Dodaj do ulubionych

PiSie metody

30.07.11, 09:02
była dyrektor oddziału ARiMR z nadania PiS
była pracownica kancelarii premiera za rządów PiS
otrzymała 1,5 roku więzienia z zawieszeniem na dwa lata oraz dwuletni zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w administracji publicznej
Ta PiSuarka działała wg metod kolegów z partii i samego panaprezesa
zwracała się do swoich podwładnych: "Ty jesteś jakiś nienormalny",
"Jesteś kłamcą, zerem, śmierdzielem", "Wy głąby z Akademii Świętokrzyskiej".
J. krzyczała na podwładnych, zmuszała ich do pracy po godzinach, upokarzała, straszyła zwolnieniem, prokuraturą i ABW.
Obserwuj wątek
    • jozef.moneta Re: PiSie metody 30.07.11, 09:11
      Ponadto doprowadziła do samobójstwa jednego z podwładnych. Dlaczego o tym nie wspomnieli ??
      • jozef.moneta Re: PiSie metody 30.07.11, 09:18
        wyborcza.pl/1,75480,9960167,Kielce__obudzcie_sie_.html?as=1&startsz=x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka