wkkr
24.03.12, 16:59
Zaczął się powrót Giertycha z politycznego niebytu.
Tym razem w konserwatywno-liberalnym wdzianku.
A wszytko to oczywiście w GW.
Za parę lat gdy Tusk się zużyje a PO rozpadnie, Giertych i konserwatywno-liberalni przyjaciele będą jedyną alternatywą dla szalonego Kaczora.
:)
wyborcza.pl/1,123455,11409145,Roman_Giertych__Kaczynski_wroci.html