Dodaj do ulubionych

Kaczyński nie chce Dudy

06.03.20, 06:40
Po pierwsze, zrobili sondaż i Kidawa - Błońska wygrywa, co prawda minimalnie, z Dudą, a po drugie, Duda w drugiej kadencji mógłby się usamodzielnić, czyli sypać piasek w koła furmanki zmian na drodze do dyktaturki, więc wyszło gnomowi że korzystniej będzie mieć "wroga" za prezydenta, zawszeć można zepchnąć na niego swoje niepowodzenia, niźli "swojego" Dudę, który się znarowi. Popatrzcie jaka to niemrawa kampania w wykonaniu pisuaru, jakieś stoliki na peronie, wizytacja szpitala w świętokrzyskim, bo koronawirus pojawił się w lubuskim.

--
joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
I nie wódź nas na pokuszenie.
Obserwuj wątek
    • j-k nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 06:55
      czandra1 napisał:
      > a po drugie, Duda w drugiej kadencji mógłby się usamodzielnić,

1. nie tylko moglby, ale z pewnoscia to zrobi, bo w 2.giej, ostatniej, kadencji bedzie juz niezalezny.

2. nieprawda jednak jest, z Prezes wolalby"wrogiego" Prezydenta (z innego obozu)
      - gdyz taki Prezydent wetowalby PiSowi WSZYSTKO.

3. Pozotaje mu zatem ew. znalezienie innego czlowieka, tylko kogo? - , gdy jest juz tak malo czasu.

ERGO: - jakos sie obaj dogadaja i zobaczymy dzis jakis "zgnily" kompromis.
      • lechutek1966 Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 21:37
        To bzdura. Czandra odlatuje. Kidawa nie ma nic do zaoferowania wyborcy poza głupotami. Skażona jest tym że rządziła przez 8 lat, osiem długich lat i skoro wtedy nic nie zrobiła dla Polaków to i teraz nic nie zrobi. Co za roznica z punktu widzenia Kaczyńskiego jest to czy to będzie prezydent Duda " niezależny" czy jakiś całkowicie inny? Duda może wtedy wetować kiepskie ustawy a inny ( leminzy) prezydent będzie wetował wszystkie. Jakby na to nie patrzec Duda to jedyny jego wybór. Tak naprawdę Duda nic złego nie zrobił. Cierpi z powodów błędów aparatu PiS.
        • aankaa Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 21:42
          Duda może wtedy wetować kiepskie ustawy a inny ( leminzy) prezydent będzie wetował wszystkie. Jakby na to nie patrzec Duda to jedyny jego wybór. Tak naprawdę Duda nic złego nie zrobił.

nie, nic, kryształ po prostu

--
          jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
          • taniarada Problem to ma elektorat PO 06.03.20, 21:55
            aankaa napisała:

> Duda może wtedy wetować kiepskie ustawy a inny ( leminzy) prezydent będzie w
            > etował wszystkie. Jakby na to nie patrzec Duda to jedyny jego wybór. Tak napraw
            > dę Duda nic złego nie zrobił.

>
            > nie, nic, kryształ po prostu
            >
            Strawa duchowa też ważna bo telewizja publiczna to nie 1 czy 2.Już raz nie dostosowal się .Jak 2,5 roku temu vetowal ustawy sądownicze i w kilka miesiecy później, Jak vetowal ustawe degradujaca generałów z WRON. To był mój ból.Bo to truchło dalej leży na Powązkach.
          • lechutek1966 Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 22:08
            aankaa napisała:

> Duda może wtedy wetować kiepskie ustawy a inny ( leminzy) prezydent będzie w
            > etował wszystkie. Jakby na to nie patrzec Duda to jedyny jego wybór. Tak napraw
            > dę Duda nic złego nie zrobił.

>
            > nie, nic, kryształ po prostu

Kryształem nazwałbym prezydenta idealnego a taki nie istnieje. Duda jest zwykłym prezydentem. Ani specjalnie dobrym, ani specjalnie złym. Historia odnotowała prezydentów znacznie gorszych od Dudy.
            • taniarada Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 22:18
              lechutek1966 napisał:

> aankaa napisała:
              >
              > > Duda może wtedy wetować kiepskie ustawy a inny ( leminzy) prezydent bę
              > dzie w
              > > etował wszystkie. Jakby na to nie patrzec Duda to jedyny jego wybór. Tak
              > napraw
              > > dę Duda nic złego nie zrobił.

> >
              > > nie, nic, kryształ po prostu
              >
              > Kryształem nazwałbym prezydenta idealnego a taki nie istnieje. Duda jest zwykły
              > m prezydentem. Ani specjalnie dobrym, ani specjalnie złym. Historia odnotowała
              > prezydentów znacznie gorszych od Dudy.
              Możesz pisać do słupa.Aneczka nie uznaje Dudy.Dla niej każdy dobry niż Duda. Tu nie ma co się czarować.Pisowcy mają władzę i dają się wkręcać jak dzieci.Co by nie zrobił to tyłek z przodu.
              • lechutek1966 Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 22:27
                Dokładnie to samo mówię. Tylko nieco innymi słowami. A to że PiS wygrał o niczym nie świadczy. Był już taki prezydent co nie miał z kim przegrać i przegrał z Duda. O głosy trzeba się starać a nie wymagać głosowania. Duda dobrze to robi. Mam nadzieję że wygra w tych wyborach
                • weteran-czasu Re: nie takie to proste. - ale Prezes problem. 06.03.20, 23:16
                  Każdy ma różne upodobania.
                  Tobie np. odpowiada piesek na smyczy prezesa,
                  innym odpowiada inny obiekt i to wszystko w temacie.
                  Kasy Ci nie przybędzie, a tylko niepotrzebnie na FK zjadasz nerwy.

Dwa warianty

Pierwszy Duda wygrywa wybory i ma 5 lat na to aby podpisywać następne buble autorstwa starucha z Żoliborza łatające to co nabałaganił przez ostatnie cztery lata.
                  Niestety, dalsza inflacja nieunikniona, stagnacja, albo regres gospodarczy, brak inwestycji, bo przez cztery lata realizowali to co PO zaczęła. Lotniska nie ma, mierzeja nie jest przekopana, drzewa w puszczy wycięte, czołgów polskich nie ma, śmigłowców polskich brak, ze swoich pomysłów i zapowiedzi PiS zrealizował zero. W ciągu następnych lat będzie zero do kwadratu. W takiej opcji piwo spija tylko PiS i nikt więcej. W następnych wyborach PiS nie dostaje się do parlamentu.

Druga opcja Duda przegrywa wybory.
                  Scenariusz rozwoju sytuacji dokładnie taki sam tylko z jedną zmianą.
                  PiS będzie miało wymówkę, że "obcego" prezydent kładł im kłody pod nogi.
                  W takiej sytuacji będą mieli jeszcze szansę fetorzyć nadal w parlamencie.

Co jest lepsze niech każdy sam rozsądzi.

--
                  wyPAD 2020
                  ]:->
      • czandra1 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 08:36
        Naści pisiorku, napaś kaprawe oczy: www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25766342,porazka-andrzeja-dudy-jest-na-reke-jaroslawowi-kaczynskiemu.html#s=BoxOpImg8
        I kto fantazjuje? A teraz pisi członku odejdź, i nie zawracaj dudy.

--
        Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
          • buldog2 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 11:36
            Nie ćpaj aż tyle przecież.
            Wy w tym PISie już razem z koronawirusem rozpoczynacie kampanię.
            Przysięgam, to nie moja wina, że ciemnota wygrała wybory w CiemnoGradach, ale w Końskich to już macie kaput!
            Przysięgam, że starałem się jak tylko mogłem aby durnota tam padła.
            Ale kretynizm wciąż jest bardzo mocno już zakorzeniony dzięki KomunoFaszystom w sojuszu z Koronawirusem PIS. Dlatego będziecie świętować dokładnie tak jak powie wam tefałpis, wszystko jedno z jakim członkiem z ramienia na czele, ja was znam...

▲▼▶◀■°•○●□■◇◆♧♣‧¤▲▼▶◀↑↓←→☆★♡♥
            Obojętne, na smutno czy wesoło, byle Borygo lało się strumieniami.
            A dla ciebie specjalna porcja kleju.. Tak, ja to wiem przecież.
            :D:D:D

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
            Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • buldog2 Tak! Tak! Pełna zgoda! 07.03.20, 11:13
        Ale może byś się tak dziewczynami zainteresował, nie co tam pomiędzy Dudą czy Kurskim i prezesem?
        Ale to by było dla ciebie bardzo bardzo trudne, bo dziewczynom nie zaszpanujesz komunikatami Politbiuro PIS. IQ!
        I dlatego zostaje ci tylko życie wewnątrzpartyjne. :D:D:D

peace2u napisał(a):

> czandra fantazjujesz - widziales ile ludzi przyszlo, gdy Duda podpisywal przy s
        > toliku na peronie?
        > To ten przyglup M KB ma klopot

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • lechutek1966 Re: Tak! Tak! Pełna zgoda! 07.03.20, 11:17
          buldog2 napisał:

> Ale może byś się tak dziewczynami zainteresował, nie co tam pomiędzy Dudą czy K
          > urskim i prezesem?
          > Ale to by było dla ciebie bardzo bardzo trudne, bo dziewczynom nie zaszpanujesz
          > komunikatami Politbiuro PIS. IQ!
          > I dlatego zostaje ci tylko życie wewnątrzpartyjne. :D:D:

Ty się lepiej umów z Biedroniem na rozmowę. Jak się POstarasz to dostaniesz jakaś fuchę partyjna i nie będziesz musiał dorabiać na FK.
          • buldog2 Re: Tak! Tak! Pełna zgoda! 07.03.20, 11:38
            Oj tylko Biedroń ci w głowie, lesiu.
            To już nawet nie pomyłka freudowska, ale tak otwartym tekstem.
            Ale to mnie nie dziwi przecież, nic a nic nie dziwi. Ogólna zabawa
            ▲▼▶◀■°•○●□■◇◆♧♣‧¤▲▼▶◀↑↓←→☆★♡♥

Ja was znam...

:D

--
    • sverir Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 08:03
      "a po drugie, Duda w drugiej kadencji mógłby się usamodzielnić"

Prezydent Duda usamodzielnić? Żeby to zrobić musiałby mieć zaplecze w Sejmie. A kto go tam w Sejmie szanuje wśród pisowców?
      • czandra1 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 08:33
        I tak nie ma nic do stracenia, trzeci raz nie ?może?, raczej powinienem napisać, nie powinien kandydować, bo nienawistna Konstytucja mu zakazuje, i może brykać do woli, nawet może język pokazać gnomowi.

--
        Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
      • buldog2 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 10:51
        Jakieś PISowskie Ruchadło Leśne?

--
    • ktos_z_kosmosu Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 09:07
      Kaczyński jeszcze tego nie wie, czy chce, czy nie.
      Dziś zagrał va banque. Jeśli Duda wygra, kaczor będzie miał już nie pacynkę, ale klęczącego przed nim raba. Jeśli Duda przegra, kaczor w razie draki będzie miał kozła ofiarnego. No bo czy on, zwykły poseł łamał konstytucję? A może parlament? Parlament jest tylko wyrazicielem woli narodu. Naród chce, to parlament uchwala. A, że parlament coś niezgodnego z konstytucją uchwalił, to tu powinien wkroczyć prezydent, czyli ktoś powołany do sprawowania pieczy nad przestrzeganiem prawa.
      Maże być bardzo ciekawie, a wręcz rozrywkowo, przykłady:
      - Duda kombinator smoleński. Pewnie organizując lot spimknął się z panami P i T.
      - Duda powiązany ze Skokiem, Banasiem i jeszcze coś się znajdzie.
      - Duda wcześniej inspirując uchwalanie łamiących prawo ustaw, podpisywał je by szkodzić PiS. Partii "uczciwych, empatycznych i wybitnych ludzi którym na sercu leżały jedynie sprawy kraju". To że mu się ten proceder udawał, wynikało jedynie z "naiwnej dobrotliwości" tychże polityków.
        • ktos_z_kosmosu Re: Kaczyński nie chce Dudy 08.03.20, 12:19
          haen2010 napisał:

> Sorry, sporo piszesz kosmicznych głupot.

Sorry, gdybyś ty i wielu tobie podobnych, potrafili czytać takie "głupoty" i wnioski z nich wyciągać, to Dziś J Kaczyński jedynie kotem swoim by rządził, a nie całą Polską.
          • haen2010 Re: Kaczyński nie chce Dudy 08.03.20, 12:45
            Sorry, ale ja wiem jak działają (albo działały pisowskie łapówy wyborcze). Mamy to również na reinkarnację Dudusia, dupka co się zowie.

Kaczuś, psychol, ale nie głupi, zobaczył po ostatnich do sejmu. że ledwie się wczołgał z gownianą wiekszością. Wie, że z dudusiem tego nie zrealizuje. Resztę sobie dośpiewaj.
            • ktos_z_kosmosu Re: Kaczyński nie chce Dudy 08.03.20, 15:39
              haen2010 napisał:

> Sorry, ale ja wiem jak działają (albo działały pisowskie łapówy wyborcze)

Sorry, ale jeszcze nic rozumiesz.
              Kaczyński wygrał dzięki nieco ponad 5 mln głosujących z 28 mln uprawnionych.
              Nadal wierzysz, że wygrał tylko dzięki łapówom?
              Ja uważam, że owszem, łapówki też jakąś rolę tu odegrały, ale główną przyczyną tego polskiego wstydu jest bezmyślne kierowanie się naszych rodaków w kwestiach polityki wyłącznie emocjami, a już w szczególności niechęć do szczegółowych analiz zjawisk ich otaczających, niechęć do zastanowienia się co będzie jutro i niechęć do choć pobieżnego zastanowienia się, czy osoba przy której stawiamy krzyżyk na liście wyborczej, jest godna tego krzyżyka.

> Resztę sobie dośpiewaj.

Ja nie muszę, kolej na ciebie. Zacznij od ponownego przeczytania głupot które wg ciebie napisałem. Może doczytasz, że opisałem tylko mechanizmy, które z Dudy robiły i robią niewolnika i to poniewieranego niewolnika Kaczyńskiego. Tę oczywistą oczywistość nie kierowałem do ciebie, lecz do zaślepionych pisiaków.
              Sadzę, że argumenty i przykłady są bardziej skuteczne w procesie otwierania im oczu, od zwykłych nic znaczących podśmichujek i wmawiania im, że zostali przekupieni. Oni mają swój rozum w przeciwieństwie do Tuska, który przez osiem lat na początku każdego roku raczył ich i nie tylko ich swoim "podwyżki płac pozostają zawieszone".
              O szkodach w kwestii kultury narodu, postrzegania tego narodu w świecie i szkodach ekonomicznych nie piszę, bo to efekt uboczny wpuszczenia chama do biura. A kto wpuścił? Przecież nie 5 mln ludzi.
              Tyle w tym zagadnieniu.

• sverir Re: Kaczyński nie chce Dudy 08.03.20, 18:09
                " Nadal wierzysz, że wygrał tylko dzięki łapówom?"

W dużej mierze owszem. PiS ma swój żelazny elektorat, potencjalnie największy ze wszystkich partii. Ale on nie daje im większości parlamentarnej, tylko gwarancję obecności w Sejmie. To właśnie elektorat socjalny, który przeszedł z lewicowych ugrupowań do katolewicowego PiS zagwarantował Kaczyńskiemu zwycięstwo. Zabierz rozdawnictwo i zobacz, kto się połapie w ustrojowym bagnie, jakie PiS funduje?
    • buldog2 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 10:50
      Nawet do obciągu

https://static.polityka.pl/_resource/res/path/4e/5d/4e5db018-8dcf-4fab-8bf5-750e8caf1e5d_f1400x900

się nie nadaje.

--
    • haen2010 Re: Kaczyński nie chce Dudy 07.03.20, 11:30
      Teza bardziej niż prawdopodobna. Za bardzo nim pogardza żeby z nim wkrótce politykować jak równy z równym, bo bez kija w postaci drugiej kadencji. Woli już prawdziwego wroga.

Poza tym starość i choróbska. Niezależny Duduś od ręki by przystąpił do montażu konkurencyjnego dla Nowogrodzkiej, pałacowego ośrodka władzy. Na czas po Kaczusiu co nieubłaganie nadciąga.

Reasumując - gangi pisowskie pożarły się na dobre o podział łupów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka