Dodaj do ulubionych

Biertych is back

24.03.12, 16:59
Zaczął się powrót Giertycha z politycznego niebytu.
Tym razem w konserwatywno-liberalnym wdzianku.
A wszytko to oczywiście w GW.
Za parę lat gdy Tusk się zużyje a PO rozpadnie, Giertych i konserwatywno-liberalni przyjaciele będą jedyną alternatywą dla szalonego Kaczora.
:)

wyborcza.pl/1,123455,11409145,Roman_Giertych__Kaczynski_wroci.html
Obserwuj wątek
    • woda_woda Chcesz powiedzieć, 24.03.12, 17:02
      że w GW po raz kolejny ukazuje się wywiad z Giertychem?
      • wkkr To nie jest zwyczajny wywiad 24.03.12, 18:22
        to jest początek powrotu.
        Przewidywałem to już wtedy gdy Giertych wyleciał z sejmu.
        Ale nie sadziłem że nastapi to tak szybko.
    • mike.recz Re: Biertych is back 24.03.12, 18:39
      wkkr napisał:
      Za parę lat gdy Tusk się zużyje a PO rozpadnie, Giertych i konserwatywno-liberalni przyjaciele będą jedyną alternatywą dla szalonego Kaczora.



      A skąd wniosek, że to nie "szalony Kaczor" zużył się i to już dawno temu?
      • wkkr Kaczor 24.03.12, 20:45
        Też jest w swoistym niebycie. To co teraz obserwujemy to forma przetrwalnikowa.
        A PO - jest teraz u szczytu, a właściwie była po drugich wygranych wyborach.
        Teraz maj ą z górki.
        Nie sądzę by chłopaki z prawej flanki czekali na upadek z założonymi rekami....
    • meliorvisus Re: Biertych is back 25.03.12, 14:46
      Można być jednocześnie liberalnym i konserwatywnym?
      • wkkr Re: Biertych is back 25.03.12, 15:23
        meliorvisus napisał:

        > Można być jednocześnie liberalnym i konserwatywnym?
        ===========
        Można.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka