Dodaj do ulubionych

Straszą, grożą czy przygotowują?

30.12.16, 12:57
„Jeśli poleje się krew, będzie to krew na rękach Grzegorza Schetyny i Mateusza Kijowskiego”
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:00
      Typowe kaczystowskie załgane asekuranctwo.
      • don.kichote Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:19
        ave.duce napisała:

        > Typowe kaczystowskie załgane asekuranctwo.

        To, to na pewno!
        Mnie jednak nurtuje pytanie o scenariusz tej "krwi, lejącej się na ręce" liderów opozycji.
        Znaczy(?) - jak to rozumieć? Czy to oni będą strzelać...
        • m.c.hrabia Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:21
          don.kichote napisał:


          > Mnie jednak nurtuje pytanie o scenariusz tej "krwi, lejącej się na ręce" lideró
          > w opozycji.
          > Znaczy(?) - jak to rozumieć? Czy to oni będą strzelać...
          >
          >
          nie, im będą zrywać paznokcie.
          • don.kichote Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:28
            m.c.hrabia napisał:

            > don.kichote napisał:

            > > Znaczy(?) - jak to rozumieć? Czy to oni będą strzelać...
            > >
            > >
            > nie, im będą zrywać paznokcie.

            Nooo.
            Byłoby to jakieś wyjaśnienie...
        • ave.duce Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:29
          Bardzo ciekawy post Cronny'ego w innym wątku:

          cronny 30.12.16, 00:29.
          • don.kichote 2 + 2 = 4 30.12.16, 13:39
            Pięknie się to uzupełnia. Wniosek stąd taki, że tytuł wątku powinien brzmieć:
            Grożą, straszą i przygotowują!!!

            ave.duce napisała:

            > Bardzo ciekawy post Cronny'ego w innym wątku:
            >
            > cronny 30.12.16, 00:29
            > .
            • ave.duce Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 13:47
              Ano.
            • moralny_karzel Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 13:53
              don.kichote napisał:

              > Pięknie się to uzupełnia. Wniosek stąd taki, że tytuł wątku powinien brzmieć:
              > Grożą, straszą i przygotowują!!!
              >
              > ave.duce napisała:
              >
              > > Bardzo ciekawy post Cronny'ego w innym wątku:
              > >
              > > cronny 30.12.16, 00:29
              >

              > > .
              >
              >

              Powiem kutko, gdyby to, co się działo i dzieje było w czasie rządów PZPR- czyli PO, to krew by się polała, bo policja by szczelała do demonstrantów atakujących posłów i ministrów.
              Jak robiła to w czasie swoich rządów, szczelając do manifestujących górników.
              Weź zimny okład na głowę walczący z wiatrakami.
              • volupte Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 13:57
                Zwyczajnie kłamiesz. Ilu tych ,,górników" zginęło?
                • religijnych.uczuc.obraza Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 13:59
                  I kiedy szczelano do górników, czyli rysia kolegów po fachu?
                • moralny_karzel Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 14:08
                  volupte napisał:

                  > Zwyczajnie kłamiesz. Ilu tych ,,górników" zginęło?
                  >

                  Czy ja napisałem, że ktoś zginął?
                  Napisałem, że krew się polała, bo policja wtedy szczelała do górników.
                  • religijnych.uczuc.obraza Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 14:10
                    Kiedy szczelała?
                  • czekam.na.lewice Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 16:12
                    moralny_karzel napisał:

                    > volupte napisał:
                    >
                    > > Zwyczajnie kłamiesz. Ilu tych ,,górników" zginęło?
                    > Czy ja napisałem, że ktoś zginął?
                    > Napisałem, że krew się polała, bo policja wtedy szczelała do górników.
                    Nawiedzony i POdniecony volupte ma problem z rozumieniem prostych zdań. Lubi rozmawiać z własnymi rojeniami.

                    • moralny_karzel Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 16:27
                      czekam.na.lewice napisał:

                      > moralny_karzel napisał:
                      >
                      > > volupte napisał:
                      > >
                      > > > Zwyczajnie kłamiesz. Ilu tych ,,górników" zginęło?
                      > > Czy ja napisałem, że ktoś zginął?
                      > > Napisałem, że krew się polała, bo policja wtedy szczelała do górni
                      > ków.
                      > Nawiedzony i POdniecony volupte ma problem z rozumieniem prostych zdań. Lubi ro
                      > zmawiać z własnymi rojeniami.


                      Rozmowa z tymi półgłówkami to ciężki chleb.Dlaczego Gazownia zatrudnia takich ćwierćinteligentów? Zachowują się kryptopisowcy.
                      • religijnych.uczuc.obraza Re: 2 + 2 = 4 30.12.16, 17:14
                        No to głupiutki rysiu kiedy policja szczelała do górników?
        • m.marle Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 14:38
          don.kichote napisał:

          > ...jak to rozumieć? Czy to oni będą strzelać...

          sporo ostatnio zdjęć zakwawionych ludzi, i są to wyłącznie ci do których strzelano

          A w filmach o dyktatorach zawsze przewija się motyw skatowanych, zakrwawionych opozycjonistów, zbombardowanych przez władze szkół i szpitali oraz ofiar, którym jakaś reżimowa szuja wpiera, że to ich wina.
        • 141288bs Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 21:25
          Kasprzak,ten od obywatele RP,publicznie powiedzial,ze sb-cy odchodzacy ze sluzby,nie zdali broni palnej.
          • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 21:43
            I co, zdążyłeś zakapować, tak jak ostatnio do ABW, i znowu w życiu ci nie wyszło?

            --
            TOK FM - optymistyczny akcent - do posłuchania : )
            Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
      • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 21:41
        Niekoniecznie tak.
        Kijowski i Schetyna zabiją się, następnie w odruchu wyrzutu sumienia wyczyszczą broń, z której się zabili, ale okażą się niechlujni aż tak, że zostawią krew na swoich rękach. To można z góry powiedzieć i tak się stanie.
        I karząca ręka sprawiedliwości ludowej, obecnie PiSowska, Mariusza Ułaskawionego, dosięgnie wspólników i beneficjentów zbrodni.

        --
        fotowrzut.pl/HLJTMPLBW2
        Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
    • ultimate.strike Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:06
      Skoro kobieta w spódnicy zachęca do gwałtu to opozycja z samego faktu, ze jest opozycją, aż się prosi, żeby ją zamordować.
      • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 22:00
        Tu wszystko jasne i nie potrzeba żadnych uzasadnień: opozycja aż się prosi, żeby ją zamordować.

        --
        Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
        Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
    • volupte Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:23
      To samo mówili komuniści w 71 i 80 r.
      • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 22:02
        To byli patrioci, którzy należeli do PiS, tak jak Gierek i Jaruzelski.

        --
        TOK FM - optymistyczny akcent - do posłuchania : )
    • moralny_karzel Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:28
      Nie straszy, nie grozi lecz antycypuje.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:29
        Podobnie jak Kijowski.
      • ultimate.strike Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 14:03
        Ajak już po emancypuje, to co wtedy?
    • moralny_karzel Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:39
      Wypowiedź prof.Zybertowicza należy przytoczyć w szerszym kontekście a nie za pomocą wyrwanych z tego kontekstu słów.

      Jak zakończy się kryzys? W rozmowie z dziennikiem profesor sugeruje, że „jeśli zabraknie ciała zdolnego do wydania wiążącego rozstrzygnięcia”, Polacy mogą wyjść na ulicę, by fizycznie przeciwstawić się rządowi PiS. Co wtedy? – Jeśli poleje się krew, będzie to krew na rękach Grzegorza Schetyny i Mateusza Kijowskiego – oświadczył prof. Zybertowicz.

      Prof. Zybertowicz przypomniał też słowa Grzegorza Schetyny, które padły kilka miesięcy temu podczas Rady Krajowej PO. Lider Platformy mówił wtedy, że jego partia będzie „opozycją totalną i najtwardszą z możliwych”. A przecież, jak tłumaczy naukowiec, „opozycja totalna to taka, która nie liczy się z zadami prawa i interesem państwa, ani z normami kulturalnego zachowania”.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 13:45
        Och, należy podać szerszy kontekst, bo przecież trzeba bronić twego ukochanego PiSu, no nie, rysiu?
        • mietowe_loczki Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 14:58
          Jakby ten "szerszy" kontekst cokolwiek zmieniał...
        • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 22:03
          Zawsze trzeba przedstawić wew całokształcie.

          --
          TOK FM - optymistyczny akcent - do posłuchania : )
          • buldog2 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 22:04
            Zawsze trzeba przedstawiać wew całokształcie.

            --
            TOK FM - optymistyczny akcent - do posłuchania : )
      • x2468 Re: Straszą, grożą czy przygotowują? 30.12.16, 16:24
        Zybertowicz to ten dupek który parę lat temu chciał "rozedrgać" Polskę tak aby nastąpiła pisia rewolucja?
    • znak-wodny Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:10
      więc z takimi tematami spadaj!
      • moralny_karzel Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:13
        znak-[
        > więc z takimi tematami spadaj!


        Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980 rok.
        • pies_na_czarnych Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:22
          moralny_karzel napisał:

          > znak-[
          > > więc z takimi tematami spadaj!
          >
          >
          > Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980 rok.
          >
          >

          I co z tego wynika?
          • moralny_karzel Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:28
            pies_na_czarnych napisała:

            > moralny_karzel napisał:
            >
            > > znak-[
            > > > więc z takimi tematami spadaj!
            > >
            > >
            > > Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980 rok.
            > >
            > >
            >
            > I co z tego wynika?

            Tyle piesku, że wiem na czym polega rozlew krwi.
            Tyle piesku, że byłem w centrum tych wydarzeń w 1968 roku jako student a w 1971 roku jako żołnierz.
            • religijnych.uczuc.obraza Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:31
              Jako student szkoły przy KC PZPR? Jak Janek Pietrzak?
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:23
          Czyli ten czas, kiedy Zybertowicz był w partii?
        • volupte Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 14:52
          Może pamietasz , wniosków z tamtych wydarzeń nie wyciągnąłeś .
        • don.kichote '71?; '74??? 30.12.16, 15:14
          moralny_karzel napisał:

          > znak-[
          > > więc z takimi tematami spadaj!
          >
          >
          > Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980 rok.
          >
          >
          • religijnych.uczuc.obraza Re: '71?; '74??? 30.12.16, 15:16
            Wtedy walczył w Wietnamie.
          • moralny_karzel Re: '71?; '74??? 30.12.16, 15:38
            don.kichote napisał:

            > moralny_karzel napisał:
            >
            > > znak-[
            > > > więc z takimi tematami spadaj!
            > >
            > >
            > > Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980 rok.

            Masz problem ze zrozumieniem?
            1968,1970,1971,1980 rok - jeszcze jakieś pytania?
            • yoma Re: '71?; '74??? 30.12.16, 15:44
              Zapomniałeś o powstaniu wielkopolskim, skleroza?
              • ave.duce Re: '71?; '74??? 30.12.16, 16:02
                Nie, ale tam udzielał się po stronie przegranych.
                • moralny_karzel Re: '71?; '74??? 30.12.16, 16:07
                  ave.duce napisała:

                  > Nie, ale tam udzielał się po stronie przegranych.
                  >


                  Ci ty blondynko masz do powiedzenia?
                  • ave.duce Re: '71?; '74??? 01.01.17, 17:41
                    Ci? Nic .
            • don.kichote Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 19:01
              Słabo, ale pamiętam '56; dobrze - 63; jeszcze lepiej '68 - o następnych datach, chyba pisać nie muszę, ale..."za Chiny" nie kojarzę co tak doniosłego było w '71 i '74.
              Oświeć mnie, jeśli potrafisz.

              Ps - to nie zaczepka...


              moralny_karzel napisał:

              > don.kichote napisał:
              >
              > > moralny_karzel napisał:
              > >
              > > > znak-[
              > > > > więc z takimi tematami spadaj!
              > > >
              > > >
              > > > Synku....ja w odróżnieniu od ciebie, pamiętam 1968,70,71,74 i 1980
              > rok.
              >
              > Masz problem ze zrozumieniem?
              > 1968,1970,1971,1980 rok - jeszcze jakieś pytania?
              >
              >
              >
              >
              • moralny_karzel Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 19:10
                Słabo, ale pamiętam '56; dobrze - 63; jeszcze lepiej '68 - o następnych datach, chyba pisać nie muszę, ale..."za Chiny" nie kojarzę co tak doniosłego było w '71 i '74.
                Oświeć mnie, jeśli potrafisz.

                W 1971 roku w styczniu (dziki pobór) zostałem wcielony do wojska.
                W 1974 wyszedłem do cywila.
                Dlaczego pisałem o tych datach?.....bo wtedy oglądałem jak lała się krew.
                • don.kichote Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 19:58
                  moralny_karzel napisał:

                  > W 1971 roku w styczniu (dziki pobór) zostałem wcielony do wojska.
                  > W 1974 wyszedłem do cywila.
                  > Dlaczego pisałem o tych datach?.....bo wtedy oglądałem jak lała się krew.

                  A mógłbyś zdradzić, gdzie i - ewentualnie - w jakich okolicznościach ta krew się lała?

                  W styczniu '71 jako kot, sprzątałeś rejon aż do przysięgi i nosa poza bramę koszar nie wyścibiłeś!
                  Twierdzisz ponadto, że służyłeś od '71 do '74 - a to jest co najmniej 3 lata.
                  Z tego co pamiętam, służba z poboru trwała 2 lata a ochotnicza - tzw. "bombowcy" - 5 lat.
                  SOR-y - chyba 10 m-cy, lub rok. Trzy letniej służby - nie kojarzę
                  • moralny_karzel Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:04
                    W styczniu '71 jako kot, sprzątałeś rejon aż do przysięgi i nosa poza bramę koszar nie wyścibiłeś!
                    Twierdzisz ponadto, że służyłeś od '71 do '74 - a to jest co najmniej 3 lata.
                    Z tego co pamiętam, służba z poboru trwała 2 lata a ochotnicza - tzw. "bombowcy" - 5 lat.
                    SOR-y - chyba 10 m-cy, lub rok. Trzy letniej służby - nie kojarzę

                    O marynarce wojennej słyszałeś coś?
                    • religijnych.uczuc.obraza Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:26
                      A gdzie w marynarce polała się krew?
                      Cholera z ryśka to kolejny, po romku i tym fałszywym doktorku, mitoman.
                    • don.kichote Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:33
                      moralny_karzel napisał:

                      > O marynarce wojennej słyszałeś coś?

                      No fakt.
                      Całkiem mi to wyleciało... co w niczym nie zmienia faktu, że początek '71 spędziłeś w koszarach, a jedyna krew którą wtedy mogłeś wtedy widzieć, to krew z zaciętej przy pośpiesznym goleniu brody (lub policzka), by jako ostatni, nie sprzątać całej umywalni.
                      Gdzie w '74 przelewano krew naprawdę nie wiem.
                      Obiecuję, że jeśli mi to zdradzisz - dam ci spokój.
                      --
                      Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
                      • moralny_karzel Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:45
                        don.kichote napisał:

                        > moralny_karzel napisał:
                        >
                        > > O marynarce wojennej słyszałeś coś?
                        >
                        > No fakt.
                        > Całkiem mi to wyleciało... co w niczym nie zmienia faktu, że początek '71 spędz
                        > iłeś w koszarach, a jedyna krew którą wtedy mogłeś wtedy widzieć, to krew z zac
                        > iętej przy pośpiesznym goleniu brody (lub policzka), by jako ostatni, nie sprz
                        > ątać całej umywalni.
                        > Gdzie w '74 przelewano krew naprawdę nie wiem.
                        > Obiecuję, że jeśli mi to zdradzisz - dam ci spokój.
                        >

                        Pieprzysz głupoty, na wybrzeżu zamieszki nie skończyły się w grudniu 1970 roku, media wtedy nie informowały o zadymach, które trwały na ulicach. Dlatego był dodatkowy pobór do wojska.
                        Wróć jeszcze raz do mojego postu gdzie wyjaśniałem daty 1971 i 1974 i zdradź mi w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że w 1974 roku przelewano krew.

                        Nie obiecuj mi, że dasz mi spokój, bo ja to mam .......wiesz gdzie.
                        • don.kichote Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:50
                          moralny_karzel napisał:

                          > w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że w 1974 roku przelewano krew.

                          Proszę. To twoje słowa(?):

                          W 1971 roku w styczniu (dziki pobór) zostałem wcielony do wojska.
                          W 1974 wyszedłem do cywila.
                          Dlaczego pisałem o tych datach?.....bo wtedy oglądałem jak lała się krew.
                          • yoma Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:54
                            W mordę dostał w '74 i tyle tej krwi było.
                          • moralny_karzel Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 20:57
                            don.kichote napisał:

                            > moralny_karzel napisał:
                            >
                            > > w jaki sposób doszedłeś do wniosku, że w 1974 roku przelewano krew.
                            >
                            > Proszę. To twoje słowa(?):
                            >
                            > W 1971 roku w styczniu (dziki pobór) zostałem wcielony do wojska.
                            > W 1974 wyszedłem do cywila.
                            > Dlaczego pisałem o tych datach?.....[b]bo wtedy oglądałem jak lała się krew[
                            > /b]
                            .


                            Tak to zrozumiałeś? No...cóż.
                            Jeszcze jakieś pytania?
                            • don.kichote Re: Ja pamiętam ciut więcej 30.12.16, 21:44
                              moralny_karzel napisał:

                              > Tak to zrozumiałeś? No...cóż.

                              A jak miałem zrozumieć?
                              Wstawiasz daty ważnych historycznych wydarzeń, podczas których rzeczywiście lała się krew a do tego dodajesz nic nikomu nie mówiąca daty wydarzeń z twojego życia osobistego. (Szkoda, że daty imienin cioci nie wstawiłeś)
                              Każdy, z IQ ciut powyżej IQ nogi od krzesła, powiązałby te daty w sposób, w który powiązałem je ja.
                              Ty z kolei, zamiast przyznać się, że pomyliłeś 1974 z 1976 - wijesz się jak piskorz i wymyślasz jakieś dziwne historie, pogrążając się coraz bardziej.

                              > Jeszcze jakieś pytania?

                              Nie. Już wystarczy. Miałeś szansę...
          • eiran Re: '71?; '74??? 30.12.16, 17:22
            W siedemdziesiątym czwartym obronił dwa karne. Jeden ze Szwecją, drugi z RFN.
            • moralny_karzel Re: '71?; '74??? 30.12.16, 17:25
              eiran napisał:

              > W siedemdziesiątym czwartym obronił dwa karne. Jeden ze Szwecją, drugi z RFN.
              >

              Facio....czujesz się niedoceniony?
        • x2468 Re: Reasumując jesteś pisdacką gnidą, 30.12.16, 16:27
          Typowe przy starczej demencji. Pamięta 1968,70,71,74 i 1980 lecz zupełnie nie pamięta co było wczoraj.
    • indeed4 Piaskownica :-))) 30.12.16, 21:08

      Nie podniecajcie się tak, żadnej krwi nie będzie - senatorowie opozycji wniosą w senacie (zgłoszone wcześniej przez posłów) poprawki i projekt wróci do sejmu.
      • buldog2 Re: Piaskownica :-))) 30.12.16, 21:35
        Co, indyk? PiS chciał, ale skrewił?
        To by się zgadzało. Bez braterskiej pomocy ani rusz.

        --
        TOK FM - optymistyczny akcent - do posłuchania : )
      • wariant_b Re: Piaskownica :-))) 30.12.16, 21:49
        > Nie podniecajcie się tak, żadnej krwi nie będzie

        Nie doceniasz Kaczyńskich.
        Jednemu udało się wymusić katastrofę, a drugi nie gorszy.
        • indeed4 Re: Piaskownica :-))) 30.12.16, 22:12
          > Jednemu udało się wymusić katastrofę,

          Widzę, że kremlowska sekta MAK nadal w świetnej formie? :-)
          • indeed4 Putin na ostatniej konferencji mówił o Kaczyńskim? 30.12.16, 22:18
            Wydawało mi się, że muzykolog (synalek esbeka, jeden z biegłych prokuratury) w swojej ekspertyzie pisał o Kazanie.

            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114871,17713748,Katastrofa_smolenska__Stenogramy___Probowac_do_skutku__.html
          • wariant_b Re: Piaskownica :-))) 30.12.16, 22:26
            > Widzę, że kremlowska sekta MAK nadal w świetnej formie? :-)

            Niestety nie - to, że ten dureń w końcu doprowadzi do nieszczęścia
            widać było dużo wcześniej. A Kreml tylko zbierał profity.
            • wariant_b Re: Piaskownica :-))) 30.12.16, 22:26
              Tak jak i teraz - gdyby ktoś pytał.
              • indeed4 Nie umiesz czytać? 30.12.16, 22:37

                forum.gazeta.pl/forum/w,28,163068919,163068919,Strasza_groza_czy_przygotowuja_.html?p=163072730
                • wariant_b Nie lubię czytać 30.12.16, 22:50
                  gdy tekst ani mądry, ani śmiszny.
    • niegracz Tylko straszą 31.12.16, 13:06

      -owszem moga posunąc ise
      do blokowania przejazdu Pani Premier


      rzucania sie pod koła


      ale sami widza że sie osmieszyli

      i teraz szukają chocby przysłowiowej brzytwy

      aby się jakos wycofać

      - przeciez wiecznie nie będą siedzieć i pierdzieć w stołłki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka