Dodaj do ulubionych

Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Polsce!

25.07.16, 11:33
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20448594,polsat-w-lodzi-zatrzymano-irakijczyka-mial-dokumenty-mogace.html#MTstream
-Jezus Maria! Chryste Panie ! ratuj nas! O mój Boże kochany..
Obserwuj wątek
    • snajper55 Ja jestem spokojny 25.07.16, 11:40
      Uspokoił mnie pan minister Błaszczak stwierdzając, że w Polsce nie ma niebezpieczeńśtwa.

      "W Polsce takiego problemu nie ma, nie ma problemu ludzi, którzy nie integrują się z naszą wspólnotą, z naszym społeczeństwem, nie ma gett czyli tych dzielnic miast, do których nie ma wstępu policja. W Polsce też nie ma tych wszystkich zagrożeń związanych z multikulti, z tym co na zachodzie Europy przez lata wprowadzono, a teraz takie tragiczne żniwo jest zbierane"

      wpolityce.pl/polityka/301925-blaszczak-nie-ma-informacji-o-zagrozeniu-zamachami-w-polsce-podczas-sdm
      My nie jesteśmy multikulti, więc żadne zamachy nam nie grożą.

      S.
    • pies_na_czarnych Tylko Blaszak zapewni ci bezpieczenstwo 25.07.16, 12:00
      Narod wybral PiC i dlatego moze spac spokojnie :)
      www.tvn24.pl/mariusz-blaszczak-o-zatrzymanym-irakijczyku,663403,s.html
      • snajper55 Re: Tylko Blaszak zapewni ci bezpieczenstwo 25.07.16, 12:06
        pies_na_czarnych napisała:

        > Narod wybral PiC i dlatego moze spac spokojnie :)

        Choćby się waliło i paliło, bomby wybuchały a serie z broni maszynowej kosiły pielgrzymów jak łan zboża, to Polska jest państwem bezpiecznym, gdyż nie jest multikulti.

        Swoją drogą to warto zwrócić uwagę, że dla Błaszczaka prokuratura należy do wymiaru sprawiedliwości. Widocznie tak jest u pislamistów.

        "Cała reszta leży w ręku wymiaru sprawiedliwości - powiedział minister i po dalsze szczegóły odesłał do prokuratury."

        S.
        • 141288bs Re: Tylko Blaszak zapewni ci bezpieczenstwo 25.07.16, 14:06
          Bedzie ci glupio,bo twoje marzenia o ataku terrorystycznym w czasie SDM nie spelnia sie.
          Polskie sluzby specjalne i policja to nie niemieckie dupki,ktore paralizuje jeden nastolatek.
          • sverir Re: Tylko Blaszak zapewni ci bezpieczenstwo 25.07.16, 14:34
            Głupio to powinno być tym, wg których multi-kulti samo z siebie generuje zamachy.
    • lumpior Re: Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Pol 25.07.16, 12:03
      Czy on na ŚDM przybył?
      • pies_na_czarnych Re: Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Pol 25.07.16, 12:07
        Nosil kurtke z kapturem. Taka czerwona
    • morderczy.palec E tam. I tak po ch.j nam ustawa antyterrorystyczna 25.07.16, 12:12
      I tak po ch.j nam ustawa antyterrorystyczna przecież żadnego zamachu jeszcze nie było.
      • snajper55 Re: E tam. I tak po ch.j nam ustawa antyterroryst 25.07.16, 12:15
        morderczy.palec napisał:

        > I tak po ch.j nam ustawa antyterrorystyczna przecież żadnego zamachu jeszcze ni
        > e było.

        I nie będzie. Przecież opiekuje się nami para królewska - Chrystus i Matka Boska.

        S.
    • xystos Re: Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Pol 25.07.16, 12:39
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20448594,polsat-w-lodzi-zatrzymano-irakijczyka-mial-dokumenty-mogace.html#MTstream
      Ochrzcic mameluka I na 10c lat
      zamknac do babskiego Klasztoru !
    • romullos Re: Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Pol 25.07.16, 13:11
      0-szolom-z-radia-maryja napisał:

      > -Jezus Maria! Chryste Panie ! ratuj nas! O mój Boże kochany..

      Zalecam lewatywę na uspokojenie.
    • snajper55 Miał nitroglicerynę 25.07.16, 13:18
      w specjanym pojemniku.

      S.
      • m.c.hrabia Re: Miał nitroglicerynę 25.07.16, 13:19
        pani mówiła o śladowych ilościach ,a ten pojemnik to już bomba.
        • snajper55 Re: Miał nitroglicerynę 25.07.16, 13:22
          m.c.hrabia napisał:

          > pani mówiła o śladowych ilościach ,a ten pojemnik to już bomba.

          Dlatego, mimo śladowej ilości, został zatrzymany.

          S.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Miał nitroglicerynę 25.07.16, 13:22
        Gmyz ją odkrył?
      • sverir Re: Miał nitroglicerynę 25.07.16, 13:40
        Albo w takim z żelatyny.
      • taniarada Re: Miał nitroglicerynę 25.07.16, 17:35
        Widać że czekasz by się coś stało.
    • kornel-1 Akcja w rękawiczkach ;-) 25.07.16, 14:56
      Abstrahując od opisywanej sytuacji i abstrahując od polskich służb ;-) chciałbym zauważyć, że interesującą metodą wrobienia wybranej osoby w terroryzm jest złapanie delikwenta przez funkcjonariusza w rękawiczkach, które miały kontakt z C4 :-p

      Kornel
    • pies_na_czarnych Jak zacznie lac to terrorysci nie beda musieli sie 25.07.16, 15:46
      Jak zacznie lac to terrorysci nie beda musieli sie fatygowac.
      tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/poczatek-swiatowych-dni-mlodziezy-upalny-i-burzowy,207844,1,0.html
    • volupte Re: Zatrzymano Irakiljczyka-planował zamach w Pol 25.07.16, 16:26
      Ilość sladowa ?To co on miała za materiał wybuchowy? Siarka z zapałek, kalichlorek czy może nitrogliceryne w ampułkach?
    • kylax1 A może Polacy zabili mu rodzinę w Iraku? 25.07.16, 18:14
      Wy myślicie, że Polacy w Iraku nie zabijali cywilów? Tak samo ginęli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka