraz ich
      zrywów narodowo wyzwoleńczych, oraz jak trzeba to z bronia u boku bronienia swej
      Ojczyzny. Wymienia przy tym m.inn. Grunwald 1410-roku. Pozwolę się zapytać tej
      przemądrzałej eminencji - kpisz pan, czy o drogę pytasz. Toż to za udział w bit-
      wie pod Grunwaldem Wojska Polsko - Litewskie zostały przez papieża Grzegorza XII
      objęte ANA-TE-MĄ, czyli mówiąc językiem powszechnie używanym, papież rzucił na
      nich KLĄ-TWĘ. Rzucił ją na żołnierzy, na ich dowódców, na Króla Polskiego, na
      wielkiego Księcia Litewskiego, na cały naród Polski, bo ośmielił się zbrojnie
      wystąpić przeciwko krzyżakom, a krzyżacy to zakon Najświętszej Marii Panny, więc
      jak byle kto ( mam na myśli żołnierzy ) miał czelność podnieść na nich uzbrojo-
      ną rękę. Trzeba nie mieć za grosz ambicji i być cholernym Hipokrytą, aby o tym
      fakcie przypominać Polakom. Cóz - myślał, że nikt tego faktu nie pamięta, że
      Polacy to stado Baranów i można nim pomiatać jak pies flakiem. Niech zajmą się
      swoim podwórkiem, Pedałami i pedofilami w Purpurach, zboczeńcami w Czarnych
      kieckach którzy już dawno przekroczyli umiar w jedzeniu piciu i niemoralnym pro-
      wadzeniu się, za wydarte prawie z gardła ostatnie grosze biednego społeczeństwa
      Ludzie od ust sobie odejmują aby wesprzeć Kościółki, Wiarę, a ci zboczeńcy prze-
      puszczają je w najdroższych lokalach w Kraju i za granicą, że o SexSchopach nie
      wspomnę.Tacy troskliwi o nasz kraj Polskę???,czy o to że może dla nich braknie,
      lub będzie trochę mniej. Jestem przekonany, że jeżeli ta Czarna Zaraza nie da
      sobie na wstrzymanie to może dojść do tragedii. Ludzie już ich mają dość. Mają
      dość tej byle jakości posług, tego lekceważącego podejścia do wiernych, tego po-
      niżnia i obrażania ludzi - wiernych (,,Jak będą zadawali takie pytania to ja do
      tych durni więcej po kolędzie nie przyjdę").Mnie to nie dotyczy ;mam plakietkę
      Kolęda Nie - Dziękuję. To działa. Ale co mają powiedzieć ci co mieszkają na Wsi.
      Tam głos klechy to świętość on jest gotów spowodować, że mimo iż to XXI wiek to
      mogą cię ukamienować. Ale Naród już się raz obudził i powiedział ,,Nadejdzie
      jednak dzien zapłaty, sędziami wówczas będziem My!". Wtedy będą spieprzać do
      swojego białego papy , aż się będzie kurzyło. Już część Krajów Europy sobie z
      nimi poradziło, poradzą sobie i Polacy. Jeszcze trochę, jak nie spuszczą z tonu
      to marny ich los. Oby jak najszybciej to nastąpiło, gdyż tracimy nie tylko mate-
      rialnie.
      • oszolom.z.radia.maryja Re:Prowokacja to wasze ględzenieNaród się szanuje 12.05.04, 14:09
        co za lewacki bełkot az oczy bola od czytania takich bzdur
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 12.05.04, 16:43
      do góry wątek! niech lewactwo wie co sądzi o nich zdecydowna większosć
      polskiego społeczeństwa
      • create i kto tu jest lewakiem? 12.05.04, 17:10
        chyba ten co przez 2 lata bierze rente za kolanko.
        • oszolom.z.radia.maryja i ty bedziesz lewakiem! 12.05.04, 17:14
          jak się zestarzejesz i zniedołężniejesz...
          • create Re: i ty bedziesz lewakiem! 12.05.04, 17:18
            prawdziwy chrześcijanin, życzy mi wszystkiego dobrego. Postawa godna podziwu.
            • oszolom.z.radia.maryja Re: i ty bedziesz lewakiem! 12.05.04, 17:33
              w dzisiejszych czasach renta to prawdziwy skarb...każdy grosz się przyda
              • maly_czarnuch Re: i ty bedziesz lewakiem! 12.05.04, 20:57
                A ja mam na te grosze z własnej pracy... Owszem, dla chorych i potrzebujących a
                nie dla darmozjadów - elektoratu LPR i Samoobrony. Ty jak rzucasz lewakami to
                czasem popatrz w lustro, nie będziesz musiał daleko szukać. Zresztą w naszym
                pięknym kraju wszystko jest na odwyrtkę - LPR partia jak by nie było o
                ideologii prawicowej, gospodarczo to lewactwo czystej wody (poza Giertychem,
                który pare razy prezentował poglądy na gospodarkę dosyć liberalne).
                • oszolom.z.radia.maryja Re: i ty bedziesz lewakiem! 13.05.04, 11:03
                  nie ma żadnych różnic programowych w LPR
    • Gość: hehe Abp Paetz : homoparada to bezwstydna prowokacj IP: 62.233.233.* 12.05.04, 21:31
      W pełni popieram słowa abp Paetza
      • Gość: Leon Re: Abp Paetz : homoparada to bezwstydna prowokac IP: 211.34.41.* 12.05.04, 21:50
        Moznaby ubrac paradujacych w czerwone berety i w majtki z napisem Roma.
    • kicior99 Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 13.05.04, 11:09
      a co mnie obchodzio jakis klecha. Nie tylko wasz jest ten kraj
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 13.05.04, 11:27
        To kraj ludzi myślacych po polsku i chrześcijańsku a że do władzy dostaluy sie
        menty no cóż to pokłosie komuny i okrągłostołowego paktu zdrady narodowej
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Kard Nagy: homoparada to bezwstydna prowokacj 13.05.04, 11:30
      08.05.2004 Katolicy wobec promocji i legalizacji związków homoseksualnych cz.
      II, John Horvath [słuchaj][zapisz]
      08.05.2004 Katolicy wobec promocji i legalizacji związków homoseksualnych cz.
      I, John Horvath [słuchaj][zapisz]
      www.radiomaryja.pl/rozmowyn.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka