oszolom.z.radia.maryja
10.05.04, 11:53
www.naszdziennik.pl/index.php?typ=wi&dat=20040510&id=wi11.txt
- To było znakomite wystąpienie Jego Eminencji. Wreszcie ktoś miał odwagę
powiedzieć o tym co się wyprawia w tej UE prosto z mostu i bez ogrodek! brawo!