Dodaj do ulubionych

Pamiętacie "Fort Trump"

11.06.20, 12:58
Pamiętacie , uprzejmi Państwo, "Fort Trump" ???
Minister Płaszczak był już w nastroju przedorgazmowym:
"Negocjujemy. Negocjujemy, rozmawiamy o szczegółach. Ten projekt nazwaliśmy właśnie w ten sposób - Fort Trump, ale rozmawiamy intensywnie. Ja jestem dobrej myśli i uważam, mam takie przekonanie, głębokie przekonanie, że ten projekt, który jest dobry dla Polski, dlatego że wzmacnia zdolności obronne naszego kraju, ale także całej wschodniej flanki NATO, jest dobry dla Stanów Zjednoczonych, zakończy się sukcesem."
Okazuje się, ze "nie jest dobry dla Stanów Zjednoczonych" ...
" Warszawa chciała przekazać na inwestycję 2 mld dol., co już przez koronawirusa miało być wielką inwestycją, jednak dla Stanów Zjednoczonych to za mało. Co więcej, Waszyngton chce wzmocnionego immunitetu prawnego, na przykład w sytuacjach, w których żołnierze USA byliby oskarżani o... zbrodnie na polskiej ziemi. Polska nie chce się na to zgodzić."
No i "kiszka", proszę Państwa ...po "forcie".
I ĄnŻej, w słynnej już pozycji ukłonno-stojącej obok siedzącego, "w skrzydełko" czesanego Donalda, nie będzie składał kolejnego podpisu.

www.onet.pl/?utm_source=l.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=964ad6da-5a54-4c44-805b-aa321959747c&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka