zzarda32 03.12.11, 09:02 Buda to Polska, pies to PIS, łańcuch to JK. Warczymy na wszystkich którzy się zbliża lub zechcą do nas przyjsć, gryziemy wszystkich, sr.my i szcz.my pod siebie i wielbimy Kaczki? Tak to ma wyglądać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapijaczony_ryj Re: gorzej 03.12.11, 09:24 zzarda32 napisał: > Nie, chyba nic gorszego nie można wymyśleć? można: kiosk.onet.pl/_i/artykuly/07_07/kaczynscy_d.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? 03.12.11, 09:24 Ciemność, widzę ciemność:-)...muszą wzbudzić w swoich wyborcach lęk i strach,bo inaczej stracą rację bytu,jak partia...Nigdy nie mają dobrej opinii i dobrego słowa o tym ,co się dzieje bez ich udziału. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte nawet jak z ich udziałem 03.12.11, 13:28 to i tak plują, np. Magdalenka, albo Wałęsa Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: nawet jak z ich udziałem 04.12.11, 08:03 Nie chodzi bowiem o Polskę a o Kaczki? Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: ale micha 04.12.11, 14:13 jeśli zaś chodzi o michę, to wielce pożądana jej zawartość z dużą wkładką od unijnych sąsiadów. gorzej jak z tego pilnowania zostaną tylko w niej polskie kartofle Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Iście PIS_dzielcza wizja! 05.12.11, 14:47 "Pies z budą na łańcuchu". Czasem zanim się coś napisze dobrze byłoby sobie to powiedzieć głośno. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Iście PIS_dzielcza wizja! 05.12.11, 17:04 Sens jest w tak sformułowanym zdaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Sens jest w tak sformułowanym zdaniu. 06.12.11, 11:49 Nie wykluczam. Wszystko ma jakiś sens. Dlatego się odwalam od tego zdania. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniews1934 Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a moz 05.12.11, 20:48 Pan sie myli ?Prosze zaptyac pare milionow naszych obywateli czy popra panskie zdanie?W ostatnich wyborach na PIS głosowalo ponad 5 miljonow naszych obywateli i mam pytanie kto Pana upowaznił do ich obrazania? Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a mo 06.12.11, 14:14 zbigniews1934 napisał: > Pan sie myli /.../ na PIS głosowalo ponad 5 miljonow. Kiepski dowód prawdy, skoro trzeba się podpierać mnogością zachowań nieroztropnych To tak jakby ktoś przekonywał, ze komuna nie była zła bo frekwencja wyborcza była ponad 90%, a popierało ją 98,8% głosujących. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Wizja PIS = zły pies z budą na łańcuchu? a mo 06.12.11, 15:20 zbigniews1934 napisał: > Pan sie myli ?Prosze zaptyac pare milionow naszych obywateli czy popra panskie > zdanie?W ostatnich wyborach na PIS głosowalo ponad 5 miljonow naszych obywateli > i mam pytanie kto Pana upowaznił do ich obrazania? Kłamstwo:) PiS straciło milion wyborców... "Mariusz Błaszczak nie ma racji twierdząc, że PiS uzyskał w tych wyborach wynik porównywalny z tym sprzed czterech lat. Jego partia otrzymała wówczas 5 183 477 głosów. Teraz: 4 295 016. O blisko milion mniej" blog.rp.pl/magierowski/2011/10/12/pis-stracilo-milion/ Odpowiedz Link Zgłoś