Dodaj do ulubionych

Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu?

03.12.11, 09:02
Buda to Polska, pies to PIS, łańcuch to JK. Warczymy na wszystkich którzy się zbliża lub zechcą do nas przyjsć, gryziemy wszystkich, sr.my i szcz.my pod siebie i wielbimy Kaczki? Tak to ma wyglądać?
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj gorzej 03.12.11, 09:13
      to:
      • zzarda32 Re: gorzej 03.12.11, 09:17
        Nie, chyba nic gorszego nie można wymyśleć?
        • zapijaczony_ryj Re: gorzej 03.12.11, 09:24
          zzarda32 napisał:

          > Nie, chyba nic gorszego nie można wymyśleć?

          można: kiosk.onet.pl/_i/artykuly/07_07/kaczynscy_d.jpg
    • cookies9 Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? 03.12.11, 09:24
      Ciemność, widzę ciemność:-)...muszą wzbudzić w swoich wyborcach lęk i strach,bo inaczej
      stracą rację bytu,jak partia...Nigdy nie mają dobrej opinii i dobrego słowa o tym ,co się dzieje
      bez ich udziału.
      • ponte_aronte nawet jak z ich udziałem 03.12.11, 13:28
        to i tak plują, np. Magdalenka, albo Wałęsa
        • zzarda32 Re: nawet jak z ich udziałem 04.12.11, 08:03
          Nie chodzi bowiem o Polskę a o Kaczki?
    • zzarda32 Re: Jak zabraknie mu wrogów 04.12.11, 08:20
      Teraz będą szukać kreta?
      • lionold Re: Tańcowała 06.12.11, 11:50
        kaczka z kretem a pi/e/s im mordę lizał.
    • fiu-bzdziu2010 Re: ale micha 04.12.11, 14:13
      jeśli zaś chodzi o michę, to wielce pożądana jej zawartość z dużą wkładką od unijnych sąsiadów.
      gorzej jak z tego pilnowania zostaną tylko w niej polskie kartofle
    • lionold Re: Iście PIS_dzielcza wizja! 05.12.11, 14:47
      "Pies z budą na łańcuchu". Czasem zanim się coś napisze dobrze byłoby sobie to powiedzieć głośno.
      • zzarda32 Re: Iście PIS_dzielcza wizja! 05.12.11, 17:04
        Sens jest w tak sformułowanym zdaniu.
        • lionold Re: Sens jest w tak sformułowanym zdaniu. 06.12.11, 11:49
          Nie wykluczam. Wszystko ma jakiś sens. Dlatego się odwalam od tego zdania.
    • zbigniews1934 Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a moz 05.12.11, 20:48
      Pan sie myli ?Prosze zaptyac pare milionow naszych obywateli czy popra panskie zdanie?W ostatnich wyborach na PIS głosowalo ponad 5 miljonow naszych obywateli i mam pytanie kto Pana upowaznił do ich obrazania?
      • kum.z.antalowki Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a mo 06.12.11, 14:14
        zbigniews1934 napisał:

        > Pan sie myli /.../ na PIS głosowalo ponad 5 miljonow.

        Kiepski dowód prawdy, skoro trzeba się podpierać mnogością zachowań nieroztropnych

        To tak jakby ktoś przekonywał, ze komuna nie była zła bo frekwencja wyborcza była ponad 90%, a popierało ją 98,8% głosujących.
      • allspice Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a mo 06.12.11, 15:20
        zbigniews1934 napisał:

        > Pan sie myli ?Prosze zaptyac pare milionow naszych obywateli czy popra panskie
        > zdanie?W ostatnich wyborach na PIS głosowalo ponad 5 miljonow naszych obywateli
        > i mam pytanie kto Pana upowaznił do ich obrazania?

        Kłamstwo:) PiS straciło milion wyborców...

        "Mariusz Błaszczak nie ma racji twierdząc, że PiS uzyskał w tych wyborach wynik porównywalny z tym sprzed czterech lat. Jego partia otrzymała wówczas 5 183 477 głosów. Teraz: 4 295 016. O blisko milion mniej"
        blog.rp.pl/magierowski/2011/10/12/pis-stracilo-milion/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka