pkt4a
09.07.15, 20:06
dzieci urodzone metodą in vitro to wg księży katolickich "Dzieci Frankensteina"
a co powiedzieć o tych miliardach plemników które zakończyły swój żywot w prześcieradłach na plebaniach ?
wyborcza.pl/1,95892,18331376,my-dzieci-frankensteina-zyjemy-pracujemy-kochamy-oraz-glosujemy.html#BoxGWImg