Dodaj do ulubionych

Aleja gwiazd w TOK FM

22.09.20, 08:21
Jan Wróbel i Zbigniew Girzyński rozmawiali o politycznej faunie, drapieżnych rybach i ptactwie, w końcu doszli do daleko posuniętej zgodności poglądów.
Wróbel ocenił rozmowę obu gwiazd, stwierdził że była interesująca.

Kolejny gość, Krzysztof Bosak z Konfederacji, stwierdził, że "pedał został dociśnięty".
Zasadnicze różnice postaw i poglądów sprawiły że rozmowa była interesująca. "Musimy kończyć", - zrekapitulował zawsze przytomny Wróbel.

utwór muzyczny, rozmowa bezkręgowców
Pomimo reminiscencji wcześniejszych (na temat utworu muzycznego, bezkręgowców), rozmowa z prof. Rafałem Matyją nie mieściła się w konwencji. Ani słowa.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Re: Aleja gwiazd w TOK FM 22.09.20, 09:52
        No właśnie.
        Dawno dawno temu namiętnie słuchałem Ojca Dyrektora. Kiedyś pochwaliłem się tym w firmie, z którą współpracowałem. Żona właściciela zapytała: "Po co pan to słucha?", - odpowiedziałem, że takiego cyrku nie ma nigdzie indziej i że to moja codzienna porcja rozrywki. Odpowiedziała "Pan nie słucha, pan prowadzi nasłuch".

Podobnie tu.

Nie warto. Nie warto, ale można. Dla kontrastowania i zabawy.
    • ktos_z_kosmosu Re: Aleja gwiazd w TOK FM 22.09.20, 23:27
      TOK FM już dawno przestałem słuchać.
      Stwierdziłem, że to radio przyjęło linię totalnej opozycji. To mógłbym im darować, ale tego, że oni postanowili również być w opozycji wobec takich przymiotów jak: uczciwość, szlachetność i mądrość, to tego nie mogę im darować.
      Tak odbiera i odbierał ich kosmos, a jeśli komuś odpowiada przysrywanie zaproszonemu gościowi i przerywanie mu w pół zdania gdy ten coś mądrego chce powiedzieć, to jego wybór.

• ktos_z_kosmosu Re: Aleja gwiazd w TOK FM 23.09.20, 00:10
          x2468 napisał:

> Jeśli gość mówi od rzeczy i nie na temat to należy mu przerwać a nie dawać mu p
          > leść banialuki.

1 - Względem trzech wymienionych przymiotów, mam doświadczenie. Wściełem się tak, że wypadek bym spowodował, gdy jadąc autem, jąkająca się nawiedzona i wyjąca redaktor, pierdzieląc głupoty, nie dała dojść do słowa komuś, kto miał bardzo dużo, mądrych treści do przekazania. Nie była to polityka, ale sprawy międzynarodowe i nie był to jeden przypadek.
          2 - Generalnie, to nie jest w dobrym tonie przerywać rozmówcy i żeby nie wyjść na chama, czy w przypadku rozgłośni radiowej, na szkodnika, trzeba zapraszać tych, którym nie potrzeba przerywać. To się nazywa dbałością o poziom.
          • buldog2 Re: Aleja gwiazd w TOK FM 23.09.20, 09:30
            Zaprasza się polityków, a na to jacy są, nie mamy wpływu. Jeśli rządzi chamstwo, trzeba zapraszać chamstwo. Żeby ludzie mieli świadomość, co się dzieje, jak jest. Żeby się dowiedzieli, kim oni, rządzący, są.
            I nie godzić się na powtarzanie kłamstw czy bzdur bez sprostowania.
            • ktos_z_kosmosu Re: Aleja gwiazd w TOK FM 23.09.20, 11:43
              buldog2 napisał:

> Zaprasza się polityków, a na to jacy są, nie mamy wpływu. Jeśli rządzi chamstwo
              > , trzeba zapraszać chamstwo.

Toście się kolego z demokracją minęlli.
              Wiesz dlaczego PiS jest u władzy, religia i ekstrema są ważnym graczem w polityce, a procent ogłupienia narodu rośnie?
              Bo od początku transformacji w Polsce, media fałszywie interpretowały definicję demokracji i nadal fałszywie ją interpretują. Oni na równi z pożytecznymi politykami, do anten i przed kamery dopuszczali i dopuszczają element szkodliwy, który skwapliwie z tego korzysta i wiecuje. Darmową reklamę media im fundowali i fundują.
              W klasycznej demokracji taka polityka mediów była i jest niedopuszczalna. Tam dbają o poziom przekazu. Zapytasz - a brukowce? Brukowce to kolego piszą, że krowa wydała jałoszkę o dwóch głowach, jakaś pinda pokazała cycek, a królowa psem poszczuła Meghan.
              Przykłady mogę mnożyć, ale mi się nie chce. Sam sobie pokombinuj.

> Żeby ludzie mieli świadomość, co się dzieje, jak j
              > est. Żeby się dowiedzieli, kim oni, rządzący, są.

Ludzka świadomość sama się nie generuje, ona jest kształtowana poprzez przekazy jakie do tej ludności docierają.
              Polska to raj dla populistów, ekstremy i wszelkiej maści cwaniaków, wydrwigroszy i obcych służb.

• buldog2 Re: Aleja gwiazd w TOK FM 25.09.20, 15:50
                Otóż mylisz się.
                Z definicji demokracja to rządy ludu, które mają swoje wady, także te, które wyliczasz.
                To o czym piszesz, to rządy klas wyższych, z ich wartościami, które narzucają ludowi, a lud kłania się i je przejmuje.
                To mocno nadwyrężyło się po pierwszej, a skończyło po drugiej wojnie, w końcu lat sześćdziesiątych.
                Mógłbym tłumaczyć dalej, ale mi się nie chce.
      • dwaczarnekoty Re: Aleja gwiazd w TOK FM 23.09.20, 15:54
        Wszystkim przerywają. KO też punktują. Nie głaszczą ich. Zirytował mnie atak na Zandberga, gdy dostał się do sejmu. Lubię Żakowskiego, Kraśko byl dobry, i audycje chyba w niedzielę po śniadaniu. Można od polityki odetchnąć i posłuchać na YT niezależnej lub studio vtv1 czy innych. Specyficzne, ale lubię. Tylko te reklamy...

• buldog2 Re: Aleja gwiazd w TOK FM 25.09.20, 15:56
          Mnie tam to, że Zandberg w Sejmie, nie rusza tak jak to, że neokomunista i jak to oni, pracuje za średnią krajową, ale z kasy partyjnej bierze szmal dodatkowy, o którym ani słowa. Leninowskim kursem, tak jak Margot & Co. Ci ostatni gorzej, bo naciągają dzieci. Wrrr...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka