facta_non_verba
30.07.11, 09:02
była dyrektor oddziału ARiMR z nadania PiS
była pracownica kancelarii premiera za rządów PiS
otrzymała 1,5 roku więzienia z zawieszeniem na dwa lata oraz dwuletni zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w administracji publicznej
Ta PiSuarka działała wg metod kolegów z partii i samego panaprezesa
zwracała się do swoich podwładnych: "Ty jesteś jakiś nienormalny",
"Jesteś kłamcą, zerem, śmierdzielem", "Wy głąby z Akademii Świętokrzyskiej".
J. krzyczała na podwładnych, zmuszała ich do pracy po godzinach, upokarzała, straszyła zwolnieniem, prokuraturą i ABW.